23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
tak kluci to včera přežili. pravda, malej jirkovi spadl z postele a taky zuřivě kousal do postýlky až měl dásně do krve, ale přežili :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, ale chlapi to zvládli, nebuď tak útlocitná, matko. Kluk má komplet prořezané zuby a už dá pokoj. :-p Dnes jsem byla v práci opět dokonalá. Včera mi řekla kolegyně, že mě a Barušku (další asistentka) pověřil šéf rozpisem asistentek na angličtiny u autíků. Tak Kateřina iniciativně si sehnala na večer rozvrh celé školy a dělala škatule, hejbejte se. Dnes jsem došla za Baruškou, že mám hrubý nástřel a ejhle, já to měla udělat úplně sama. Tak jsem to teda s holkama dofinišovala, oběhala všechny dotčené učitelky, kterým jsme někde ubraly asistentky a plán odevzdala šéfovi, no zase dokonalost. Sice jsem něco dala sežrat naší nejnovější kolegyni (v červnu odešla jako učitelka do důchodu a v září nastoupila jako asistent), ale ať si taky zkusí, co to je být pokousaná a dokopaná. Přece k tomu hajzlíkovu nepolezu já sama, ne. :-D Člověk se musí umět pochválit sám. Nikdo jiný to neudělá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja dnes byla v praci po dlouhe dobe. Tak mam zpatky moji byvalou skupinu. Nevim, ejstli sjem vam o nich rikali, hodni, ale uplne blbi. Hrozne slabi, slabsi jsem nikdy nemela. Tak je mam zpatky, jsem malem padla, ze na me zase vysli :) Tak to jen takova vsuvka. A Teri, doufam, zes kluky sikovny pochvalila. Kaci, vyborne sis to zaridila. Sikovna, to porad rikam.
Odpovědět
Profilova fotka
jani samozřejmě že pochválila ;-) však si to oba zasloužili 8-) to jsou ti co jim nosíš mrkvičku? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, mrkvickari. Ale ted nenosim, neni cas. Nosim ji jen sobe. Mely byste me videt sbalenou do rpace, kableka s tunou papiru a pridavna taska s dopoledni svacinou, obedem a odpoledni svacinou. Ake jinak bych tam neprezila. No nic, bre ranko, utikam k doktorce. Jako vcera jsem hororove parkovala k nam pred dum. Mame stani pred nami, ale je z kopce a jeste ze strany zidka blba. Zajizdim popredu vzdy, ze to je lehci, ale dneska stala na chodniku auta a blbe a precuhovala, teda vcera. A to jsem vezla jeste holky, tu mame navstevu a byly jsem na nakupu, tak vidim situaci desnou pri navratu, troubnu na Martina, aby mi vylezl a preparkoval. On vysel, ale ze ma pantofle a bude mi ukazovat. Prijde mi, ze jsem se tam motala tak pul hodiny, ale asi to tak zhave nebylo, ale hruza hruz, sama bych tam nenajela. zablokovala jsem provoz samozrejme. Ale tak kdyz tam blbe stali. My jeste to msite sdilime se sousedkou, ona auto nema, ale obcas u ni nekdo stoji. A to me jako take odrovnalo minule, nejaka zenska s Kackem a ona si stoupla krive a jest edo nasi pulky presahovala s tim, pritom na druhe strane mela tunu mista. Tak tak. Pekny vikend preji.
Odpovědět
Profilova fotka
uch, jsem ná vůbec nemohla najít! jani dobrá story :-N :-D nám začaly oslavy, v pátek já v práci a včera já s malým u našich, tak ještě pak další dvě a máme to z krku :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, tebe take ceka ta velka kulata s trojkou na zacatku? A ano, nase aktivita, tedy spis neaktivita, je naprosto ostudna. My vcera byli ve meste, mame Open House vikend, hodne budov pristupnych verejnosti, co normalne behem roku nejsou, nebo se to plati. Tak to bylo fajn, sli jsme na prochazku s vykladem, tak jsme zase moudrejsi. A dneska cekame kamarada, ze asi posledni grilovani letosni. V patek prijizdi kamaradka, tak mozna bude pocasi i pro ni, to uvidime. I kdyz ono my teda grilujeme, ale jime to vevnitr, jsem zimomriva. Sice jsem se tu ptuzila a chodim mene oblekana, nez bych sla v Praze, ale mam sve meze. A nez se zeptate na fotky, tak jsem jich moc nedelala, spis jsem poslouchala.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se dnes opět vrátila z poradny. Ještě musím na ozvy srdce, ale to už si musím domluvit na fakultce. Tak mrně je normálně velký, má necelých 400g, dvě nohy, dvě ruce a dokonce i pátěř. A prý to bude na 90% holka, čímž si nejsem osobně tak jistá. Uvidíme, jestli se ten pytlík někdy někde neobjeví. Podle váhy jsem přibrala jen 3,5 kila, ale podle toho jak se nevlezu do dveří je to divně málo. Jinak v práci se odmítám rozčilovat, s tím kreténkem, co o něj teď "pečuju", se prostě nebavím. A pokud by se zdálo, že ho paní asistentka ignoruje, tak se to nezdá. Dělám to záměrně, aby přestal otravovat. Nemá se s kým dohadovat a dá na chvilku pokoj. Ještě dostane týden a pak putuje ke kolegyni zastupičce a já budu mít naprosto dokonalou práci. :-D Fender, nevím, jestli se Jiřík včera pochlubil, ale vymyslel nám dokonalou práci pro mrně. Jako nezletilá odstřelovačka politiků to bude hodně dobrej job. Zbraně může převážet v kufírku Hello Kitty a zavedeme akci 2+1 zdarma. