Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Peťo, tak vidíš, pondělí a hned pozitivní zpráva, ještě to s tebou není tak špatné :-D Veru, u nás fakticky nového nic...od rána do večera jsme v práci, teda spíš já, takže se vždycky těšíme na víkend 8-( Teď jsme si ho užili do sytosti, byla taková miniparty :-N
Profilova fotka
Ahoj holky jen vás zdravím a už zase letím domů :-)Všem přeji pěkný zbytek dne
Profilova fotka
Ahoj! Já tady včera něco psala, ale pak se to tu zas seklo a zmizelo to, takže už na to kašlu, protože jsem to zapomněla. :-D
Profilova fotka
Peťo tak napiš něco nového :-D
Profilova fotka
Dobrý den, celý den...tady to zas umřelo. ]-(
Profilova fotka
Holky teda my jsme ostudy:-) :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojik, neříkejte, že u vás není nic nového :-) Holky, jak to vidíte s tím srazíkem, příští neděli (je to neděle, že?)?
Profilova fotka
Hallo, tak konečně pátek a zase migréna - je to jasný, jak celý týden sedím u PC, tak se to vždycky asi nahromadí. Ivko, asi to bude passé, tady je total mrtvo a holky určitě zas nebudou mít čas. Možná bychom mohli zajít někam s brňačkama, ale s tím starým jádrem (manželkama). ;-)
Profilova fotka
Jo, klíďo... Jenom napište, ať to vím apoň trochu do předu a můžu si to synchronizovat... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jakpak se máte? Vidím, že tady nějak dochází slova :-o Kdepak je Pavka, Zuzu, Saraned a další ukecané kočky?U nás nic nového, od rána do večera v práci...Konečně jsme začali přemýšlet nad nějakou pěknou svatební cestou, ještě jsme nikde nebyli, takže bysme v létě někam vyrazili za velkou louži :-D Jestli bude ten srázek, tak mě to mrzí, protože mi to nevyjde...kdyby se to potvrdilo a ujasnilo dřív, tak bych dorazila, ale už jsem na neděli slíbila něco jiného.
Profilova fotka
ahoj holky všechny vás zdravím, téda kde jste všechny =-)
Profilova fotka
Ahoj Leni, tak co mimísek, nezlobí? ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, po mně se tady nikdo neshání, tak nic. :-( Tady total mrtvo.
Profilova fotka
Peti, ale ty jsi tu byla poměrně nedávno, přece :-D Už mi z toho tady hrabe, jdu domů, přestali topit, brrr :-S
Profilova fotka
To neomlouvá! Valím taky domů...pracovat...pro změnu. ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak u mě nic nového jen teka bojuji s bolestmi zubů dneska jdu k zubařovi a už ted jsem z toho celá nervní. Mám zubařofobii takže na mě myslete:-) Jinak přeji pěkný den :-) a ozvěte se :-) co a jak je tu vás nového :-)?
Profilova fotka
Ahoj žofi, já mám teď hrozně moc práce - píšu pořád do PC a počítám na kalkulačce, takže už z toho mám děsně bolavé zápěstí a fakt nevím, co s tím. :-( Zubař mi neva - já kazy nemívám ani kámen. Spíš teď uvažuji o nějakém vybělení, ale nechce se mi za to dávat tisíce. Jinak taky nic new. Přemýšlím, co dát manželovi k Valentýnovi (nějakou maličkost). Nechci mu kupovat trenky jako každý rok, i když on to docela ocení.
Dobre dopoledne :-) Ja v posledni dobe nejak nestiham, nestacim...Trosku se nam doma se*ou finance + v praci to taky nevypada ruzove. Mame vysokou sezonu, pritom jezdime po zastupech a chodime na skoleni, takze ve finale na pobocce zustava jedna z nas tri a samo, ze nestiha :-| Tento vikend jsem teda na Morave, snad si uziju chvili klidu a pohody...uz se tesim na hafana, nasi jsou v laznich, tak ho budu hlidat, flakat se, chodit na kaficka s kamoskama a zajedu si i za tou nej s tim mimem, jak uz jsem vam vypravela... Zofi, myslim na tebe, at to neboli! Ivi, srazik asi nebude, vetsina se nevyjadrila, a ty co ano, tak nemuzou :-( Jsem unavena, vcera jsem v praci tvrdla do 19:30!!!, a pak jsme jeli rovnou do tanecnich. Dneska jdu ke kadernici a po navratu nehodlam delat VUBEC nic ]-( Dam nohy nahoru a cus... Doufam, ze vy mate ted klidnejsi dny. Mejte se dobre, Paja.
