Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
My jsme byli dneska na honbě za prstýnky :) Bylo to teda chvílema za trest, ale nakonec máme vybráno a až budeme mít z matriky potvrzený termín, tak je objednáme, jupííí :)
Tak prstýnky my zatím ještě neřešili. Dneska si jedeme poslechnout kapelu, která bude nejspíš hrát na svatbě, tak doufám, že budou fajn a nebudeme muset nikam dál jezdit. :-) krásnou neděli všem!!! :-D
Profilova fotka
No my už máme prstýnky asi 14 dní vybrané i zjištěné kde nám je udělají, jen taky čekáme na potvrzení termínu... :-) A včera jsme konečně objednali první věc....krajkové paraplíčko pro případ že by nám počasí nepřálo... :-) daanka: jakou kapelu chcete na svatbu?
ahoj,tak včera jsem si chtěla pořídit boty na zimu a hned jsem si jedny odvezla :-) jasně,že svatební :-) neodolala jsem jim a sehnat u nás 36 vel.je zázrak.
ahojky tak jsem dnes objenala kapelníka jsem ráda že měl volno, je i družba a hraje jedna básen, samej humor:-) no jinak jak to tu čtu, tak jsem musela taky trochu pohnout:-)))
Profilova fotka
Tak jsme tu radostnou novinu řekli včera rodičům od přítele a přehodnotili a přesunuli datum z pátečního na sobotní...2.dubna... :-) Tak se nám ulevilo že už to máme za sebou a nemusíme všechno tajit...a konečně...sobota je fakt vhodnější a nebude nás aspoň nikdo podezírat z aprílového žertíku... :-D
Profilova fotka
sonipa: Tak to je fajn, že už jste vyřešili datum. 2.4. je taky krásné ;-) .
Profilova fotka
bessinka: to máš pravdu...myslím že jakékoliv datum bude krásné...a pro každého bude nekrásnější to jeho... :-) vy to máte 23. pokud se nemýlím? to se mi taky líbí...jen my chtěli začátek dubna, když už nám nevyjde ten podzim... :-)
Profilova fotka
Sonipa: Jasný, pro každýho je nejhezčí ten jaho datum.. My jsme zase chtěli konec dubna, ale já mám ¨30.4. narozky, tak jsme nechtěli v jeden den moje narozeniny a svatbu.. :-)
Profilova fotka
bessinka: to chápu...to bych taky nechtěla... :-) kde to vůbec máte?
my to máme taky 23.4:-)))
Profilova fotka
jupííí, tak právě nám volali z matriky, že nás tedy oddají toho 23.4....páč nejdříve nám tvrdili, že oddávají jen 2 víkendy v měsíci a 23. tam nepatřilo...a huráááá, prošlo to...
Článek se načítá
Profilova fotka
sonipa: My to máme na tvrzi Žumberk v jižních čechách. Mám fotku v albu. Dneska jsme s přítelem zamluvili dovolenou v Egyptě - pojedem teď 18.10. Nikde jsme celé léto nebyli - nebyl 2 měsíce doma, tak si to užijeme. My teda jezdíme většinou na poznávací dovolené, ale teď pojedeme poprvé za těch 7 let co jsme spolu k moři :o) Jupí!!Moc se těšíme...
Profilova fotka
ahojky, přemýšleli jste některá o čokofontánce?
Profilova fotka
Ahoj lucy: Já jsem o ní určitě neuvažovala - budeme to mít malé a jen tak do 4 hodin, takže pro nás to není.
Tak dnes jme byli na matrice :-) máme to 29.04.2011 ve 12.00 v kaply na Libeňském zámečku :-) sonipa: máte také už termín?
Profilova fotka
lucy441986: neuvažovali..je to krásné..ale jsou to další penízky navíc...a pak...budeme mít hostinu jen v úzkém rodinném kruhu a pak párty pro přátele v místě kde by čokofontánka byla asi jako pěst na oko... :-D ale jinak...proč ne.. :-)
Profilova fotka
bessinka: no místo na obřad máte krásné...teď jsem koukala... :-) a co se týče dovolené, tak už se vám to krátí...a aspoň si prodloužíte léto... :-)
Profilova fotka
tykwik: no termín máme...2.4.2011...máme ho potvrzený od agentury a té ho potvrdila jak matrika, tak hrad...takže jen stačí vyřídit formality, ale matrika trvá na vyřízení žádosti až po novém roce...no co se dá dělat...hlavně že termín je už rezervovaný... :-)
Profilova fotka
sonipa: Tak jsem koukala, že máš nějaké nové fotky v albu ;-) . Jojo na dovolenou se moc těšíme, už je zaplacená, tak už aby bylo 18.10. :-) .
lucy441986: o fontánce jsme uvažovali, ale zatím jsme ji zavrhli. máme obavy, že bysme pak všichni byli jako "čuňátka" :-D Zítra jedu zkoušet šaty, tak doufám, že to klapne napoprvé. :-)
Profilova fotka
tak s tím termínem to není vůbec jisté...napsali nám z matriky že v říjnu jsou volby a jak to bude se svatbami příští rok budou vědět až po novém roce... :-( tak nevím jak to potom všechno tak rychle zařídíme...
Profilova fotka
bessinka: pár nových fotek tam možná mám...a hlavně už máme doma to objednané paraplíčko... :-D :-) a neboj...do 18. to uteče jako voda... :-) ;-)
Profilova fotka
Sonipa: No to je tedy docela blbý, když vám termín potvrdí až po Novém roce. Můžeš nakoupit dekoraci, nechat si ušít šaty (nebo budeš půjčovat?) no a dál toho moc bez data nezařídíš...To vám nezávidím...
Profilova fotka
bessinka: šaty si budu nechat šít...ale zrovna tohle jsem chtěla nechat až na příští rok...ale prstýnky jsme si chtěli nechat udělat už tento měsíc a teď nemůžeme, nemůžeme rezervovat místo hostiny ani pro večerní párty, no prostě nic... :-p proto jsem myslela že to na té matrice pochopí ale nestalo se tak.... :-( no tak budeme zatím šetřit a nakupovat co jde i bez termínu a pak budem doufat že nám všechno to ostatní vyjde... 8-) A co vy už máte všechno zařízeno a co necháváte na příští rok.. :-) ? Plánujete zvací koláčky...já pořád přemýšlím, jestli je vynechat nebo ne...když je to pro nás pro oba druhá svatba..... =-)
Profilova fotka
sonipa: No zařízeno máme to co máme v albu. No a zbývá nám :moje šaty, Jirkovo oblek, prstýnky, kytky, dort (oboje máme v hlavě)...Z těch velkých věcí nám asi už víc nechybí. A zvací koláčky určitě nebudou...
Profilova fotka
my to máme s termínem taky nahnutý - za 14 dní by nám to snad už mohli potvrdit...jo holky a četli jste někdo o sušení svatebních kytek nějakou jinou metodou než, že to nechám usušit doma??
Profilova fotka
Ahojky, holky můžu se zase přidat k Vám? :-)
ahoj holky,u nás zatím nic nového,odpočíváme a přemýšlím kdy si jít zkusit nějaké šaty a hlavně kde :-) smudlinka10.vítám Tě :-) a chtěla jsem se zeptat poslala by si mi do IP kontakt kde sehnat to razítko,děkuji :-)
Profilova fotka
apvj ahojky, děkuji... no kontakt ti nedám, bohužel už ho nemám :-( ale je koupené z fler.cz snad ti to nějak pomůže, pokud ne tak zkusím pátrat v mailech atd... razítko už máme hodně dlouho

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?