Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:udělala jsem opatření...koupila za peníze, co jsem dostala k vánocům a ještě jsem přidala z peněz na TV zabezpečovací techniku za 4500kč, tak snad se budu cítit bezpečněji....... V obouch případech jsme byli s Vašíkem doma, ale na druhé straně bytu a nic jsme neslyšeli.Nevlezli nám do bytu, "jen" z balkonu nám odnesli veškeré jídlo a pití i na silvestra co jsme tam měli schované za 7500kč.Oba případy jsou nahrané na kameře místní, takže je to na rozboru a uvidíme, jestli někoho chytí(jako že nechytí)
Odpovědět
Ahoj holky, Majky - super foťáček, mám podobný :-D A jstli zítra ráno vstanu, tak půjdu fotit námrazu. Dnes jsem měla v 9 budíček od spol.z gymplu, vdávala se v září, tak jsme byli u nás , pak mi jela ukázat její byt, pak jsme jeli do Ikei. no super den, probraly jsme spolužáky, finance, práci, atd .... :-D :-D Akorát jsem dnes dostala mrchu (a já si o víkenu myselalal, že to ovulka, že mě bolí břicho) a ono prd, překvapila a došla skoro přesně po 28 dnech,to jsem nečekala. A bez HA je to hnus, bolí mě celý tělo, hlava, o břichu ani nemluvě, mám pocit, že svačina poletí do WC,.. :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:jak jsem psala, to bude dobré ráno...........
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já mám jít pryč a opravdu to nejde..jsem opět KO. Kluci mi montují ten alarm, tak snad budu klidnější =-)
Odpovědět
Zuzi - neboj, bude to ok. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já vím, že to chce čas, ale kamarád, co je tu s námi zítra odjíždí a já tu budu sama.Bojím bojím |-|
Odpovědět
Zuzi - my se o tom zrovna min.týden bavily se známou, ona bydlí v přízemí, že se taky sama bojí. A nechává v noci třeba rozsvíceno nebo puštěnou televizi :-D Já se přiznám k občasnému puštění TV přes noc, když je M. v Blavě přes noc :-N Fakt jsem klidnější, ž je tu "někdo" se mnoou, u ikdyž ej to TV, neslyším zvuuky chodby a to mě uklidňnuje. A z u lice nikdo nepozná, jestli spím nebo ne a kolik nás je doma...
Odpovědět
Profilova fotka
To já teď také dělám, svítí mi ozdoby v okně a TV
Odpovědět
Něco pro zasmání: Z obřadní síně: "Důrazně žádám pana Starablažku a slečnu Semtelovou, aby se už konečně dohodli na společném příjmení!" :-D
Odpovědět
Jak to chodí v lese..xD Na mýtině v lese sedí lišák a po lesní pěšince přibíhá králíček, celej od krve: Lišák: "Proboha, ušáku, co se ti stalo? " Králíček: "Ále, ta sv*ně medvědice má krámy a došly jí vložky..." Druhej den lišák zase sedí na mýtině a po lesní pěšince přibíhá vrána, nasraná jak starej chlap a od krve od zobáku až po poslední ocasní pírko. Lišák: "Proboha, vráno, co se ti stalo? " Maximálně nasraná vrána, rudá vzteky ze všech sil řve: "Až já zjistím, která ku*va práskla tý sv*ni medvědici, že nejlepší jsou vložky s křidýlkama, tak ho vlastnoručně zabiju!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Smithovi se už dlouho pokoušeli o dítě, ale manželka stále nemohla otěhotnět. Rozhodli se využít náhradního otce. V den kdy měl náhradní otec přijet, pan Smith políbil svou ženu: "Jdu pryč. Ten muž by měl přijet brzy." O hodinu později šel kolem náhodou podomní fotograf miminek, doufajíc, že udělá obchod. "Dobrý den, madam. Přišel jsem kvůli.." "Oh, není potřeba nic vysvětlovat, očekávala jsem vás. Pojďte dál." "Vážně? No dobře. Specializuji se ve své profesi na miminka..." "Přesně v to jsme s manželem doufali. Odložte si a posaďte se...Tak, co takhle začít?" "Nechte všechno na mě madam. Většinou zkoušíme dva ve vaně, jednoho na gauči, třeba i pár na posteli..Někdy je zábava zkusit i podlahu obývacího pokoje, můžete se opravdu odvázat." "Podlaha? Vana? Žádný div že u mě a Harryho to nefungovalo." "No, madam, žádný z mé profese nemůže zaručit, že to pokaždé bude mít skvělý výsledek. Ale pokud vyzkoušíme několik různých pozic, a zachytíme to z takových..