23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
No tak super. Aspon nejaka dobra zprava, na rozdil od tech odmen, co ses zminila na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
čauky! vy jste se nějak rozjely :-D jani, super, jsi zlato, teďka mám objednané tři díly a s těmi ostatními ještě počkám zda přijdou a kdyžtak bych tě zneužila x-) díky díky, pánbůh ti to vrátí na dětech :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tery, kamarádka mi dovezla spoustu oblečení po synech, je toho jeden obrovský pytel (my to raději dali do dvou). Je to spíš na větší dítko a na lítačku, nechtěli by jste se na to kouknout, jestli si z toho něco nevyberete? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kači díky moc x-) x-) ale malej toho má dost, taky jsme podědili po X dětech takže máme zásoby tak na pět let :-N
Odpovědět
Profilova fotka
plně chápu, tohle byl teprve začátek, ty další kamarádky teď přijdou. ;-)
Odpovědět
Zdar ženy, nějaký ten týden jsem tu nebyla a přiznávám, že ani nedočítám. Jsou věci, přes který jsem se pořád nepřenesla a Kačka je pro mě takovou bolestnou vzpomínkou, asi i proto, že jsme byly tak nějak nastejno. Takže na to, co jste napsaly za poslední dva měsíce radši nekoukám a nekomentuju. Každopádně děvčata, byla jsem si po dvou letech dát zmenšit prstýnek (jsem se bála, že mi otečou nebo ztloustnou prsty, tak jsem si vzala větší velikost a ten hajzl mi spadával i bez jakéhokoli mého přičinění) a při té příležitosti mi ho i vyleštili. Já ho málem nepoznala!!!! Jen by mě zajímalo, jestli máte ty svoje taky tak doškrábaný a zrasený po tak krátký době. Radši neuvažuju nad tím, v jakém stavu by asi tak mohl být třeba za 20 let :D
Odpovědět
Profilova fotka
vítej zpět, ztracená dcero x-) x-) x-) x-) x-) já prstýnek moc poškrábaný nemám, ale měli jsme matné zlato a už je z něho lesklé :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, vitej :-) x-) x-) Ja ho mam desne poskrabany, asi bych ho po cisteni take nepoznala. Zasnubni vypada lepe. My hlavne mame mat a lesk, tak my bychom si ho msueli enchat znovu zmatnit, tu cast teda. Protoze ted to skoro splyva. Ale to nam rikali pri koupi, ze mat se vylesti casem.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme prstýnky brali taky mat, teď máme vysoký lesk. Ale nijak to neřešíme, prostě se to ošoupalo, přežijeme. A za dvacet let ho asi budeme lovit někde vzadu v šuplíku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my je zatim nosime oba a jelikzo to nevypada, ze by se z Martina stal tesar ci loves gazel ci majetnych vdov, tak predpokladam, ze nosit budeme oba dal. Ale asi bychom je meli nechat vycistit, i kdyby jen nalestit a byl to les - lesk a ne lesk - mat, vypadalo by to lepe. Ja ho teda jednu dobu asi mesic az dva nenosila, mela jsem desnou vyrazku. A pak jsem si k nemu dala i zasnubni a od te doby dobre. Tak nevim, jestli to bylo kortikoidy od doktorky nebo tim "posunutim" na prste, ale ted uz je to dlouho ok. Jako uvedomujete si, ze to je uz dva a pul roku, co jsme tu ne-silely z priprav? Mne to pridje tak daleko a uz si ty nervy ani nepamatuji. ALe hrozne bych chtela pomahat nejake kamaradce se svatbou. Jsem vylozene planovaci typ. Dneska jsem byla necekane v praci, zaskakovala za kolegyni, tak jsem si zase pripomnela, co me tam bavi a co ne. CO nesnasim nejvic, je cesta domu narvanym metrem. Kdo nezazil Central Line v sest vecer, tak nevi, co je preplnena doprava :) Myslela jsem, ze umru. Silene me rozbolely nohy, mela jsem podpatky a jak clovek jen stoji, je to hruza. Pak jsem si dala dvakrat, slovy DVAKRAT, do hlavy, kdyz nejak divne brzdil pri rozjezdu, brinkla jsem se o kovovy zahyb vagonu nebo jak to rict, pod kterym jsem stala. Boule snad neni pod vlasy videt. Zitra uz u dveri nestojim. Uz se mi to stalo jednou, to bylo horsi, protoze dneska to byla rana do desky, ale prvne jsem to narvala do te zachranne brzdy, takze to bylo jeste ostre. TO me bolela hlava cely den a trestila. U nas byl vcera Halloween, tak jsme vydlabali dyni, nakoupili sladke a prijimali koledniky. Deticky byly tak sladke. Ale nekteri kluci byli pekni pacholci. Vetsina si vzala vzdy z kyblicku jednu vec a nekteri hamouni hrst. Svatek je to vyborny. Deti musi jen mit ksotym, co jim sezenou rodice, pak zazvoni, reknou trick or treat a dostanou sladke. Ne jak Velikonoce, kde se musis nasrotit basen. A vlastne i Mikulasovi jsem snad neco rikavala.
