4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to my taky věděli, že to přijde x-) , tak trochu jsme se o tom bavili, ale s vyhlídkou - někdy, přítel vždycky říkal, že až po škole, chybí mi ještě jeden rok dálkově, a dokonce mi to říkal ještě týden před tím, než mě požádal a už měl doma i prstýnek :-D . Takže pro mě to bylo fakt šílený překvapení a jen vytáhl krabičku, tak jsem se rozbrečela (samozřejmě štěstím) a nebyla schopna vůbec nic říct a ani nevím, co mi říkal on :-N . A prstýnek mám hezkej, pravda je obyčejnej, kdybych si já vybírala, tak bych si vybrala určitě jinej, ale pro mě je tento ten nejkrásnější na světě, protože je z lásky vybíranej x-). A přesně tak jak jsem to zažila, jsem si to vždycky představovala, takže jsem fakt nejšťastnější x-) . Vy jste to měli taky romantický, to je fakt x-), a ta hláška: prý se u toho říká..., to je dobrý :-D. Tak se hlavně nezlob, jestli jsem se tě tím dotkla, co jsem napsala :-( , nebylo to myšleno nijak zle =-) , já to prostě cítím jinak a nikomu neberu to jeho :-N. Přece jaký si to uděláš, takový to máš 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ne v pohodě :-) Já vím, že´s to nemyslela zle :-D Každá máme toho nejbáječnějšího chlapa na světě, ne ? x-) A ta hláška se mi taky líbila. Byla jsem strašně dojatá (on má z takových věcí trošku nahnáno), takže jsem strašně moc ocenila, že to takhle udělal a ještě u toho zavtipkoval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) x-) Apropó, řeším dilema, jakou barvu silonek pod šaty? Jestli bílé, když budu mít bílé štay, bílé boty, tak jestli i silonky nebo normální tělové? Já fakt vůbec nevím 8-( .
Odpovědět
Profilova fotka
já určitě tělové :-) bílé mi přijdou, jak pro malé holčičky :-N Tělové jsou přirozenější.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mě taky právě, ale nadruhou stranu mi přijde, že se to k bílým šatům hodí, jako bílý silonky, a že ty tělový budou vypadat divně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak se taky jednou zase vyjádřím. Taky pořád uvažuju jakou barvu 8-( . Já jsem zatím spíše pro ty tělové, protože se mi ty bílé silonky fakt vůbec nelíbí. Uvažuju, že budu chodit do solárka před svatbou (blbě se opaluju) abych chytla nějakou barvu a pak si dám bílé silonky? to by byla asi hloupost.. :-p
Odpovědět
Ahoj. Ja jsem pripravy zatim moc nejak neresila, snazim se dostudovat skolu. A s chozenim do prace toho casu uz moc nezbyva:-( My jsme zatim koukali na prstynky na netu. Jak moc velky rozdil udela, kdyz si je nechas delat u zlatnika? Ja si pripadam obcas jako Alenka v risi divu, protoze vubec nic nevim:-D Zacala jsem koukat po botkach a spodnim pradle, ale nejak se mi nic nelibi nebo nesedi:-( Vy uz to mate koupene? Ze byste mi mohly hodit nejakou radu:-D to a.n.e.t.t.: Ja jsem byla pozadana o ruku v aute pri ceste z prace:-D Takze romantika nejak pokulhavala:-( Nicmene i tak se muj neromanticky pritel alespon trosku snazil to doladit kytkou, tak aspon neco. Jemu ta romantika nejak nejde ... :-D
Odpovědět
Ja bych preferovala taky telove, nejsem zrovna bile barvy, tudiz si myslim, ze by bile byly jako pest na oko .. Ale vsichni kolem me presvedcuji, ze jedine bile ...