šesti sedmi různých úhlů, budete určitě s výsledky spokojena." "Ale, to je velmi hodně.." "Madam, je to má práce.Mohl bych být vevnitř a venku během pěti minut, ale to by pak výsledky za nic nestály." "Jestli jsem si to nemyslela" vzdychla paní Smithová. Fotograf otevřel svůj kufřík a vyndal z něj album s fotkami miminek. "Tohle bylo uděláno na vrcholu autobusu v centru Londýna." "Ach můj bože!" zvolala paní Smithová, zakrývajíc si ústa kapesníkem. "A tahleta dvojčata šla překvapivě dobře, když vezmete v úvahu, že jejich matka nebyla zrovna ochotna spolupracovat." "Nebyla...ochotná?" "Ano, nakonec jsem ji musel vzít do Hyde Parku, abych mohl odvést svou práci správně." "Prosím?" "Nakonec to trvalo asi kolem tří hodin. Matka pořád ječela a mávala rukama, těžko jsem se mohl soustředit. Až večer, když se začala blížit tma, a po mých pomůckách začaly skákat veverky, všechno jsem sbalil a odešel." "Myslíte..jako že veverky běhaly po vašem...pracovním náčiní?" "Přesně tak. Madam, pokud jste připravená, abychom mohli začít, rozložím si svou trojnožku.." "Vaší co?" "Mou trojnožku. Musím si na ní odkládat svůj Canon.." "Kanon?" vyjekla paní Smithová s očima rozšířenýma děsem. "Ano, je příliš velký a těžký, abych ho mohl držet dlouho dobu..Madam...Madam? Dobrý bože, ona omdlela!" Majky, a my si pořídily "jen" Nikon místo Canonu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani kam ty na to chodíš.......... ;-)
Odpovědět
právě se odreagovávám na jiném serveru s vtipama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu lovit jinam....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se s vámi loučím, mějte se krásně, nádherné prožití silvestrovské noci, hlavně štěstí a zdraví do nového roku vám a celému vašemu okolí!!!!!!!!!! V roce 2009 se těším na dlší krásné povídání s vámi, papa váš věrný ZUZÁNEK :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vám všem přeji nádherný ový rok a hlavně spoustu ZDRAVÍ, to ostatní přijde samo....... MÁM VÁS MOC RÁDA............ Nejlepší obrázky pro Silvestr
Odpovědět
Dobré ráno holky ;-) Zuzi, tak co alarm? už namontovaný?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Zuzi musím říct, že ti fakt nezávidim :-( Já bych se taky bála jako blázen. Zuzi a nechcete si pořídit chlupatýho hlídače? Já když jsem doma sama s Jess tak se cítím dobře. Sama bych se doma asi zbláznila :-N Ale s ní je mi dobře. Ona mě fakt hlídá vždycky když je se mnou sama. ;-) majky: Markétko už máš nějaké hezké fotečky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY holky noc u tchýně super,ted jsem přišla domů a je tu ani ne 10 stupnu ]-( ]-( teprve se opravuje topení.... |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky !!!! Holky, mně se dnes vůbec nechce být v práci. Už jsem si všechno udělala a představa, že tu budu trčet do půl paté... hrozné !!! :-( Zuzi-no je to dílo, co vás potkalo. Sv*ně jedny, aby se jim stalo něco ošklivého... blani-jj, vím, že máš NIKONA, však jsem ti ho v Brně obdivovala... jen ty máš lepšenší třídu... to já teprv začínám, tak mně stačí tento.. jsem ve focení taková "žákyňka".... :-D :-D :-D A taky jsem jele, srnec a datel dohromady z těch clon a časů... chjo.... :-N macet-Ahoj Markétko... co nového??? Jak se má Jess??? My si jdeme zítra pro Shawneečku a bereme ji k nám domů na Silvestra. Bude u nás do čtvrtka (v pátek se chystáme do Brna na čumendu) a tak se moc těším. Fotečku mám jednu... zatím... tedy co jsem včera vyfotila a stačila večer narychlo upravit. Můžu ti ji poslat, ale není to žádný zázrak... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Ahojky Markétko, Jess se má dobře. Teď si tu právě pšoukla a já se asi pobleju :-D :-D :-D Jess dostala k vánocům plyšáka (toho mamuta z doby ledový) tak si ho pořád hlídá :-D Zítra dopoledne jedeme na chatu k sestřinýmu příteli tak bude šťastná jako blecha. Bude tam mít kámošku Sandy (bíglici) a velkou zahradu. Takže to bude spokojenost největší. Dneska k nám přijde tchýněna návštěvu tak musím něco poklidit a taky připravit nějaké pomazánky na silvestra. Jééé tak to Shawnee bude taky moc ráda s vámi že? Tak nezapomeň fotit ;-) A podrbej jí za mě za ouškem :-) Markétko fotečku určitě pošli ráda se na ní kouknu :-) mury: Markétko tedy taková zima ]-( Jo a my jsme byli na sněženkách a machrách (nebo jak se to skloňuje) :-D :-D Nebylo to špatné, ale prostě takový jednoduchý obyčejný film. Byl příjemný, ale nic moc. Ale sama uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
macet no jo starý barák :-( a když tu odejde topení je na tom ovlivněno vše sedím tu fakt s čepicí no jak magor :-D :-D za chvíli to balím a jdu ke tchýni na čaj x-) no uvidíme třeba půjdem na něco jiného ale děkuji za tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata,jdu vám jen popřát krásný vstup do nového roku a poslední den v roce 2008 si užijte dle svých představ a plánů... ;-) Nezlobte se,ale nemám jak si moc chuti ke komunikaci dneska.. máme úmrtí v rodině a tak zařizujeme vše potřebné... |-| Opatrujte se! Káč
Odpovědět
Profilova fotka
mury: Jojo starý barák strašně rychle vychladí a ještě bez topení...... A kdy to budete mít spravené? Doufám, že brzy. Tak ať ti tchýně do čajíčku přidá něco teplejšího ;-) S tím filmem uvidíš. určitě tě od něho nechci zrazovat. Jen že mi od toho čekali trošku víc.
Odpovědět
Profilova fotka
kat-to je mi moc líto. Až budeš mít sílu, klidně písni... A i tobě přeji lepší vstup do roku 2009, jelikož mi přijde, že pro tebe rok 2008, až na svatbu, nebyl zrovna nejlepší. Hlavně hodně zdraví, bo ty ho potřebuješ. Drž se... papa macet-Markétko, ty jsi mně tedy pobavila s Jess :-D :-D :-D :-D :-D To Shawnee taky smrdí, je to tak na plynovou masku... :-N No to se zítra poměje, ze Sandy jsou kamarádky, tak se vyblbnou. Taky drbu Jess za ouškem... a Shawnee za tebe podrbkám, to ona má moc ráda, jen z ní bude zase kožich na zemi, bo nám zase strašně líná. Fotečku tedy posílám... a pomalu ti odepisuju na IP :-N mury-Markétko, vy tak kosíte...? Chuďátka. Tak se pořádně oblečte a pijte slivku, grog nebo něco takového. Když nám se pokazil kotel, tak jsme museli jet spát k mamce, bo jsme měli v bytě cca 12 stupňů a tam bych nepřežila...
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, vy byli na sněženkách...?! NO ono asi ten první díl byl bezkonkurenční... ?! :-N I když jsem slyšela, že je to druhý nejnavštěvovanější film za víkend po Svěrákových "Vratných lahvích"...
Odpovědět
Profilova fotka
kat: Je mi to moc líto :-( Také přeji vše nej nej do nového roku 2009 :-) majky: Markétko jojo kámošky na život a na smrt :-D Jo vždycky si říkám co to v ní umřelo když to vypustí. To oni fakt umí co? :-D Nám jess teď taky děsně líná. Vyměňují si kožíšek ;-) jinak fotečka je moc moc hezká, opravdu. Dobrý začátek. Už se těším na zprávičku :-) Jojo byli jsme. S vratnými lahvemi se to nedá srovnat. Ale spíš je to navštěvované kvůli tomu, že jsou všichnii zvědavý jak po těch 25 letech vypadají a tak. My jsme na to byli taky zvědavý. Ale jak říkám, není to špatné, ale je to prostě obyčejný film. Ale příjemný na zkouknutí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko... co to v ní umřelo.. to mně pobavilo :-D :-D :-D :-D :-D Já si to myslím také, že lidé jsou zvědavý, jak to po těch 25 letech vypadá?! :-) Tak uvidíme, jestli zajdeme i my do kina, nebo si to okopčíme... pšššššttttt.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat je mi to moc líto :-( také krásný a lepší rok 2009!!!!!!!! už je to spravené,naštěstí tchán to umí a Jiřík mu pomáhal dělali to 4 hodi :-| ale jsou to šikulky x-) už zatopil tak snad se to brzy vyhřeje =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?