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už bohužel nemůžu říct, že bych za těhotenství nezvracela. To dnešní kuře na paprice k obědu mi vážně nesedlo. Fuj hnus. Ale stihla jsem to na záchod. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kači :-D :-D :-D :-D jo jirka se zmínil, že jste to už naplánovali :-D on je taková veselá kopa :-N :-p :-D prosímtě a kerej ty to seš týden teď? já to furt zapomínám. jestli jdeš na srdíčko na fakultku tak to už tak kolem 20tt, ne? jani, ne, já slavím dvaadvacet :-p :-p :-p :-p jsme od včerejška v bešeňové, bez prcka, kurnik smutno je mi už teď :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tery, přesně 21 a nějaký drobný. Na to echo se mi pořád nedaří objednat, buď na to zapomenu nebo mi to neberou. Včera jsme se vrátili od mého tatínka z čech. Že bude dědek trávil asi dva dny a pak už měl jen "dobrá a chytré" rady do života. A jelikož je to bača, tak to vzal dle svých zkušeností podle ovcí. No děs běs hrůza, ale přežili jsme, povinnostem máme učiněno zadost a pak už jen budeme děti odkládat k velmi svéráznému dědečkovi. Tam se naučí, jak co roste a jak co funguje v přírodě, po týdnu se možná okoupou a převlíknou, no vidina nádhery a zocelelní charakteru. :-D Doufám, že jste dovolenku bez prcka přežili ve zdraví, pohoda, klid, spánku kolik je třeba. Občas to není na škodu.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to to letí. tak hlavně že jste vybaveni praktickými radami do života a rodičovství :-D jo dovolená byla prima, akorát se nám - zejména mně - strašně stýskalo po malém takže jsme se pak už moc těšili domů.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak děvčata, doufala jsem, že tohle mě potká až mnohem později, ale to už je asi život. Včera mi volal spolužák z gymplu, že měl další autonehodu, jestli o tom něco nevím. Dneska už měl víc informací a ten spolužák bude mít v pátek pohřeb. Tak už jsem si doma i poplakala. A to jsem až včera zjistila, že Pavlík už byl víc jak rok v Ově, nejdřív jako jáhen na Svinově a teď jako novokněz v Zábřehu. Ještě ráno jsem si říkala, že když zjistím, v které je nemocnici nebo už doma (na faře), že ho dojdu navštívit. Až pozdě si člověk uvědomí, že měl pár věcí udělat mnohem dřív. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kači tak to mě moc mrzí |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Možná si Jirka vzpomene, Pavel Jiřík, celkem číslo, na kněze. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jirka mi to dneska říkal, nezávisle na tobě, řešili to totiž v práci, protože to byl prý celkem hukot - akorát prý ta autonehoda byla bohužel jeho vina, nedal údajně přednost |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, zatím to tak vypadá, věřím, že to musel být masakr, Felície nemá airbagy. Zemřel už při převozu. Zas půl bídy, že ten druhý vyvázl bez vážnějšího zranění. Zatím to vypadá, že se na obřadu sejde dost spolužáků.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, už ani na sál nedojel |-| aby se dneska člověk bál sednout do auta, kor s dítětem :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak totálně ujíždím na vampire diaries :-D jako masakr, se divím, že meyerovou ta autorka nezažalovala..... už jste to četly/viděly???, je to jako sága, jen někdy z r. 1991 a ta podobnost nemůže být čistě náhodná tomu nevěřím! měnící se oči, větrná hůrka, z hlavní hrdinky upírka..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fender: četla jsem to, mám to doma, všechny 4 díly a čekám, kdy vyjdou v češtině i ty další. A je to bomba, čte se to dobře. Ale na podobnost a plagiátorství jsem při tom vůbec nemyslela. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a vidělas ten seriál? tady je první díl a jsou tam i ostatní.... líbí se mi to víc než sága :-N http://www.zkouknito.cz/video_56256_t... já nad tím přemýšlím furt, dyť to je tak strašně podobné :-N :-D já si je chci objednat všechny v AJ ale jsou vyprodané, tak čekám, až to dotisknou a zatím koukám .... a že je na co x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi dnes na poště vydali Krátký druhý život Bree. Už jsem za půlkou a je to dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ten mám doma už dávno, docela to dokreslilo celý obrázek 8-) já kukám na seriál VD, fakt super, sága proti tomu vypadá jak pohádka na dobrou noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
