4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
nebo mrkni tady do bazaru ;-)
Odpovědět
holky diky, ja jsem zjistila, ze tady neni nic tabu:-D je tady tema na absolutne vsechno..:-D takze jsem si to nasla....a nevim, budu toho chtit treba 30ks, oupit si to muzu, tak premyslim, jak moc se chci citit dobre a mit to vyrobene, nebo si ulehcit praci a oupit si to...ty prachy me nezabijou, ale laka me dobry pocit z domaci poctive prace:-)
Odpovědět
jo a muzete mi rict, k cemu je kniha hostu?:) (jsem fakt svatebni panna..:-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Že prý jako na vzkazy novomanželům? Přání a tak...Aspoň tak jsem to zažila na (cizí) svatbě já. Třa je to ještě k něčemu jinému. Jak to vidí ostatní....? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek :-), hm tak kniha hostů... řekla bych asi jak wolgemuth, jakože na přání, ale dle mého na nic :-N , všek dostaneme blahopřání a popřejou nám osobně, takže knihu bych já nepořizovala 8-) . A k těm vývazkům, u nás jsou třeba se svatbou spojené právě myrty a na nich maličké mašličky a právě naopak žádné speciálně vázané, přišívané mašličky :-) . No jiný kraj, jiný mrav, popravdě až tu jsem objevila slovo vývazek :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky, máme už hotový oznámení x-) , já se tak těším až ho uvidím, asi budu brečet ;-( :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, kniha hostů je pro novomanžele "na památku", kde jim přítomní svatebčani píšou přání a hlavně, je u toho přání jejich fotka :-) Knihu hostů jsem dělala loni kamarádce. Na pár předních stránek jsem nalepila fotky nevěsty a ženicha - od miminka až do současnosti, kde byli vyfocení spolu. Pak jsme si koupili přenosnou tiskárničku na fotky. Každého na svatbě vyfotili (i skupinky, rodiny, jak kdo chtěl), fotky jsme vytiskli a nalepili ještě tentýž den :-D (na hostině) do knihy. Knihu jsme pak nechali kolovat, každý si našel svoji fotku a něco hezkého (i nehezkého x-) ) jim tam napsal. Většinou to bylo přání, ale můžou tam i malovat, básnit, ... Pro kamarádku to bylo překvapení a byli z knihy nadšení :-D Moc mi ještě druhý den děkovali x-) Napadlo mě to ale týden před svatbou, tak to bylo narychlo :-D ale pěkný ! Já jsem si byla jistá, že knihu chci, jakou jsem si pořídila můžete vidět v albu. Na přední straně mám říkačku: Kniha hostů je zde pro Vás, bílé stránky čekají, tak vezmi něco ke psaní, a napiš kousek říkání. Básně, verše, rýmy, psaní, použij i malování. Všechno, co na srdci ti leží, tak, jak ti to hlavou běží. Až pomine tento krásný den a splní se nám tak náš sen, rádi si pak vzpomenem, na tento náš velký den. Hanka & Ruda 4. 9. 2010 Pak mám fotky nás dvou jak jsme byli malí, větší a pak společné fotky. Za to nalepím oznámení, pozvánku ke stolu a pozvánku pro kamarády (abych za tu spoustu let až knihu otevřu viděla všechno pohromadě :-D). Co jsem četla od ostatních nevěst (je tu myslím taky o tom diskuze), tak se prý nad čtením knihy dobře pobavily, zvláště pak, když máte v rodině, nebo za kamaráda nějakýho správnýho šprýmaře :-D Taky možnost, jak zabavit nudící se svatebčany... každej si to prolistoval, prohlídl si fotky nevěsty a ženicha (k tomu můžete dopsat vtipné komentáře), podíval se, co napsali ostatní a taky něco vyplodil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: zní to zajímavě, ale pro mě je to stejně zbytečnost :-N , která se bude pak válet ve skříni a zabírat místo... Ale je to každého věc. Pro mě jsou důležitý ty základní věci na svatbě - mít krásný svatební šaty, ženich aby byl pěkně oblečenej, mít kytku, která by se mi líbila, krásné oznámení a prstýnky podle představ, ale další serepetičky kolem mě nijak neberou :-N (jako kniha hostů, schránky na blahopřání, bublifuky, speciální polštářek nebo mistička pod prstýnky, společnej brindák atd. atd.) Ale samozřejmě to nikomu neberu, ať si každý zařizuje sovji svatbu podle svých představ x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.:jasně, mě se to prostě líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kniha hostů je hezká a ta básnička je super purblanco, ale asi ji taky nebudu mít na svatbě.. Nevím jestli by se vůbec někomu chtělo ještě psát. Dneska je zase jeden z těch ukázkových dnů, prostě paráda, ale už teď po páté hodině jsem docela unavená 8-)
Odpovědět
