23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Dva roky, po svatbe ten podzim jsem jeli. Prave je to hodne zvlastni, na jednu stranu mi prijde, ze tu jsme uz desne dlouho, na druhou ze teprve tak posledni pul rok jsme se opravdu zabydleli a usadili. Je to tim, jak jsme na zacatku menili to bydleni hlavne a problemy v minulem dome tomu nepridaly. Ted jsme pres rok v tomhle a jsme spokojeni a klidni. Az na srandy se spotrebici, ale majitelka je fajn a vse hned resi, kdyz muze.
Odpovědět
Profilova fotka
tak co, jak jste zvládli cestu? 8-) teda v pátek už jsou vánoce, to se vůbec nezdá :-. :-. :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jakpak jste přežili Vánoce? My byli na jihu, tchýně se vzorně starala, ale ty povinné rodinné návštěvy byly otravné. Po nich mám dojem, že jsme přestali existovat a už jsme jen břicho a nic víc. Většina darů taky pro břicho byla. Jen tchýně teda pořídila něco jen a jen pro nás, pyžamko, šála a punčošky v tomhle vážně potěšily. Tomášek byl šikovný, půjčili jsme si od kamarádky auto a dovezli jsme si postýlku. Takže už jen vyřešit tašku do porodnice a jsme kompletně ready. Jen doufám, že si malá ještě aspoň ten měsíc v břiše pobude. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my v pohodě.... 24. a 25. jsme byli doma jen my tři, pak jsme jeli ke tchýňce a teď jsme u našich. samozřejmě nejvíce dárků bylo taky pro Míšu, ale to je v pořádku :-D já jsem tedy od muže dostala kávovar, asi jsem byla moc hodná x-) kači kam chceš jít do porodky? a kdy že to máš ten termín, v únoru?
Odpovědět
Profilova fotka
@fender : termín máme zatím pořád na 4.2, ale soukromý tip je na 8. Nakonec jsem se rozhodla pro Fifejdy, sice jsou v rekonstrukci, ale snad tam bude volno, když budu rodit. Navíc můj Dr. je tam primař, už jsem tam ležela a neměla jsem z toho špatný pocit, ke mě se chovali dobře. Od kamarádek jsem slyšela, že by si Fifejdy vybraly znovu, pokud tam už rodily. Tak jsem se tam nahlásila na předporodní kurz, už mám 2 za sebou, takže těch 5 sezení do porodu určitě stihnu. Dneska jsem prvně byla na monitoru srdce mimina, celkem mě pobavilo, když došla sestra, konstatovala, že malá spí (se divím, celkem jsme sprintovali a stejně jsme došli pozdě) a pěkně mi zakvedlala s břichem. Ale patřičný efekt to mělo, malá se vztekala a kopala do všeho kolem, hlavně do pásů a kotrmelce taky předvedla. Samozřejmě to vyšlo moc pěkně, prý je to normální záznam. Já od Tomáška dostala koncert Nohavici a mou oblíbenou značku parfému. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, zdravim po svatcich. Cesta byla strasna, dvacet hodin, Nemecko cele prosnezilo, nehoda, pak neposypano, no prijeli jsme k nasim v pet rano. Ostudne se priznam, ze ted vic obdarovavame take potomky a briska nez dospealky, ale jak kdy a jak u koho. Nekdy dostane vic mimco, jindy rodice. Vetsinou podle toho, kolik utratime za mimco. Kaci, drzim palecky na posledni mesic, at to pekne zvladnes a mala at nespecha.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ja svatky prolezela s rymickou, nadhera :) Ani na neter jsem nemohla, ale jdeme zitra, pak dam na FB darek, jsem z nej nadsena, snad se ji to bude libit, je predcasny teda, bude si muset pockat.
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky rozum, na vánoce rýmečka. naše mimino začalo konečně chodit, lítá jak neřízená střela :-N :-D jsem zvědavá, jak zvládne dnešek, ale jsme u našich na baráku, což je skoro na samotě, tak snad to bude v pohodě. tak milé dám,y všechno nej nej nej do toho nového roku! kačenko tobě hlavně rychlý a co nejméně bolestivý porod a at jste obě v pořádku x-) jani a tobě nějaké to mimino do břuška, at netrháš partu ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata co dodat, hlavně zdraví a pevné nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeee, sluuuuusi. Moc moc sluuuusi. Jj, Kacence hlavne hladky porod a pak super holcicku. A ostatnim at delaji vase ratolesti VELEradost. Jinak ja v brichu uz mam - tunu jidla. Ma pracne schazovana kila jsou urcite zpatky.
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, já nevím, co mám s tím volným časem dělat, já vím, měla bych si sakra užívat, mám už jen měsíc klidu, ale co mám dělat ten měsíc, spát taky nejde věčně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych asi dohanela cteni.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jo, dnes jsem všechno vyžehlila, poskládala do krabic a do kočárku nachystala oblečení pro malé, až pojede z porodnice. Všechno jsem navíc ukázala a vysvětlila Tomovi, prostě dokonalost sama a předvídám všechno. Jen teda má averze k růžové bere za své, je sice nachystaná modrobílá kostka kombinéza, ale jinak čepice, rukavice a "boty" jsou růžové, ale jenom ta bledá. A když to bude kluk, tak si snad nějak taťka poradí a nebo pojede v růžové. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja rikala cist, ne pracovat!