KUK! Jsem ostuda. Kaci, je mi to moc lito. Je to smutne. Pocitam dobre, ze jsi za pulkou? A co jinak? Ja jsem nejaka vyrizena. A to nechodim do prace. Meli sjem tu kamaradku s holcickou, to bylo moc fajn, pekne jsem si ji uzila, je obe. I kdyz s mamkou si skypuji, ale Amalku jen vidim na fotkach. I kdyz ona uz take skypuje. Dam na kameru Cliffa a ona ho pozna, si ho pamatuje z cervna, a hrozne se rehta. A tady u nas to same. Jak ho vidi, desne se tlemi :) Dneska jsem tu mela kamaradku, co ma dva kluky, 2 a 4, ti se ho dnes naopak desne bali. Pritom minule se jim libil. Dnes vresteli, jak se k nim priblizil. A take jsem dnes zjistila, ze sestrenice, co je tehotna, bude mit dvojcata, tak jsem zvedava. Braska je z toho pry na vetvi, ze jako DVE miminka budou, ze pocital s jednim :) A to, asi sjem vam nerikala, prihlasili jsme se tady do klubu sportovniho. Plati s emesicni clenstvi a je tam bazen, posilka a ruzne lekce. Tak se snazime chodit. Mam i program od trenerky, ale ten me moc neba, ty posilvoaci stroje me proste nebavi. Ale chodim na ty hodiny - yoga, pilates, balance, Aqua atd a ty me ba. Ted od nedele jsem byla denne. Musim toho vyuzit, nez bude zase prace. Nejradsi mam samozrejem bazen, tam jdu kazdy den po cviceni. A dneska jsem byla vyzkosuet i venkovni, vyhrivany se slanou vodou. Voda dobra, ale ta kosa venku! Tak asi tak. Terko, ty knizky nejak domluvime.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, počítáš dobře, začínám 7.měsíc. Byla jsem v úterý na poradně a dopadlo to moc dobře. Těhotenskou cukrovku nemám, žádné vážnější problémy taky ne, jen ty běžné těhotenské jako bolesti kostrče, noční křeče a občas bolest břicha při námaze. Takže mě pan Dr. chce vidět zase až za měsíc. Teď v úterý jdu ještě na echo, tak jsem zvědavá, jak dopadne srdíčko. V práci taky v pohodě, sice malinko zpomaluju tempo do schodů, ale děcka už se naučily, že nemají vybíhat ze třídy a dávají si na mě pozor i na chodbě. Po větě: "Kdo do mě narazí, dostane pěknou držkovou" se to naučily rychle. :-D Navíc teď máme veselo, šéfovi jsme předali písemný Námět na řešení problematické situace se zástupcem ředitele. Ten kokotek si myslí, že tam zůstane a bude nám dělat peklo. Uvidíme na pondělní poradě, jen doufám, že šéf najde svoje koule a vážně ho sestřelí. Jestli ne, tak jsme v háji zeleném všichni. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Namet na reseni zni huste :) A ty jo, to se ti uz blizi uplne. Jsem moc rada, ze vse probiha v proadku a vlastne te jen trosku boli zada :) Tak pfuj pfuj na posledni tretinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Námět na řešení je lepší než stížnost, petice nebo pamflet, jak to ten idiot nazývá. :-D Výraz trochu bolet bych nesouhlasila, ale přežily to ženy přede mnou, přežiju to taky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim, trosku jsem te pozlobila. Vim, ze ke konci je to uz des a sve boli a clovek se nevyspi, ale zase pak ta odmena!
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, přesně tohle teď potřebuju, střízlivý nadhled bez poskvrny mateřství. Většina kolegyň kolem mě jsou už maminy a neustále to se mnou moc prožívají. Už si připadám dost trapně. Takže děkuji, děkuji, děkuji. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, dnešní porada byla vážně výživná. Zástupce se ukázal v pravém světle, předvedl se se vším všudy a jen nám nahnal vodu na mlýn. Po hodině šéf našel koule a zařval ať okamžitě sedne a mlčí a on stále cosi blekotal. Nakonec prohlásil, že od 1.11 skládá funkci, čímž padá na naši úroveň, sice ve škole zůstane, ale bude řadový učitel. :-D Potom začal "chudáček" tiše vzlykat. Děvčata, my se báječně bavili. Tak jsem zvědavá, jestli šéf tu rezignaci příjme a jak se to nakonec vyvrbí. Ale vypadá to slibně. x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?