Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Marti, tys byla ted v Kurimi, co? A sup na Facebook!;-)
Profilova fotka
No jo Peti, byli jsme tam po dlouhe dobe v nedeli a v pondeli rano jsme odjizdeli. Byla jsi doma? Mohla jsem prijit na kafco :-) Chvilku mi to potrva nez se na FB dostanu, vis ze ja a PC nejsme moc dobri kamaradi. A nez pochopim jak to tam chodi...
Profilova fotka
Marti, ja byla akorat marod, takze by to asi nebylo ok, aby to mali nechytli. Tak snad priste!;-)
Profilova fotka
Ahojte kočky, malému prckovi gratulace k CHLAPEČKOVI x-) x-) x-) x-) žofinko a macíčku a kdy máte termín a co čekáte????? Jinak všem mooooc děkuji za gratulace. Pavli jinak rychlý porod, se dělá já vlastně ani nevím, jen mi pořád doktorka říkala, že to bude fofr až se to rozjede. Strašně dlouho jsem měla CS na 9 nejvíc je 10 a kolikrát se rodí už při CS 2 a otevřená jsem byla na 2 prsty skoro měsíc, takže tak :-) A když se ten porod rozjel tak začli bolesti hned po pravidelných 5 minutách a během půl hoďky po 2 min.a to mě neodtekla plodovka.Byla jsem z toho dost vyjukaná, že je to takový fofr,jet autem do porodnice někam dál, tak bych snad porodila v autě, ještě, že jsem byla u našich 5 min od porodnice. Od nás by to bylo 20.min autem. mějte se hezky pa Lenka
Profilova fotka
Ahojte holky, hlásim se taky mezi budoucí maminy, tak držte palce, ať to vyjde ;-) koukám, že se nám to tu krásně rozrůstá, jen tak dál x-) x-)
Profilova fotka
Ahojte koceny, Pugie, tak to gratuluji ;-) . Urcite to bude ok :-) Len, my cekame taky kluka (holku uz doma mame) a termin mam 2.2. Jinak dnes me po 10 dnech propustili z nemocnice, byla jsem na kapackach na ORL. V den svych 30 jsem se zacala motat a zvracet a taky mi sumelo v uchu :-| Jsem rada ze uz jsem doma, bohuzel se to muze kdykoli opakovat, teprve po porodu mi na to muzou dat nejake prasky :-(
Profilova fotka
Marti, tak ať se o tebe doma pěkně starají. Pugie, gratulace velikááá. ;-)
Ty brdo, Martinko, tak se opatruj!!! Rekli ti aspon z ceho to muze byt a co proti tomu mas delat??? A jinak ohledne te pekarny, jak ti furt dluzim, ti posilam odkazy do ip ,-) Pugie, velika gratulace, super :-) To je masakr, jak tady maminovatime :-N My teda primo ne-e =-) :-N Leni, tak to jestli budu rodit jak moje mamka 36h bez vydani hlasky... =-) |-| Pac a pusu Paja
Profilova fotka
Pavliii, my chceme taky receptiky! Prosim! Porad peceme jen chleba, tak bychom radi zkusili i neco jineho.
Profilova fotka
Pavli, dekuji, urcite brzo vyzkousim, momentalne na to nemam naladu, tak az mi bude lip. Mam Menieruv syndrom, neda se s tim ted nic delat, az porodim tak mi na to muzou dat leky. Uvidi se jestli to mam ted jen z hormonalni zmeny a nebo to budu mit naporad :-( . Mam odpocivat, nemam solit a to je asi tak vsechno co ted muzu delat...
Profilova fotka
Ahoj kočky Pugie gratuluju a držím moc pěsti :-) určitě bude vše OK. Maciku dávej na sebe moc pozor a snad se to po porodu nějak srovná. Jinak my krásně rosteme nenechali jsme si říct co to bude takže to bude pro nás velké překvapení :-) ale je nám to jedno jestli to bude holčička nebo chlapeček :-) já mám termín 7.3 .2010 tak jsem zvědavá kdy to přijde tak na mě taky moc myslete:-) mějte se moc krásně a piště jak se máte :-)
Profilova fotka
Ahoj kočky, všem Vám přeji krásné a pohodové Vánoce, mamčám držím palce, ať všechno v pohodě zvládnou a těší se se svýma mrňouskama x-) Ať je ten rok 2010 pro všechny perfektní !!! Mějte se náááádherně a užívejte společného štěstí pod stromečkem se svýma manžílkama x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné Vánoce, bohatou nadílku a vstup do nového roku 2010 tou pravou nohou přejí Petra, Petr a Tenessy P.S. Doufám, že to tady po Vánocích trochu ožije a napíšete, co u vás zase nového! ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, preji krasny novy rok, hodne zdravi, stesti, lasky...
Profilova fotka
Ahoj Kočky taky přeji do Nového roku hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka a lásky :-) my jsme zatím 2v1 a doufám, že aspon ještě měsíc budeme :-) Maciku takže ty už to máš za chvíli tak moc držím palce at jste zdraví :-) potom se nám ozvi :-) a co u Vás ostatních ??? je něco nového ?
Profilova fotka
Když u nás nic nového, ale vám ať se daří!
