Menu Forum

Září 2008 - už manželky :)

(Zamčená)
28. únor 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Pavli, ale v bance přece nemusím hlásit, že jsem se vdala, když se jmenuji pořád stejně... emoticon
14. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
Registrovala se 17. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1042 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
Registrovala se 17. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1042 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Peti, a jooooooo emoticon ale ja se porad stejne nejmenuju a jeste jsem si nezaridila ani zmenu udaju na ridicaku emoticon a vzhledem k tomu, ze ridim, tak bych asi mela...
14. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 460 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 460 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Holky, já bych mohla, ale úúúplně 100% to není... emoticon
14. led 2009 v 16:46  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Tak mi odepsala i Sarka = Lorca, ze taky nemuze, tak ja nevim emoticon
Asi to zase odpiskame, ale tim nase diskusi pomalinku pohrbivame emoticon emoticon emoticon

Ja uz totiz fakt potrebuju vedet, jak s tema listkama...

KONECNE jsem si vyridila zmenu os.udaju na stavebku, v moji bance, na pojistce a ted mi chybi jen pojistovna a ridicak emoticon To je byrokracie a nic nejde vyridit pres net emoticon

Dneska mam posledni den v Liberci, vecer jedu domu, nemuzu se dockat emoticon Muz ma sice praci do pulnoci, ale aspon rano uz se nebudu probouzte sama emoticon

Holky, objednala jsem segre DOKONALY darek k narozkam, kdo chce, hodim do mailu foto, ale ona juka sem, takze do alba to hodit nemuzu...

Jo a nevim, jestli jsem Vam rikala, ale zaridila jsem muzovi rizeni toho vlaku emoticon emoticon Takze na Valentyna se nevyskytujte ve vlaku na trase KV-ML emoticon Ten bude cubrnet emoticon
16. led 2009 v 10:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Nazdar baby!
Pavli, i když teď holky nemůžou, tak snad to tady neumře. Ono je to teď těžký, dost lidí chce být aspoň o víkendech na horách..taky bych byla, ale nejsou money.
Co je za zkratku ML?
Dárek pošli. emoticon
16. led 2009 v 10:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Ahoj Petul.
Marianky emoticon

Jelikoz my spolecne volne vikendy nemame, tak hory nemusime resit emoticon I kdyz bych si zajela zasankovat, lyzovani me moc nebere, jelikoz mi to nejde emoticon Ale chtela bych se ucit na prkne...

Darek mas v mailu emoticon
16. led 2009 v 11:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Aha, Mariánky...to víš, to mě nenapadne - je to daleko. emoticon
Mně zas lyžování přestalo bavit, protože mi docela šlo. Tak jsem kdysi začala na prkně, ale jsem takový ten věčný začátečník. Jezdím už asi 8 let, ale pořád nic moc. Ale chci si letos půjčit v Itošce lyže na 1 den jestli jsem to už nezapomněla a taky zjistit, co jsou vůbec ty carvingové lyže zač...to v té době ještě nebylo. emoticon
Jdu mrknout na mail.
16. led 2009 v 11:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Jééé, to je fakt pěkný - to ji určo potěší.
To jste se ségrou o tolik od sebe??? emoticon
16. led 2009 v 11:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 v poho, pro nas je to taky dalka, ale co bych pro nej neudelala emoticon pojedeme autem nebo mozna i busem do KV, z tama vlakem do ML, dame si obidek a vlakem zase zpatky do KV a domu...

Carvingy? Ja mym doma Salomonky, na nichz jsem jezdila jeste v 15-ti emoticon a tatka mi je ted privezl do Prahy, ze jsou jeste super funkcni (aby ne, kdyz jsem na nich skopro nestala emoticon ), tak pry nemusim kupovat emoticon

Mrkni a dej vedet, jak se ti to libi emoticon
16. led 2009 v 11:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Snad jo, doufam v to emoticon Ona ma vsechno, investovat do darku nema moc smysl...jeste jsem ti chtela najit, co pro ni mam jako neco navic, ale na webu to neni, tak vyfotim a ukazu pozdejc...

Zuzka ma slibene fotky loznice, tak se do toho taky musim pustit emoticon

Jojo, jsme totiz nevlastni...mame stejneho jen tatku emoticon
16. led 2009 v 11:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 280 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 20. září 2008
    K
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
 Ahoj Občas na vás mrku ale tedka toho času v práci moc nemám. S tím srazem to vypadá asi blběemoticon no snad se někdy potkáme emoticon
holky přeji vám krásný víkend. Ti co jedou na hory přeji krásné ¨sněhulování a ti co se budou jen tak válet tak těm přeji krásné válení. Ahoj v pondělí
16. led 2009 ve 12:55  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 4 přátele.
 ahoj holky , jsem tu jen na skok, koukám, že diskuze v plném proudu.Já se teď zdržuji převážně na koníkovi, jsem v 11.tt.A co vy, která z vás mě bude následovat?
16. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Ahoj Zofi: snad...

