Menu Forum

4. 9. 2010

22. únor 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
Registrovala se 4. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 972 příspěvků a 6 alb. Má 65 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
Registrovala se 4. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 972 příspěvků a 6 alb. Má 65 přátel. Region Brno.
 no to určitě. Ta nevědomost je hrozná....
12. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
Registrovala se 25. února 2010 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
 ahoj holky, nějak to tu vázne.. no ono není od věci si od těch svatebních příprav trochu odpočinout, hlavně pro ty, komu už se jako mě zdá o svatebním ránu, kdy nevěsta nic nemá, nic nestíhá a na všechno zapomněla emoticon
14. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 karolinkak: jóó, přesně to se mi zdálo. Už měl být obřad, já lítala polovyslečená po domě, nebyla jsem ani učesaná, protože kadeřnice nedorazila, nemohla jsem na ni najít číslo - no hroznej sen !!!! emoticon
14. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
 jo jo, přesně! mě taky nepřišla kadeřnice, tak jsem rychle jela k nějaké jiné, která absolutně nevěděla co se mnou a přebarvila mě na blond (netuším jak to stihla emoticon ), odmítla mi dát závoj, že mi nesluší, do toho jsem zjistila, že jsem totálně zapomněla jít den předtím na nehty a na oblékání jsem měla pět minut. Snoubenec se skvěle bavil, když jsem mu to ráno vyprávěla emoticon
14. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 232 příspěvků a 3 alba. Region Opava.
  • Svatba byla 4. září 2010
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 232 příspěvků a 3 alba. Region Opava.
    Region Opava
 emoticon vidím, že je to tedy normální a jsem hned klidnější.. Mívám velmi obdobné sny a při probuzení mám tep nesmírně vysoko a snad málem před infarktem.
14. kvě 2010 ve 12:38  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 tak jsem ráda, že nejsem sama emoticon

Byla jsem si vyzvednout z tiskárny oznámení, ale připadá mi prázdné, tak si na něho přiděláme mašličku emoticon

A co u vás nového ??
14. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
 My taky pořád pracujeme na oznámení, máme udělaný návrh, který budeme příští týden tisknout. No jak tak vidím to počasí, tak o víkendu se vrhnu na stříhání čtvrtek, na které to budeme lepit, a mašličku taky dáme emoticon
14. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 karolinkak: Jj, dívala jsem se do alba, vypadá moc hezky emoticon Mě na tom našem tam "něco" schází... tak jsme se rozhodli pro mašličku emoticon
14. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
    Region Opava
 na oznámení se tak trochu pracuje, na svatebních novinách taky.. emoticon
14. kvě 2010 v 15:02  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 tak se nám to pěkně rýsuje emoticon , že holky... emoticon
14. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
    Region Opava
 emoticon mám novinku, z novinek.. ženich už má oblek a moooc mu to sluší emoticon
ale těch řečí kolem.. emoticon
15. kvě 2010 ve 13:49  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radka300
Registrovala se 12. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 1 album. Region Ústí nad Labem.
    Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
radka300
Registrovala se 12. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 1 album. Region Ústí nad Labem.
    Region Louny
 Ahoj holky, už sem pár dní nakukuji a přidávám se k Vám se stejným datem :o)
17. kvě 2010 v 09:03  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 Ahoj emoticon
radka300: Vítám tě, nevěsto !! emoticon Tak nám napiš, co už máte zařízené, hotové...atd. V kolik, kde bude obřad, jestli už máš šatičky, ženich oblek, co prstýnky ... ? emoticon
17. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
Registrovala se 12. září 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 335 příspěvků a 2 alba. Má 14 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
Registrovala se 12. září 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 335 příspěvků a 2 alba. Má 14 přátel. Region Brno.
 Ahoj holky, vítám novou něvěstu emoticon .
Holky sakra mě nejsou měnit popisky u obrázků emoticon emoticon . U šatů, které jsem si vybrala jsem napsala, ty si chci zamluvit (nebo tak nějak), no a teď už je mám zamluvené, tak jsem to k tomu chtěla napsat a ono mi to nejde, vždycky to přepíšu, uložím a skočí mi tak znova ten popisek, co tam byl emoticon , už jsem to dělala asi 6x a už mě to nebaví emoticon .
Jinak teda u nás nic nového emoticon . Akorát v práci byly teď fofry, tak jsem se sem vůbec nedostala. A taky ve škole už to začíná - zkouškový emoticon . Pouze jsme teda s nastávajícím prohlédli prstýnky a máme favorita emoticon , je v albu emoticon . Tak trochu předběžně jsme se rozhodli, že půjdeme ke zlatníkovi v Brně, nějaký pan Kouřil, přece jenom Brno je pro nás sjízdnější a dostupnější. Přítel tam pracuje a mě tam jezdí běžně autobusy. Jinak teda pořád nemáme jistýho fotografa. Přítele zaúkoloval sestru a ona svého přítele, jeho známý fotí, prý má i nějaké fotozkoušky, tak snad to vyjde. Na ty prstýnky skočíme na začátku června, asi tak 4., to pojedu na zkoušku, tak to snad sfoukneme zaráz. Holky, co si necháte vyrýt na prstýnek? Datum je jasný, ale i jméno? A oznámení pořešíme na konci června. Jo a tento týden doplatíme naši "předsvatební" cestu emoticon .
17. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 a.n.e.t.t: jj, někdy mám stejný problém. U některých fotek text změnit jde, ale u některých ne a ne... ! emoticon Musela jsem to vyřešit tak, že jsem tu fotku musela smazat a pak znovu nahrát a přímo u nahrání fotky musíš zadat ten text, pak, tam zůstane....jinej fígl zatím nevím emoticon
Na prstýnky si necháme vyrýt začáteční písmena našich jmen a datum H & R 4. 9. 2010, to už máme jistý emoticon

