4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanka: Mamka mi nabízela jako starý takový ty spoďáry po prababičkách takový ty kratasy nařasený to by pak asi ženich koukal a kde to máte?
Odpovědět
Holky, taky koukáte na ty předpovědi počasí 5x denně jak já? :-D Na jedné straně musím říct že bych si přála aspoň o 4-5 stupňů víc než dneska, ale pokud nebude lít, má tohle počasí taky svý výhody, krásně se v něm bude fotit (kámoška měly 30 ve stínu, všichni zpocení, utahaní, pořád jim svítilo slunko do očí) a nepotečou nám dorty atd. x-) večer si asi na tu zahradní grilovajdu přibalíme peřovky, ale budem z větší části i vevnitř a zahřejem se vínem, tak to snad taky půjde. Dnes jdeme chystat trošku vnitřek, zítra už jedu kolotoč nehty - nástřik - do salonu pro šaty - a kadeřnice a melír v pátek, do toho páteční odpo rozvážení koláčků, no budu ráda když vás večer dočtu,ale myslím, že to už taky máte takový, tak toho tu moc dohromady nenakecáme :-N
Odpovědět
Lucy Simča má taky jen lehké šatečky, dám ji pod to (pokud bude jak teď) určitě bílé punčošky a něco s dlouhým rukávem, máme takový světlý roláček, sice tím trochu zabiju ty šaty, ale nebudu riskovat, že mi pak lehne na 14 dní s nemocí |-|
Odpovědět
A nebo mám v plánu zítra v Brně ještě kouknout na malý bílý svetřík případně v půjčovně co mi pro ni poradí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy.m: tak to by koukal :-o :-D Máme to v zámecké zahradě, takže stejně jako janula koukám i 6x denně na počasí :-N Tak za chvíli opouštím práci, zítra a pátek volno, takže se tu s vámi do svatby asi už neuvidím :-| Na novém domečku ještě net nemáme a u rodičů jsme ho nechali k 31.8. odstřihnout, takže se sem už asi nedostanu |-| Tak všem nevěstám přeju, aby se nám to povedlo podle našich představ a všichni to ve zdraví přežili x-) ;-) ;-) Páááááá a v pondělí už Paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-), tak já měla už dneska dovču. Na zítra toho máme docela dost jedeme pro šaty, budeme kupovat boty přítelovi a ještě si koupím nějaký drobnosti. A podle času ještě nachystám myrty. Večer pojedeme ještě pro víno. Takže to bude ještě náročný. Korculo, tak to je zapeklité, že přítel tam nikoho nechce, to my neopak počítáme s tím, že se někdo dojde podívat a spíš by nás překvapilo, kdyby ne. Lucy tobě přeju hlavně hodně klidu, ať miminko vydrží ten stres a jěště dlouho s tebou zůstane v bříšku. A pro ty holčičky bych taky doporučila jak to bude mít Janča, nějaký punčošky, svetříky atd. Ale výhledově to vypadá docela fajnově. A Jani taky sleduju počasí každou chvíli, to asi všechny. My teď začali mít nějaký problémy, trochu se nám rozhádává rodina :-(, takže stresy ze svatby, mě na okamžik opustily, doufám, že vše dopadne dobře. Pur tu tradici taky nevím, chtěla jsem si vzít jedny hezký kalhotky, to už jsme myslím řešily :-D, jsou hezký, nemám je moc dlouho, ale už jsme je párkrát měla, tak je nepovažuju za nový, ale já je nemůžu nikde najít, vůbec nemám tušení, kam jsem je mhla dát, takže si budu zítra kupovat nový :-D. A když ani ty šaty nemůžou být jako půjčený, tak tu tradice asi taky nedodržím. Půjčila jsem si od sestry podvazek, ten je půjčený, navíc i starý, protože ho měla ona na svatbě před skoro sedmi rokama a ještě k tomu má modrou mašličku, takže mám vlastně tři v jednom (něco strahé, mordého, půjčeného) a novýho mám spoustu ;-) . A ještě něco, dostaneme jako svatební dar štěňátko x-) , malinkej labradorek. Samozřejmě se nás dotyčný prvně ptal, jestli bysme ho chtěli a já milovnice hafíků... Akorát se děsím toho, jak ho vycvičit, jak se o něj starat, to jak miminko. Navíc když budeme v práci, co pejsek sám doma, to budeme muset všechno dořešit, ale těším se na něho.
