4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
no to určitě. Ta nevědomost je hrozná....
Odpovědět
ahoj holky, nějak to tu vázne.. no ono není od věci si od těch svatebních příprav trochu odpočinout, hlavně pro ty, komu už se jako mě zdá o svatebním ránu, kdy nevěsta nic nemá, nic nestíhá a na všechno zapomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
karolinkak: jóó, přesně to se mi zdálo. Už měl být obřad, já lítala polovyslečená po domě, nebyla jsem ani učesaná, protože kadeřnice nedorazila, nemohla jsem na ni najít číslo - no hroznej sen !!!! 8-(
Odpovědět
jo jo, přesně! mě taky nepřišla kadeřnice, tak jsem rychle jela k nějaké jiné, která absolutně nevěděla co se mnou a přebarvila mě na blond (netuším jak to stihla :-) ), odmítla mi dát závoj, že mi nesluší, do toho jsem zjistila, že jsem totálně zapomněla jít den předtím na nehty a na oblékání jsem měla pět minut. Snoubenec se skvěle bavil, když jsem mu to ráno vyprávěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D vidím, že je to tedy normální a jsem hned klidnější.. Mívám velmi obdobné sny a při probuzení mám tep nesmírně vysoko a snad málem před infarktem.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem ráda, že nejsem sama :-D Byla jsem si vyzvednout z tiskárny oznámení, ale připadá mi prázdné, tak si na něho přiděláme mašličku x-) A co u vás nového ??
Odpovědět
My taky pořád pracujeme na oznámení, máme udělaný návrh, který budeme příští týden tisknout. No jak tak vidím to počasí, tak o víkendu se vrhnu na stříhání čtvrtek, na které to budeme lepit, a mašličku taky dáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
karolinkak: Jj, dívala jsem se do alba, vypadá moc hezky :-) Mě na tom našem tam "něco" schází... tak jsme se rozhodli pro mašličku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na oznámení se tak trochu pracuje, na svatebních novinách taky.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se nám to pěkně rýsuje :-) , že holky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) mám novinku, z novinek.. ženich už má oblek a moooc mu to sluší :-D ale těch řečí kolem.. :-p
Odpovědět
Ahoj holky, už sem pár dní nakukuji a přidávám se k Vám se stejným datem :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj :-) radka300: Vítám tě, nevěsto !! :-D Tak nám napiš, co už máte zařízené, hotové...atd. V kolik, kde bude obřad, jestli už máš šatičky, ženich oblek, co prstýnky ... ? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vítám novou něvěstu :-) . Holky sakra mě nejsou měnit popisky u obrázků :-( ]-( . U šatů, které jsem si vybrala jsem napsala, ty si chci zamluvit (nebo tak nějak), no a teď už je mám zamluvené, tak jsem to k tomu chtěla napsat a ono mi to nejde, vždycky to přepíšu, uložím a skočí mi tak znova ten popisek, co tam byl ;-( , už jsem to dělala asi 6x a už mě to nebaví ]-( . Jinak teda u nás nic nového :-D . Akorát v práci byly teď fofry, tak jsem se sem vůbec nedostala. A taky ve škole už to začíná - zkouškový :-p . Pouze jsme teda s nastávajícím prohlédli prstýnky a máme favorita x-) , je v albu ;-) . Tak trochu předběžně jsme se rozhodli, že půjdeme ke zlatníkovi v Brně, nějaký pan Kouřil, přece jenom Brno je pro nás sjízdnější a dostupnější. Přítel tam pracuje a mě tam jezdí běžně autobusy. Jinak teda pořád nemáme jistýho fotografa. Přítele zaúkoloval sestru a ona svého přítele, jeho známý fotí, prý má i nějaké fotozkoušky, tak snad to vyjde. Na ty prstýnky skočíme na začátku června, asi tak 4., to pojedu na zkoušku, tak to snad sfoukneme