4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
anet: aha, no, kde jsem se ptala, tak tam jim stačila kopie oddacího listu. Je pravda, že změnu účtu už musím udělat až s novou OP. Tak uvidím ... Ale v knihovně je to fakt trošku směšný :-D
Odpovědět
purblanca a a.n.e.t.t: dekuju za podporu... ;-) Uz se strasne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim x-) x-) x-) , vcera jsem byla na zkousce ucesu, myslim, ze to bude supeeer!!! ;-) Holky, tak mi drzet pesticky, at se vsechno vydari! :-) Uz mam zitra dovcu, tak ze se nejspis na net nedostanu, tak papa..
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: v knihovně je to stejně jako všude jinde - na základě tvých údajů ti půjčují knihy a musí vědět, kde je vymáhat, takže je jesné, že ti údaje nezmění jen tak, že tam příjdeš a na dobré slovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: no tak to ja taky nechápu, ale motala se tam taková divná paní a já v domění, že je to nějaká čumilka sousedka sem ji nechala byt, protože sem nevěděla že ji hostinskej vyhodil z hospody a my ostatní byli ve stanu. No ale už s tím bohužel nic neudělám, ale hlavní je že svatbu sme si užili a byla sem hrozně ráda že i manžel se bavil.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , včera jsem zvedala telefon v práci a představila se novým příjmením :-D , jejda to je nezvyk :-N . Jinač zkusila jsem napsat na VZP, jestli jim nestačí jen kopie oddacího listu a taky mi napsali, že chtějí novou občanku ]-( , takže na všechno prdím a počkám za 14 dní. Ale teda doufám, že u doktora to bude v pohodě, že tam nebudou chtít taky občanku, já už bych se nedivila ani tomu. Lenni tak ti držím pěsti, ať ti to všechno vyjde jen podle tvých a samozřejně i skoromanželových předsatav x-) . Už mám taky nějaké amatérské fotky, tak sem asi něco hodím :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
To je zajímavý... mám e-mail z pojišťovny (VZP), kde jim stačí fotokopie odd. listu poštou, e-mailem nebo osobně... asi to záleží taky na lidech. A ty anet budeš mít OP za 14 dní? Já si mám přijít pro nový až za měsíc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky paní.... všem moooc gratuluju....:-) Nám se vydařilo vše tak jak mělo a moc jsme si to užili.... dokonce i počasí si dalo říst, lilo v noci, ale pak svítilo i sluníčko...:-) včera už jsme udělala kolečko po úřadech :-p tak snad podstatné kde jsou lhuty mám a zbytek až po svatební cestě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pur fakt ti řekli, že stačí kopie, mě napsali, že stačí kopie nového OP, tzn. že ten nový OP mít musím :-S . Kvůli občance si mám zavolat na konci měsíce, což je 14 dní a kousek (možný i 3 týdny). Ale řidičák bude určitě za 14 dní, takže když budu na úřadě, zkusím se zeptat, jestli nemají rovnou i tu občanku a doufám, že bude.
Odpovědět
Profilova fotka
anet: nooo, fakt, mám to v e-mailu a že na základě toho mi dojde nová kartička. Napsala mi to paní z VZP v Brně na Francouzské... :-) Už jsem jim to poslala, tak uvidím, třeba mě taky odpálkujou, ale dostala jsem to v e-mailu...