Odpovědět
Ahoj holky! Moc jsem sem nepsala, ale sledovala často. Zítra už se k počítači asi nedostanu, tak nám všem přeju co nejlepší počasí, pěkný celý průběh svatby a hlavně krásné manželství :-)
Odpovědět
ahooj nevesty!!! Tak vam vsem preju, at se vse vydari jak chcete!!!! ;-) Budu vam drzet pesticky na to pocasi...verim, ze budete mit krasne!!! ;-) ;-) :-) A v pondeli se tesim na krasny zazitky a mozna uz na nejakou malou ochutnavecku fotecek... ;-) ...jeeee, se na vas tesim, jak budete vsechny krasny... x-) Mejte se a drzte se!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já šílím z toho počasí obřad teda máme vevnitř ale stejně. na fotkách bude ošklivý ubrečený počasí. Taky Vám všem přeju ať vše vyjde tak jjak má a jak si představuejete, Krásnou a povedenou svatbu a uzasné manželství:) Hodně štěstí všem:)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky, tak už to máme jen za den a půl 8-) . A koukám, že přípravy vrcholí, už sem skoro žádná nechodíte. No my dnes vyzvedli šaty, jsou fakt krásný a polítali co se dalo, za chvíli pro vínko. A mamka už má doma cukroví, už jsem ochutnala :-D . Doufám, že mi to zítra vyjde a nakouknu sem. No kdyby ne, tak vám všem taky přeju, ať to výjde nejlíp jak jen může. a sejdeme se tu v hojnějším počtu už jako paní :-D .
Odpovědět
Holky, tak já vám přeji taky krásnou svatbu. Doufám, že počasí vyjde líp, než hlásí :-( my dnes udělali a rozvezli výslužky, já byla na melíru, nehty mám úplně krásně povedené tak z toho mám radost, nástřik teda žádná sláva, budu tentokrát oranžová nevěsta :-N ale jinak se nestresuju, dcerku už mám u babičky, tak se snad i vyspíme...Holky vzpomenu si zítra i na vás a příští týden si povíme zážitky ;-) :-)
Odpovědět
Ahooooj paníííí :-D tak jsem první x-) přeji Vám do manželství jen to nej nej, určitě Vám taky padali i kapky štěstí jak chvilkama nám,ale hezký den nám to nezkazilo ;-) mouchy byly...pan oddávající byl vyloženě řečník :-p :-D a slečna,kterou nám doporučili na úřadě na zpěv by z placu mohla být superstar Anička Dido :-D takže video bude více než vtipné :-N :-N ale večer to vše vynahradil, úžasná zábava, tombola sklidila velký úspěch a jídlo to bylo víc než hody, chodili za mnou snad všichni známí,že takovou žranici ještě nezažili a sklízela jsem jen samé výborné ohlasy, tak jsem za to moc ráda. x-) Jinak nám ráno onemocněla dcerka, i teď po nurofenu 38,5 tak hurá do reality :-( už se těším na Vaše zážitky, jaké byly dary, jak jste si to užily... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky tak už jsme všechny vdané paní, doufám že vám taky vyšlo tak krásný počasí zima vůbec nebyla vše vyšlo naprosto dokonale až jsem se divila, obřad užasný. Vše vám přeji mnoho štěstí do manželství at jste spokojené tak jako já. Jinak moje dvou a půl letá princezna nechtěla jit predemnou asi se lekla oddavajiciho tak proste utekla docela vtipne:) Všichni se neskutečně smáli.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte paní :-). Všem moc gratuluju a doufám, že jste si svatbu užily, tak jako my 8-) . Chybičky byly a docela i velký, ale i tak to vyšlo. Počasí hezký nebylo, těsně před obřadem začlo poprchat, takže nám pršelo štěstí, ale jen jemně, že se to dalo. A na focení paráda, pod mrakem. Největší problém byl s kytkou, dělali jsme ji v tom Hortisu u známé a ona se na ns úplně vyprdla, měla podklad, fotku, všechno si zapsala, ale udělala úplně jinou kytku, ale naprosto, měla tam dát perličky, nic tam nedala, já tu původní neviděla. Můj pohotový manžel navštívil jiné květinářství a tam ji dozdobili, takže já viděla už krásnou kytku. Ale že to pro něj