4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Spetra27: přesně tak a basta!!!!!! Nechápu ty,m co nechápou nás, že je to NÁŠ den a my si budeme vybírat koho tam chceme a koho ne.!!!!!! Holky, dotaz mimo: Kdo máte tradiční menu na hostinu máte v hovězím vývaru s játrovými knedlíčky i nudle?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ránko... už se to na nás řítí za 18 dní ;-) Dnes se dostavila moje kolegyně z dovolené a taky se tam zasnoubila. Takže další svatba je na obzoru příští rok x-) anet: rada od janula2008 je super, taky bych to tak podala... pochybuju, že by se nějak bavila - pro ni s puberťákama ;-) A ta kytka je nádherná ! Super výběr :-) spetra27: tak to je blbé, chjo, ty rodinné vztahy... člověk se ale každýmu nemůže zavděčit.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Oleek gratuluju! Budeme mít na svatbě stejný problém :-) Ale my se včera domluvili, že to večer před svatou rodičům řekneme, budu už v 10. týdnu, to by docela šlo, a druhý den nějak neoficiálně všem ostatním. Hlavně totiž netuším, jak bych celý den kličkovala mezi přípitkama.. :-D Se zvaním/nezvaním chtěných a nechtěných mám taky zkušenost, naštvali mě přítelovi kamarádi: komplet celý den i s ubytováním měli zajištěný, jenom pak účast potvrdila i teta a sestřenka co žijí v Anglii, což jsme vážně nečekali a nezbylo by pro ně ubytko, takže jsme kamarády poprosili, jestli by mohli přijet bez přítelkyň (které ani neznáme, jsou to takové ty měsíční záležitosti). To se jim nechtělo, tak jsem vysondovala penzionek asi 1,5km od svatby, aby si nocleh zajistili tam (150kč/noc...). Takže teď posloucháme, jak je možný, že všichni to mají placený, a oni si musí nocleh platit sami... 8-( Je to krásný protiklad ke dvěma našim známým, kteří se mě opatrně ptali, jestli jsou po obřadu zvaní i na hostinu a když jsem se smála, že samozřejmě, že s nima počítáme celý den až do nedělního brunche, byli úplně hotoví, že je to úžasný, že to vůbec nečekali. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamilka: Téda tak to taky gratuluji a moc!!!! No, já to nebudu na nic svádět, pokusím se vykličkovat nenápadně. Za prvé na svatbě bude tvdrý alkohol jen do míchaných nápojů, panákovat se nebude, takže můžu mít džus a říct, že je s vodkou a nebo si dát k obědu nealko pivo 8-) Rodině to chceme říct až tak za 3 měsíce, už jednou sme to řekli a pak všem smutně oznamovali, že bohužel.......se to nepovedlo.,.......tak ted chceme jít najisto. Přesně, nikomu se nezavděčíte, nám zas vyrazilo dech že ženichova sestra s rodinou, má manžela a 4 děti po nás žádají dopravu, protože nemají auto natož řidičák.... a sežen auto pro 6 lidí, to je na minibus :-( a prostě jako věta typu "jste nás pozvali, tak se starejte a dopravte nás tam" - to taky hlava nebere
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka007: blahopřeju ! x-) Se s váma nějak roztrhl pytel :-) To je asi nějaký předsvatební plodný období, či co.... :-D
Odpovědět
Jee holky co to čtu,další těhule :-N tak velká gratulace :-) s takovou za chvilku opravdu přejdeme do diskuze na modryho konika :-) a taky bych měla asi počurat papírek, jestli nečkáme druhý když se to tu tak rozjelo :-D ne sranda, my neplánujem,zatím stačí bohatě Simča...děti jsou super, obrátí teda život komplet naruby,ale člověk by už stejně nikdy neměnil ;-) dojede nám za chvíli návštěva, kámoška s dcerou,tak dočtu večer. Mějte se hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
Kamilko tobě taky moc gratuluju x-) . Ale je to fakt nějaký divný, že se tu tak těhotní. Mě navíc naše správcová v práci dnes hlásí - musím se vás zeptat, nejste těhotná :-D . Byli teď 14 dní pryč a že se vrátila jsem jiná v obličeji :-D , tak jestli nejsem těhotná :-D . No já jí říkám, ať mě nestraší :-N . Ale je fakt, že meškám, asi budu muset skočit do lékárny :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
NO Anééééééééééééét - . . tak šup počůrat proužek............ :-D :-D :-D No mě donutil přítel, prej se mi zas zvětšili prsa, což sem pocítila dneska na podprsence pod svatební šaty :-( :-( Dnes jdu na zkoušku. Holky, jak to je s tou polévkou? Jsou ve vývaru nudle?