Odpovědět
Profilova fotka
Já totiž psala na ten obecnej mail, tudíž asi na centrálu do Prahy a odtama mi právě došla odpověď, že i občanku 8-( . Holky taky cítíte takovou nostalgii, když sem jdete :-N , já když vidím ta albíčka příprav a já už to mám za sebou, je to zvláštní :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ano, já cítím... v neděli jsem z toho byla paf, že je to už pryč a nikdy si ty krásný šatečku už neobleču, a už ten svůj svatební den nazažiju. Manžel si ze mě dělal srandu, že příští rok postavíme ten altán na zahradě a můžeme si to zopakovat :-D Celej den byl super, zábavu jsem se snažila užít si na maximum, ale i tak, je to člověku líto, že je to už pryč..., že ?!?! :-( No, ale jsme šťastně vdané paní,... moc se mi líbí, když se ráno probudíme a manžel mi řekne "paní Kopečková" x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě zase manžel pořád říká moje ženo :-D . A já... když o něm mluvím třeba v práci tak stejně furt říkám můj přítel, ještě že jsou tu lidi, kteří mě opraví, aspoň si zvyknu :-D . A v neděli jsem to měla samý, měla jsem furt takový nutkání si ty šaty ještě oblíct, protože byly krásný a moc pohodlný, jako měla jsem je sice až do konce, tj. sundávala jsem je o půl druhé ráno, ale i tak mi to bylo málo, protože si už takový krásný šatičky nikdy (doufám a věřím :-) ) neobleču. Leda, že bych občas obětovala koruny a lhala v půjčovně, že se vdávám a prostě ji je jen tak půjčila :-D . A nebo jsem si je rovnou měla nechat ušít a mohla jsem v nich chodit po doma :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, to je dobrej nápad :-D Ale myslím, že naši manželé by se na nás dívali, jakože jsme spadli z třešně :-D Nevím, jestli ji to tu psala, protože jsem to poctivě nečetla... jaký bylo focení v Rosa Coeli ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem to asi nepsala. Možná jsem akorát psala, že Kounicích byly zrovna historický slavnosti, i na Rosa Coeli, ale naštěstí tam bylo opravdu jen pár turistů a po stěnách byly teda obrazy, ale fotograf nás aranžoval tak, aby to nebylo vidět. A focení paráda, vždycky je to taky o fotografovi a náš byl super, focení bylo zábavný, vtipný a mě to moc bavilo. Jsem se celou dobu řehtala a ke konci focení mu říkám, není blbý, že se na každé fotce tak směju, tak se začal smát :-D . V albu mám asi jen tři, co fotil kamarád, který nám dělal řidiče. Na fotky od pana Rabovského musíme ještě chvilku počkat, říkal do deseti dnů, takže během příštího týdne to bude. A nemůžu se dočkat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, já se taky těším na fotky od fotografa :-) V neděli odlétáme na svatební cestu, tak už se taky nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Ahoj mladé paní! Večer jsme se vrátili ze svatební cesty po Českém ráji, byli jsme rádi, že těch pár dní nemusíme vůbec na nic myslet... a teď si zvykám na nové příjmení a nový podpis a děsím se vyhlídky na obíhání úřadů :-P Oproti vám jsme asi měli velké štěstí na počasí - ráno bylo ještě trochu zamračeno, ale už když se sjížděli hosté, vykouklo sluníčko a pak byl den skoro kýčovitě krásný. Ale věřím, že žádné z vás déšť nezabránil si den opravdu užít. Ještě jednou každé z vás přeji pěkné manželství a spoustu pohody v něm!!
Odpovědět
Ahoj holky, tak my svatební cestu odkládáme na jaro, jeden z darů byla Paříž poznávačka, ale letos už to nestihneme :-| jinak nostalgie mě taky chytá, moc rychle to uteklo |-| lenni ty ukradené věci to je děsný, ruky bych jim ulámala :-S jinak jsem čučela, že v blahopřáních už jsem měla dvě pěkně hnusný ,,přání", teď lituju, že jsem je vymazala, mohla jsem k tomu napsat něco o zakomplexovanosti ]-( nestalo se vám to? taky se mi nelíbí vždycky všechny nevěsty, samo že má každý jiný vkus, ale nechápu, co za chudáka má potřebu takhle něco komentovat :-p
Odpovědět
