Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
podívám se :-)
Profilova fotka
lucy: Jo u sušení jsem slyšela - myslím, že se to dělá mrazem. Ale mám pocit, že to dělají jen na málo místech. Tak koukni na net, kde suší květiny mrazem. Ale já budu mít tak malou kytičku, že si ji nebudu nechávat sušit.
Profilova fotka
bessinka: no nám zbývá krom toho paraplíčka úplně všechno.. :-D už sis byla někde zkoušet nějaké šaty? já pořád uvažuju jestli jim to v těch salonech nebude divné, když si tam půjdu zkoušet šaty a žádné si hned nezamluvím... =-) a jak to že určitě nebude mít zvací koláčky?
Profilova fotka
bessinka: jo ještě jsem koukala do toho alba...a zajímalo by mě jak sis dělala sama ty vývazky a jestli se k nim přidává ještě nějaká kytička, nebo myrta nebo co... :-) ?
Profilova fotka
sonipa: No přijdou mi zvací koláčky znytečné, ale nic proti nim :o). Já si půjdu šaty teprve zkoušet, a normálně jim řeknu, že se nemůžu rozhodnout, možná si i nějaké zamluvím a pak tam dojdu, že už jsem si zamluvila jiné....Myslím, že to takhle dělá hodně holek. Jo vývazky jsem dělala sama, byla to zábava. ještě na ně dám korálek, ale musím koupit malou jehlu :o). Zkusím na ty vývazky vyhrabat návod a pošlu ti ho do IP, ju? jo a myrtu na ně asi dávat nebudeme...
Profilova fotka
sonipa: on nejde do IP vložit obrázek, tak já ten návod dám do svého alba, tak si to stáhni, jo? Akorát jsem ty vývazky dělala v ruce, nešpendlila jsem je..
Profilova fotka
holky já si teď připadám s šatama jako cvok :-D mě už se šijí... jinak u nás ani zvací koláčky neexistují =-)
Profilova fotka
bessinka: díky moc za návod...asi si je taky vyrobím sama, stejně tu kombinaci barev co chci těžko někde seženu a aspoň budu mít radost že jsem si je vyrobila sama... :-) s těmi šaty to udělám podobně, snad budou mít pochopení... 8-) teď nevím...ty si budeš šaty půjčovat nebo si je necháš šít? Jinak s těmi koláčky pořád nevím...ale zdá se mi že bez nich se dá dost ušetřit co jsem koukala na ceny...a pak to rozhodování...komu jo, komu ne a když všem, tak to opravdu vyjde dost... smudlinka: ahojky...a kdypak máte svatbu? u vás zvací koláčky nejsou...? odkud jsi? :-)
sonipa.dám ti ke mě do alba šaty které by se to mohly líbit :-)
Profilova fotka
Soni máme ji 1. dubna, jinak jsem od Olomouce a tady to neznáme
Profilova fotka
anka6: no šaty jsou nádherné...děkuji za inspiraci... :-) koukám ale že vy už toho taky máte plno nového :-) tak mě napadlo co se týče té spodničky...ta se dá kupovat ještě dřív než jsou hotové šaty, nebo je lepší se třeba poradit se švadlenou? je to nějak závislé na typu šatů nebo podle čeho se to kupuje?
Profilova fotka
smudlinka10: tak vidíš...jiný kraj jiný mrav... :-D i když to není zase tak daleko... :-) taky jsme chtěli svatbu 1.dubna, ale přesunuli jsme ji raději na sobotu 2.dubna, pokud tedy matrika dovolí...a to se dovíme až po novém roce... :-p a koláčky jako takové se u vás pečou, nebo vůbec?
