Menu Forum

Svatba v dubnu 2011

(Zamčená)
23. dub 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
Registrovala se 15. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 38 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
Registrovala se 15. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 38 přátel. Region České Budějovice.
 @kaatkka Jmenovky jsem si objednala z netu bez textu a text jsme s mamkou dopsaly. Mrkni do alba, mám je tam. Jako dárečky pro hosty máme malé hrnečky se srdíčky, a na každém je ještě od nás dopsáno B a J 23.4.2011. Jsou zabalené v celofánu a ovázané mašlí. Květiny budu mít orchideje (tmavě růžové) a bílé frézii. Maminky a babička budou mít 3 smetanové gerbery. Tulipány stejně brzo uvadnou, moc bych ti je nedoporučovala. Tak ať ti jdou přípravy.
25. bře 2011 v 11:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
snuflinka
Registrovala se 5. září 2010 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 50 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
snuflinka
Registrovala se 5. září 2010 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 50 přátel.
 Co se kytek týče, tak my máme svatbu do oranžova, já mám kytku z oranžových a bílých kal, maminky budou mít v kytičky stejné kytky a svědkyně bude mít jednu kalu zapletenou do náramku na ruku emoticon

Besi, pokud se ti k vínové svatbě nehodí žádná kytka, mrkni na vínové kaly, ty jsem chtěla původně ;) Jou krásný, sice drahý, ale po promocích mi vydržely skoro měsíc....
26. bře 2011 v 09:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
snuflinka
fotoportrét
fotoportrét
snuflinka
 @bessinka Jéé, já neumím číst emoticon Orchideje jsou krásný a taky vydrží, s těma se vdávala mamina
26. bře 2011 v 09:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
 @snuflinka Tak to jsem ráda, že máš zkušenost, že vydrží ....Už máš všechno nachystáno? Taky to máte za chvilku. Týden po nás.
26. bře 2011 v 10:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
snuflinka
fotoportrét
fotoportrét
snuflinka
 No jo, už se to krátí emoticon Vlastně už nám chybí "jen" upéct....No pořád nemám co na sebe, až se rozhodnu převlíct svatební šaty emoticon Máš nějaký tip?

Ty bláho, vy už za 4 týdny, co? Máš už všechno?
26. bře 2011 v 11:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
 @snuflinka No my budeme mít jen oběd a posezení tak do 5, pak hosté odjedou (bude nás jen 16 i s námi dvěma - jen blízká rodina), a my ještě pojedeme fotit s fotografem. Takže já šatky na převlečení nemusím řešit. Jojo za 4 týdny. No nemám došité šaty (já to takhle ale chtěla na poslední chvíli. Na druhou zkoušku jdu 29.3.), Jirka nemá komplet oblek, musíme objednat kytičky (za 14 dní), vybrat písničky na obřad a do restaurace, a vybíráme dovolenou. Chceme jet co nejdřív po svatbě. A vy pojedete někam na dovču?
26. bře 2011 v 11:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
 Ahoj holky,
jdu za váma na návštěvu, pánové dokončují stavební práce a uklízí emoticon Jak se máte?
26. bře 2011 v 11:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
 @smudlinka10 Ahoj, no my se máme fajn, ale co ty? Nervozita asi stoupá viď? Co ručka, už je ok?
26. bře 2011 v 11:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
snuflinka
fotoportrét
fotoportrét
snuflinka
 @bessinka Tak to nás je sice jen 20, ale zase s hostinou a oslavou se počítá až do rána.
Na obřad písničky už máme - hudba je zajištěná a pěkná. Ale do restaurace máme sice hrubý výběr, ale ještě nám to chybí vytřídit a udělat playlist, to je fakt emoticon

Těšíš se, nebo jsi nervozní, co kiksne?