Ahojky :-) Tak my jsme svatební cestu teď neplánovali, protože jsme nedávno byli na dovče, ale taky jsme dostali jako svatební dar welness víkend, tak si ho vybereme někdy na podzim, už se mooc těším :-) Jani: přesně! Já jsem tam měla v úterý taky jedno hnusný přání, jako koukala jsem na to a přemýšlela kdo to může být, tak se mi teď dost ulevilo - jako nemyslím to špatně, samozřejmě ti to nepřeju, ale rozumíš, takový divný pocit který závistivec to může psát... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co vám kdo napsal ??? Nestačím se divit :-o Asi opravdu půjde o závist...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . Korolinko, Jani to si děláte srandu :-o , já teda nemám žádné škaredé přání, mám jich tam jen maličko (vlastně skoro jen od vás odsud ;-) ), to by mě nenapadlo, že sem někdo píše něco takovýho píše. Ale teda taky by mě ajímalo, co vám napsali.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zas na mě padá nostalgie ;-( ;-( Já chci ještěééééé jednou |-|
Odpovědět
Ani, no něco o šlehačkovém strašidle a to druhý už si nepamatuju :-D fakt nechápu lidi, co mají potřebu to tam psát ;-) chtěla jsem šaty hodně bohatý a princeznovský,aby se to hodilo k focení v zámku a aby se líbily Lukymu,takže si myslím, že svůj účel to splnilo...mně se taky nelíbí některé ty ,,extra originální" ale abych jim to komentovala to ne, no musí to být nějaká zamindrákovaná chudina :-N
Odpovědět
Profilova fotka
janula: tak to zamidrákovaná chudina teda fakt je !!! ]-( Snad si každej může vybrat šaty jaký se mu líbí ... to byla opravdu nějaká k...a ! Nic si z toho Jani nedělej, byla jsi hezká nevěsta a šatičky byly nádherný x-) Nám ses líbila ;-) ... A manželovi taky :-) Jinak myslím, že jde upozornit admina na takové chování a on by tu dotyčnou mohl i "stopnout"... 8-(
Odpovědět
Pur děkuji...já si z toho nic nedělám, nevím jestli by je admin stopl, byli to nějací anonymové bez fotek ;-) jen mě mrzí, že jsem to smázla, mohla jsem k tomu připsat něco hezky peprnýho :-p :-D stejně je to fakt hrozný, jak ta svatba rychle utekla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
určitě ho můžou stopnout, dívala jsem se do diskuze "beremese" a pokud někdo porušuje pravidla, pak ho stopnou... Jóóóó, ... utekla |-| Zrovna jsem si měnila příjmení na FCB a dávala nějaké fotky, tak jsem dostala pár hezkých komentářů :-) Je to moc hezký... chjooooooo, snad na dovolené ze mě ta nostalgie "spadne" :-)
Odpovědět
holky, tak to byla nějaká zamindrákovaná švadlenka, páč já tam měla něco o hnusných šatech, a radu že si je mám dát příště raději nechat ušít :-D jako o nostalgii mi povídejte, před týdnem jsme měli nervy napnutý a teď už je to za náma. Ale bylo to tu s váma fajn, člověk probral věci, které šly mimo našich drahých poloviček a lidí, kteří o tom nemají páru, a když náhodou přišla krize, věděla jsem, že v tom nejsem sama ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se fakt nestačím divit a hlavně to nechápu !!! To jsou lidi fakt tak závistiví ???? :-o Nikdy by mě proboha nenapadlo, že bych v gratulacích mohla něco takovýho najít 8-( Mě se tvoje šaty líbily, spíš nejsem, jak psala Janula na takový ty extravagantní, ale rozhodně bych té nevěstě nic takového nepsala !! Prostě bych si jen pomyslela, že takový bych si na sebe nevzala, ale i tak bych jí popřála do života hodně lásky a štěstí. Když se v tom nevěsta cítí dobře, tak je to snad její věc... Mě to tady taky psychicky dodávalo odvahu ;-)
Odpovědět
no tak nějak, taky dost nechápu..prostě každý má jiný vkus a každému sluší něco jiného, a když má někdo jiný názor, dobrý, beru, ale neurážím. Jako na chvilku mi to zkazilo náladu, že jsem si zablokovala i přidávání gratulací... no hlavně že si rozumíme my tady že ;-) :-)
Odpovědět
Karol, opravdu moc Ti to slušelo a šaty jsi měla moc hezké, fakt nechápu, kdo toto může napsat, hňup nějakej 8-( co máš z nich, já si ani gratulace neblokla, kvůli někomu tak ubohýmu je škoda si kazit i náladu ;-) holky tak já jsem fest nachladla, naštěstí mám na dopo Simču ve školce, tak jsem si udělala coldrex a za chvíli pro ni poběžím...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete dávat věci ze svatby do bazaru ? Mě se nějak nechce :-( , právě z té nostalgie... jenže vím, že se mi na to doma bude prášit a zavazet... Možná je dobrý nechat tomu nějaký čas odstup... jak u vás ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?