Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Zdravim zeny :-) Sari, uplne dojalo, mam to sice stejne, ale snazim se apson obcas nakouknout, bylo by mi po Vas smutno. Tak nejak nejsem jeste uplne shcopna pouta beremka uplne odhodit :-( Jsem uz tady prece jen nejaky ten patek...ale cim dal mam silnejsi pocit, ze uz se nemam ceho zucastnovat, ze uz jsem tu tak nejak navic... Dnes a zitra budu v praci, tak kdyby tu nekdo byl, prijdte pokecat, jake byly Vanoce ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vím, že sem už moc nepatřím, ale jste hrozně fajn kočky a srazík byl úplně super, takže bych vás ještě někdy ráda viděla. ;-) Pavli, já tu sice jsem, ale mám toho hodně - zítra jedeme na hory do neděle a musím být i zítra v práci, takže docela fofry. Jaký byl u vás všech Ježíšek??? ;-)
Peti, jojo, taky se na setkani tesim jak mala :-) Uz bychom pomalu mely organizovat ten ponovorocni srazik 8-) Petko, kam jedete na hory? My jsme na Silvestra oba v praci, takze po praci pujdu s koloegyni na vinko, Martin si me vyzvedne, pujdeme na prochazku, doma neco ukuchtim a vecer juknem na ohnostroj a nazdar bazar. My to zas tak neprozivame... Jezisek byl u nas krasny, dokonce jsem dostala na Stedry den kyti, ze jsem to letos tak hezky vicemene sama zvladla :-) Majda byl totiz v praci do 4 i na Stedry den. 25.12. jsme byli u nasich, kde se sesla cela nase maxi rodina a bylo to bozi x-) , Maja jel 26.12. rano do prace, ja tam zustala do 28.12. To jsem se sesli s Martinem v Brne a jeli na koncert do Noveho Mesta na Morave na INflagranti-bylo to super a vecer do Prahy. No a 29.12. jsme sli ke tchyni a dneska uz jsme oba v praci... Co u Vas, zeny? ;-)
Profilova fotka
Já jsem nedělala vlastně nic. Jen 26. jsem musela do práce, nějaká ta návštěva a jinak relax. Na hory jedeme do Orlických hor (myslím, že České Petrovice - moc jsem se nějak neptala). My bývali vždycky doma na Silvestra, poseděli se sousedama-kamarádama a toť vše, docela mi to vyhovovalo, ale Petr se tento rok nějak zbláznil, že musíme jet s bandou lidí na hory, tak snad tam nezmrzneme. :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravim Vas po Vanocich. U nas to probihalo tak nejak normalne. Na Stedry den jsme byli doma, prvni svatek u manzelovych rodicu, druhy u nasich. Jirka nepracuje tak je to super. Pujde do prace az nekdy v polovine ledna (aspon myslim). Peti za hodku odjizdime do Kurimi. Letos nam to uz nevyjde ale pristi rok se urcite potkame ;-) . V lete prijedu zase na tyden na prazdniny a treba to vyjde i driv. Tak se mejte koceny, uzijte si Silvestra a v roce 2009 ahoj.
Profilova fotka
Marti, tak snad to výjde dřív. Já dnes valím akorát nakoupit a pak budeme balit na ty hory (bágly, snowboardy, uff). Mně se nikam nechceee. :-|
Profilova fotka
Peti, vetsinou kdyz se nikam nechce tak je to pak supeeer. Urcite si to uzijete. Papa
Zeny moje :-) Pekny posledni den v roce, pro nas tak vyznamnem x-) a o pulnoci stastne vykroceni do toho noveho, prinasejici nove zazitky, radosti i starosti, vzpominky... Myslim na Vas vsechny, Vase Paja :-)
Profilova fotka
Ahojte holky, tak Vás vítám všechny v novém roce, doufám, že jste všecky vykročili tou správnou nohou!! :-D tak přeju hodně štěstí, zdravíčka a pohody, hlavně žádný rozvody.. ;-) Nám tu dneska začalo chumelit, už máme tak deset čísel, zrovna když končí dovča a zítra musim zase zpátky do práce :-S těch 14dní se přehouplo šíleným tempem, ještě k tomu jsem to skoro celý promarodila.. Zítra s chutí do práce x-) , mějte se, Peťa
Profilova fotka
