Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-fíha, no to je lepší než šáňo... no jasně, jdem do portugaláka !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy mi určo poradíte.... chic si koupit taový ten gymnastický míč... jak se na něm dá sedět i cvičit. Ale nevím jak velký.... ono je to nějak odstupňované podle výšky postavy? :-) abych na něj totiž vylezla....kamarádka ho má a cvičila na něm v těhu ale má 185cm a já z něj sotva došáhla špičkama na zem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já mám 168 cm a sedím i cvičím na míči o průmeru 75cm. Sedím na něm v práci. Doma máme ten samej a u PC na něm sedí Davča a já na něm občas cvičím
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já se optám ve zdravotních potřebach....aby mě pak na tom míči nemusel někdo držet.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len-v tom obchodě ti určo poradí. Pokud tedy navštívíš obchod se sportem.... když na tom míči budeš sedět, tak bys měla mít nohy v pravém úhlu
Odpovědět
bré ranko , venku je opravdu nádherné babí léto, si letos dalo na čas :-N :-D a to jsem se bála že nestihnu dát kabát do čistírny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, proč ve zdrav. potřebách? Já Ti poradím. Jak jsi vysoká? Boky by měly být výš než kolena!
Odpovědět
leni jukni http://www.relaxlafabrique.cz/cviceni...
Odpovědět
jé tak sem vás dočetla, tak to já si dám taky portugálka, no tak prvně můžeme pít na zdraví miminka a pak až se narodí tak ho zapijeme , ať to máme hezkynacvičené :o)
Odpovědět
už aby byl pátek, chjo, Majky ještě se to nesobotí , že ? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem vyčetla, že na svou výšku potřebuji průměr 55cm.......kolik tak stojí? já našla na netu tenhle, ale aby nebyl moc levný..... http://www.obchod-tis.cz/zbozi.php?de...
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, taky máš ráda vínečko? Mne se líbila Boženka, když jsem ji vezla v tu sobotu domů, chtěla se semnou rovnat za cestu a dávat mi vínko. Pak řekla, že ho doma asi máme spousty... no moje babička říká, že my si ve víně koupeme i nohy... :-N Jé, ještě se nesobotí... :-S Až již zítra... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni, já mam míč za 175,- z tesca a je to ten samej jako na obrázku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Míšo, tak to já tam vyrazím......díky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
miminko už nemáme ;-( včéra byla udělaná revize ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Murynko.... moc mě to mrzí......ani nevím, co ti na to napsat.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo ze kterýho tesca? Z malého nebo na Rokycanské? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Murynko, neplač! Musíš být silná! Jsme všechny s Tebou, beruško! Leni, já mám míč ze Sportissima a byl taky levnej. A 55 je dost malej, aby jsi nebyla zklamaná!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já zajdu někam ,kde ho budu moc vyskoušet. Ale koukala jsem do těch tabulek a tam psali, že na výšku 155-165 je ten průměr 55....
Odpovědět
Holky nepamatujete si náhodou stránku s těma těhu tričkama co sem dývala Silente??? Teď jsem u kamarádky a ta by ráda si ho objednala.
Odpovědět
Profilova fotka
markee já objevila těhu trička na MMB, dám ti sem odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury-myslím na tebe, buď silná. Jsi mladá a zdravá, určitě se znovu zadaří.
Odpovědět
Profilova fotka
tady... http://www.mimibazar.cz/bazar.php?str... ale nevím, zda jsou to ty tričíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: to je mi moc líto, drž se, uvidíš, čas uteče rychle a budeš se mít zase na co těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já mám 168 cm a opravdu mám 75 cm balón. A ve fitku máme 65 a ten je pro mě malej!
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli ho chceš jen na cvičení, tak pak jo, ale na sezení Ti bude 55 malá!
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, tak já vyrazím někam na skákačku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a mají je někde u Vás na vyzkoušení? tady v Ol totiž nikde nafouklý na zkoušku nejsou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já si nejsem jistá..... ale mam pocit, že v těch velkých sportovních obchodech, jako je sportisimo, giga sport. je mají nafouklé....ale když to zrovna nesháníš, tak si toho nějak nevšímáš, jestli to mají nebo nemají.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, já jak jsem sháněla, tak je nikde nafouklý neměli:-( Ale já jsem prostě věděla,. že chci 75, tak mi to bylo jedno....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?