Jinak na svatebku pojedeme snad na Sardinii v září a kdyby to vypadalo, že to neklapne, tak v létě nějakou last minutku
26. bře 2011 v 11:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
 @bessinka nervozita je na 150% emoticon ruka bolí ale v úterý už to sundaj
26. bře 2011 v 11:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
 @smudlinka10 No to věřím. Tak hlavně, že už ti to sundaj, a budeš mít ruku bez sádry. Pořádně si tu svatbu užijte :o). Hrozně se těším na vaše fotky :o)
26. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 23. dubna 2011
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Brno.
    Region Brno
 Ahojky děvčata, tak koukám, že jak se blíží svatba, tak nemáte čas psát. Já jsem zatím v klidu, ale musím přiznat, že jak to tu čtu, tak mě to pěkně znervózňuje emoticon . Nemám boty, nebyla jsem ještě na zkoušce svatebních šatů, nejsem domluvená s fotografkou na informační schůzce... Ale zatím se držím, i když se mě zbytek rodiny snaží nervovat různýma poznámkama typu, kdo s kým pojede autem?, už máš boty?, musíš se mnou do města, vybrat pro mě nějaký oblečení!... takže už to všechno vrcholí. Taky už jen dva víkendy a je ten náš. emoticon
4. dub 2011 v 00:31  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
 @itimich Jo nám taky ještě nějaké věci chybí. Jirka nemá došitý oblek (zítra jde na první zkoušku), nemá boty, košili, nemáme zamluvené květiny, ani vybrané písničky do restaurace a na obřad. A musíme ještě zavolat fotografovi, na dort, a na matriku a vsechno potvrdit. Ty jo už jen 19 dní :o). Těšíme se moc :o). Celý víkend jsme byli na výletech - Morava a severní čechy. Bylo to super. Po dlouhé době jsme byli zase víkend spolu :o).
4. dub 2011 v 08:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
 @bessinka Tak já už mám ženicha oblečeného i obutého (úplnou náhodou jsme koupili stejný boty, jako si koupil můj taťka). Příští pátek jdu na zkoušku šatů emoticon . Písníčky naštěstí taky mámek, fotografce jsem dnes psala, tak snad se brzy ozve. Dorty sice máme zamluvené, ale musím ještě pozměnit objednávu, vše máme s ořechama a úplně jsem zapomněla, že máme alergiky na odřechy emoticon . Jen ty boty pořád nemám emoticon , ale do zkoušky šatů je musím sehnat.
5. dub 2011 v 01:45  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kaatkka
2
Registrovala se 29. září 2010 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 22. dubna 2011
    Libeňský zámeček, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kaatkka
2
Registrovala se 29. září 2010 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ahoj nevěstyemoticon Už se nám to blíží... nám svatební zvony odbíjí už za 15dní;) Jen se trošku bojím počasí, podle dlouhodobý předpovědi má pršet a kolem 10°C, tak snad jim to nevyjde...
Jak finalizujete přípravy? My jsme o víkendu dokoupili kravatu a košili pro ženicha, včera jsem vyzvedla jmenovky a svatební čokoládky a jediný co nám zbývá jsou krabičky na výšlužky. Ty které jsem objednala jsou dost velké, tak bychom do nich museli dát tak 1/2 - 1kg koláčků. Jak to budete mít vy s výslužkama? Kolik kousků budete do krabiček dávat? Máte některá svatba na Libeňském zámečku?
7. dub 2011 v 10:02  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
 @kaatkka Ahoj, my máme do svatby 16 dní :o). Já to počasí nechávám na osudu, spíš si říkám, že bude hnusně a třeba mě to pak překvapí :o). A nějaké kouzlo mají i fotky při dešti emoticon . My jsme koupili v pondělí Jirkovi boty, košili, kravatu a manžetové knoflíčky. V úterý jsme byli u švadleny - já vyzvednout komplet šaty (foto v albu) a JIrka na 1. zkoušce obleku a vestičky. Nikde v ČB na něj nešel sehnat oblek, tak nám naštestí švadlena kývla a oblek šije. Bude ho mít 19.4. My máme krabičky takové ty normální - ne dortové, ani malé, takový ten obdélníkový tvar. No my jsme paní, co nám peče řekli do kolika to chceme výslužek a ona to tak napeče + objedná ještě 100 minizákusků a kremrole. Bude dělat asi 4 druhy svatebních koláčků plus normální cukroví plus to co objedná. My chceme na svatební stůl jen jeden talířek s koláčky, a svatební dort. Jinak nic. Takže budeme dávat kousky odhadem. A my máme svatbu na tvrzi Žumberk.
7. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
