Menu Forum

Září 2008 - už manželky :)

(Zamčená)
28. únor 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 6. září 2008
    V Napajedlích, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Uherské Hradiště.
 Peťo, tak vidíš, pondělí a hned pozitivní zpráva, ještě to s tebou není tak špatné emoticon
Veru, u nás fakticky nového nic...od rána do večera jsme v práci, teda spíš já, takže se vždycky těšíme na víkend emoticon Teď jsme si ho užili do sytosti, byla taková miniparty emoticon
19. led 2009 v 10:16  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 280 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 20. září 2008
    K
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
 Ahoj holky jen vás zdravím a už zase letím domů emoticonVšem přeji pěkný zbytek dne
20. led 2009 ve 14:52  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Ahoj! Já tady včera něco psala, ale pak se to tu zas seklo a zmizelo to, takže už na to kašlu, protože jsem to zapomněla. emoticon
20. led 2009 v 15:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
 Peťo tak napiš něco nového emoticon
20. led 2009 v 16:12  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Dobrý den, celý den...tady to zas umřelo. emoticon
22. led 2009 v 10:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
 Holky teda my jsme ostudyemoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
22. led 2009 v 11:04  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 460 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 460 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Region Zlín.
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Ahojik, neříkejte, že u vás není nic nového emoticon

Holky, jak to vidíte s tím srazíkem, příští neděli (je to neděle, že?)?
23. led 2009 ve 13:37  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Hallo, tak konečně pátek a zase migréna - je to jasný, jak celý týden sedím u PC, tak se to vždycky asi nahromadí.
Ivko, asi to bude passé, tady je total mrtvo a holky určitě zas nebudou mít čas.
Možná bychom mohli zajít někam s brňačkama, ale s tím starým jádrem (manželkama). emoticon
23. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Jo, klíďo... Jenom napište, ať to vím apoň trochu do předu a můžu si to synchronizovat... emoticon
26. led 2009 ve 12:17  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anaz
Registrovala se 6. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
anaz
Registrovala se 6. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Region Praha
 Ahoj holky, jakpak se máte? Vidím, že tady nějak dochází slova emoticon Kdepak je Pavka, Zuzu, Saraned a další ukecané kočky?U nás nic nového, od rána do večera v práci...Konečně jsme začali přemýšlet nad nějakou pěknou svatební cestou, ještě jsme nikde nebyli, takže bysme v létě někam vyrazili za velkou louži emoticon Jestli bude ten srázek, tak mě to mrzí, protože mi to nevyjde...kdyby se to potvrdilo a ujasnilo dřív, tak bych dorazila, ale už jsem na neděli slíbila něco jiného.
27. led 2009 ve 13:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 4 přátele.
 ahoj holky

všechny vás zdravím, téda kde jste všechny emoticon
27. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
 Ahoj Leni, tak co mimísek, nezlobí? emoticon
27. led 2009 v 17:05  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Ahoj,
po mně se tady nikdo neshání, tak nic. emoticon
Tady total mrtvo.
27. led 2009 v 17:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
 Peti, ale ty jsi tu byla poměrně nedávno, přece emoticon Už mi z toho tady hrabe, jdu domů, přestali topit, brrr emoticon
27. led 2009 v 17:36  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 To neomlouvá!
Valím taky domů...pracovat...pro změnu. emoticon
27. led 2009 v 17:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
 Ahoj holky emoticon tak u mě nic nového jen teka bojuji s bolestmi zubů dneska jdu k zubařovi a už ted jsem z toho celá nervní. Mám zubařofobii takže na mě mysleteemoticon
Jinak přeji pěkný den emoticon a ozvěte se emoticon co a jak je tu vás nového emoticon?
28. led 2009 v 07:45  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Ahoj žofi, já mám teď hrozně moc práce - píšu pořád do PC a počítám na kalkulačce, takže už z toho mám děsně bolavé zápěstí a fakt nevím, co s tím. emoticon
Zubař mi neva - já kazy nemívám ani kámen. Spíš teď uvažuji o nějakém vybělení, ale nechce se mi za to dávat tisíce.
Jinak taky nic new. Přemýšlím, co dát manželovi k Valentýnovi (nějakou maličkost). Nechci mu kupovat trenky jako každý rok, i když on to docela ocení.
28. led 2009 v 10:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
Registrovala se 17. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1042 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
Registrovala se 17. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1042 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Dobre dopoledne emoticon

Ja v posledni dobe nejak nestiham, nestacim...Trosku se nam doma se*ou finance + v praci to taky nevypada ruzove. Mame vysokou sezonu, pritom jezdime po zastupech a chodime na skoleni, takze ve finale na pobocce zustava jedna z nas tri a samo, ze nestiha emoticon

Tento vikend jsem teda na Morave, snad si uziju chvili klidu a pohody...uz se tesim na hafana, nasi jsou v laznich, tak ho budu hlidat, flakat se, chodit na kaficka s kamoskama a zajedu si i za tou nej s tim mimem, jak uz jsem vam vypravela...