musely být nervy :-N . A řekl mi to teda až po focení, abych z toho nebyla nervní i já. Další prolblém bylo auto, které nejelo, zrovna když jsme jeli na obřad, takže všichni už před úřadem a nevěsta s rodiči nikde, to jsme byla tak nervozní, že to víc ani nešlo, začala jsem šílet, nervovat, ale rozjelo se. No jo no, chtěli jsme BMV, ale ono to jezdí na alektroniku, žádný zapalování a klíč, prostě jakási flashka a počítač, tak se to kouslo. Ale nejlepší bylo, když jsem se začala podepisovat, tak jak jsem se zohla nad ten papír, tak mi vyhrkla, jak to napsat, no prostě rýma, takže nové příjmení jsem tak tak doškrábla, ale už jsem si chytla nos, abych to nezašpinila :-D, tak jsem se otočila k lidem zády a říkám, já se musím vysmrkat, tak jsem vytáhla šnuptychl a začala frkat :-D , to se začali všichni řehtat. Tak jsem se vysmrkala a podpsala zbytek :-D . Ale prostě toto všechno ke svatbě patří, nejde mít vše dokonalý :-D . Ale pořád mi nejde tomu uvěřit :-D .
Odpovědět
Ani, jojo každý mi říkal, kdyby vše klaplo jak mělo, tak by snad ani nebylo na co vzpomínat :-) dodala jsem zatím fotečky od kamarádky Lucinky, co si na nás chtěla trénovat focení, tak zatím můžete zkouknout tyto x-)
Odpovědět
Ahoj manzelky, tak vas zdravim z cest, jsme v Dubai a cekame tu na pripoj na maledivy. Nam se svatba vyvedla naaarame, vse se povedlo. Jen par malickosti - jako treba ze zenich zapomel privezt kytku, ]-( pocasi nam nepralo, cestou na obrad se rozprselo a uz neprestalo. Jelikoz byl obrad venku uz nachystany, tak jsme do toho sli. Nejlepsi na tom ovsem bylo, ze vsichni meli destniky, i oddavajicim je drzeli nad hlavou aby nezmokly dokumenty, jen my dva stali na desti celych 20 min. Tim, ze se to muselo vsechno prekladat do nemciny se to jeste pekne protahovalo a ja jsem uz byla pekne promacena a promrzla, ze mi ani nesel nasadit prstynek. Jak se rika, prselo nam stesti, tak ho mame do zasoby na cely zivot :-) S fotkama jsme museli cekat az do odpoledne, protoze se kvuli te vode fakt nedalo jit ven, ale nastesti se kolem 4 trosku vyjasnilo, tak jsme rychle udelali par fotek a za hodinku se to zase zpustilo a uz neprestalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak my jsme taky nadšení a spokojení :-) jen nám bohužel celkem poršelo, i během focení, ale všechno se nějak zvládlo, jen jsem bohužel nevlezla do bot (natekly mi nohy), tak jsem musela vzít staré boty, o trošku nižší, takže jsem tahala šaty dost po zemi...po focení jsem byla, jak čuně, ale to už nikdo neřešil, to k tomu dešti hold patří...jinak kytka podle mých představ, manžel nádherný, jídlo chutné, atd...neměnila bych nic....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mi jsme si to užili moc, moc, bylo to úžasný, snad bych nezměnila ani jednu jedinou věc, bylo všechno tak jak jsme si představovali i počasí bylo super, ani kapka deště!No snad jediný, pan oddávající mlel pěkný kraviny, měli jsme to na radnici spíše jak prohlídku obřadní síně než že by šlo o nás dva, ale aspoň jsme se tomu potom večer všichni zasmáli :-N
Odpovědět
jeeee, holky...hodne stesi preju!!! Gratulace veliky!!!! ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky a mladé vdané paní :-)! Takže počasí nás pozlobilo taky, byla docela zima a taky nám pršelo štěstí, ale naštěstí manžel i s kamarády stihl dorazit na motorkách ještě bez deště a z kostela jsme už jeli spolu a jen tak trochu krapalo. Focení jsme měli v dešti a cca 11ti stupních, takže jsem docela trpěla, protože jsem se nechtěla fotit v bolerku :-D. Jinak vše dopadlo naprosto ale naprosto báječně a vše snad ještě předčilo naše představy 8-) .