Odpovědět
Ahoj všem! :) Přidávám se s datem svatby 4. září. A držím palce, ať vám všechno vychází podle vašich představ :) Naše svatba bude spíš jednoduchá, v kostele s následným pohoštěním pro všechny, kdo zavítají. Právě dolaďujeme oznámení, tak se ta zpráva brzo rozletí do světa - aby si lidi nenaplánovali dovolenou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítám další nevěstu !!! :-) arri: tak záleží na zlatnictví, koupíš třeba pár za 10.000 nebo i za 30.000,-. My budeme mít od zlatníka, který vydělává sám na sebe, pracuje doma, takže si nemusí platit žádné prostory atd. takže může jít s cenou na minimum :-) Pár nás bude stát 7000,- Kdežto v klasickém zlatnictví musíš do ceny prstýnku započítat kromě práce zlatníka a materiálu taky prodavače, pronájem prostor, provozní náklady... cena se navyší klidně o 300%.Taky záleží jaký prstýnek si přejete, to jsem zapomněla napsat i a.n.e.t.t ... hodně prstýnků je totiž vyráběno strojově, takže ty vám zlatník "doma" neudělá. Já jsem tomu našemu poslala obrázky a on mi řekl, které lze a které není schopen udělat, protože se jedná o strojovou výrobu... takže asi tak x-) Silonky - souhlasím s arri - vypadá to jako pěst na oko, no ale když se to někomu líbí... :-p Já bych do nich rozhodně nešla. My bysme oznámení měli mít tento týden hotové. Původně jsem tu četla, že se rozdává tak 2 měsíce před svatbou tzn. zač. července, ale je pravda, to, co píše eulinka - aby si lidi nenaplánovali dovolenou :-o Tak možná to zašleme i dřív... ?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nová nevěsto a samozřejmě i všechny ostatní :-) . Ty silonky pořád řeším, prohlížela jsem alba tady a pokukovala, kde které nevěstě leze noha, jaký má silonky, jako zatím jsem těch alb prohlédla moc maličko, ale i tak tam měla jen jedna tělový a asi tři bílý, ostatním nešly nohy vidět :-D , tak fakt nevím :-| . Arri to jsme na tom podobně, taky studuju a pracuju, ve studiu mě čeká ještě poslední rok a kousíček. Ale i tak si teda čas na plánování svatby udělám 8-) :-D , ale fakt že na úkor učení do školy ]-( . Holky teda to oznámení, já si původně myslela, že se dává tak 14 dní před svatbou :-D , my ho budeme nejdřív dávat tak měsíc a půl, dřív nebude čas, to je mi jasné. Purblanca: a jak se pozná ten strojovej? Máš je v albu, jako rozlišený, uveď mi aspoň příklad normálního, který zlatník udělá a strojovýho, který ne. Děkuju ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: mrkni do mého alba "till we get married" - (až nakonec) vložila jsem tam prstýnky, na které jsem se dotazovala. Je u nich popis, v podstatě strojová výroba jsou takové ty "zakroucené"... tak ty, on doma není schopen udělat...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, takže když když jsou na těch prstýnkách vlnky... a pro které jste se teda rozhodli, pokud to není tajemství 8-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
ani, pro jeden z nich, ale pro tento typ : http://www.beremese.cz/album/view.php... x-) Já budu mít střed bílé zlato a okraje žluté zlato a přítel žlutý střed a bílé okraje... :) On totiž jiné, než žluté zlato neuznává :-| a já zase nosím všechno stříbrné,... :-) tak jsme se dohodli na kompromisu :-D a navíc, se ještě budeme doplňovat x-) Stejný prstýnek, motiv, jen prohozené barvy. Ten střed ještě uvidíme, chtěla bych mat, ale zlatník mě od toho odrazuje, protože se brzo "ošoupe" do leskla a navíc jsou na něm víc vidět škrábance... no uvidíme :-) A já navíc samozřejmě kamínky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budete mít jiné barvy jo 8-) . Já třeba taky nosím spíš stříbro, ale nosím i zlato. Proto chci právě prstýnej dvojbarevný - žluté a bílé zlato, aby se to dalo nosit i ke zlatu i ke stříbru. Já třeba naopak chci úplně stejný prstýnek jako bude mít budoucí manžel x-) , takže já určitě bez kamínku. Teď pořád okukuju bižuterii, vůbec nevím co na krk. Chtěla bych něco jakoby rozlezlejšího po krku, protože budu mít šaty bez ramínek, spíš jako nějaký perličky, do bíla, no nevím :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: no, záleží, jaké ozdoby máš na šatech, jestli perličky, štras atd. Třeba ty šaty, které sis zkoušela a které já budu mít :-D mají na sobě štrasovou sponu, takže i podle toho jsem vybírala bižuterku. No a s tím vlastně musíš sladit i ozdoby do vlasů. Tak hodně štěstí při vybírání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda to já vůbec nevím co to na těch šatech mám =-) , měla jsem je na sobě jednou a na fotce to moc vidět nejde :-N , ale předpokládám, že to vypadá jako perličky, jejda to bude něco :-.
