Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mury-tak neumrznete a bude vám teploučko, jj bez topení to je hnus... :-S
Odpovědět
Ahoj, Kat -to je mi líto :-( Mury - Už je ti teplo, děvče? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje nevím zda se zítra dostanu k pc, protože jedeme pryč. Tak vám všem chci popřát, aby ten rok 2009 byl ještě lepší než ten náš letošní rok. Hlavně hodně zdravíčka, to je to nejdůležitější na světě :-) Krásně to oslavte se svými manžílky a zase se sejdeme v novém roce :-) papa a mějte se krásně. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
joo už máme teplíčkoooooo :-D :-D :-D :-D holky sněženky úplně super mě se to moc líbilo tak zítra poslední den tohoto roku tak si ho milé mladé paní užijte :-D :-D jak se patří :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, chci všem popřát vše nej do nového roku a jen samé dobré zprávy, zdraví a taky trochu toho štěstíčka. my včera dorazili z Val di Fiemme. Bylo to tam úžasný a musim říct, že cenoě přijatelnější než u nás na horach. Klucí lyžovali a taky jsme sáňkovali a vyzkoušeli skůtr i takové ty nafukovací kruhy na sjíždění sjezdovky. prostě jsme se vyřádili. Jdu vyprat a pak se tu ještě objevím...... papa vaše chytrá blondýna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,to je nuda v tý práci....
Odpovědět
Dobré ráno holky, tak koukám,že pár smutných zpráv tu bylo.Kat,upřímnou soustrast. My se máme fajn,jen mě prostě PC teď nějak nebaví.V TV jsou pohádky,venku sice mráz,ale jinak krásně.Takže užívám vše jiné. Len.,tak to je skvělé,že jste si hory užili a líbilo se. U nás na Monínci,dnes otvíraj.Včera jsme se byli podívat,tak zasněžovali co to dalo :-D . Jenže teď tam bude určo týden přecpáno,ne-li dýl.Takže podívat se tam pojedu až dýl a doufám,že do té doby si někde půjčím kalhoty na lyže.Jinak vše ostatní buď mám nebo vím,kde vypůjčit. Už se taky bruslí na rybníkách,tak bych dnes chtěla to zkusit taky.Ale uvidíme.Zatím se mějte pěkně. Murynko,to je fajn,že už máte teplíčko. Jinak do roku 2009 vám všem přeji jen a jen samé štěstíčko,zdravíčko a lásku.Snažilkám přeju ať se co nejdříve zadaří a těhulkám ať nemají komplikované porody a mají zdravá dítka :-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, len: Jo jo, tam jsem byla a pak ještě ve Val di Fassa ;-) ale stejně jsou Kerkonoše hezčí x-) A o cenách ..... no já jezdím lyžovat na kopec, kde platím 100,- na celý den :-D A vyšlo Vám počasí? Nám tenkrát jo a bylo to super a těch fotek :-N Je super, že jste se vyřádili ;-) Kat: A co tam ještě děláš? Když jste u těch hor a lyžování - nevíte kde bych sehnala šponovky? Mě se v těch kalhotech co se teď dělají jezdí divně, nějak se v nich necítím.