Nazdar kočky, zdravím vás v novém roce 2009 a zároveň nám přeji, ať je ještě lepší než ten minulý, ať je skvělý a pohodový, užívejme si vzácných okamžiků, užívejme si jeden druhého, buďme jeden druhému oporou a budujme si svoje domovy, svoje zázemí, svoji jistotu....teď už je to jenom na nás :-) Buďme na sebe hodní a mějme se rádi x-)
Profilova fotka
Jinak jsem po 14 dnech v práci, teda sice jsem tu byla na skok i mezi svátkama, ale to se skoro nepočítá 8-) U nás od rána chumelí, konečně to vypadá jako v zimě, i když trochu sněhu by neškodilo, když byly svátky, ať se děcka vyřádí. Vánoce jsme prožili v míru a v poklidu, dá se říct, že jsme si užívali do sytosti a jako první manželské byly nezapomenutelné. Silvestr bujarý a veselý, dá se říct, že jsem se udržovala v lihu průběžně celé svátky, aby mě hned tak něco nepřekvapilo, takže ani hlava nebolela 8-) Doufám, že lyžařky si hory užily a jsou celé? 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky taky vás zdravím také jsem po 14 dnech v práci takže si to docela užívám, ale myslím, že mě to přestane bavit hned zítra a možná i dneska. Jïnak Vánoce byli fakt skvělé se svým drahým mužíčkem jsme pracovali na miminku takže uvidíme uvidíme. No doufám že nebudeme tak hnedka úspěšní no ale ikdyby tak zase lepší ted hned než abychom čekali několik let. Tak vám všechny zdravím a doufám, že se tady budeme vídat často.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den v novém roce 2009 všem! Taky přeji moc moc moc úspěchů a ať se vám podaří si splnit všechny vaše sny. ;-) Já chodila mezi svátky do hokny, ale pátek 2.1. volno, takže jsme si od Silvestra do včerejška užívali sněhu v Orlických horách. Sešla se tam dobrá parta, takže spokojenost. Byli jsme jezdit na Říčkách, ale nějak mi chyběla kondička, takže udržet se na prkně na ledu bylo docela umění, tudíž mám na zadečku krásný monokl. ]-( Vánoce super, asi jsem byla zase celý rok hodná. :-D
Zdravim sve oblibene zeny :-) Zofi, dej vedet, jestli se "prace" vydarila :-N ;-) Peti, cha, my Ti s Martou rikaly, ze to bude super :-) Ja jdu dneska na nehty /uz mi 4 chybi/ |-| a cely pristi tyden budu na zastupu v LIberci :-p Se vylozene nemuzu dockat, zapadnu ;-( Neni nekdo z blizka na kafco? :-D
jo a v PRAZE! :-D je tak 10-15 cisel snehu x-) a porad padaaaaaaaa x-) Mit volno, tak jdu na kopec :-)
Profilova fotka
Pavli, lepší se netěšit a pak to je super než naopak. ;-) Jinak tam s náma byl jeden kluk, co taky dělá u SA. V Brně je sníh pomalu celý víkend a dnes pořád taky chumelí a chumelí. :-)
No neke, Peti :-) Jak se jmenoval? Tak u nas prestalo chumelit a spise ten snih svisti s vetrem o zavod ve fujavici...Pocasko na zalezeni do postele s knizkou, svickoou a cajikem x-) To taky hodlam praktikovat, az dojdem s muzem domu x-) Holky, mate jeste vyzdobu? Ja ji zlikviduju o vikendu, ale zatim nechci, to je tak krasne, mit vsude svetylka a atmosku x-) V patek mame rozlucku se sefikem, ktery koncil k 31.12. a v sobotu maji prijet nasi, to zas budu vypadat 8-) :-D
Profilova fotka
Pavli, napíšu do IP. ;-) Já se chystám domů na čajík a Coldrex - knedlíček v krku je nějak čím dál horší. ]-(
Peti, tak jsem se ptala, ale toho fakt nezname :-N Jinak preju dobre rano ;-) Muj ma v unoru 30, tak vymyslim darek...vzhledem k tomu, ze miluje ty masinky, uz mam neco v merku, ale radeji to tu nechci psat. Nase zname dobre duse, znate to 8-) Petko, vylezela jsi ten krk? :-)
Nevzdam se... ]-( Preju pekne rano vsem nevestam ze zari 2008!!! :-)
Profilova fotka
Dobrý den, tak já se teda přidám ;-) Zdravotní stav stále nic moc, manžel už je taky na hromadě. V pátek nám přivezou pračku se sušičkou, jupííí...to zas budu půl roku bez peněz. :-| Pavli, zaslechla jsem, že ten borec dělá myslím na reklamacích, ale ono v SA dělá asi poměrně dost lidí.