Odpovědět
Profilova fotka
nebo teda spíš když to zkoumám na zvětšené fotce tak jako kamínky, takže spíš něco kamínkovýho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak znovu do salónu a pořádně vyfotit :-D :-p Já mám ty šaty z Palomy, takže bižu jsem si vybírala přímo tam a když jsem byla na zkoušce účesu u kadeřnice, tak i ona chtěla vidět šaty a jakou budu mít bižuterii, aby se to "nemlátilo" s ozdobami v účesu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda :-N , ale jako jsem domluvená na zkoušku měsíc před svatbou a paní mi říkala, že se dá bižuterie koupit i u nich, takže by to šlo případně udělat až půjdu na zkoušku a koupit to tam. S účesem si moc hlavu nelámu chci rozpuštěný vlasy, nějak vyfoukaný, maximálně něco maličko tam sepnout, aby tam šel případně závoj, ale jinak do hlavy asi nic jinýho dávat nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: já budu mít pár kytiček... ale taky nic přehánět nebudeme ;-) Chci do vlasů alespoň něco, když sundám závoj, tak abych tam nějakou ozdůbku měla :))
Odpovědět
Profilova fotka
Možná bych taky mohla popřemýšlet nad nějakýma drobnýma kytičkama, ale asi to všechno opravdu nechám až na tu zkoušku a koupila bych si to tam :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to je nejlepší, až to uvidíš v reálu, tak pak to koupit :-) mě kadeřnice dala její kytičky a já jsem si podle nich pak koupila svoje tady v bazaru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak abych se přidala k tomu řešení bižu. Je to úplně troufalé :-p , ale já měla náušnice dříve než šaty :-). Koupili mi je rodičové na dovolené a koupili je přesně dle mých představ a na krku budu mít řetízek a přívěsek ze stříbra, který mi doveze ženich. U nás je to tak nějak zvykem, ale proč, to se mě neptejte. :-) A vlasy zatí taky ještě nemám dořešené.. pořád váhám, zda závoj nebo ne.. mám trochu kratší vlasy takže taky další dilema, jestli si koupit příčesek nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: já to právě začínám taky řešit, líbí se mi účesy, které mám v albu, ale na ně i mé delší vlasy budou krátké :-( Tak jsem v diskuzi našla "clip in". Že bych to doho vrazila 1000,- ??? No pořád nevím... ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
no to je právě to co myslím.. a moje kadeřnice je zároveň moje kamarádka a přítelkyně mého bratránka.. no budeme muset nějakou válečnou poradu :-) ..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš super, že to máš takhle doma :-D Já mám kadeřnici u nás ve vesnici, je to mladá kočena, tak nevím, co mi na ty clip iny řekne :-| Nabízela mi nějaký pramínky na prodloužení,ale to by mě vyšlo na 5-6 tis. !!!!! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo to je ale klasické prodloužení.. To mi říkala taky, ale když tak říkala, že by to šlo udělat jen pár pramínku nějak ze spoda a taky nechtěla ať investuju více než 1000,-Kč. Takže uvidíme jak to dopadne. Včera jsem byla s mamčou na nákup tácků, celofánu, ubrousků apod. Takže jsem ráda, že už máme zase další věc z krku. Ale musím říct, že to počítání mi fakt už leze na hlavu. Pořád váhám, kdo a kdy a jak.. Nevím koho z kamarádů pozvat odpoledne a komu to dát vůbec vědět a kolik čeho nakoupit. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky s tím mám problém, ale vím, že hodně jich mám malé děti, takže všichni stejně nepřijdou :)) Jinak je to fakt vopruz, dojde-nedojde... Ale jedna nevěsta tu psala, že po svatbě na to budeme v dobrém vzpomínat :-D snad má pravdu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-) No snad ano.. ale bylo by fajn vědět jistě co a jak bude :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?