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem pracovala až do porodu, tak jsem se nestihla nudit :-D ale taky jsem dochystala poslední věci, naplánovala poslední návštěvy a pak už jen děsně funěla jak byl prcek velký a těžký. kači tak se drž x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aspon, ze se stihas nudit ted :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kéž by :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Začínám šílet, minulý pondělí mi Dr. řekl, že do termínu to určitě vydržím, dneska mi řekl, že to na porod nevypadá a jestli mi nepraskne voda, tak spíš budu přenášet. Ta potvůrka malinká je už velká a těžká. Už jsem ve fázi, kdy se vyloženě těším na porod, ani ta bolest mě neděsí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidis, to ej vlastne dobre, ne? Ze uz se nedesis a jen tesis. Drzim palce.
Odpovědět
Profilova fotka
držím palečky, kači. kolik malá má? ten konec byl fakt hroznej, úplně tě chápu, míša byl taky těžký, když se narodil měl 3,75 a já už jsem ke konci myslela že zdechnu :-p no ale 29.9.jsem byla na KO a ještě to na porod vůbec nevypadalo a 30.9. už byl na světě, tak třeba tě taky nakonec překvapí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak porodu jsem se nikdy nebála, ono to nějak půjde. Zatím vůbec netuším, do čeho lezu, tak jsem optimista. A kolik Lucina má to vůbec netuším, protože Dr zatím na poradně dělá jen monitor a pak zkontroluje čípek, jinak žádný UZ, ale uvidíme, jak se přiblíží termín. Teoreticky už je donošená, takže klidně ať leze, ale zatím nedošli ani poslíčci a to se nijak zvlášť nešetřím. Doma se nudím, měla bych sice ještě dodělávat věci do práce, ale mě se tak nechce. Zato ale dneska mám krásnou francouzskou manikúru. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem se nebála. druhého už se bojím :-p :-p :-p :-p ale určitě budeš mít štěstí a půjde to jak po másle x-) x-) x-) poslíčky jsem neměla vůbec, rovnou rupla voda a tradááááá :-N už máš vlastně jen nějakých 14 dní, že? to to ale uběhlo, to je masakr.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tomu neverim, ze uz jako je to tady. Vzdyt teprve nedavno to na sebe Kacka napraskala. Teri, druhe je ted nejak aktualni?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, jani, není ;-) chceme větší věkový rozdíl než je teď "in", chtěli bychom tak 3,5 - 4,5 roku.... takže tak do míšových třetích narozenin to není na pořadu dne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sestrenice je m ahodne za sebou, tri teda, a nechapu, jak to zvlada. Me by kleplo. Ten tvuj rzoptyl mi prijde lepsi, ze to starsi uz je samostatnejsi nebo jak to rict. A ve skolce a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Já osobně jsem zastáncem menšího věkového rozdílu. Takže jsme se rozhodli, že po půl roce se pokusíme o to druhé, ať je máme co nejdřív za sebou, taky s mojí diagnózou nechci na nic čekat. Pokud to výjde, tak budeme v rozmezí jednoho roku řešit první třídu, nástup na střední a tak. Bude to náročné, ale dá se to zvládnout. Jen teda doufám, že mi to porod nějak nepokazí.
Odpovědět
Profilova fotka
mně by zas přišlo, že si ty prcky pořádně neužiju. nedovedu si představit, že bych teď měla ještě mimino a nemohla se malýmu věnovat naplno, když ještě není schopen se na dlouho sám zabavit atd., měla bych pocit, že sebe i obě děti do jisté míry ochuzuju a hlavně by to všechno šíleně rychle uteklo :-N jako, že by ty děti a to jak rostou tak nějak splynulo dohromady :-N ale tak je jasný, že kači u vás je to jinej případ. porod snad bude v pohodě, po cř se třeba nedoporučuje mít druhé dítě dva roky, kvůli riziku protržení dělohy. což teda nám akorát tak vyhovuje :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No prave. Mne se sice libi vetsi rozdil, ale jelikoz nemame jeste ani prvni, tak to pak asi take budeme spis radi, jestli se povede a chtit co nejdriv, at je to pred 40.
Odpovědět
Profilova fotka
tož jani tak šup šup, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani šup šup, ať netrháte partu. :-p Tak jsem se vrátila od drahého Dr. Opět měl pro mě velmi "potěšující" zprávy. Řekla jsem si o "zvážení" naší malé potvůrky. Tak naše malá potvůrka má 3.8-4.2kg, ale prý tam může být půlkilová odchylka v měření. Na porod se vůbec nechystá, tak 7.2 ráno nastupuju do porodnice nalačno, znovu ji změří a pokud to bude pořád 4kg obr, tak jdem na císaře a pokud bude mít teda míň, tak už ji vyvolají a uvidí se. Takže naše plány zatím berou za své a asi budeme taky mít ten větší věkový odstup. ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?