Oznámení máme doma od min. týdne. V sobotu jsme si s ním ještě vyhrávali a dodělávali mašličky. Pořád mi na něm totiž něco chybělo emoticon Takže jsme to vyřešili mašličkou. Teď to vypadá moc hezky... Naši totiž jedou zač. června za rodinou do Čech, tak jim to tam chtějí vzít, takže moc času už nemáme emoticon
17. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 Aha, tak to budu muset asi taky udělat, no co už emoticon .
Ale s těma začátečníma písmenkama to nezní vůbec špatně, hodím návrh mýmu broukovi. A to tvoje oznámení v albu nemáš co, že bych se mrkla emoticon ...
17. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 a.n.e.t.t: jo, je to vopruz,...taky mě to štve, ale na jinou variantu jsem nepřišla emoticon Leda se zeptat ještě adminů...

Jééé, tak to jsem ráda, že tě to "nadchlo" emoticon No, já jsem chtěla, aby jsme tam měli obě jména, ale to by bylo moc dlouhé, tak jsme se rozhodli takhle. Aby jsme "tam" byli oba emoticon

Oznámení a veškeré konkrétní věci si do alba nedávám emoticon Nééé, že bych nechtěla, už jsem je tam dokonce měla emoticon .......ale...... po "náletu" spoluobčanů na naši rodinu jsem všechno musela smazat emoticon V albu jsem měla třeba jednu stránku z našich svatebních novin, konkrétně harmonogram dne a představ si, že nějaká "cizí" ženská (prostě obyvatelka naší obce) zastavila moji mamku a začla ji zpovídat, že jako v deset hodin budeme zdobit auta atd.... emoticon Co jí je jako po tom ???? emoticon emoticon Krááááva.... mamka z toho byla celkem paf. Pak zase jiná ženská (nikdo z rodiny) se málem urazila, jak to, že jí má sestra (která pracuje v místní obchodě) neřekla, že se budu vdávat !!! emoticon Co to je za chování ? Jako supi ! emoticon Beremko beru, (alespoň do té doby jsem brala), jako super pokec a hlavně super isnpiraci mezi nevěstama popř. když už chci někomu něco ukázat ze svého soukromí, jakO např. kamarádům, tak jim pošlu odkaz. A nééé, že se na naši rodinu vrhnou spoluobčané (staré báby - drbny) co, jak, kde s kým a proč.... !!!!!!! emoticon To mě tak dopálilo, že jsem všechno smazala a teď v albu mám jen fotky pro "inspiraci", nic konkrétního, až na tu poslední fotku... Je mi to moc líto emoticon emoticon
17. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 Tak teď s nastávajícím řešíme jestli na prstýnek jména (já jeho on moje) a datum a nebo ty písmenka a datum na oboje a zatím se teda nemůžeme rozhodnout, jsi nám nasadila brouka do hlavy emoticon .
A s těma sousedkama je mi to líto emoticon , ale lidi jsou takoví... A u nás to čekám taky, ale já se s ima párat nebudu, řeknu co je jim do toho. Jako třeba sousedka od naproti (není to ani stará bába, má něco k padesátce) a když jsem začala pracovat, tak ona mě říká, jak to, že to nevím, jako ani sousedce to neřekneš... co je jí do toho, to jí mám hlásit vše co dělám emoticon , takže zrovna od této bych čekala něco podobného ohledně svatby... zatím teda nic, ale čekám to...
17. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 jj, ať se raději zamyslí nad sebou. Jejich "starosti" bych chtěla fakt mít ! emoticon

