Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Písnu ti IP, tady je to nebezpečné...
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, Šáry - krásné fotečky miminek :-) Už se taky těším na to naše, dnes jsme ho aspoň viděli na utz a to hlavní, jsme naprosto v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru:ahojky, a kde máme fotečku?Jsem moc zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se musím pochlubit.......... Dnes jsem si koupila botičky nové z 1600kč na 699 x-) x-) x-) A také zamluvila DJ na mé "30", to bude mejdan, je to ten, co byl na naší svatbě, tak jsem zvědavá, jak dopadneme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zase na skok... Dneska je mi fakt mizerně, mám ovu a teda tak jsem to ještě nikdy neprožívala, mám šílený křeče, horší než při MS a do toho mě bolí močák, takže fakt lahoda... Jdu si uvařit čaj a asi sednou k TV
Odpovědět
Profilova fotka
zabena:Boží, tak si lehni, pro to mimi musíte prostě trpět.Hlavně aby to bylo lepší.... Co jinak děláte?Vše ok?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, fotka z utz není, mimi už je veliké a nevešlo by se tam, max. jen hlavička a to nám přišlo zbytečné, aspoň jsme se pokochali pohledem my budoucí rodičové.
Odpovědět
Profilova fotka
To musí být krásné..........moc se těším na další "naše" miminko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu hají, mějte se krásně, papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, dobrou noc a víc v IP.
Odpovědět
Profilova fotka
beru:díky¨moc, je to super!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
ahojky holky tak se zase hlásím :-D v práci sem pod drobnohledem :o) a doma se radši věnuji manžilkovi :-D už ste odstrojovaly stromečky? gratuluji těhulkám i těm doposud utajeným :-D
Odpovědět
Článek se načítá
zuzi jé já tě minula tak brou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone:ahojky Ivi, tak já jsem vyspalá, Vašek spinká, nevím, co budu dělat..............
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer :-) zuzi: Zuzi jak jsi dopadla u dr?? Možná jsi to tu psala,ale já jsem ještě nedočítala :-N Manžílek mi odešel do práce na noční a tak jsem doma s chlupáčkem :-( Láduju se sucharama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou všem :-)
Odpovědět
AHoj holky, jen vás chci pozdravit a popřát hezký den, já si dávám pauzu při práci, sedím u toho od 6 od rána a trochu mi už z toho hrabe :-D Teda te´d u toho ležím doma v posteli, už mě v práci bolely záda a hlavně bych se tam te´d sama bála a pak jet nočníma rozjezdama, bojím, bojím :-D :-D Tak zdar a sílu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, tady bylo dnes -10 :-). Ale nějak mi to ani nevadilo. Jen mi mrztnul xchtík a nohy, ale jinak dobrý :-D . Boži, vadžaj! Určitě ta ovulka za to stojí! Macetko, a jak je, maminko?
Odpovědět
Dobré ráno,tak dnes v noci se narodila holčině z diskuse listopadek(kam chodím) třetí holčička,Natálka a míry 3250g a 48cm. Jinak Johanka mi teď vstává každý den o pár minut dřív a dřív :-o Se už málo vyspím,teď jsem stahaná k večeru víc než dny předtím a potřebovala bych zalézt a mít zimní spánek :-D
Odpovědět
dobré ranko jdu vás po ránu pozdravit zuzi ty si toho teda moc nenaspala :-N nemůžeš spát ?
Odpovědět
marketas ahojky co hlavinka, taky sem pro aby si nekam zasla, aspon ti pomuze to, ze zjisti ze ti nic neni, treba to mas jen z toho psychickeho naporu kolem vanoc a v praci a ted se to nahromadilo a je z toho bolest hlavy co je "Boži, vadžaj!" :-N
Odpovědět
blani tobě by mohli počítač přilepit k tělu :-D nejenom prací živ je člověk ;-) já sem teda ráda, že po práci už počítač nemusím zapínat, mám toho za celý den dost :-|
Odpovědět
přeji vám hezký den zitra jupííí pátek jo a v Brně je "teploučko" jen -3st :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky Zuzi, tak to jsem moc ráda, že Ti ta kontrola dopadla dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky !!! zuzi-gratuluji k dobrým výsledkům při kontrole :-) blani-no ty jsi dílečko, workoholik každým coulem... písnu ti pak na IP. pasone-ahojky Ivi, dlouho jsem tě neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone, Ivi, já vím, že to mám ze stresů a možná i zablokovanou krční páteř, ale stres teď 100% vede :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkY děkuji za pochvaly :-) momou nezalévám ale terka je pěknej žrout :-) chutná jí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přeji krásný den všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, Terezku pozdravuj. By jsme si rozumněly, já jsme taky žrout :-D
Odpovědět
Tak jsem právě objevila sušené houby a jdu dělat Kerkonošské kyselo x-) Odpoledne půjdem na chvíli ven na boby :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?