Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Peti, hezkýýý x-) Ty stromy jsou jak v pohádce, museli jste si to užít. Já miluju zimu na horách, hlavně když se můžu procházet večer a sněží x-)
Profilova fotka
Anaz díky no vybrali jsme si dobře :-) hlavně že budem všichni dlouho zdraví. Tědka občas zabrouzdám na koníka a čtu si některé diskuse a docela hledím kolik je tam holek co mají problémy se zdravím a hlavně s těhotenstvím a potraty že je to až hrozný. Takže ať nám zdraví slouží. My taky bli na silvestra na horách- paráda. Ale tedka už by v nížinách ten sníh ani nemusel být, kvůli dojíždění autem je to pro mě vždy hrozný brrrr......
Profilova fotka
Žofi a kde jste byli? My frčíme koncem února ještě do Itálie na týden, tak už se moc těším. Mohli jsme jet ještě tento víkend do Jeseníků, ale zdravotní stav nám to neumožňuje. Ale třeba mi do víkendu příjde ta nová pračka, tak se zabavím. :-D A už máme hotové svatební video, tak ještě si najít čas na vyzvednutí. Jinak já jsem docela ráda, že je sníh i ve městě. Sice se hůř jezdí a musí se furt pucovat to auto, ale aspoň to schovalo tu špínu, prach a blato...kdo se měl na to pořád koukat! :-S
Profilova fotka
My jsme byli jen u nás v Hostýnských vrších na TESÁKU .Ale o víkendu jedem ke tchánovcům a tam je taky dost sněhu takže si myslím, že se s neteří pořádně vyřádím budem dělat sněhuláky koulovat se no prostě malý děcka :-) :-D :-D :-D :-D No to je fakt že bílo je pěknější než to bláto.
Peti, slusi Vam to jako manzelum .-) My od tchanovcu dostali mega hodiny, az prijede nekdo z Vas na navstevu, na kterou uz Vas zvu nevim, jak douho?!?!, uvidite je .-) jsou pres celou stenu :-N Pak prosteradla, Maja trencle :-D , ja diar na recepty a vahu do kuchyne. My nic takoveho nemeli, tak jsme radi... Peti, UZ mate hotove video? =-) :-N Tak to je masakr... Devcice, potrebuju helfnout s timhle zadanim: 22-24/1, 2 noci velmi levne ubytovani pro ridice cca 20 osob + misto pro parking cca 15 busu moc prosiiiiiiiiiim x-)
Profilova fotka
Čau holky, psala sem vám už včera, ale ve chvíli, kdy jsem dala odeslat, zapli jakousi údržbu stránek... ]-( Taky vám přeju, ať je ten nový rok ještě lepší než ten loňský! ;-) Já mám eště furt Vánoční výzdobu... Asi ju budu mít až do února, protože se mi fakt líbí :-) Bez ní to bude takové prázdné... Umělák nám neopadá, tak co... :-) Tak já sem dostala své milované Zapálené kuchařky, takže už dva týdny vařím furt nějaké koktejly :-D a od našich a tchánovců ponožky, ručníky, hrneček, knížečku... Jo dobré, taky žádné blbosti... My ještě video nemáme, ale manža dostal knížku o stříhání videa a už je v půlce :-)
Profilova fotka
Hallo! Pavli, nám bylo řečeno předem, že video bude tak za 3 měsíce... Nějak nerozumím tomu zadání??? Výzdobu uklidím asi o víkendu. Já dostala knížku o jorkšírkách, ale ještě nebyl čas si ji ani pořádně otevřít. Tak až příjde ta chřipková epidemie (to já to zas hned chytnu), tak pokud budu moct zůstat doma... ;-) Taky jsme od švagrové dostali osobní váhu, tak jsem ráda a furt se chodím vážit jestli jsem náhodou nezhubla...a pořád nic. :-|
Profilova fotka