Profilova fotka
Nazdar kočky, zdravím v novém roce a přeju samé dobré věci a lidi kolem sebe 8-) Nějak nám to tu poslední dobou prořídlo :-( No jo, ale leden bývá vždycky hektický, taky nevím kam dřív skočit, bývám tu každý den do večera. Pavli, já jsem před nějakou dobou taky vymýšlela co koupit, pro toho chlapa je to vždycky náročné :-| Nakonec jsem vybrala hodinky a frajer největší 8-) U nás chumelí x-)
Profilova fotka
Tady taky od rána sněží - už mám bílé auto, do večera to zas přimrzne a já budu muset ometat a škrábat - to bude zas cesta domů. :-(
Profilova fotka
Peťo, to taky nesnáším. Holky, čím vás manželé překvapili pod stromečkem? ;-)
no vida :-N Peti, pry ma byt velka chripkova epidemie, tak se drzte!!! JInak, toho klucinu se mi nepodari ani vyhledat v databazi, pokud nevim prijmeni, protoze P.je v SA spousta a celkove zamestnancu 900 ]-( Cauky ananas :-D anaz ;-) Hodinky mi muj nosit nebude, staci mu mobil :-p to ja bych bez hodinek nevysla z domu... ja mam jasnou predstavu, co by mu udelalo radost nejvesti, uz to i nejak organizuju, ale ridit vlak asi nebude az tak uplne easy zalezitost 8-) V Praze je uz 2.den pekna klemra, ale nesnezi :-( ale snih se drzi :-) Ja teda na darky pro sebe moc nejsem, kazdopadne jsem dostala papirovy scrapbook x-) , stepper, ktery jsem si prala, nejake kosmeticke kazety a povlak na polstarek s krteckem x-) a papucky snoopy x-)
Profilova fotka
Pavli, prý na tu chřipku zabírá to očkování (na tu, co se blíží), ale já se nestihla naočkovat, takže to vidím bledě. Anaz, já dostala od manžílka nový fén, protože ten starý mi umřel a je to pořádné dělo - nejlepší model od Rowenty. A ještě řetízek (teda spíš řetěz) od Stormu. ;-)
Profilova fotka
U nás už taky přestalo sypat 8-) Mně se snad chřipka nedotkne, ale vždycky když je chřipková epidemie, tak u mně vypukne angina jak hrom, tak nevím, asi jsem nějaká divná ]-( Pavli, ty jsi teda dobrý ďáblík, ještěže nechce řídit ponorku :-D Teda vidím holky, že jste byly celý rok taky tak hodné jako já (to se mi ani nechce věřit) :-p Já jsem dostala zlaté naušnice, prý ať ladím ke snubáku :-D mikinu, bomba tašku, zimní set oblečení a ještě fůru věciček. Musím říct, že veškeré oblečení vybíral manža sám a jako vždy naprosto odhadl můj styl, šikulka x-)
Profilova fotka
Ahoj holky také vás zdravím u nás toho mám taky hodně ale snažím se sem chodit co to jen jde. Od manžílka jsem dostala zlatý náramek , župánek ale takový ten heboučký a teploučký no prostě paráda- vybíral ho sám s paní v obchodě a¨myslím, že si na tom dal záležet, protože o tom asi mluvit i se svým partákem v práci takže to už je co říct . jinak do autíčka rozmrazovač a taky nějaké oblečení prostě je to moje zlatíčko. a holky co jste dostali od tchánovců ???
Profilova fotka
Ahoj Žofi. My dostali penízky, takže jsme je použili na Silvestra. Župánek jsem dostala loni. Je takový zelený (ladí mi ke koupelně, kde visí :-D ), taky heboučký a je na něm oslíček Iáček (miluju pohádku o medvíkovi Pů). Tím mě Petr fakt dostal. Přidala jsem fotku ze Silvestra do svatebního alba (teda doufám, že tam je...nějak mi to blbne).
Profilova fotka
Zofi, tak to Tvůj manža taky válel....stejně jsme si to ale vzaly šikuly x-) Jsem zvědavá, jak nápadití budou za pár let :-N Od tchánovců jsme dostali taky fůru hezkých dárečků, takové drobnosti které potěší, korálky, šálu, svícen, a taky penízky. Tentokrát jsem byla fakt z Vánoc nadšená, žádné zbytečné krámy do bytu jsme nedostali tento rok od nikoho a když tak takové, co se mi hodí x-) :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?