Já vím, to rozhodování je hrozný....
17. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 A ještě mě napadlo, za jak dlouho asi udělá zhruba zlatník ty prstýnky? Vím, že to je individuální, ale jako fakt zhruba, nevíš? Jakože jestli týden nebo měsíc i dva měsíce?
17. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 Jo a rozhodla jsem se, že půjdu asi taky do těch tělových silonek. Porhlídla jsem několik albíček tady, ze svateb a je to různý, některé nevěsty mají bílé, jiné tělové... ale já ty nohy stejně nikde ukazovat nebudu, budu mít holý ramena a ty budou hnědý, tak proč ne i nohy... Ale půjdu určitě do samodržících, to je mnohem jednodušší jít s tím na wc emoticon.
17. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 s tím našim zlatníkem jsme si termín nedomlouvali...do kdy mají být hotové... byly jsme u něho koncem března a zatím nejsou, hlavně, pojedeme zatím na první zkoušku, tak uvidíme. Když jsem se ho dotazovala ještě na něco ohledně matu, tak mi psal, že dámský má hotový, ale pánský ještě ne. Má totiž dost zakázek, takže je dělá postupně, podle termínů svateb. Každopádně se nemůžu dočkat, až tam pojedeme emoticon Ale myslím, si, že standartní doba je měsíc až měsíc a půl. Záleží, jak na to spěcháte a kolik má zakázek.... emoticon řekla bych, že je to opravdu individuální....ale letí to ..... 3 měsíce a 19 dní.... emoticon
17. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 Takže když si tam skočíme na začátku toho června, tak by to mělo být ok emoticon .
No 3 měsíce a 19 dní zní už teda dost hrozně, začínám mít trému emoticon . Chtěla bych si udělat taky metřík, na odpočítávání, pokusím se o to a když mi to nepůjde, tak půjdu pro rady k tobě, jo emoticon emoticon .
17. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 já začínám mít taky "tiky"... pociťuju občas hrůzu, paniku, zoufalství a nervozitu áááááááááááá emoticon Jestli to přežiju ve zdraví, tak pak už asi všechno emoticon Je to hrůza, alespoň částečně "uspokojit" (hlavně v jídle) 80 lidí aby všechno klaplo - hudba, aby se nenudili .. atd...

Odpočítávání je jednoduché, to zvládneš emoticon Ale samozřejmě se ptej (když to bude vědět, poradím) emoticon
17. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 Už mám dotaz, který kód mám vložit emoticon ? Je tam HTML, pak bbCode, a ezCode. A mám hocelý zkopírovat a vložit? A ještě jeden dotaz, jak to mám udělat, abych měla jednotlivý věci na novým řádku? Když dám enter, tak to je stejně pořád nehuštěný? Děkují děkují emoticon .
17. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 jedná se o HTML formátování, takže určitě ten HTML. Ano, zkopíruješ celý odkaz a vložíš do "změnit údaje v albu". Když chceš udělat odstavec tak musíš vložit následující kód . Kdyby se ti ta zkratka nezobrazila, tak mi do IP pošli e-mail a zkusím ti to poslat tam. Vím, že když mi to takhle posílala jedna nevěsta tak mě se to nezobrazovalo. Jinak, další nápovědu můžeš najít tady: http://www.jakpsatweb.cz/html/text.html
dej vědět, jestli se ti to povedlo...a ten kód se zobrazil emoticon
17. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 Jo bomba emoticon , fakt to funguje, díky moc emoticon . A ten odkaz co jsi poslala, ten pořádně prozkoukám a ukládám do oblíbených, to se bude hodit emoticon .
17. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 ano, je dobrej. Když chceš třeba psát barevně atd.
17. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 No teď se pokouším udělat data tučně, ale vůbec mi to nejde emoticon ... no já jsem antitalent.
17. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 tak mě se to taky nedaří. Zkus napsat nevěstě marsee do IP, ta to umí emoticon
17. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš