Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Zabena: Dva pohovory? Scháníš práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, už od října a teď to začíná vypadat slibně
Odpovědět
Tak držím palečky ;-) Sestra taky hledá, páč jí dali výpověď ]-( a to bez důvodně. Teda ...... dělá účetní a protože jedna firma končí a tak by měla míň práce, tak jí vyhodí. A to je tam jedna, co je ještě ve zkušebce, ale tu si tam nechají, protože je to kámoška šéfový.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to s tou prací fakt na houby, je krize, všude propouštějí a na pracáku tě ještě seřvou, že po třech měsících nemám práci. Absolventka, čerstvě vdaná, takže všude automaticky předpokládají, že budeš mít děti, to se fakt hledá práce jedna báseň
Odpovědět
Jo to znám, takhle jsem byla jednou na pohovoru a nekecám na všechno co se mě ptal jsem měla jako 10 bodů, takže dobrý. Pak došel k otázce, zda bych chtěla děti, tak jsem řekla, že jednou určitě jo, tak za 2 roky nebo dýl. A normálně celý papír přeškrtl, jako že jsem nevyhovující ]-(
Odpovědět
Tak Andulka už je vzhůru, jdu na ní. Pak ještě drobet nakrmím Kubulu a hurá na boby :-D a až dorazí tatí, tak jdem do spořky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dnes nějak volno, či co... to je fakt divný. Teda jako dala jsem prát pračku, žehlím a musím uvařit, ale jinak nic. To je divný...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdu se psem ven, ať jenom nesedím doma... ale do té zimy se mi fakt nechce
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jsem pro sraz v praze :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zmrzlá jak... byli jsme se hafinou přes hodinu venku a je tu už -13, takže lahoda. Ale Bessy se vyblbnula a kvůli srazíku napíšu Markétce, ať to nějak domluvíme. Pokud by jela ještě nějaká Brňačka, tak se můžeme domluvit na společné dopravě z Brna
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo je tam zima brrrr ]-( už jsme vzali afíka dovnitř :-N jo určo jí napiš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
J
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé já jsem ale šikovná :-D pošlu jedno písmenko. Já už Macetce taky napsala, kdy by se mi to hodilo a kdy nemůžu a už se moc těším na vás fšechny, doufám, že srazík vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já už jsem Macetce taky psala, že se opravdu pokusím na srázek přijet. Moc ráda Vás zase uvidím a ty, které ještě osobně neznám, chci poznat! Dnes -15 uáááááááááááááá. Se mi nic nechce. Mažel je docela dost nemocnej, je mi ho strašně líto. Já mám zatím "jen" rýmu, ale tu už mám tak měsíc......
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) noc díky, že píšete kvůli srázku. Až budu mít více odpovědí tak zase písnu jak to vypadá s termínkem, ale asi to bude makačka, aby to vyšlo každému :-N Ale nějak to vymyslíme. ;-) marketas: Markétko tedy manžílka je mi líto, teď aby jsi to od něj nechytla ty :-( Tak pořádně papej vitamínky, aby ti bylo dobře a nerozjelo se ti to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko u nás bylo -20 ;-) Stačilo mi 10 min. stát na jednom místě a čekat na kolegy z práce, až mně vyzvednou. Jsem myslela, že umrznu. V práci nemáme o moc teplo :-S Po neděli si vemu ještě teplou vestu a budu tu tak chodit, nezájem... ! S tou rýmou ti to nezávidím, já ji měla 14 dní a nemohla se jí zbavit.
Odpovědět
Dobré ráno holky, holky,moc se na váš všechny těším. Tak já koukala teď na teploměr a je tu -19,5. No kosa,takže ven dnes opravdu nepůjdeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky u nás bylo dnes stále "jen" -10 Markétko (majky) -20 si nedovedu snad ani představit. :-N Ikdyž asi před 3 lety jsme hlídali sestře bíglici a měli jsme jí přes vánoce. A já s ní chodila ráno ven a to byla dokonce zima asi -23 stupnů. Jednou jsem byla líná se pořádně obéct a vyrazila jsem ven jen v teplákách no prostě na ostro :-D Jsem myslela, že mi upadne :-D :-D :-D markee: markétko to ven s malou nechoďte oni to ani nedoporučujou. Buďte hezky v teplíčku ;-) A jak se ti daří? Už jsi objednaná k dr? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko... :-D :-D :-D No ale můžu ti říct, že v riflích taky nic moc teplo... jsou studené a studili mně všude... :-N I když jsem si oblíkla spodní prádlo...
Odpovědět
Ahoj holky, no tady je to taky takový ...... brrr. Půjdu trochu přidat na topeních, máme tu chladno.
Odpovědět
Macet-Markét, já budu volat k doktoru až 19.1. a vezme mě ještě ten týden.Kdyby náhodou měli plno,tak určo do dalšího pondělka vydržím :-D I když jsem dost natěšená,šla bych tam hned. Jinak se daří dobře.Ani na mě ty Johanky střevní problémy neskočili,z toho jsem měla teda hodně velký strach,ale prostě jsem asi imuní či co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, cože, -20? Chudino? Já vzpomínám taky, jak před 3 rokama bývalo těch -20. To bylo vždycky strašný! My máme naštěstí v práci fajn. Včera tdy bylo takový vedro, že jsme měli celej den otevřený okno a seděla jsem jen v tričku. Macetko, tak v -23 jít naostro, to Ti věřím, že Ti málem upadla :-D :-D :-D A tu nemoc asi chytnu, vždycky ji chytnu tak týden po Davčovi :-( markee, já už se těším, až to budeš mít černé na bílém od doktora x-) MOny, hlavně nechoďte ven!
Odpovědět
Marketas-Markét,to já už se těším taky.Ale nechci tam zas jít zbytečně.JInak Míša mi právě zakázal o tom ostatním říkat,tak jsem toho byla plná,že jsem to alespoň vám říct musela :-D
Odpovědět
Marketas: nO budem muset jít nakoupit, ale to až odpoledne, až tu bude tatí ;-) Abyms ebyli zas rychle doma.
Odpovědět
markee: My to nikomu nepovíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-panebože sedět v tričku??? To už se mi dlouho v práci nestalo, naposledy v létě, když jsme tu měli na saloně 30 stupňová vedra. Jinak košilku, tričko s dlouhým a svetr to jistí... markee-a rodině to řeknete kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já přes namrzlé okno nevidím na teploměr, tak ani nevím, kolik je stupňů, ale psa by nevyhnal ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já měla včera tričkjo s dlouhým rukávem, rukáv vyhrnutej, co to šlo....A dnes už mi taky začíná být teplo...Ale byla jsme dole na hale a teda fakt chudáci lidi - mají tam tak o 10 stupňů chladněji :-( Markee, já Ti úplně rozumím, že jseš toho plná! To je krásný!
Odpovědět
Majky,no až po tom doktoru.Ono se mi to břicho pořád nafukuje,chvíli vypadám jak těhu za chvíli ne.Švagrová je 11tt a už má to břicho vylezlý. Prý to po jednom dítku už vylejzá dřív,takže to stejně za měsíc bude trošku poznat.Pže se nebudu moc vejít do svého stávajícího oblečení. Ještě,že mám oblečení z doby po těsně po těhu.To jsou volnější kalhoty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-jasně. Moje kamarádka (co bude rodit teď v únoru) se celou dobu v těhu vešla do ryflí.. jen si koupila o trošku větší v pase. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?