Ahoj Lendy, a to nam rikas jen taaaaaaak?!?!?! emoticon Obrovska gratulace emoticon To je super, ze jste se dockali tak brzo emoticon
16. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
 jj Pavli děkuji, já už jsem to tu jednou psala, že jsem těhu emoticon Bylo mi dost špatně , tak jsem do práce nechodila, teď mi je podstatně lépe , ale před Vánocema katastrofa.
16. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 aha, jsem to asi prehlidla emoticon

Kazdopadne jsem rada, ze s uderem 11.tydne to preslo a ted uz ti bude jen hezky emoticon Kdyz uz te tu mam, vysvetlis mi, co znamena to 11tt? emoticon emoticon Kujuuuu emoticon

Vybirate naaadherne kocarky, zvlast ty prvni dva druhy jsou presne to, jak chci, aby vypadalo i nase vozitko...v budoucnu emoticon Kde jste vybirali? Na nejakych webovkach nebo primo v obchode?

Dneska se v LIB vyjasnilo a je nadherne slunecno, kdo sem jede na hory, bude spokojeny emoticon ale cesta rano do prace byla ftipna emoticon chodnik v noci namrzl, rano trochu nasnezilo a snih to zakryl a tak jsem rano malem 5x hodila drzku emoticon
16. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Len, gratuluji, tak ať se daří!
Já tě zatím následovat necuuu. emoticon Konečně je čas si užívat - dodělala jsem v květnu školu, svatba už je taky pryč, tak máme i čas na život. emoticon

Pavli, tt...asi týden těhotenství, ne? emoticon
16. led 2009 ve 14:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
 emoticon nojo holky tt je týden těhotenství.Ty kočárky jsem náhodně našla na netu, a zalíbíli se mi mooooc.U nás je mlha hnusná mlha, jakož to v celém Pardubickém kraji emoticon
Já jsem chtěla teď taky na tu vysokou a těhotenství přišlo dřív, ale stejně si ji chci dodělat, bez vysoký to nejde.Opravdu u nás je té práce málo a čím větší vzdělání tím líp ji dostaneš, aspoň to tak chodí v tom našem kraji.
16. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
 Tak vám přeji krásný víkend a snad za vámi brzo zase zajdu ahojky emoticon
16. led 2009 ve 14:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Len, tak to chodí všude. Já si ji teda dodělala hlavně proto, že jsem nechtěla být "blbější" než manžel...když on Ing., tak já taky. emoticon
Brno - svítí krásně sluníčko, ale sníh taje. emoticon
16. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
 Ahoj Lendaxyemoticon tak to já jsem taky asi přehlídla,
Moc gratuluji my na tom taky pracujeme tak doufám, že se k tobě přidám.
Mám dotaz napíšu di IP. Dík
16. led 2009 ve 14:25  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 aha emoticon ale co je pak 36+5 tt emoticon

Tak my si zivot uzivame plnymi dousky od te chvile co jsme spolu emoticon Tedkon mame dluhy, ale jak je splatime (cca v lete), tak se asi zacnem snazit, bo ja uz koukam po kocarkach emoticon emoticon (ale je to spis tim, ze bych uz zase neco organizovala a nejsem dostatecne zaneprazdnena, nez ze by me honily hormony) a Majovi bude pres 30 a at si nasi jako babi s dedou taky uzijou vnoucat, jelikoz uz nejsou nejmladi...

Ja si zacnu zbytek vysky dodelavat asi az od zari, ted jsem se tak dlouho rozmyslela, az jsem to propasla emoticon , navic se mi nechtelo a bla bla bla...pujdu na dalkove na dva roky a uvidim, jak to (ne)zvladnu emoticon

Leni a pekny vikend a chod casteji! emoticon

Petko: tady ten snih zacina lehce tat taky...