 Ahojky holky, tak my budeme rozvážet výslužky den předem, aby jsme se o to nemuseli starat na svatbě. Pak by nás někdo pomluvil, že ji nedostal... Ženicha už mám komplet oblečeného, už nám chybí jen moje botky. To mi zítra zavolají z jednoho salonu, jestli je mají, nebo ne. Má jim přijít zboží. A hlavně, jestli je stihnou dodat. 15.4.jdu na zkoušku šatů. To se moooc těším. Taky už jsem si koupila prádélko na svatební noc emoticon . Ještě musíme zařídit schůzku s fotografkou a mělo by to být všechno. Teď o víkendu jsme se byli podívat na Špilberk, kde budeme mít obřad, a zjistili jsme, že ho opravují. Tak nás málem odváželi. Ještě před uzavřením smlouvy jsme se paní v agentuře ptali, jestli to tam nebudou opravovat a ona tvrdila, že se bude opravovat v jiné části, ale že se ještě pro jistotu zeptá. No a v pondělí ji partner volal a ona mu říká, že to právě zjistila. Já bych tu babu roztrhla. Musím říct, že je naprosto neschopná. Předtím jsme s ní měli domluvenou schůzku a ona si odjela do Prahy ani nezavolala. A pak se ani pořádně neomluvila emoticon .
8. dub 2011 v 00:21  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
Registrovala se 29. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 199 příspěvků a 3 alba. Má 5 přátel. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
Registrovala se 29. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 199 příspěvků a 3 alba. Má 5 přátel. Region Louny.
 @itimich koukám,že s vama pěkně vypekla,proto je jasný,že nevolá emoticon
my taky budem rozvážet vyslužky 2 dny předem doufám,že to zvládnem časově a hlavně s malou.
Dnes jsme byli na zkoušce šatů,potřebujem menší úpravy no snad už máme všechno emoticon jinak chodím na solarko krom červenýho obličeje žádná změna emoticon ,ted by se akorát ještě hodil nějakej pěknej víkendovej pobyt pro nás dva emoticon
8. dub 2011 v 00:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kaatkka
2
fotoportrét
fotoportrét
kaatkka
2
 ahojky, tak to je tedy fakt sprostý z tý agentury, co vám udělali:(
Za jak dlouho to máte? My už jen 11 dní - snad vyjde počasí, číhám na net a koncem příštího týdne by snad mělo být okolo 15 °C a polojasno - přeháňky... No uvidíme, jak to nakonec dopadne.
V sobotu jsem si byla vyzvednout upravené šaty a den před svatbou si ještě zajedu půjčit spodničku. Šaty s ní vypadají mnohem líp.
Jak to máte s kytičkama? Vzhledem k tomu, že oba máme svědkyni, tak máme pro ně i pro maminky. Jaký je váš názor pro kytičky pro babičky? Počítáte i s nimi?
My nakonec výslužky rozvážet nebudeme a budeme je rozdávat při odjezdu svatebčanů z hostiny.
Přeji všem hodně úspěchů v posledních přípravách a ať nám to všem hezky vyjde...
11. dub 2011 ve 12:05  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
 @kaatkka No já mám svědkyni a Jirka svědka, ale svědkyně kytičku mít nebude. U nás budou mít maminky, a babička. My jsme právě rozdávání výslužek při odjezdu zavrhli, nechceme to tahat do restaurace. Vyzvednou si to všichni u nás až pojedou domů. Máme to jen do 6, tak je to v pohodě. Doufám v hezké počasí.
11. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
 @kaatkka my to máme 23.4., snad to tam bude vypadat trochu slušně. A jak píšeš, počasí nemá být nic moc, tak snad se dočkáme sluníčka.
Na zkoušku šatů jdu v pátek a už se nemůžu dočkat. Moc se na to těšíííím.
Kytičky mám pro sebe, maminky a družičky. Pro svědkyni nemám.
Výslužky rozvezeme v pátek, aby jsme se o ně nemuseli pak už starat. Aspoň trochu si ulehčíme toho shonu.
11. dub 2011 ve 22:15  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
 Tak holky, všechny které se vdáváte dneska jako já si to parádně užijte. Držím všem palce :o)
23. dub 2011 ve 03:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lucy441986
2
Registrovala se 28. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
lucy441986
2
Registrovala se 28. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 holky, co to máte dnes, moc vám přeju krásný počasí a když náme necháte pár slunečných paprsků na příští sobotu budu jen ráda -)))))))))))))))
23. dub 2011 v 07:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
snuflinka
fotoportrét
fotoportrét
snuflinka
 Holky zlomte vaz a přidávám se k lucy, nechtenám nějaké sluníčko na příští sobotu emoticon
23. dub 2011 v 07:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
janauhr
4
Registrovala se 15. března 2011 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 30. dubna 2011
    Zámek Vizovice, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
janauhr
4
Registrovala se 15. března 2011 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 30. dubna 2011
    Zámek Vizovice, Region Zlín
 Všem dnešním nevěstám přeji krásnou zábavu, žádné nervy a aby vám to všechno klaplo ! emoticon
A samozřejmě taky oroduju.... Trošku sluníčka prosím na další sobotu emoticon
23. dub 2011 v 18:52  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.