Ahoj holky, vytáhnu naši diskuzi z té hrozné dálky kam se propadla... :-D Za nás Vám dlužím aktuality - náš domek je stále neobyvatelný, ale snad brzy bude... pomalu, ale jistě... nejlépe tak do května... čekáme totiž kolem 7. června přírůstek do rodiny, měla by to být holčička. Tak držte pěsti, ať vše dobře dopadne. Za odmenu samozřejmě vložím fotky - až budou... ale to si ještě počkáte :-D Těším se taky na vaše fotky - zatím jsem tu žádné mimi neviděla a to už jich tady "od nás" učitě pár bude!!!! Tak se polepšete :-D ahooj
Profilova fotka
Sáro, gratuluju a držim palce, ať je vše v pořádku...hezky se to tu rozrůstá ;-) třeba je to důvod, proč už sem nikdo moc nezabloudí, není čas, dělají se děti :-D x-) to máš termín kousek za mnou, my jsme 13.5., tak uvidíme, zatim ale nevíme, co čekáme, myška se nám nechce ukázat, tak to možná bude překvapení :-) jinak nic novýho u nás, ta zima už mi leze krkem, hlavně když se člověk s pupkem musí doslova doklouzat do práce :-| už aby zase svítilo sluníčko 8-)
Profilova fotka
Sari, moooc gratuluji :-) Vsechno bude ok, neboj. Ja mam tyden do terminu a zatim to na porod nevypada!!!Uz se ani neunesu :-| Je to des. S Natalkou uz jsem mela porod za sebou ve 38 tt a byla to pohoda. No, snad to preziju a pak pisnu. papa
Profilova fotka
Ahoj holky:-) Sari blahopreji k rostoucímu miminku:-) já mám termín za měsíc takže už je to taky docela sranda s tím bříškem a ještě k tomu ten sníh :-( no ale jsem už na meteřské takže když nemusím tak prostě nejdu:-) Maciku určitě dopadlo všechno dobře a jak budeš moc tak nás přijd pozdravit a hod sem nějaké fotečky:-) až budeme mít ten náš přírůstek tak se Vám taky ozvu :-) tak se mějte a dávejte o sobě vědět :-) a mějte se krásně :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak uz jsme doma z porodnice. Tobiasek se narodil 2.2. mel 3700g a 53 cm. Porod hruza, vyvolavali mi ho, malej mel omotanou pupecni snuru kolem telicka....Na to co jsme si prozili by melo byt vsechno v poradku, vsechny testy dopadly zatim dobre, tak doufam ze to bude bez nasledku a ze budeme mit zdrave miminko. Fotky prihodim co nejdriv. Zatim pa
Profilova fotka
Macicku, gratulujeme x-) x-) x-) ať se má malej k světu a máte z něho jen samou radost!!!
macicek: pridavam se ke gratulaci a drzim pesti at je vsechno v poradku x-) fotooooo
Profilova fotka
holky fotecky mame na konikovi http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Macicku moc gratuluju :-) hlavně hodně zdravíčka porod musel být teda náročný :-( ale jsi šikula že jsi to zvládla no snad budu mít porod v pohodě :-) nebo aspon v rámci možností :-) Tobiášek je krásný :-) je to takový budulínek :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, diky moc za gratulace, Tobisek uz ma dva mesice a je to nase zlaticko x-) x-) . Zofi, jak to u Vas dopadlo??? A jinak kde vsechny jste??? na FB??? Krasne velikonoce vsem :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se všechny máte?? x-) my už jsme před rozsypáním, termín sice za tři týdny, ale už to prej může být klidně každou chvíli.. už je to taky náročný s tim bříškem, taky už mám hrůzný sny o porodu, doktorech atd. :-x ještě jsme stihli focení na poslední chvíli, tak jsem zvědavá, už se těšim na fotky.. Mějte se, opatrujte se a držte nám palečky! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) omlouvám se že jsem nenapsala dřív, ale myslela jsem že jsem napsala a ono ne :-( tak máme kluka :-) Jiříkovi se zachtělo na svět o 10 dní dříve a vykoukl 26.2.2010 v 14.08 měřil 48 cm a vážil 2800g oba dva jsme byli v pořádku. Bylo to náročné, ale dalo se to přežít, myslela jsem , že to bude horší :-) Jiřík je moc hodný a už má 4,5 kg takže pěkně roste a dělá nám radost :-) hodím do alba nějaké fotečky . Pugie: držím pěsti ať všechno dopadne dobře a máš u sebe krásné miminko :-) holky co vy ostatní ??? s hodně si píšeme ne FB, takže kdo tam je a nemá nás přidané napište a já vám pošlu jména mějte se všichni moc krásně
Profilova fotka
Ahojky, jeee, Zofi gratuluji, tak to nejste o moc mladsi nez my ;-) Takovej drobecek malinkej, ale dohanite to pekne :-) Posli mi prosim jmena do IP, ja se na ten facebook musim konecne prihlasit. Uz to tady slibuju hodne dlouho. Pugie drzim pesticky, pak se ozvi.
Profilova fotka
Zofi, gratuluju k malýmu x-) a taky závidím, že už máte porod za sebou =-) - na FB jsem občas taky, tak posílám do IP a předem díky..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?