Odpovědět
Ahoj holky, u nás bylo taky malé drama s počasím :-) . Večer před mi volala fotografka, že odpoledne už se nevyfotíme, protože po poledni má na Vsetínsku začít pršet a pěkně už nebude. Takže já ještě v deset večer obvolávala kadeřnici a kosmetičku, posouvala termíny a psychicky připravovala rodiče, že na focení potřebujeme odjet už kolem desáté a nevíme, jestli se ještě stihneme vrátit domů pro ostatní svatebčany. Naštěstí jsem s pomocí mých dvou skvělých kamarádek družiček vše zvládla, takže jsem kolem půl deváté s telefonem u ucha alarmovala ženicha ať startuje, zatímco mi jedna družička zapínala podprdu a druhá natahovala silonky - komedie :-D Focení bylo úžasné a ještě jsme se stihli každý vrátit domů. Obřad byl nádherný, dojemný, po něm jsme udělali ještě pár společných fotek, a v ten moment začlo lít a přestalo až kolem sedmé večer - doteď paní fotografku opěvuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda to josu zážitky :-o . Ale opravdu, pokud by proběhla svatba hladce, tak by nebylo ani na nic vzpomínat :-D . A já vám ani nenapsala, že jsem byla ráno úplně naštvaná, měla nás vyzvednout mamka, přijela o čtvrt hodiny později. Ségra mi taky vlasy natáčela tak rychle, že jsem zuřila, ať to dělá pořádně, vyrazil se mi pupínek na tváři, ani mi ho nezapravila, pak jsem zuřila ještě na bráchu, měli zdobit auto, s jeho přílekyní a oni furt a kde jsou mašle a jak to máme přidělat, tak už jsem byla nasr... že říkám, sakra to to mám jít předělat já nebo co ]-( , byla jsem protivná jako prase :-N . Ale dojel ženich a pohoda, teda až na to nejedoucí auto :-N . Ale že vám tolik některým pršelo :-( , nám opravdu jen slabé mrholení během obřadu :-) . Jani fotky máme moc hezký, celé rodince to moc slušelo x-) . Holky, ale jsem teď trochu nervozní, máme doma to štěňátko, maličký, bude má příští týden dva měsíce. A je tam samo a určitě tam kňučí a pláče ;-( , vůbec se mi nechtělo jet dp práce a nechat ho tam ;-( , drobečka našeho maličkýho.
Odpovědět
Profilova fotka
hezký den, novomanželky :-) obřad jsme měli venku a hodinu před obřadem se rozpršelo a že docela dost :-) Ani mi to nevadilo, měli jsme altán a ostatní deštníky, malinko problém s ozvučením, ale jinak to bylo super, i manželovi se to líbilo, prý to nebylo tak hrozně "strojený", hosté nás (altán) obestoupili ze všech stran a bylo to moooc fajn. Jen ten den rychle utekl a moc ráda na to vzpomínám :-) Hudba hrála do dvou do rána a protože jsme jeli jako poslední, byli jsme doma ve čtyři ráno :-) Nádherná vzpomínka a ani to počasí bych neměnila ;-) x-) Všem přeji v manželství štěstíčko !!!! x-)
Odpovědět
ahoooj novomanzelinky.. ;-) taaak to jsem moooc rada, ze se vam vsechno povedlo!!!! ;-) :-) Ja uz dodelavam posledni malickosti a psychycky se pripravuju, nejak si to porad neuvedomuju!!! :-) :-) Ted akorat sedim u kadernice, jsem na zkousce, tak jsem zvedava, co mi vytvori na hlave.. ;-) Jinak uz jsem videla fotecky Hanuli a Januli... :-) ...moooc kraaaasny nevesty, devceta!!! Hani, ty vlasky jsi mela nadherny... ;-) Jani, mala je na foteckach naprosto uzasna, no strasne vam to rodinko slusi... ;-) Jinak jsem na vas moooc myslela, a kdyz se pred jedenactou u nas rozprselo, tak mi bylo skoro do breku za vas! Holky! ...jeste mam dotaz na prichod? V jakem poradi se jde k oltari? Nejdriv jde zenich s maminkou, pak svedci a pak az nevesta s tatinkem? ...nejak vubec nevim... :-S
