Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
1
28
29
Profilova fotka
Ahoj holky, kdyz to vidim, jak jine manzelky tu kecaji a mely to za sebou uz pred nama...mely bychom to tady trochu rozhybat! Gratuluji vsem maminkam. U nasteda nic new. Sari, rikali jsme si, ze bychom jeli na dovolenou na Korsiku, nemas k tomu nejake info?
Profilova fotka
ahoj holky, ohromná gratulace k mimískům, přeji hlavně to zdravíčko. naše Val má už 9.měsíců.Strašně to utíká. Tak vy chodíte na Facebook jooooo, no já jsem tam teda taky ;-) Mějte se všechny moc hezky.pa Lenka
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Hmmm, tak porad tu je mrtvo, tady uz se to asi nevzpamatuje, skoda, chybite mi.
Profilova fotka
No páni, to jsem opravdu už nikdo nechodí?to fakt drbete už jen přes Facebook?A jak s ejinač máte po dovolených? Valinka oslavila svoje první narozeniny.Už je to veliká holka. Mějte se hezky pa Lenka
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte po dlouhý době ;-) já jsem v jednom kole - točim se kolem malý Elišky, je to moje zlatíčko malý, zítra nám jsou už 4měsíce.. to to letí.. Jinak Všem přeju krásnou oslavu výročí svatby, ať nám to drží dalších xxx let x-) x-) x-) pa Peťa
Profilova fotka
jééé tady je pořád pusto prázdno, kdepak se všechny touláte? Pugi, je to radost viď?Kolik měsíců je malé Elišce?
Profilova fotka
Ahoj holky, ja obcas nakouknu, ale uz sem nikdo nechodi :-(. Jak se vsechny mate? Peti, co novyho v Kurimi?? U nas normalka, fofry kolem deti, jinak pohoda. Budeme stavet domecek a prodavat byt, ale zatim je to jeste daleko. ..
Profilova fotka
Ahojte, mozna by nebylo od veci zalozit diskuzi na FB? Mame to holkama manzelkama vojaku a je to fajn. Mam pocit, ze uz snad jen ja a Pavka jsme bez mimi.
Profilova fotka
Peti, ja jsem pro, ale nevim jestli se nekdo prida...
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj hoky, já bych se přidala určitě :-D
1
28
29

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?