Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Pavli, ale v bance přece nemusím hlásit, že jsem se vdala, když se jmenuji pořád stejně... :-D
Peti, a jooooooo ]-( ale ja se porad stejne nejmenuju a jeste jsem si nezaridila ani zmenu udaju na ridicaku 8-( a vzhledem k tomu, ze ridim, tak bych asi mela...
Profilova fotka
Holky, já bych mohla, ale úúúplně 100% to není... ;-)
Tak mi odepsala i Sarka = Lorca, ze taky nemuze, tak ja nevim :-( Asi to zase odpiskame, ale tim nase diskusi pomalinku pohrbivame :-( :-| |-| Ja uz totiz fakt potrebuju vedet, jak s tema listkama... KONECNE jsem si vyridila zmenu os.udaju na stavebku, v moji bance, na pojistce a ted mi chybi jen pojistovna a ridicak ]-( To je byrokracie a nic nejde vyridit pres net :-p Dneska mam posledni den v Liberci, vecer jedu domu, nemuzu se dockat x-) Muz ma sice praci do pulnoci, ale aspon rano uz se nebudu probouzte sama :-N Holky, objednala jsem segre DOKONALY darek k narozkam, kdo chce, hodim do mailu foto, ale ona juka sem, takze do alba to hodit nemuzu... Jo a nevim, jestli jsem Vam rikala, ale zaridila jsem muzovi rizeni toho vlaku x-) :-D Takze na Valentyna se nevyskytujte ve vlaku na trase KV-ML :-D Ten bude cubrnet 8-)
Profilova fotka
Nazdar baby! Pavli, i když teď holky nemůžou, tak snad to tady neumře. Ono je to teď těžký, dost lidí chce být aspoň o víkendech na horách..taky bych byla, ale nejsou money. Co je za zkratku ML? Dárek pošli. ;-)
Ahoj Petul. Marianky ;-) Jelikoz my spolecne volne vikendy nemame, tak hory nemusime resit :-D I kdyz bych si zajela zasankovat, lyzovani me moc nebere, jelikoz mi to nejde |-| Ale chtela bych se ucit na prkne... Darek mas v mailu :-)
Profilova fotka
Aha, Mariánky...to víš, to mě nenapadne - je to daleko. ;-) Mně zas lyžování přestalo bavit, protože mi docela šlo. Tak jsem kdysi začala na prkně, ale jsem takový ten věčný začátečník. Jezdím už asi 8 let, ale pořád nic moc. Ale chci si letos půjčit v Itošce lyže na 1 den jestli jsem to už nezapomněla a taky zjistit, co jsou vůbec ty carvingové lyže zač...to v té době ještě nebylo. :-D Jdu mrknout na mail.
Profilova fotka
Jééé, to je fakt pěkný - to ji určo potěší. To jste se ségrou o tolik od sebe??? :-o
v poho, pro nas je to taky dalka, ale co bych pro nej neudelala :-) pojedeme autem nebo mozna i busem do KV, z tama vlakem do ML, dame si obidek a vlakem zase zpatky do KV a domu... Carvingy? Ja mym doma Salomonky, na nichz jsem jezdila jeste v 15-ti :-N a tatka mi je ted privezl do Prahy, ze jsou jeste super funkcni (aby ne, kdyz jsem na nich skopro nestala :-N ), tak pry nemusim kupovat :-D Mrkni a dej vedet, jak se ti to libi ;-)
Snad jo, doufam v to :-) Ona ma vsechno, investovat do darku nema moc smysl...jeste jsem ti chtela najit, co pro ni mam jako neco navic, ale na webu to neni, tak vyfotim a ukazu pozdejc... Zuzka ma slibene fotky loznice, tak se do toho taky musim pustit |-| Jojo, jsme totiz nevlastni...mame stejneho jen tatku ;-)
Profilova fotka
Ahoj Občas na vás mrku ale tedka toho času v práci moc nemám. S tím srazem to vypadá asi blbě:-( no snad se někdy potkáme :-) holky přeji vám krásný víkend. Ti co jedou na hory přeji krásné ¨sněhulování a ti co se budou jen tak válet tak těm přeji krásné válení. Ahoj v pondělí
Profilova fotka
ahoj holky , jsem tu jen na skok, koukám, že diskuze v plném proudu.Já se teď zdržuji převážně na koníkovi, jsem v 11.tt.A co vy, která z vás mě bude následovat?