Odpovědět
Profilova fotka
lovec gazel :-D jani :-D :-D jsem zvědavá, jestli tenhle svátek dorazí i k nám časem.... ovšem cliffovi to slušelo, ne že ne :-N x-) x-) x-) my si právě nedávno říkali, že by se nám konečně už mohl někdo vdát nebo oženit, že bychom docela i zašli někam na svatbu 8-) no já bych se klidně vdala znova x-) do práce jedu ve čtvrtek na celej den, už se docela těším, že na sebe obleču něco jiného než rifle a botasky... s kočárem se v podpatcích jezdí dost blbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky bojujem bojujem, jsme na 22. místě, ale na první ná ještě hodně chybí..... budem rádi za hlasy vašich kamarádů a jejich kamarádů a kamarádů jejich kamarádů! :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vlezl na mě bacil, potvora. Dám se na coldrex a budu doufat, že to brzo přejde. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, no to je nemileeeee. Tak at to neni nic horsiho a je to brzy pryc. Na me vlezla asi spava nemoc, od stredy jsem takova priprastena a porad bych spala. No Lenora. Chteli jsme vcera cvicit, ale ja Martina poslala samotneho i na nakup, jak se mi nic nechtelo. Tak uvidime dneska, jak se vypravime, teda hlavne ja.
Odpovědět
Profilova fotka
my se doma prozatím všichni držíme. teda tu lenoru mám taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata - zkušené matky, mi řekněte, kolik čeho budeme potřebovat v oblečcích. Chystáme se na nákupy, tak ať to zbytečně nepřeháníme. Když tak i nějaké ty tipy na levný nákup by nebyly marné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kači, já malému nakupuju přes brumla.cz :-) i když tedy ty úplně miminkovské věci jsem kupovala buď v tescu nebo u našich v loaně. malá bude někdy v únoru, ne? no potřebuješ určitě nějaký bodyna, nejspíš s dlouhým, myslím že tak 6 by ti jich mohlo stačit, pokud nebude blít jak amina..... pak nějaké tepláčky nebo dupačky na doma a něco na spaní, malej měl overaly. pokud mimino nezvrací tak se moc umazat nestihne, takže to nepřeháněj, stejně z toho hned vyroste a kdyby náhodou pochybělo tak kdykoli dokoupíš. no a pak něco na ven, punčocháčky, mikinu, oteplený kalhoty, popř. nějakou bundu, záleží jestli máte zimní fusak a jak teplý, do těch echt hrubých moc oblíkat nemusíš. a určitě takové ty věci jako čepice, rukavice..... míša třeba neměl jako malej vůbec botky, dávala jsem mu hrubé ponožky. spíš bych toho koupila míň než víc, oni z toho během dvou tří měsíců stejně vyrostou a ani to nestihnou vynosit.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuju, jsem ráda, že jsem se utvrdila v tom, že toho moc být nemusí. Po poslední poradně s UZ už koukám jen na velikost 62, protože už teď má potvůrka kilo a půl a má mít kolem kila, takže to asi bude malinko cvalík. A když ne, tak se rukávky ohnou a aspoň to dýl vydrží. Svetříky a čepičky už začala tchýně plést, takže to bude super. Jinak se tenhle týden naučila báječnou věc. Už se dožaduje hlazení. Vždycky vystrčí nějakou končetinu nebo zadek, to trošku bolí, tak začnu hladit s mírným tlakem a ona se malinko stáhne. Jak přestanu, tak chvilku počká a začne znovu něco vystrkovat a když nereaguju, tak začne kopat o stošest. Takže mám permanentně jednu ruku zaměstnanou. No nebude to úplně blbý dítě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Malej když se narodil tak měl 53cm a 3,75kg a byla mu v pohodě 56 ;-) ale je fakt, že to ohrneš, max v tom bude chvíli plavat, to je fuk. Však uvidíš před porodem, naštěstí už dneska není problém nakoupit kdykoli cokoli (krom plavacího kruhu v zimě, to byl skoro neřešitelný problém :-p ) Jojo, potvůrky už jsou chytrý a ještě nejsou na světě. Mě zas Míša šikanoval na kterém boku a jak mám spát :-N Mně se nejlíp spalo na levém, protože na zádech mi bylo blbě a na pravém se mi blbě leželo, nicméně on měl nalevo hlavu takže mu to vadilo. Takže kdykoli jsem si lehla na levý bok, začal kopat a kopal tak dlouho než jsem se přetočila - což většinou netrvalo dlouho, protože zuřivě kopající tři a půl kila jsou docela přesvědčivý donucovací prostředek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se dnes hecla a probrala a přeskládala všechno to půjčený, darovaný a dokoupený oblečení na malou prcku a zhodnotila jsem, že oblečení už mám všechno. Takže už jen takové ty prkotiny jako chůvička, hřebínky a jiné