Odpovědět
jeee, ted to po sobe ctu a takovy chyby pisu!!! Omlouvam se!!! ]-( psychicky samozrejme... :-D A kdy uvidim fotecky ostatnich???...honem, honem, jsem na vas zvedava... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mladé paní, tak u nás se taky nepovedli malé detaily, např. kadeřnice me učesala jak když mě neučesala, kytka se mi po obřadu napůl rozpadla, ale jinak počasí vyšlo, podopoledne zataženo bez deště, s motorkama to bylo uzasny, ja s manzelem sme jeli na tříkolkách a bylo to skvělé. Nakonec aby mi nebyla zima tak mi opatrili bilý kožíšek. Jinak obřad i vše po něm bylo úžasné, moc sme si to užili. Na fotečky sem taky zvědavá, tak až budou... Akorát v neděli ta realita byla docela šokující, zjistili sme že nám někdo ukradl tašku s darama, svědkyni šaty a v pondělí mi došlo že se vlastně ztratil i jeden dort i s podnosem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mladé paní :-) , jak si zvykáte na nové příjmení, já vůbec :-D . Lenni přeju pevný nervy, já jsem tak ráda, že už je ot za námi. A stejně jak píše Pur, taky bych neměnila nic, i když květinářka zdrbala kytku a nejelo auto, vše dopadlo i přes toto dobře, takže jsem spokojená, aspoň budeme mít na co vzpomínat. Fotky jsem si zrovna donesla od švagrové, takže pouze amatérské, už se nemůžu dočkat těch od fotografa, to focení byla fakt super zábava :-D . Eli teda to je hrůza, jak vám to mohl někdo ukrást, novomanželům, no to ja fakt hnus ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ráno jsme si byli vyzvednout oddací list a zrovna jsme vyplnili žádosti o nové OP. Zrovna jsem teď dolepila 7 dopisů o změně příjmení uff... a to není všechno... :-) lenni: děkuju za pochvalu ! :-) A žádný nervy, neboj, ono to nějak dopadne :-) :-) Já jsem nebyla nervozní vůbec, divila jsem se sama sobě... nervozní jsem začla být až na obřadu, (néé kvůli počasí) to bylo celkem psycho - asi to bylo tou atmosférou, nevěděla jsem, jestli mám brečet, nebo se smát :-N . Ale pak to opadlo a celý den byl suprový :-) A i můj "netančící" manžel tancoval a bylo to naprosto skvělé !!! Člověk je plný dojmů a je to krásný pocit. Přeju ti leni, aby jsi byla spokojená, přinejmenším, tak jako jsem já x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pur bacha, aby ty dopisy nebyli zbytečný... Já jsem byla na pojišťovně (životní pojištění) a na stavební spořitelně (kvůli stavebku) a řekli mi tam i tam, že mi jméno bez nového OP nemůžou změnit, tak jsem vše dala k ledu, dnes hodím žádosti na úřad a až bude nová občanka, tak dořeším zbytek. Protože dokonce i v knihovně po mě chtěli novou občanku, vzhledem k tomu, že chci změnit jméno :-o .
Odpovědět
Jéé, vám 4. září pršelo? My měli ve středních Čechách krásně, pršelo jen ráno kolem 6hodiny a pak už bylo celý den naštěstí krásně, protože jsme obřad měli venku bez altánku (ale měli jsme náhradní variantu uvnitř). Nemáte někdo přehled toho, co se všechno musí po svatbě změnit ;-) . Samozřejmě kromě pasu a občanky. Nějak mi pořád nedochází, že jsem vdaná... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?