Článek se načítá
Ahoj Zofi: snad... Ahoj Lendy, a to nam rikas jen taaaaaaak?!?!?! =-) Obrovska gratulace x-) To je super, ze jste se dockali tak brzo x-)
Profilova fotka
jj Pavli děkuji, já už jsem to tu jednou psala, že jsem těhu x-) Bylo mi dost špatně , tak jsem do práce nechodila, teď mi je podstatně lépe , ale před Vánocema katastrofa.
aha, jsem to asi prehlidla =-) Kazdopadne jsem rada, ze s uderem 11.tydne to preslo a ted uz ti bude jen hezky x-) Kdyz uz te tu mam, vysvetlis mi, co znamena to 11tt? =-) :-N Kujuuuu x-) Vybirate naaadherne kocarky, zvlast ty prvni dva druhy jsou presne to, jak chci, aby vypadalo i nase vozitko...v budoucnu |-| Kde jste vybirali? Na nejakych webovkach nebo primo v obchode? Dneska se v LIB vyjasnilo a je nadherne slunecno, kdo sem jede na hory, bude spokojeny x-) ale cesta rano do prace byla ftipna ]-( chodnik v noci namrzl, rano trochu nasnezilo a snih to zakryl a tak jsem rano malem 5x hodila drzku |-|
Profilova fotka
Len, gratuluji, tak ať se daří! Já tě zatím následovat necuuu. :-D Konečně je čas si užívat - dodělala jsem v květnu školu, svatba už je taky pryč, tak máme i čas na život. :-D Pavli, tt...asi týden těhotenství, ne? ;-)
Profilova fotka
:-D nojo holky tt je týden těhotenství.Ty kočárky jsem náhodně našla na netu, a zalíbíli se mi mooooc.U nás je mlha hnusná mlha, jakož to v celém Pardubickém kraji :-( Já jsem chtěla teď taky na tu vysokou a těhotenství přišlo dřív, ale stejně si ji chci dodělat, bez vysoký to nejde.Opravdu u nás je té práce málo a čím větší vzdělání tím líp ji dostaneš, aspoň to tak chodí v tom našem kraji.
Profilova fotka
Tak vám přeji krásný víkend a snad za vámi brzo zase zajdu ahojky :-)
Profilova fotka
Len, tak to chodí všude. Já si ji teda dodělala hlavně proto, že jsem nechtěla být "blbější" než manžel...když on Ing., tak já taky. :-D Brno - svítí krásně sluníčko, ale sníh taje. :-(
Profilova fotka
Ahoj Lendaxy:-) tak to já jsem taky asi přehlídla, Moc gratuluji my na tom taky pracujeme tak doufám, že se k tobě přidám. Mám dotaz napíšu di IP. Dík
aha :-D ale co je pak 36+5 tt =-) Tak my si zivot uzivame plnymi dousky od te chvile co jsme spolu x-) Tedkon mame dluhy, ale jak je splatime (cca v lete), tak se asi zacnem snazit, bo ja uz koukam po kocarkach |-| =-) (ale je to spis tim, ze bych uz zase neco organizovala a nejsem dostatecne zaneprazdnena, nez ze by me honily hormony) a Majovi bude pres 30 a at si nasi jako babi s dedou taky uzijou vnoucat, jelikoz uz nejsou nejmladi... Ja si zacnu zbytek vysky dodelavat asi az od zari, ted jsem se tak dlouho rozmyslela, az jsem to propasla :-N , navic se mi nechtelo a bla bla bla...pujdu na dalkove na dva roky a uvidim, jak to (ne)zvladnu :-p Leni a pekny vikend a chod casteji! :-) Petko: tady ten snih zacina lehce tat taky... Tak Maja si zmenil sluzby a bude me cekat v Pze na nadru x-) x-)
Zofi: o tobe vim a myslim na tebe x-)
Profilova fotka
Pavli díky po víkednu bude asi vědět více tak jsem zvědavá. Tak to ti manžílek udělal určitě radost:-) určitě se na něho už moc těšíš. Užijte si víkend a ať je vám hezky. A ostatním to přeji samo taky .