serepetičky. Taky se mi povedly reklamovat rifle. Za dva měsíce se mi na stehnech prošoupali na díru. Paní mi to uznala naprosto bez diskuze a nabila mi rovnou kartu těma 1200, co jsem za ně dala. Tak doufám, že ty nové rifle, které jsem dnes ráno objednala dorazí brzo a budou mi sedět. V té sukni je vážně kosa, hlavně když sněží a fouká. Tenhle týden byl velmi výživný, každý den mi šlo v podstatě o život, řidiči v autech, odklízeči sněhu nebo moje nevymáchaná huba. Vážně hazarduju se zdravím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi reklamaci riflí uznali bez debat a nabili mi kartu na tu částku, úplně jsem čuměla, jak hladce to prošlo. Teď jen, aby mi ty nové už přišly a seděly. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidíš. my hřebínky nemáme dodneška :-D ale chůvičky jsme taky kupovali, i když až když byl malej na světě, doma jsme je sice nepoužívali, ale když jsme jezdili na chatu a seděi venku, tak to bylo super. tak prima, že ti to v pohodě vyměnili 8-) ne vždycky jsou takoví ochotní :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aaaa, tak koukám, že už to tu předělali komplet podle koníka. no aspoň nemusím listovat na stopadesátou stranu, když budu chtít najít naše téma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, nova fotecka. Jsem z toho noveho vzheldu cela vedle :) Ale asi je to funkcnejsi a lepsi. Jak se tesite na Vanoce? Kaci, u vas posledni ve dvou, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
Vánoce jsme vymysleli šalamounsky, už 23. jedeme ke tchýni, nebudu muset vůbec nic vařit a otravovat se s výzdobou. :-D Tchýně z toho má taky radost. Jani, nějak to neřešíme, jestli ve dvou nebo ve třech, příští rok to bude taky ještě prcek, i když papíry bude asi škubat dokonale. Už teď s matkou mává, jak se jí za chce, vždycky mě dokope přesně tam, kam potřebuje. Teď máme novinku, objevila žebra. S tím sněhem mě to pěkně štve, sotva u nás napadl, tak už zase roztál, asi se s těma nahoře přestanu bavit, když už to napadne, tak to má tak taky zůstat. Nesnáším břečku. Jinak mám posledních 8 pracovních dní. Teoreticky jsem mohla už v pátek nastoupit, ale teprve v pátek začali vybírat můj zástup, tak je chudáky budu muset uvést do reality. Máme dva adepty a uvidíme, kdo se zapracuje líp, teda jestli je vůbec potkám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani tak jak dopadlo bruslení? 8-) My se na Vánoce těšíme, malej z toho bude mít prvně celkem rozum x-) Výzdobu teda letos taky nemáme, protože by asi s tím malým buldozerem dlouho nevydržela :-D A letos poprvé Jirka nemá službu, takže to bude super x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame Vanoce podobne Salamounske, budeme u nasich s babi. Takze v Londyne mam jen zvonky na okne a zadny stromek nic. Chteli sjem dat 1/12, jak davaji tady, ale nestihli jsme a ted uz je pozde, kdyz pojedeme do CR. Brusleni super, slo nam to lepe, nez jsme ocekavali. V lednu pujdeme znovu. Super, ze Jirka nema sluzbu, konecne teda uz je poradne ten zenac s ditetem, co tam nemusi trcet?
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme stromek ještě nedořešili, přepokládám, že nájezdy malého by nezvládl, tak přemýšlíme jestli raději nějaký mini uěmělý někam na stůl a nebo jen větve do vázy :-N ženáč s dítětem byl už i vloni a bylo mu to prd platné, ale tentokrát to konečně klaplo x-) akorát že příští rok bude přecházet na jiné pracoviště, tak nevím nevím, jak to bude vypadat další rok(y) ale nad tím raději teď nebudu přemýšlet 8-( a vy už jani nemáte v plánu se vrátit na trvalo?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak maly na stul ci jinam nahoru bych vzala nejaky ten v kvetinaci zivy, to se mi moc libi. Vim, ze zenac s ditetem byl loni, ale vzpominam, jak na to nereflektovali :) Tak mozna je to darek na rozloucenou. My ted asi hlavne zadny plan nemame, takze kufry balime, ale jen na Vanoce. Vse ostatni asi podle okolnosti, zatim tu chceme rozhodne zustat. Prijde mi, ze jsme sotva prijeli. Ale tak styska se nam po rodine a pratelich.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo nad tím jsem už taky přemýšlela 8-) teď ještě dokopat muže k tomu abychom nějaký pořídili :-p :-D vidíš a to jste tam jak dlouho, dva roky, ne? to tak všechno rychle utíká :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?