zaráz. Holky, co si necháte vyrýt na prstýnek? Datum je jasný, ale i jméno? A oznámení pořešíme na konci června. Jo a tento týden doplatíme naši "předsvatební" cestu :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: jj, někdy mám stejný problém. U některých fotek text změnit jde, ale u některých ne a ne... ! ]-( Musela jsem to vyřešit tak, že jsem tu fotku musela smazat a pak znovu nahrát a přímo u nahrání fotky musíš zadat ten text, pak, tam zůstane....jinej fígl zatím nevím :-| Na prstýnky si necháme vyrýt začáteční písmena našich jmen a datum H & R 4. 9. 2010, to už máme jistý x-) Oznámení máme doma od min. týdne. V sobotu jsme si s ním ještě vyhrávali a dodělávali mašličky. Pořád mi na něm totiž něco chybělo :-p Takže jsme to vyřešili mašličkou. Teď to vypadá moc hezky... Naši totiž jedou zač. června za rodinou do Čech, tak jim to tam chtějí vzít, takže moc času už nemáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to budu muset asi taky udělat, no co už :-S . Ale s těma začátečníma písmenkama to nezní vůbec špatně, hodím návrh mýmu broukovi. A to tvoje oznámení v albu nemáš co, že bych se mrkla :-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: jo, je to vopruz,...taky mě to štve, ale na jinou variantu jsem nepřišla :-| Leda se zeptat ještě adminů... Jééé, tak to jsem ráda, že tě to "nadchlo" :-D No, já jsem chtěla, aby jsme tam měli obě jména, ale to by bylo moc dlouhé, tak jsme se rozhodli takhle. Aby jsme "tam" byli oba x-) Oznámení a veškeré konkrétní věci si do alba nedávám :-( Nééé, že bych nechtěla, už jsem je tam dokonce měla :-) .......ale...... po "náletu" spoluobčanů na naši rodinu jsem všechno musela smazat ;-( V albu jsem měla třeba jednu stránku z našich svatebních novin, konkrétně harmonogram dne a představ si, že nějaká "cizí" ženská (prostě obyvatelka naší obce) zastavila moji mamku a začla ji zpovídat, že jako v deset hodin budeme zdobit auta atd.... ]-( Co jí je jako po tom ???? ]-( ]-( Krááááva.... mamka z toho byla celkem paf. Pak zase jiná ženská (nikdo z rodiny) se málem urazila, jak to, že jí má sestra (která pracuje v místní obchodě) neřekla, že se budu vdávat !!! 8-( Co to je za chování ? Jako supi ! :-o Beremko beru, (alespoň do té doby jsem brala), jako super pokec a hlavně super isnpiraci mezi nevěstama popř. když už chci někomu něco ukázat ze svého soukromí, jakO např. kamarádům, tak jim pošlu odkaz. A nééé, že se na naši rodinu vrhnou spoluobčané (staré báby - drbny) co, jak, kde s kým a proč.... !!!!!!! 8-( To mě tak dopálilo, že jsem všechno smazala a teď v albu mám jen fotky pro "inspiraci", nic konkrétního, až na tu poslední fotku... Je mi to moc líto :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď s nastávajícím řešíme jestli na prstýnek jména (já jeho on moje) a datum a nebo ty písmenka a datum na oboje a zatím se teda nemůžeme rozhodnout, jsi nám nasadila brouka do hlavy :-D . A s těma sousedkama je mi to líto :-( , ale lidi jsou takoví... A u nás to čekám taky, ale já se s ima párat nebudu, řeknu co je jim do toho. Jako třeba sousedka od naproti (není to ani stará bába, má něco k padesátce) a když jsem začala pracovat, tak ona mě říká, jak to, že to nevím, jako ani sousedce to neřekneš... co je jí do toho, to jí mám hlásit vše co dělám ]-( , takže zrovna od této bych čekala něco podobného ohledně svatby... zatím teda nic, ale čekám to...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ať se raději zamyslí nad sebou. Jejich "starosti" bych chtěla fakt mít ! 8-( Já vím, to rozhodování je hrozný....