ahoj nevesty:-) my jsme dneska vyplnili papiry na matrice, zaplatili, misto svatby je "louka, parcela 123"..:-)))))) mate nejaky tip, co misto polstarku pod prstynky? vsechno si musime zaridit my a nevim, co vymyslet..tacek se mi kupovat nechce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emamamamu: Poslala jsem ti pár tipů do IP adresy. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a jinak najdeš i nějaké tipy v diskusi(nebo v albech) Prstýnky na...(čem)? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , mě je tak špatně... jsem nervózní, mám dneska poslední zkoušku, ale vůbec to neumím, protože jsou to věci, kterým nerozumím, neleze mi tím pádem do hlavy :-( , ach jo... No tak jsem si postěžovala a můžu jít pokračovat v učení :-S . Navíc je na prd, že nám dnes do práce přijde návštěva a nemáme tu vedoucího, takže se návštěvě musím věnovat já, raději bych se místo toho učila. Emi tak louka, to je taky pěkný 8-) . A místo polštářků jsem viděla takový misky s barevným pískem, nebo prstýnky na květech, vypadá obojí moc pěkně, kdyby nám to takto úřad připravil, vůbec bych se nezlobila, ale sama nic nekupuju :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si koupila hranatou skleněnou misečku a písek s kamínkama. Ale musím uznat, že kamínky vypadají líp :-D Dám si tam kytičky (buď umělý nebo živý- to ještě nevím). Jak to asi bude vypadat mám v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ... 2 měsíce a 16 dní... x-)
Odpovědět
purblanca: tyyy jo, kniha hostu v Tvem podani moc dobrej napad... :-) Slysela jsem o tom, ale nejak jsem si to nedokazala moc predstavit... Premyslim nad tim, ale zda se mi kolem toho moc prace...no jeste uvidime... ;-) a.n.e.t.t : jeee, tak se dneska drz!!!! At se Ti zkouska podari!!! Drzim pesticky..;-) emamamamu: to mne pripomina, ze by jsme ty papiry na tu matriku taky meli vyplnit a zaplatit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme byli tento tyden v utery na fare vypsat papiry a domluvit se na dalsim sezeni 8-) . Planujeme svatbu v kostele a tak budeme muset ještě nějaké ty věci odchodit :-). Ale na matriku musíme taky ještě jít podepstat nějaké papíry, ale už tak jich bylo až až u faráře, fakt sranda. Dokonce jsou tam otázky na tělo: slíbil jste už někdy někomu jinému sňatek, vstupujete do tohoto dobrovolně.. :-D byla fakt sranda a bylo to zvláštní to tak slyšet před někým cizím natož před tolika lidma v kostele už tak jsem byla dosti nervózní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jste ale děvčata pozadu :-p my jsme byli na matrice už v březnu :-p :-p heč :-D tak pevné nervy x-) Příští měsíc pojedeme za kapelou domluvit písničky :-) a teď vybíráme písničky na obřad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: ...a my v lednu, heč heč heč :-D :-p 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn ... :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my taky nebudeme mít knihu hostů, i když v podání purblancy to vypadá výborně... ;-) Mám možná hloupý dotaz, ale na které klopě by měl mít ženich korsáž, já bych řekla, že na levé, ale nejsem si zdaleka jistá.... =-) Co se týká co pod prstýnky, tak se chci zeptat v salónu, jestli půjčují polštářky pod prstýnky a když ne, tak to nejspíš nebudeme hrotit a necháme to na nich v obřadní síni....zase až tak nelpím na tom - načem budou ty prstýnky tu chvilku ležet, kamarád myslím říkal, že je tam dávají na stříbrný tácek, což si myslím, že nevypadá taky nejhůř, na kytce či jinak je můžeme vyfotit i potom... :-) My na matrice byli v únoru a myslím, že jsme tam byli jako první co mají svatbu v ten den, alespoň už je to z krku a nemusíme na to myslet ;-) .
Odpovědět
Ahoj holky, jdu Vás aspoň pozdravit, ráda bych se mezi Vás přidala,taky jsme 4.9, ale s dcerkou asi nebudu stíhat dočítat tak aspoň vždycky nakuknu jestli můžu ;-) :-) všem přeji pevné nervy při přípravách x-)
Odpovědět
ahojky janula2008, vítám tě :-) neboj já to tu taky občas nestíhám dočítat a to ani nemám dítě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
janula2008 VÍTÁMEE TĚĚĚ :-) A dočítat mnohdy opravdu vše nejde, ale není proublém klidně probereme témata znovu :-) stejně se tady o ničem jiném nebavíme :-).
Odpovědět
Děkuji moc za uvítání x-) až bude večer chvilku času, určitě ráda prohlídnu albíčka ať zjistím, jak moc jsem pozadu a co všechno ještě nemáme x-) :-D
Odpovědět
pur a nevis,kde koupit tu misku? napadla me do ni dat sul..:-) pak jsem jeste nasla takove srdicka z mechu :-N ty jsou takyv pohode, jen nevim, jak moc se k nasi svatbe hodi a uz jsem zase u toho, jeslti nemamchtit kratkesaty a tulipanymistodlouhychsatu a naramku na ruku:-D pomoc!:D janula ja s malou taky nestiham, vzdycky sem jen hodim nejaky priblbly dotaz a holky jsu profesionalky a vsechno ukazou a vysvetli:-) skoda, ze se vdavaji jen jednouv zivote..:-D by se tim mohly zivit!:-D a ja bych to na ourade taky neresila, ale ze to delame na louce, tak musim vymyslet uplne vsehcny ptakoviny do posledniho detajlu:-) a vite co mi prijde blbe? ze se sem nesmi vkladat odkazy...nepochopitelne...
Odpovědět
se omlouvam za ty chyby, ale mala se zacla stavet a nez jsem se vratila ze zachodu, tak mi do notasu busila jako hluchy do vrat a vubec mi klavesnice nefunguje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Noo a já jsem zase v práci :-/ .. a z těch svatebních příprav mi už jde opravdu hlava kolem :-( . Začínám mít pocit, že nic nestíháme. Takže obdivuji, když někdo zvládá už i malého cvrčka.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?