Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když nebudou mít nafouklé, tak tam znásilnim nějakého prodavače, aby mi poradil :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mury to je mi strašně moc líto :-( Já si objednávala trička pro sebe i juniora na ceskybess.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Zděs http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kači a Míšo!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ty trička a bodička jsou krásný, i když cena za ty body...no děs =-) =-) =-) =-) taky se mi to líbí, ale já jsem děsně pověrčivá, tak kdybych byla těhotná, tak bych si to snad objednala až po porodu....ale to už by asi nebylo potřeba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak ale v něčem chodit musíš, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný, ale bez těch miminkovských motivů..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nám je už domaprvní skříň malá... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, fakt? Tak to jsem ráda, že nejsem pověrčivá!
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem nikdy nebyla, ale moje kamarádka nakupovala jak šílená hned když se dozvěděla, že je těhotná, kočár i postýlku měli snad od 10tt a ona pak musela jít v 5 měsíci na ukončení, protože mimi mělo vývojovou vadu....samozřejmě to asi nebylo tim, že nakupovali, ale od té doby jsem na tohle háklivá. Když jsem byla těhotná s Filipem, tak jsme nakupovali vše až měsíc před porodem..... :-) ale jinak jsem normální..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to je asi na každém, jak to cítí a Ty jsi chytrá blondýna a cítíš to takhle :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já vím, že až budu těhu, tak se neubráním nakupování, ale taky chci nakupovat až tak od 5 měsíce... když vím, co se v dnešní době může stát... je to šílený, fakt. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky, ono je to tak lákavé, co? Takový ty malinkatý tričíčka a bodíčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám pár mimi věcí doma už roky. Tohle na těhu mít asi největší vliv nebude... |-| Od Ježíška bych chtěla sadu plen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, to jsi musela být asi hodná, když ti Ježuch přinese plíny......My když kupovali látkový, tak jsem myslela, že padnu, 20,- za kus....... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já taky budu nakupovat - určitě! Tomu se člověk prostě neubrání, když ty věcičky jsou tak nádherný! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-no jéjé !!! :-) V Tescu se nad tím rozplývám... div nevypadám jako fetišista... :-D Sili-moje tchýně má prý taky něco schované (asi až budu těhu)... no radši to nechci ani vidět... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, :-D . taky tak!
Odpovědět
Profilova fotka
marketas- :-D utíkám obědvat, tak dobrou chuť všem co právě obědváte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou chuť, Markét! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - krásná fotečka! Jo a moje mamina už mi vyprala dvě přepravky a chystá se pokračovat :-N Taky chci látkovky a počítám, že 10 tis. padne minimálně :-N Marketas - taky fajnová fotečka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili v kolikátém jsi týdnu, podle UTZ? já se v tom tady přestávam orientovat, kdo jak je těhu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len - podle UTZ 11+5, podle menstruace 11+6 :-D Končím 12.tt. Až tam bude 13+2, budu končit 1.trimestr.
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jste veliký? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já až budu jednou těhu, tak se v těch týdne nevyznám.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markét, hlavně že se v nich vyzná Dr..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, no, to doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Minulé ponděli jsme byli 3,83 cm "velcí" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jak se dneska máte?
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy jste velcí......... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?