Zofi, myslim na tebe, at to neboli!

Ivi, srazik asi nebude, vetsina se nevyjadrila, a ty co ano, tak nemuzou emoticon

Jsem unavena, vcera jsem v praci tvrdla do 19:30!!!, a pak jsme jeli rovnou do tanecnich. Dneska jdu ke kadernici a po navratu nehodlam delat VUBEC nic emoticon Dam nohy nahoru a cus...

Doufam, ze vy mate ted klidnejsi dny. Mejte se dobre, Paja.
28. led 2009 v 10:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Čauky babulky,
u nás nic moc nového... Krom toho, že u manžela se zase projevila jeho zastydlá puberta a nechce se mnou jet v sobotu na sraz kamarádů, které jsme dlooouho neviděli, protože s ním nechci jet v pátek na hokej (SE SPARTOU!!! Chápete to! emoticon emoticon ), protože v sobotu mají ještě přijet na návštěvu moje rodiče (kteří dojedou jednou za uherský rok, tak to nechci přesouvat)... Úplně to do sebe pasuje. Přijeli by naši, my bysme se s nimi svezli, ani auto bychom brát nemuseli, ale nic - pán trucuje... emoticon

Jinak teď chodím na koníka, (Ha, teď ste určitě zbystřily emoticon ), ale neproto, že bychom něco čekali (nějak se mu za náma zatím nechce), ale proto, že píšu bakalářku o znakování miminek a tak obesílám maminky s dotazníkem, jak jim to funguje...

Tož to je u nás zatím vše... Žijte blaze a poklidně...
28. led 2009 v 11:26  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
 Ahoj kočandy, no konečně...návrat ztracených dcer emoticon
Zofinko, to víš, že na tebe myslíme, mně sice zubař nějak extra nevadí, teda když se mi nešťourá moc hluboko emoticon Ber to tak, že jsou ještě i horší doktoři emoticon
Peti, no já nevím, Valentýna asi moc řešit nebudeme, to si radši zajdeme někam na véču, já dostanu určitě kytku a nějakou dobrotu a manža emoticon hmm, uvidíme, čím se naplní obchody, zatím je ještě docela brzo.
Pavůle, čůůs, čéče kde se touláš? Já bych ti taky mohla vyprávět o práci....měníme info systém firmy, takže chuťovka. Je moc práce....teda jenom pro některé, vyvolení si dál hrají hry emoticon Jsem tu každý den do šesti a to jsme ještě ani nezačali...ještě si beru práci domů, asi ten notebook vrátím emoticon
Prcku, ale na ten hokej bys měla vyrazit, budu tam taky emoticon Teda jestli jdete do Zlína...jo a hraje tam Slávie, ne Sparta, ale to máš fuk, já tam taky chodím jenom kvůli svařáku emoticon Teda občas... emoticon
28. led 2009 ve 12:00  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Zuzi, já chci jen nějakou maličkost, ale ráda bych něco prostě jiného než trenky nebo lepší pivko+Raffaello...to jsou mé klasické dárky. emoticon
28. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pugie
Registrovala se 24. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 13. září 2008
    V Lokti nad Ohří, Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
pugie
Registrovala se 24. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Karlovy Vary.
    V Lokti nad Ohří, Region Karlovy Vary
 Ahojte holčiny, moc Vás po delší době zdravím z našich západních končin emoticon máme taky pěkný fofry, i když to zatím není v práci taková hrůza jako v posledních měsících.. Srazík by byl super, jen pro mě opět dost z ruky, já si počkám na ňákej aspoň v Praze - jestli teda někdy bude emoticon emoticon
Valentýna nějak moc neřešíme, spíš slavíme 13. společně s naším výročím - a protože jsme oba přes to žrádlo, tak rádi zajdeme na večeři... loni jsme měli kulatý výr., tak jsme zůstali přes víkend v Praze a šli se"nažrat" do Brasileira (za jednu cenu sníš co chceš, super zážitek, museli jsme povolovat knoflíky emoticon, pak to spojili s kultůůrou-divadlo, kino, muzeum.. no, jsem zvědavá, jestli se letos něco povede..
Vyhrazeno pejskařkám emoticon : včera se mi skoro myška udusil, snědl kus buvolí kůže a nějak se mu to šprajclo v krku, fuj, měla jsem husí kůži, už mu to nikdy nekoupim emoticon
Všem těhulinkám držim palce, opatrujte se!
Mějte se, Peťa..
28. led 2009 ve 20:46  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
 Ahoj holky zdravím vás a děkuji za podporu takže ze zubaře se vyklubal zánět dásna -teda doufám- a pokud to do příštího týdne bude pořád bolet musí mi vyvrtat 2 zablombované zuby brrrrr no hnus doufám, že to povolí .
Maly-prcku já jsem taky občas na koníkovi- ale jen tak nezávazně.
Jinak holky doufám, že v práci se vám to brzo trošku uvolní a bude to lepší emoticon
Pugie : chudáček to se tomu našemu taky občas stávalo musela jsem mu ti vždycki vytáhnout ručně- no žádný med to nebyl.
Jo ten Valektýn taky nevám jdem zrovna ten den na ples takže nevím jestli ještě něco bude řešitemoticon
Kdyby jste některá měla nějaký tip tak šup sem s ním.
Tak se mějte krásně pa V.
29. led 2009 v 07:18  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Ahoj holky, už se nám blíží páteček.
Toho Valdu...chci jen nějakou pozornost, nic velkého. Kytku mu přece nekoupím a na sladký on moc není.