Dobré mrazivé ráno :-) u nás bylo - 15 hnussssss fujjjju ale za okny je krásně bílo, ale co nám motoristům to pomlže cesta do práce hrůza -ještě ke všemu byla mlha. My budem býzdobu uklízet tak v únoru možná i později. Stromeček máme živí ale přímo od lesníka stříbrný smrček ten vydrží dlouho. Větvičky jehličí , které mám ve váze už se mi začali zelenat:-) takže je ještě chvilku nechám. Přeji vám at dnešní pracovní den uteče a jinak pěkný víkend :-)
Profilova fotka
Ahojte, tak jsem dneska zlikvidovala vánoční výzdobu i se stromečkem.. a s těžkým srdcem - je to tu teď nějaký prázdný - už aby byly Velikonoce :-D O víkendu jsme tu měli nádherně, ideální počasí na lyžování (ještě kdybych tak lyžovala ;-) Taky jsme těsně před Vánocema dostali naše svatební video - bylo to hezký podívat se zase pár měsíců zpátky, hlavně vidět plno věcí, na který normálně člověk neměl v ten den čas. Na druhý straně jsem byla trochu zklamaná, bylo to kratší než jsem čekala, z našich vybraných písniček tam byla jen jedna a v hlavních titulcích na seznamu hostů chybí dost důležitá osoba - moje ségra :-x takovej "detail" utekl panu kameramanovi.. Pavli, kde nakupuješ věci do scrapbooku? jen přes net nebo je v Praze třeba nějaká šikovná prodejna? Mějte se x-)
Profilova fotka
Dobrý večer, měla bych pracovat, ale když už jsem u toho PC, tak se musím taky pochlubit svatebním videem. Je moc povedené - ani tam nejsem moc jako pako, ale občas se tvářím jak na popravu. :-D Ale titulky s hosty, to tam teda nemáme. Ale náš pan kameraman nám tam dal všechny písničky naše, takže bomba, trvá to cca 76 minut. Holky, chtěla bych si z toho videa vystříhat pár záběrů a udělat z toho fotky - neporadíte mi nějaký nejlepší program??? Jinak výzdoba taky zmizela, ale stromeček ještě máme (je to ideální lampička k televizi). Jo a taky nám v pátek dovezli novou pračku a tak ji zapnu a za pár minut vyletí pojistky (protíká to tam na nějakou elektroniku)....takže už mi doufám nikdo nebude vyčítat, že jsem pesimista, když mám takovou smůlu! :-D
ahoj holky moje x-) Ja si ted procitala gratulace a tak me dojalo tolik hezkych slov, ze jsem malem ufnukla i v praci :-N Jsem na tom zaskoku v Liberci, je tu fajne, moc hezke mesto, ale strasna kosa a vichr. Kazdopadne se nenudim, spis jsem se jeste nezastavila... Kocicky, neudelame nejaky ten SRAZIK?! Ja bych Vas vsechny uz opravdu rada videla a jsem ochotna prijet kvuli tomu i do Brna... ;-) Jinak u nas nic noveho, jen jsem se dozvedela, ze moje kolegyne a kamaradka je v 7.tydnu x-) Tak jsem moc rada za ni, protoze se vdavala v lete a mimo si moc prali :-) U nekoho neco noveho v tomto smeru? :-D
Profilova fotka
Cau Pavli, dnes fouka i u nas na jihu. U mne nic noveho, stale nepereme (snad zitra dojde opravar), programek taky porad nemam. Pro srazik jsem, ale ted mam 2 vikendy plne a pak jeste posledni tyden v unoru, takze pokud by to byl jiny termin, tak no problem;-)
Článek se načítá
tak ja jen tak nahodim datum SRAZU: :-) 22.02.2009 :-) , protoze ten vikend jsem na Morave. Mel by nekdo chut treba v tom Brne? :-) nebo jinde...Olmik, Ostrava...?