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě mě napadlo, za jak dlouho asi udělá zhruba zlatník ty prstýnky? Vím, že to je individuální, ale jako fakt zhruba, nevíš? Jakože jestli týden nebo měsíc i dva měsíce?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a rozhodla jsem se, že půjdu asi taky do těch tělových silonek. Porhlídla jsem několik albíček tady, ze svateb a je to různý, některé nevěsty mají bílé, jiné tělové... ale já ty nohy stejně nikde ukazovat nebudu, budu mít holý ramena a ty budou hnědý, tak proč ne i nohy... Ale půjdu určitě do samodržících, to je mnohem jednodušší jít s tím na wc :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
s tím našim zlatníkem jsme si termín nedomlouvali...do kdy mají být hotové... byly jsme u něho koncem března a zatím nejsou, hlavně, pojedeme zatím na první zkoušku, tak uvidíme. Když jsem se ho dotazovala ještě na něco ohledně matu, tak mi psal, že dámský má hotový, ale pánský ještě ne. Má totiž dost zakázek, takže je dělá postupně, podle termínů svateb. Každopádně se nemůžu dočkat, až tam pojedeme :-D Ale myslím, si, že standartní doba je měsíc až měsíc a půl. Záleží, jak na to spěcháte a kolik má zakázek.... ;-) řekla bych, že je to opravdu individuální....ale letí to ..... 3 měsíce a 19 dní.... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Takže když si tam skočíme na začátku toho června, tak by to mělo být ok :-) . No 3 měsíce a 19 dní zní už teda dost hrozně, začínám mít trému :-D . Chtěla bych si udělat taky metřík, na odpočítávání, pokusím se o to a když mi to nepůjde, tak půjdu pro rady k tobě, jo 8-) :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
já začínám mít taky "tiky"... pociťuju občas hrůzu, paniku, zoufalství a nervozitu áááááááááááá :-N Jestli to přežiju ve zdraví, tak pak už asi všechno ;-) Je to hrůza, alespoň částečně "uspokojit" (hlavně v jídle) 80 lidí aby všechno klaplo - hudba, aby se nenudili .. atd... Odpočítávání je jednoduché, to zvládneš ;-) Ale samozřejmě se ptej (když to bude vědět, poradím) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už mám dotaz, který kód mám vložit :-) ? Je tam HTML, pak bbCode, a ezCode. A mám hocelý zkopírovat a vložit? A ještě jeden dotaz, jak to mám udělat, abych měla jednotlivý věci na novým řádku? Když dám enter, tak to je stejně pořád nehuštěný? Děkují děkují :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
jedná se o HTML formátování, takže určitě ten HTML. Ano, zkopíruješ celý odkaz a vložíš do "změnit údaje v albu". Když chceš udělat odstavec tak musíš vložit následující kód . Kdyby se ti ta zkratka nezobrazila, tak mi do IP pošli e-mail a zkusím ti to poslat tam. Vím, že když mi to takhle posílala jedna nevěsta tak mě se to nezobrazovalo. Jinak, další nápovědu můžeš najít tady: http://www.jakpsatweb.cz/html/text.html dej vědět, jestli se ti to povedlo...a ten kód se zobrazil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo bomba :-) , fakt to funguje, díky moc x-) . A ten odkaz co jsi poslala, ten pořádně prozkoukám a ukládám do oblíbených, to se bude hodit 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ano, je dobrej. Když chceš třeba psát barevně atd.
Odpovědět
Profilova fotka
No teď se pokouším udělat data tučně, ale vůbec mi to nejde :-( ... no já jsem antitalent.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě se to taky nedaří. Zkus napsat nevěstě marsee do IP, ta to umí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?