Odpovědět
Profilova fotka
Oleek no to né, já ještě nechci být těhotná :-N , nejdřív jsem chtěla po svatbě, abych si to pořádně užila :-N , ale přidávám to spíš stresu, teď je toho tolik, že bych se nedivila několikadennímu zpoždění. A s tou polívkou já nevím :-N . My sice budeme mít nakonec taky klasiku, ale ty nudle jsem nezkoumala, prostě jsme řekli, že chceme klasický hovězí vývar s knedlíčkama a nudle jsme nějak nezmiňovali.
Odpovědět
Profilova fotka
No my sme taky řekli klasický vývar - ale nudle tam prý nejsou, ale já i přítel se tomu divíme - bysme je tam chtěli,......tak si je možná prostě přikoupíme a řeknem jí, at je tam frkne..... no púoradím se se staršíma a zkušenějšíma 8-) No já jsem taky nechtěla být těhotná nevěsta, ale když to teď přišlo, tak v tom takový problém nevidím.....jsem za to vděčná jako nikdy.......proste se bez toho panáka tequily po ránu s družičkama obejdu :-D to taková obět nejní.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt nejsou jo, to mě nenapadlo, já měla za to, že tam jsou :-N , jako taky bych je tam chtěla, jen voda a knedlíčky je o ničem, nasadila jsi mi boruka do hlavy :-S . A s tím těhotenství, u vás je to trošičku jiný i tím, že už jste jednou čekali, takže jste chtěli. My zatím nechceme, takže by to byl šok jako prase a prvně bych to obrečela :-D , jako je mi 24 a půl, takže jsem ještě celkem i mladá, to mimčo bych brala až tak za rok (jako otěhotnět :-) ).
Odpovědět
My bychom tam nudle mít měli ;-) Oleek tak to seš šťastná to žena, mě se zvětšilo všechno až na prsa a po kojení tam zbyly uplně dvě švestky :-D návštěva se nám zpožďuje, to je zas s nima domluva 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ani, pro mě to byl tenkrát taky strašnej šok a prvotní záchvaty štěstí mě obloukem obešly, taky čekat ve 23 to si zpětně říkám, že bylo fakt brzo na tuhle dobu =-) ale teď jsem za to moc ráda, občas někdo utrousí, že má Simča hezkou mladou mamču a nebo se otočí i když jsem tlačila kočárek a to moc potěší x-)
Odpovědět
Holky, zítra mě čeká po dlouhé době ráno pohovor na práci, teda mám z toho stres skoro jak ze svatby :-N tak na mě myslete ju ;-) o nic moc nejde, ale chtěla bych do února začít už někde pracovat,tak nejvyšší čas začít něco pomalinku shánět, bojím se, že s dítětem to půjde špatně, zaměstnavatelé jak to vidí v životopise tak je to odrazuje,zkušenost kamarádek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jani tak to moc držím pěsti a kam to? Ono nejde jen o to, že máš malý mimčo, ale je důležitý, že máš praxi, to je zase výhoda, pokud je ženská hned po škole na mateřskou, to je pak problém. A taky záleží jakou práci no.