Profilova fotka
Čauky babulky, u nás nic moc nového... Krom toho, že u manžela se zase projevila jeho zastydlá puberta a nechce se mnou jet v sobotu na sraz kamarádů, které jsme dlooouho neviděli, protože s ním nechci jet v pátek na hokej (SE SPARTOU!!! Chápete to! :-D :-D ), protože v sobotu mají ještě přijet na návštěvu moje rodiče (kteří dojedou jednou za uherský rok, tak to nechci přesouvat)... Úplně to do sebe pasuje. Přijeli by naši, my bysme se s nimi svezli, ani auto bychom brát nemuseli, ale nic - pán trucuje... ]-( Jinak teď chodím na koníka, (Ha, teď ste určitě zbystřily :-N ), ale neproto, že bychom něco čekali (nějak se mu za náma zatím nechce), ale proto, že píšu bakalářku o znakování miminek a tak obesílám maminky s dotazníkem, jak jim to funguje... Tož to je u nás zatím vše... Žijte blaze a poklidně...
Profilova fotka
Ahoj kočandy, no konečně...návrat ztracených dcer 8-) Zofinko, to víš, že na tebe myslíme, mně sice zubař nějak extra nevadí, teda když se mi nešťourá moc hluboko ]-( Ber to tak, že jsou ještě i horší doktoři 8-) Peti, no já nevím, Valentýna asi moc řešit nebudeme, to si radši zajdeme někam na véču, já dostanu určitě kytku a nějakou dobrotu a manža =-) hmm, uvidíme, čím se naplní obchody, zatím je ještě docela brzo. Pavůle, čůůs, čéče kde se touláš? Já bych ti taky mohla vyprávět o práci....měníme info systém firmy, takže chuťovka. Je moc práce....teda jenom pro některé, vyvolení si dál hrají hry 8-( Jsem tu každý den do šesti a to jsme ještě ani nezačali...ještě si beru práci domů, asi ten notebook vrátím :-D Prcku, ale na ten hokej bys měla vyrazit, budu tam taky :-D Teda jestli jdete do Zlína...jo a hraje tam Slávie, ne Sparta, ale to máš fuk, já tam taky chodím jenom kvůli svařáku :-D Teda občas... :-N
Profilova fotka
Zuzi, já chci jen nějakou maličkost, ale ráda bych něco prostě jiného než trenky nebo lepší pivko+Raffaello...to jsou mé klasické dárky. :-|
Profilova fotka
Ahojte holčiny, moc Vás po delší době zdravím z našich západních končin ;-) máme taky pěkný fofry, i když to zatím není v práci taková hrůza jako v posledních měsících.. Srazík by byl super, jen pro mě opět dost z ruky, já si počkám na ňákej aspoň v Praze - jestli teda někdy bude 8-) 8-) Valentýna nějak moc neřešíme, spíš slavíme 13. společně s naším výročím - a protože jsme oba přes to žrádlo, tak rádi zajdeme na večeři... loni jsme měli kulatý výr., tak jsme zůstali přes víkend v Praze a šli se"nažrat" do Brasileira (za jednu cenu sníš co chceš, super zážitek, museli jsme povolovat knoflíky x-), pak to spojili s kultůůrou-divadlo, kino, muzeum.. no, jsem zvědavá, jestli se letos něco povede.. Vyhrazeno pejskařkám ;-) : včera se mi skoro myška udusil, snědl kus buvolí kůže a nějak se mu to šprajclo v krku, fuj, měla jsem husí kůži, už mu to nikdy nekoupim :-S Všem těhulinkám držim palce, opatrujte se! Mějte se, Peťa..
Profilova fotka
Ahoj holky zdravím vás a děkuji za podporu takže ze zubaře se vyklubal zánět dásna -teda doufám- a pokud to do příštího týdne bude pořád bolet musí mi vyvrtat 2 zablombované zuby brrrrr no hnus doufám, že to povolí . Maly-prcku já jsem taky občas na koníkovi- ale jen tak nezávazně. Jinak holky doufám, že v práci se vám to brzo trošku uvolní a bude to lepší :-) Pugie : chudáček to se tomu našemu taky občas stávalo musela jsem mu ti vždycki vytáhnout ručně- no žádný med to nebyl. Jo ten Valektýn taky nevám jdem zrovna ten den na ples takže nevím jestli ještě něco bude řešit:-) Kdyby jste některá měla nějaký tip tak šup sem s ním. Tak se mějte krásně pa V.