Profilova fotka
Ahojte, holky tak Vas taky konecne zdravim v novem roce. S tim srazikem uvidim, nechci nic slibovat (protoze jak se znam tak bych pak musela dorazit at se deje co se deje). Vubec nevim co bude a hlavne jestli bude manzel doma, tak uvidim. Len: moc gratuluji, taky jsem to prehledla, jestli uz jsi nam tady psala ze jsi tehu ;-) Kdyz jsem cekala malou tak mi bylo taky prvni tri mesice dost spatne a pak jako kdyz utne :-) Pavli: 36+5 tt to je 36 tyden tehotenstvi + pet dni :-D
Chcete rict, ze jsem se projevila za totalniho debila? =-) No budiz, to uz je muj osud, ze pritahuju trapasy :-D Marti: to je prave na prd, ja bych potrebovala vedet k tomu srazu, jestli jo nebo ne, uz ted |-| a vy druhe baby neplanujete? ;-) Zofi: drzim vsechno co mam x-) Jojo, udelal, i kdyz jsem ho pripravila o penizky za galavecere, ktere ted dost potrebujeme, ale radeji se omezim a budu s nim x-) Dekujeme z aprani, o vikendu je v praci, takze ja si uziju domaci pohody sama :-D a skocim si ke kadernici...(Nerikala jsem ted nahodou, ze se radeji omezim? =-) |-| ) No nic,,, :-D
Profilova fotka
Pavli: to nee :-D . Na vsechno prijdes az budes tehu, ted to neres... Chapu ze to potrebujes vedet ale ja opravdu nevim jestli Jirka nebude nahodou v praci, dopredu to nevi ani on, tak nechci nic slibovat. Kdybych byla bezdetna tak Ti to slibim na 100% ale s malou jsme odkazane na tatinka, protoze ja si do Brna autem netroufnu a jet s Natalii busem nebo vlakem je nadlidsky vykon :-D . Segra by mi ji pohlidala o to nejde spis o tu cestu.. My druhe mimi planujeme ale zacneme na nem pracovat az tak v dubnu ;-) . Uvidime, snad to pak nebude moc dlouho trvat abych se nemusela vracet do prace :-p . Pujdu si tam totiz akorat pro odstupne a pak budu muset shanet novou praci, tak bych to chtela o tri roky posunout 8-) . Holky ja chci taky VŠ, ale nejak se nemuzu donutit. Mela jsem to zkusit hned po skole kdyz jsem byla nachytrena, ted uz jsem uplne mimo ]-(
Profilova fotka
Marti, jde to i pozdeji. Ja taky nesla hned po stredni. Bakalare jsem delala prezencne a inzenyra dalkove-a byla jsem tam pomalu nejmladsi.
Profilova fotka
Nazdar kočandy, už jsem tady dlouho nebyla, ale myslím na vás kudy chodím :-N Zkrátka jenom není čas a ještě dlouho nebude...ale budu se snažit na vás kukat jak jenom to půjde. Poctivě jsem vás dočetla a samozřejmě Leni, obrovská gratulace x-) Ať s miminkem kvetete jak růžičky, průběžně nás informuj x-) Zofi a tobě držím ne všech deset, ale všech dvacet, i na nohách ;-) Uvidíš, že za pár dnů se budeš chlubit i tyx-) Jinak u nás nic nového, furt makáme, užíváme, besedujeme a jsme pořád někde v trapu :-N Jestli se nás na srazu sejde aspoň 5, tak jsem ochotná lobovat a bít se kvůli vám jak eskymácký pes x-) Oslavu bych musela oželit i když by bylo asi vzrůšo :-| Na vzrůšo jsem zvyklá, tak co 8-) Takže? Pavli, Máju tím dostaneš, fakt origoš dárek, někdy k tobě půjdu na inspiračku x-)
Profilova fotka
Ahoj Zuzi téda ty jsi tady pěkně dlouho nebyla nějak nás zanedbáváš :-) :-D :-D Moc tě zdravím a doufám, že se nás budeš chodit dívat teda častěji a taky něco napíšeš:-) jak se máš a tak?? Zatím teda hlásím že jsem stále jen 1, ale uvidíme snad se zadaří, ale nesmím na to myslet jinak to nepujde jako naschvál. Všechny zdravím a přeji ať dnešní pondělní pracovní den všem rychle utěče.
Profilova fotka
Taky všem hezké pondělí. Nic new...jen nám už pere nová pračka. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?