Odpovědět
Jojo Ani, to je fakt,ale zas tak moc extra praxi taky nemám :-( rok na sociálce,exekuční oddělení a pak tři roky v cestovce, tím asi nikoho moc neohromím :-| hledám práce poblíž, Modřice- Heršpice, vesměs asistentky ředitelů, všemožná administrativa, zítra jdu do ABB,tak se mi poptával kámoš od mé drahé polovičky. ;-)
Odpovědět
Na mateřské jsem si aspoň opakovala po večerních kurzech angličtinu a nějaké internetové kurzy topasistentka atd.,ale žádná sláva, pořád je to dle mě málo, hlavně když člověk skoro tři roky komunikuje jen s tím miminem a batoletem,tak mám pocit,že slovní zásoba je na bodě 0 a dost často mi dělá problém složit jen trochu rozvinutou větu 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anet: Noooooooooo prej tam jsou jen knedlíčky a zelenina - hm hm, ale protože proviant na to kupujeme my, tka jí tam prostě přikoupíme dva pytlíky nudlí a řekneme, že je tam chcem a basta :-D :-D Tak budu držet pěsti, at pohovor vyjde. Já byla ted během 3 týdnů na dvou, chtěla jsem změnit práci, ale když přišel tento stav, tak tu budu muset vyrtvat a doufat, že šéfka bude ready, ono to je tu dost stresující, takže to vidím brzo na rizikáč ]-( A nevěsty? Máte nějak zjištěné, kdyby bylo ošklivo a zima, že budeme mít jen šaty??? Máte nějaké ty "přehozy" přes ramena?
Odpovědět
Oleek nemám nic,ale jak půjdu na zkoušku tak se na nějaký bolerko ještě určitě optám ;-) jinak ti rizikáč schvaluju, já pracovala až do mateřské a to pak ještě chodila do porodu bokem pomáhat a říkám si do teď, že jsem byla blbá, do podzimu to byl v práci samej stres, pak ještě s vytvářením novýho katalogu, pořád nervy a malá je pěknej nervák, tak si říkám,jestli to nemá z toho :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nervák? Noooooo tak hlavně aby se to zlepšilo, z toho snad vyroste. ;-) Já budu mít rizikáč určitě,už včera jsem si začala píchat injekce do břicha - je to adrenalin hned po ránu, když si to musím píchnout sama. jen nevím odkdy mě ho dají.......mám dědičnou vadu krve, takže jezdím do Prahy na Hematologii, jsem objednaná na 30.8, tak tam mě to řeknou a nebo možná už zítra moje gynekoložka. No, šéfka se z toho po**** až jí to řeknu a přinejmenším bude chtít zavřít kancelář 8-( 8-( 8-( to bude drama Janula: A kdypak jdeš na zkoušku, já se tasm zkusím vtírnout dnes....??
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít knedlíčkovou polívku a určitě tam nudle jsou, domlouvali jsme si, že mamča tam chce mít svoje, domácí :-) takže tam na 100% budou x-) Bolerko mám zamluvený hned od první zkoušky a je to určitě lepší, než někde omrzat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ABB, tam dělal přítel při škole projektanta, ale jak dodělal školu, tak šel jinam (kde je teda spokojenější). A momentálně tam dělá, také při škole, přítel od přítelovi sestry :-D . A Jani co máš za školu? Jako obor, že hledáš asistentky, nějakou obchodku? Oleek tak na tom jsme podobně, taky jsem si teď podávala tři přihlášky, protože tady to je na palici, jenže mě na výběrko nezvali, ale čekám to každým dnem :-D . A zajímalo by mě teda, jestli by mi doktor dal rizikový, když bych mu řekla, kde teda dělám :-N . A ty děláš co v kanclu, taky nějaká asistentka? A co se týče toho počasí, tak mám zamluvenej šál přes záda a paní říkala, že kdyby bylo kór ošklivo, že mi dá teplejší.
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: šmankotééé, injekce do břicha? A sama sobě ??? :-o Brrrr.... :-S A jak dlouho to musíš dělat? :-o
Odpovědět
Holky, držím palce při pohovorech a hledání práce. Já jsem na tom stejně, chtěla bych po svatební cestě rovnou do práce, tak doufám, že něco vyjde. Je to tady ve Vídni těžké, jednak kvůli mémo východoevropskému přízvuku a pak hlavně kvůli pracovnímu povolení. Už víc jak rok hledám, občas učím angličtinu ale není to žádná sláva. Člověk z toho věčného hledání práce a zavřenej doma brzo zblbne.... můj případ :-) Já taky budu mít k šatům bolerko, ale to musí být fakt zima. Byla jsem minulý týden na zkoušce a v těch šatech jsem se málem uvařila, ještě že je budou před vyzvednutím prát, pěkně jsem jim je tam během těch 10 min propotila :-| Jinak už máte vše zařízeno? Nám ještě chybí udělat zasedací pořádek, a jmenovky. A vybrat hudbu na obřad. DOtaz do placu : Jaké máte skladby na obřad? Klasický svatební pochod nebo něco jiného?
Odpovědět
Profilova fotka
ann: my budeme mít asi tohle (jestli to náš hudebník nepoopravil bez našeho vědomí) :-D Ale prý je člověk stejně vystresovanej, tak ani nevnímá, co mu tam hrajou. Což bude určo můj případ :-N svatební pochod (tu nám nějak vecpal), unchained melody, brian adams (Everything I do,...), a moji oblíbenou Leaving on the jet plane. Doufám, že jsme mu trošku naznačili, že tam nechceme Vodu, voděnku, kterou zpívá jeho manželka, mě se ta písnička vůbec nelíbí :-| ]-(
Odpovědět
jeeee Kami, velka gratulace!!!! ;-) To se nam to tady vazne rozrusta... k :-) Holky, kdo bude dalsi??? :-D Jani, tak drzim na zitrek moc pesticky, at to vyjde!!! ;-) oleek: no a co, at se z toho sefova klidne p....!!!! Nejdulezitejsi je zdravi Tvoje a malyho/male v brisku... ;-) :-) Zitra jdu taky na zkousku satu, tak se na ten prehoz ci bolerko s delsim rukavkem taky masim zeptat...:-) Dneska mi prisly ubrousky, jsou nadherny, jeste hezci nez na netu na obrazku...;-) hodim je do alba... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ann já taky když jsem byla na zkoušce šatů na začátku srpna, tak jsem se v nich hrozně potila :-N a právě, že mě napadlo, že doufám, že je budou prát :-N . S tou prací ti nezávidím, já hledala práci 4 měsíce a už jsem z toho taky blbla, jenže jsem chodila alespoň z toho 3 měsíce na brigádu, jenže normálně do průmyslové výrobní haly, takže hrůza :-S . Hotové už máme skoro všechno, teď čekám, až mi dojde cylindr a přísavky, tak ho dozdobím a připreparuju ty přísavky a naši´ju přísavky i na kytku na auto. A vlasně ještě čekám na nehty, rozhodla jsem se pro umělé, které po svatbě odstraním, četla jsem, že dávat jednorázově gelovky není moc dobrej nápad a já v nich určitě pokračovat nebudu. A pak ještě ty boty pro přítele. A samozřejmě ještě nemáme pivo, víno, tvrdý alkohol, nealko, brambůrky a pod. blbůstky. Maso ale už máme zamluvené, ještě to musí přítel v pondělí potvrdit. Dort už mám taky vybranej, bude nám ho dělat příletova matka (běžné dělá dorty na narozeniny, svatby atd.), chtěla jsem dvoupatrovej srdíčko a nahoře ženich a nevěsta :-D , no klasika :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a hudbu nevíme, protože nám bude zpívat přítelova sestra, tak to připravila jako překvápko, tak jsem zvědavá. Ona zpívá hodně na svatbách, mám vystudovanou konzervatoř (obor zpěv), takže se snad nemáme čeho bát.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ne mám, ale má :-D . Já a konzervatoř, to by bylo dílo :-D .
Odpovědět
No my právě budeme mít smyččové trio, tak vymýšlíme, co by se tak hodilo. Ale asi na příchod a odchod necháme klasiku, svatební pochody od Wagnera a Bartholdyho, ať máme nějakou konstantu. A jinak budou hrát před obřadem na podbarvení atmosféry a po obřadu na gratulace. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?