Profilova fotka
Ahoj holky, už se nám blíží páteček. Toho Valdu...chci jen nějakou pozornost, nic velkého. Kytku mu přece nekoupím a na sladký on moc není. Pugie, ta naše si vždycky taky narvala do tlamy tu buvolí kůži-kostičku a dávila se, takže jsem jí to tahala ze chřtánu, ale už to nějak zpracovává líp - dlouho nic, naštěstí.
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak a je tady únor, toto letí...5 měsíců manželkou =-) Brňandy, podnikly jste nějaký ten srazík, když to nevyšlo s náma? :-( Já jsem měla víkend ve znamení oslav, takže prepitá, prejásaná...teď už jsem zase jenom na bylinkovém čaji :-D Peti, tak to můj hafan dvakrát křoupne a má to v sobě, tak doufám, že mu nic takového nehrozí :-o Je přece jenom o krapet větší, než ti vaši trhači 8-) Zofi, co zoubek, ještě zlobí? Na Valentýna stále žádná inspiračka, já na to fakt nejsem...Kupujeme si pořád nějaké drobnosti i mimo tento den :-) Stále žasnu víc a víc ze svého okolí....je až neuvěřitelné, jak lidé dokážou závidět, fakt hnus :-o No jo, asi mají co, takže jim to přeju, ať si hezky puknou závistí a to ještě neví všechno:-D
Profilova fotka
Ahoj holky Zuzi zub už je lepší asi to byl fakt zánět dásna uvolnila mi to vyvrtala díru mezi zuby a je to lepší akorád se mi tam dostávájídlo , takže je to dost nepříjemné- ale dá se to vydržet :-) Příští týden jdu ještě na kaz tak to snad přežiji :-) No můj hafan už by to asi ani nežužlal přísší týden mu bude 16 roků takže je to takový náš dědeček :-) Závist je hrozná setkala jsem se s ní už několikrát a lidi jsou strašně zlí a nepřejícní. Ale přesně jak říkáš ať puknou vzteky:-) No jo už to bude 5 měsíců strašně to letí :-)
Profilova fotka
Ahojik ženštiny, Zuzi: Jo byla to Slávie (Pražák jako Pražák... :-) )... chybička se vloudila...:-) Tak naše psisko to zase děsně žužlá, je to fajnšměkr, takovou dobrotu nemůže zdlabat rychle :-) Dneska jsem ho nemohla najít... Četla jsem si na záchodě časopis a myslelal jsem si, že spí v obýváku, ale tam nebyla... Tak jsem ho hledala a on spinkal na chotbě v krabici se svýma hračkama :-D, zapúadlý mezi plyšákama :-D My taky Valentýna moc neřešíme... Asi uděláme jenom nějakou lepší véču nebo si necháme dovést pizzu... Můj muž to považuje za americký zvyk, tak to spíš ignoruje :-) Kdo zažil trhání 4 ještě nevylezlých osmiček, tak mu běžná prohlídka připadá jako procházka růžovým sadem :-) Taky tam budu muet jít (už si to říkám tak půl roku), ale ještě jsem se nebyla schopná obědnat :-|
Profilova fotka
Hallo!!! ;-) Tak jsem se rozhodla, že si na Valdu (Valentýn) asi s manželem zajdeme do Žebětínského dvora na tataráček (dle spousty lidí je tam fakt jeden z nejlepších v Brně)...tak to bude trocha svatební nostalgie. :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak my jsme 14-15 na horach takze si Valentyna uzijeme tam. Vzdycky jsme si davali nejake drobnosti ale letos je pro nas darkem ze si jako rodinka uzijeme spolu vikend ;-)
Profilova fotka
Marti, mě docela mrzí, že nám to nevyšlo na hory, ale jedeme až další víkend a na týden do Itošky...už se nemůžu dočkat!!! Dostali jsme k veselce nějaké Eura, které mám pořád schované, tak si je vezmeme tam a užijeme si to. :-D Co malá? A kdy dojedete do Kuřimi?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?