Pugie, ta naše si vždycky taky narvala do tlamy tu buvolí kůži-kostičku a dávila se, takže jsem jí to tahala ze chřtánu, ale už to nějak zpracovává líp - dlouho nic, naštěstí.
29. led 2009 v 10:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
 Ahoj kočky, tak a je tady únor, toto letí...5 měsíců manželkou emoticon Brňandy, podnikly jste nějaký ten srazík, když to nevyšlo s náma? emoticon Já jsem měla víkend ve znamení oslav, takže prepitá, prejásaná...teď už jsem zase jenom na bylinkovém čaji emoticon
Peti, tak to můj hafan dvakrát křoupne a má to v sobě, tak doufám, že mu nic takového nehrozí emoticon Je přece jenom o krapet větší, než ti vaši trhači emoticon
Zofi, co zoubek, ještě zlobí? Na Valentýna stále žádná inspiračka, já na to fakt nejsem...Kupujeme si pořád nějaké drobnosti i mimo tento den emoticon
Stále žasnu víc a víc ze svého okolí....je až neuvěřitelné, jak lidé dokážou závidět, fakt hnus emoticon No jo, asi mají co, takže jim to přeju, ať si hezky puknou závistí a to ještě neví všechnoemoticon
2. únor 2009 v 08:36  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
 Ahoj holky
Zuzi zub už je lepší asi to byl fakt zánět dásna uvolnila mi to vyvrtala díru mezi zuby a je to lepší akorád se mi tam dostávájídlo , takže je to dost nepříjemné- ale dá se to vydržet emoticon Příští týden jdu ještě na kaz tak to snad přežiji emoticon
No můj hafan už by to asi ani nežužlal přísší týden mu bude 16 roků takže je to takový náš dědeček emoticon
Závist je hrozná setkala jsem se s ní už několikrát a lidi jsou strašně zlí a nepřejícní. Ale přesně jak říkáš ať puknou vztekyemoticon
No jo už to bude 5 měsíců strašně to letí emoticon
3. únor 2009 v 07:37  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Ahojik ženštiny,

Zuzi: Jo byla to Slávie (Pražák jako Pražák... emoticon )... chybička se vloudila...emoticon

Tak naše psisko to zase děsně žužlá, je to fajnšměkr, takovou dobrotu nemůže zdlabat rychle emoticon Dneska jsem ho nemohla najít... Četla jsem si na záchodě časopis a myslelal jsem si, že spí v obýváku, ale tam nebyla... Tak jsem ho hledala a on spinkal na chotbě v krabici se svýma hračkama emoticon, zapúadlý mezi plyšákama emoticon

My taky Valentýna moc neřešíme... Asi uděláme jenom nějakou lepší véču nebo si necháme dovést pizzu... Můj muž to považuje za americký zvyk, tak to spíš ignoruje emoticon

Kdo zažil trhání 4 ještě nevylezlých osmiček, tak mu běžná prohlídka připadá jako procházka růžovým sadem emoticon Taky tam budu muet jít (už si to říkám tak půl roku), ale ještě jsem se nebyla schopná obědnat emoticon
3. únor 2009 v 11:56  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Hallo!!! emoticon
Tak jsem se rozhodla, že si na Valdu (Valentýn) asi s manželem zajdeme do Žebětínského dvora na tataráček (dle spousty lidí je tam fakt jeden z nejlepších v Brně)...tak to bude trocha svatební nostalgie. emoticon
3. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
Registrovala se 23. února 2008 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 2 přátele.
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
Registrovala se 23. února 2008 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 2 přátele.
    Region Prostějov
 Ahojky,
tak my jsme 14-15 na horach takze si Valentyna uzijeme tam. Vzdycky jsme si davali nejake drobnosti ale letos je pro nas darkem ze si jako rodinka uzijeme spolu vikend emoticon
4. únor 2009 v 09:07  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Marti, mě docela mrzí, že nám to nevyšlo na hory, ale jedeme až další víkend a na týden do Itošky...už se nemůžu dočkat!!! Dostali jsme k veselce nějaké Eura, které mám pořád schované, tak si je vezmeme tam a užijeme si to. emoticon
Co malá? A kdy dojedete do Kuřimi?
4. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.