Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-no herečka, co na to říct??? :-D labi-já myslím, že ženské to mají přirozeně v krvi, ten pohyb... No já musím zjistit, kdy se u nás chystají 2 plese, na které chodíme... Už bych chtěla vytáhnout můj nový topík se sáčkem, které jsem si koupila minulou sobotu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky fšem, mě teda hrozně chybí tancování, naši rok a půl trvající účast v tanečních pro dospělé už víc jak 2 měsíce zanedbáváme, tak je mi to trošku líto :-( ale nechceme mimíska zamotat do pupeční šňůry. Ale snad si trochu spravíme náladu zítra, jedeme totiž na víkend ke tchánovcům a kamarádi nás pozvali na hasičský bál. Loni tam byla super zábava, tak snad to letos zvádnu absolvovat v pohodě (samozřejmě se budu vrtět do rytmu hudby jen tak symbolicky :-D ). Jinak už se těším i na další plesy, ale vadí mi na tom to zakouřené prostředí :-S kéž by to bylo jako na naší svatbě - nekuřácké!!! Poslední ples u nás ve vsi má být 7.3., ale obávám se, že tři dny před očekávaným dnem D budu radši funět doma v posteli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
beru-to je dobrá hláška "zamotat mimi do pupeční šňůry"... :-D :-D :-D Nesměla bys dělat taneční kreace... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kuk............. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Labi, taky se těším na ples, už jsem dokonce i našla šaty, který jsem od července hledala :-D Majky, tak vytáhni topík se sáčkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Hodně nápaditá svatba...... Má nevěsta nádherné šaty, wau ;-)
Odpovědět
Majky: Já myslím, že jsi statečná. Já bych si musela vzít něco na nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zamotat mimi do pupeční šňůry. :-D :-D :-D To je fakt super! katarin - :-D :-D :-D Kde jsi je měla? Já mám na plesech ráda, že se člověk kompletně vyfikne a ten večer je z princeznu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já za princeznu asi nebudu :-| budu ráda, když se narvu do nějakých pohodlných kalhot a přes to nějaké triko nebo tuniku, ale středem pozornosti budu určitě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Labi, jsem debil, předsta si,že jsem je frkla do jedný krabice po svatebním daru a nikdy v životě by mě nenapadla taková blbost :-D ale v zápalu po uklízení po svatbě mi asi přišlo vhodný to do té krabice dát :-D :-D :-D koupila jsem si je těsně před svatbou na Aukru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru - Ty právě budeš za krásnou taneční maminu. :-D Kde jsi koupila tuniku? katarin - :-D :-D :-D To je když člověk něco schovává a myslí si, že přesně tady to určitě najde. :-) To znám ... hlavně, že jsi je vůbec našla. A jaké jsi si koupila?
Odpovědět
Profilova fotka
Labi, no můžu bejt ráda, že to nedopadlo jako s těmi penězi, který jsem vyhodila do koše :-D ale to už jsem tu popisovala nedávno :-D Jsou za krk, černé, pod prsama pruh se stříbrnou bižu,na břiše trochu nařasené (tak že si můžu povolit svoji vanu :-D a nebude to moc vidět)... a délka pod kolena (schovám jizvy po operacích) :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Beru: Urči Ti to bude moc slušet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Labi, já nosila taková delší trika a tuniky už před těhu, takže jsem ani nic nového nepořizovala, a koupila jsem je normálně někde u vietnamců, nemá cenu za to dávat fůru peněz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/13953-chud...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, no to je k pláči, co dokážou někteří lidi z pejsků udělat :-( na sebe by ale takhle šáhnout nenechali, co?
Odpovědět
Profilova fotka
beru:to máš pravdu........ :-( Jinak pro všechny, kteří na mne myslely-za což semozdřejmě moc a moc děkuji) Včera jsem dopadla dobře, nález zmenšen o více jak polovinu, takže na operaci nepůjdu, mám ještě kontrolu, dostala jsem další prášky, ale to vzládnu. Mám brát listovku, Bkomplex a uvidíme, co bude dál......... Dnes u doktorky v pohodě, jdu opět na kontrolu 28.1 a potom už do práce, kterou nemám =-) , takže na pracák... MÁM VÁS RÁDA A DĚKUJI
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, mám velkou radost za tebe, ať se to pořád jen zlepšuje :-)
Odpovědět
Ježíš Zuzi, to je opravdu chuděra 8-( Já bych to samé udělala i lidem. Jsem moc ráda, že se Ti to lepší ;-) a práci najdeš určo brzy, jsi holka šikovná.
Odpovědět
Profilova fotka
beru moni díky moc, jsem v pořádku a to je podstatné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Všem krásný víkend...................
Odpovědět
Jé další mimčo, no krása x-) Já už bych zas chtěla bříško :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat-kdybych teď vytáhla topík se sáčkem do práce, tak ze mne zbyde zmrzlina... :-D momou-vždyť já byla nadopovaná kinedrilem... :-N a třepala se jako ratlík... :-D zuzu- ;-) bude to v pořádku, všechno uvidíš že jo. Papa a tobě taky krásný víkend. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni...ty jsi prdlá.......... :-D :-D :-D
Odpovědět
majky: To já bych si ale vzala něco přímo na nervy. Po kinedrilu bych blila jak Alík :-D Zuzi: No já za to nemůžu, mě se stýská po bříšku.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, jdu se asi zabít... já z toho kokota nemůžu tady... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky!!! tak mi vyšli pozitivní protilátky prodělala jsme už dávno nějakou velkkou infekci a pořád to mám v těle.proto asi zvýšené ty jaterní testy musí se to zálečit antibiotiky takže to vdiím na marodní 8-) 8-) a asi to byla příčina potratu,takže kdybych si to nenabrala otěhu znova ,klidně se to může opakovat to mě štve nejvíc :-( ]-( co je tady nového???
Odpovědět
Profilova fotka
kriji obrovská gratulace x-) x-) zuzi to je dobře že to dopadlo výborně ;-) listovku beru také :-) kat jo jo toxoplasmozy se bojím a jestli to byla ona tak proto jsme potratila :-( ale hlavní je že vím důvod a ted to vyléčím a už se to nebude opakovat x-) doufám =-)
Odpovědět
Mury: Tak vidíš, že to nebylo nejhorší. Zaléčíš to a bude dobře ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?