Peti, tak ja mam momentalne doma probijejici zehlicku, s tim si radsi nezahravej a zapnete to, az si budete jisti! Program na fotky, bohuzel, neporadim... Pugie: ted mi z Ameru prijde balik x-) , protoze tam jsou ty veci nej, ale jinak se snazim najit co nejvic na ceskem netu, pripadne si to vyrobit sama... ad vyzdoba...tu jsem sklidila vcera, jen jsem nechala 2 stromecky. Jeden klasicky a druhy LED diodovy na TV stolku :-) pro atmosku
Profilova fotka
Pavli, ten termin neee, to prave odjizdime do te Itosky! Pracku jsme jen zapli a lup-pojistky, jakmile se otoci buben, tak to chrstne vodu do nejake elektronicke casti. Fakt super! A ja se tesila, ze konecne budu mit pracku se susickou.
Petko a 30.1.? .-) to hlidam psika na Morave... Hm, tak to je teda vtipne, nova pracka a hned na Vas takhle?! 8-(
pro dnesek mizim z prace, ale zitra zase budu :-) pekny vecer, ja jdu neco podnikat na hotelovy pokoj ]-(
Profilova fotka
Pavli, 30.1. je ok.;-)
supeeeeeeer :-) kdo se prida??? ;-)
Profilova fotka
To jako v pátek? Zatím teoreticky možu... :-)
Spis bych to videla na nedelni odpo...tzn.1.2.2009...v patek delam do sesti a dovcu si kvuli srazu brat nechci...staci, ze pojedu jeste po praci na Moravu...
takze jsem vykoumala, ze kdybych vyjizdela z NJ do Brna ve 12:15, budu tam 14:15 a bsu do Praglu mi pak jede 17:30, coz mi celkem vyhovuje... 8-) cili 1.2.2009 ve 14 hod je to u nekoho, holky realne???? 8-)
Profilova fotka
Ahoj, já se pokusím se přizpůsobit. ;-)
diky Petko :-) Ostatni holky prosim o urychlene vyjadreni, at si muzu koupit jizdenky, prosiiiiiiiiiiiiiim
cauky hoolky ;-) tak se nikdo nevyjadruje, tak ja uz vidim, jak to budu zazdene :-( Kazdopadne jsem vsem, na koho mam cislo, napsala sms a odpovedela mi jen Zuzka, ze to musi jeste zjistit a Nikodka, ktera v tom terminu frci na hory... Jinak jsem v tom Liberci a decka, tay je kosa jak z nosa...masakr...ale hotelovy pokoj je pekny, tak uzivam samoty ]-(
Profilova fotka
Ahoj Pavli, já mám ten termín taky možnost jet na hory, ale ještě to není jisté (nejsou moc money, když máme teď tu nefunkční pračku). V Brně a okolí od rána chumelí - už mám zas bílé auto. ]-(
Peti, v pohode, kdyby ses mela ohlizet na sraz, tak rozhodne jed! ;-) Tady to vypada, ze se zase sejdem tak maximalne my dve 8-) Tak snezeni, chumeleni, proste tuhle formu zimy bych brala taky, ale tady je vichr a mraz :-| Zenske, mate uz zmenene vsechny udaje v bankach, pojistovnach, na ridicaku atd.? Ja jenom na obcance |-|
Profilova fotka
Pavli, ještě maly_prcek. :-D Já naštěstí měnila jen tu občanku. ;-) Ale manžel už má myslím vyřízené vše. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky jelikož jsme taky lyžaři a tedka jsou dobré podmínky tak vám nemlžu zaručit že nebudem taky někde na horách :-( ale pokusím se jestli to pujde:-)
Peti: i Ivca? super, my uz se osobne zname, tak uz zbyvas "z nasi trojky" jen ty :-D POckej, musis byt prece pojistena, mit banku atd... Vyborne, zofinecko, bajecneeee x-) a kdy to budes vedet aspon na 80%? :-N Ja si fakt musim koupit ty listky...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?