Odpovědět
Profilova fotka
Momou: sedím tady jak debil do 14 hodin :-| Kupodivu, lidi si asi poleželi a začali chodit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Dostala jsem se na chvíli k netu, takže vám všem přeji ještě jednou vše nej do nového roku, mnoho štěstí, zdraví , lásky a hlavně zdravíčka vám a vašemu okolí. Mějte se nádherně a v novém roce papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Momou, počasí vyšlo skvěle. Sněžilo většinou večer, nebo v noci, a přes den svítilo sluníčko. Občas foukal vítr, prostě hory jsou zrádné. Taky jsme viděli padat lavinu, ale měla jsem husinu až na zadku........ :-S Na jednu stranu je to krásné, jak ten sníh padá, ale na druhou je to děsivé, co všechno to umí ..... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky jsem v práci lidi docela chodí a ještě jsou nechutný ]-( je nás tu na jednu ambulanci asi 5 sester :-o :-o :-o a perem se o práci :-D domů jdu ve 4 udělám chlebíčky a dem do hospůdky snad to bude stát za to :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mury ty jsi ale pilná včelička.... Tom je taky dnes v práci, ale spíš jsou tam jen aby měli účast. Ráno prý jen zaply PC a zrazili se ze všech kanceláří do jedný a dávají si do nosu cukroví a další dobroty....ale prý se vrátí ve dvě.....No a moje tchýňka má dnes odpolku do 22. Dělá taky sestru, na umělé ledvině, tam je pořád co dělat :-)
Odpovědět
len: Tak mě stačí , co se laviny týká, jen záběr v televizi. Je to úžasná síla, ohromující přírodní jev, ....... ale přesně jak píšeš je to i děsivé. Já vždycky říkám, že nemám strach, u mě je to spíš respekt. ;-) Hory miluju, tak doufám, že se letos dostanu aspoň na jeden den. kat: Tak ať Ti to rychle uteče. Tohle je můj druhý Silvestr co nedělám - holt výhoda MD :-D My jsme to měli v práci tak, že jsme vždycky končili o dvě hodiny dřív ;-) Mury: Ty jsi taky v práci? Sestři poradte mi, co dát dítku do nosu? Andulka má z toho suchýho vzduchu - jak se topí - rýmu. V lékárně mi dali Vincentku - kapky, prý to pomůže, ale už to je týden a nic.
Odpovědět
Holky já jsem dnes sama doma s Johankou.Míša je v práci a přijde zítra ráno.V 7hodin končí(slouží vždy 24hodin).Plánuju si jít spát v devět či deset a připijeme si s Míšou prostě až během zítřka. Momou,já dávám Johance Vincentku(v rozprašovači).A když vidím,že rýmu má a nejde ven,tak je pro malé děti NASIVIN.JInak jí dávám když začíná rýmovat vitamíny od Dr.Theisse(je to šťáva a přidávám jí do pití).
Odpovědět
Kupovala jsem jí ho(nasivin) když byla mimi a teď (cca 2měsíce),když jsem tam byla tak mi opět dali tento http://www.lekarna.cz/nasivin-0-01-1x... ty vitamíny http://www.lekarna.cz/dr-theiss-multi...
Odpovědět
Markee: No já Andulce nic moc dávat nechci, protože to není nastydnutí. Má to ze suchého vzduchu, to jak se topí. Sice hodně větrám a mám na topení hadry ... ale stejně.
Odpovědět
Ale vyzkouším, až jí ta rýma nepoteče, zatím jí to teče samo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou s tím ti neporadím sama s tím mám problém :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Berušky moje, přeji vám krásného Silvestra, oslavte ho ve zdraví, moc to nepřežeňte se šáněm a raději ho prožijte tak, jako my, v posteli. :-) Bo se říká "jak na nový rok, tak po celý..." :-D Děvčátka, přeji vám krásný vstup do toho roku 2009, ať ho prožijete ve zdraví, štěstí, lásce a přeji nám všem, ať jsme brzy těhulky... A ty, které těhulky už jsou tak jim přeji, aby všechno probíhalo v pořádku... Mám vás ráda... a papa v příštím roce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje také Vám přeji krásného Silvestra užijte si ho podle svých představ ;-) jak říká Markétka bud v postýlce nebo se svými známými doma či s kamarády na zábavě x-) přeji Všem nádherný nový rok 2009 at se Vám splní Vaše nejtajnější přání x-) mám Vás ráda ahoooojjjj v roce 2009 x-) x-) x-)
Odpovědět
holky mě je tak moc smutno :-( Jako každý rok,když končí. Ach jo.I vloni Míša byl v práci.
Odpovědět
Krásný Nový rok 2009, přeji jen to nej a snad se Vám splní i ta tajná přání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný nový rok 2009 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítám Vás v roce 2009 :-)
Odpovědět
Dobré ráno v novém roce 2009. Doufám,že je pohodové a bez bolehlavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee nikdy mi nebylo lépe ne vážně ty pohotovosti jsou k něčemu dobré :-D :-D :-D :-Džádné bolesti hlavinky a ušetřené korunky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne v roce 2009 (na tu 9-tku si stále nemůžu zvyknout)... :-)
Odpovědět
Dobré poledne, tak mě třeští hlava a bolí žaludek a to jsem skoro nic nejedla a měla jsem jen jednu skleničku, ani šampíčko jsem nevypila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju krásný rok 2009 a aby byl mnohem lepší než ten minulý
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?