Článek se načítá
Profilova fotka
koláčky se pečou ale dávají se den před svatbou jako výslužka ještě s nějakým cukrovím, těm co nejdou na hostinu a těm co tam jdou dostanou při odchodu ze svatby...no my máme termín potvrzený a celé rodině to vyhovuje, obřad máme až v 15 hod tak to bude takové uvolněnější a pak bude celej víkend na léčení bolehlavu :-D
Profilova fotka
smudlinka10: to je fakt... :-D my jsme chtěli jet v sobotu pak na hory, na takovou mini svatební cestu 8-) ...ale vzhledem k tomu že by si všichni museli brát kvůli nás dovču a pak taky kvůli dětem ve škole, jsme tedy raději zvolili sobotu a na hory pojedem tak jako tak...ale až v neděli, v pondělí si vemem dovču... :-) jinak ten odpolední obřad může být fajn...více času na přípravu a ušetří se za oběd... :-)
Profilova fotka
no u nás si bude brát skoro celá rodina dovolenou, přítel bude mít den před a v den svatby... pak možná v pondělí
Profilova fotka
sonipa: jo šatky si nechám šít, a je pravda, že když ty koláčky nebudeme mít, že i dost ušetříme, což je taky dobré. Původně jsme nechtěli dělat ani výslužky, ale nakonec asi budou..My budeme mít nakonec malou svatbu - jen 16 lidí i s náma a pak v neděli po svatbě uděláme party pro kamarády. A na svatební cestu pojedeme pak v létě do Skotska :o). Musím mezi svatbou a svatební cestou ještě udělat státnice ....:o(
Profilova fotka
smudlinka10: tak tomu my se právě chceme vyhnout, aby si lidi museli brát dovolené, spíš tedy kvůli kamarádů než kvůli rodině, tam by nikdo dovolenou nepotřeboval... :-) v pátek si vezmem volno my dva a v pondělí taky dovču kvůli těch hor... :-) bessinka: my to budeme mít podobné, akorát tu párty v ten stejný den...a výslužky nějak zatím neplánujeme...ale kdo ví jak se ještě rozhodnem, svatbu si platíme sami a peněz na rozhazování zrovna moc není, tak budeme muset ušetřit kde se dá...ale ne na úkor důležitých věcí, takže spíš oželím koláčky než šetřit třeba na snubácích... :-) Jinak Skotsko je super volba, taky bych se někdy ráda podívala, to budete mít super... ;-) A státnice ti vůbec nezávidím... Kolik tě budou stát šaty?
sonipa.prosím tě nevykej mi :-D :-D no záleží jaké šaty budeš mít a podle toho se kupuje spodnice,takže určitě poradit ze švadlenou :-)
Hurááááá hurááááá, musím se pochlubit. :-D Mám šaty. Jsou teda dost drahé, ale máma je z nich nadšená, takže vše OK. Teď musím zase přijít na to, jaké se k nim bude hodit kytka.
Profilova fotka
sonipa: No mě by měly šaty stát včetně ušití 4000 kč, což je super :o). Zrovna jsem si dneska tak říkala, že budu muset nějak ty šaty začít řešit. Až přijedeme z toho Egypta tak vlítnu do salónů, a pak budu muset hned ke švadleně, aby na nich začala pracovat ještě před Vánoci. Už se moc těším na to zkoušení :o). My taky nijak nerozhazujeme, penízky co ušetříme na svatbě pak dáme na to Skotsko :o). A tebe budou stát šatky kolik? A kde si je budeš nechávat šít?
Profilova fotka
anka6: já myslela vy...jako vy dva s přítelem... :-D ;-) ale jinak teda s tou spodnicí počkám...ještě že mě napadlo se zeptat, chtěla jsem být aktivní a třeba už si nějakou pořídit... :-D
Profilova fotka
daanka: no tak paráda...a co takhle dát fotku do alba? ;-)
když tak si najed na svatební spodnice a podívej se kolik druhů jich je, :-) :-)
Profilova fotka
bessinka: tak to máš super cenu... :-) já jsem se ptala zatím v jednom krejčovství a záleží na náročnosti...ale max. 5000,-, takže tak nějak podobně, snad, ještě se poptám i jinde... :-) taky se už těším na to zkoušení, ale pořád si říkám, že mám čas, tak nebudu vyšilovat... :-D šít si je chci nechat stejně až po novém roce...no...už aby to bylo... :-) kde jsi kupovala stužky na ty vývazky a jak široké...?
Profilova fotka
bessinka: koukám, že máme naprosto stejný plán - v dubnu svatba, v červnu státnice a v létě Skotsko - tak doufám, že nám to tak klapne -)))
SONIPA: Promiň, do alba si je nedám, ať je to překvápko pro všechny. Budu je mít jen půjčené z Třebíče.
Profilova fotka
daanka: jo jasně...tak to chápu... :-)
Ahoj holky,tak se přidávám k Vám, svatbu plánujeme na 30. dubna- termín jsme volili v dosatečným předstihu před státnicema (konec června). ;-)
Profilova fotka
lucy: Ty máš taky státnice v červnu a na svatebku jedete do Skotska :o)???Tak to je dobrá náhoda :o).
Profilova fotka
Ahojky ito: 30. dubna je taky pěkný termín (to mám narozky :o)). A státnice mám taky v červnu... Koukám, že je nás tu víc, které budeme mít svatbu a pak státnice. lucy, ito: Co děláte za školy? Bessi

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?