Tak Maja si zmenil sluzby a bude me cekat v Pze na nadru emoticon emoticon
16. led 2009 ve 14:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Zofi: o tobe vim a myslim na tebe emoticon
16. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
 Pavli díky po víkednu bude asi vědět více tak jsem zvědavá.
Tak to ti manžílek udělal určitě radostemoticon určitě se na něho už moc těšíš. Užijte si víkend a ať je vám hezky.
A ostatním to přeji samo taky .
16. led 2009 ve 14:34  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
Registrovala se 23. února 2008 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 13. září 2008
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
Registrovala se 23. února 2008 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 2 přátele.
    Region Prostějov
 Ahojte, holky tak Vas taky konecne zdravim v novem roce. S tim srazikem uvidim, nechci nic slibovat (protoze jak se znam tak bych pak musela dorazit at se deje co se deje). Vubec nevim co bude a hlavne jestli bude manzel doma, tak uvidim.
Len: moc gratuluji, taky jsem to prehledla, jestli uz jsi nam tady psala ze jsi tehu emoticon Kdyz jsem cekala malou tak mi bylo taky prvni tri mesice dost spatne a pak jako kdyz utne emoticon
Pavli: 36+5 tt to je 36 tyden tehotenstvi + pet dni emoticon
16. led 2009 v 15:36  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Chcete rict, ze jsem se projevila za totalniho debila? emoticon No budiz, to uz je muj osud, ze pritahuju trapasy emoticon

Marti: to je prave na prd, ja bych potrebovala vedet k tomu srazu, jestli jo nebo ne, uz ted emoticon

a vy druhe baby neplanujete? emoticon

Zofi: drzim vsechno co mam emoticon Jojo, udelal, i kdyz jsem ho pripravila o penizky za galavecere, ktere ted dost potrebujeme, ale radeji se omezim a budu s nim emoticon Dekujeme z aprani, o vikendu je v praci, takze ja si uziju domaci pohody sama emoticon a skocim si ke kadernici...(Nerikala jsem ted nahodou, ze se radeji omezim? emoticon emoticon )

No nic,,, emoticon
16. led 2009 v 16:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
    Region Prostějov
 Pavli: to nee emoticon . Na vsechno prijdes az budes tehu, ted to neres...
Chapu ze to potrebujes vedet ale ja opravdu nevim jestli Jirka nebude nahodou v praci, dopredu to nevi ani on, tak nechci nic slibovat. Kdybych byla bezdetna tak Ti to slibim na 100% ale s malou jsme odkazane na tatinka, protoze ja si do Brna autem netroufnu a jet s Natalii busem nebo vlakem je nadlidsky vykon emoticon . Segra by mi ji pohlidala o to nejde spis o tu cestu..
My druhe mimi planujeme ale zacneme na nem pracovat az tak v dubnu emoticon . Uvidime, snad to pak nebude moc dlouho trvat abych se nemusela vracet do prace emoticon . Pujdu si tam totiz akorat pro odstupne a pak budu muset shanet novou praci, tak bych to chtela o tri roky posunout emoticon .
Holky ja chci taky VŠ, ale nejak se nemuzu donutit. Mela jsem to zkusit hned po skole kdyz jsem byla nachytrena, ted uz jsem uplne mimo emoticon
16. led 2009 v 17:34  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Marti, jde to i pozdeji. Ja taky nesla hned po stredni. Bakalare jsem delala prezencne a inzenyra dalkove-a byla jsem tam pomalu nejmladsi.
16. led 2009 v 17:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 6. září 2008
    V Napajedlích, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
zuzu79
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 6. září 2008
    V Napajedlích, Region Zlín
 Nazdar kočandy, už jsem tady dlouho nebyla, ale myslím na vás kudy chodím emoticon Zkrátka jenom není čas a ještě dlouho nebude...ale budu se snažit na vás kukat jak jenom to půjde. Poctivě jsem vás dočetla a samozřejmě Leni, obrovská gratulace emoticon Ať s miminkem kvetete jak růžičky, průběžně nás informuj emoticon Zofi a tobě držím ne všech deset, ale všech dvacet, i na nohách emoticon Uvidíš, že za pár dnů se budeš chlubit i tyemoticon
Jinak u nás nic nového, furt makáme, užíváme, besedujeme a jsme pořád někde v trapu emoticon Jestli se nás na srazu sejde aspoň 5, tak jsem ochotná lobovat a bít se kvůli vám jak eskymácký pes emoticon Oslavu bych musela oželit i když by bylo asi vzrůšo emoticon Na vzrůšo jsem zvyklá, tak co emoticon Takže?
Pavli, Máju tím dostaneš, fakt origoš dárek, někdy k tobě půjdu na inspiračku emoticon
19. led 2009 v 08:56  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
 Ahoj Zuzi téda ty jsi tady pěkně dlouho nebyla nějak nás zanedbáváš emoticon emoticon emoticon Moc tě zdravím a doufám, že se nás budeš chodit dívat teda častěji a taky něco napíšešemoticon jak se máš a tak??
Zatím teda hlásím že jsem stále jen 1, ale uvidíme snad se zadaří, ale nesmím na to myslet jinak to nepujde jako naschvál.
Všechny zdravím a přeji ať dnešní pondělní pracovní den všem rychle utěče.
19. led 2009 v 09:07  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Taky všem hezké pondělí.
Nic new...jen nám už pere nová pračka. emoticon
19. led 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.