Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
danka: No ono je to všude asi podobné :o). U nás teda byla krize spíše s přítelovo strany, ale hlavně, že jsme všechno přestáli. Mě dneska dorazil cilindr na Jirkovo auto a podvazek (mám je v albu). Kupovala jsem to tady na bazaru.
No začínám mít pocit, že přítel je taky v menší krizi. Cítím to z něho :-(
Profilova fotka
ito: Jako že má přítel krizi, nebo že vy ve vztahu máte krizi? To mě mrzí. A jak se to u něho projevuje?
no přítel, má celkem dost pochyby. což sem mu ale jasně řekla že si mě brát nemus,í ale on říkal že by je měl s každou. no napsal mi prý proč jsme spolu,co máme společného-po tom sem měla parádní depresi.no a pak sem zjistila, že měl v plánu pozvat jednu dívku na rande(naštěstí to ale neudělal).
Profilova fotka
ito: a to se stalo kdy? Teď někdy? Přijde mi divný, že po 7 letech chce zvát na rande jinou...A bavili jste se o tom? Co máte společného a tak? A pochyby má v jakém směru?
bessinka:tento týden. bavili jsme se o tom, dost sem mu toho napsala co máme společnýho. bohužel nejsem žádný velký sportovec a to je asi trochu problém.pochyby má o budoucnost se mnou. jestli nám to vydrží, jestli na něj budu pořád hodná,....samozřejmě že z těch jeho pochyb mám trochu obavy, ale mám ho ráda :-)
Profilova fotka
ito: My jsme taky měli celkem velkou krizi (to už jsem psala) na jaře. Asi tak měsíc to bylo všelijaké, ale rozcházet se přítel nechtěl, ani ženská v tom nebyla. Nakonec to všechno dobře dopadlo, ale musíte spolu mluvit o všem, opravdu to pomáhá. Rozhodně je lepší si všechno vyříkat teď, než potom po svatbě. Tedy to je můj názor. Teď je to mezi námi zase super, ještě snad lespší, než předtím :o). Teď 18.10. jedeme na dovolenou do Egypta, strašně se těšíme :o). Tak doufám, že to nějak vyřešíte.
Profilova fotka
to bessinka: mně je 28, takže nejvyšší čas na vdavky a založení rodiny ;-) přítel to vidí naštěstí taky tak, tak sem moc ráda, že můžu konečně plánovat svatbičku :) jinak my sme měli 7mi leté výročí 13.srpna. Oba už máme po státnicích a dál už mě na studia nikdo nedostane :D a co se týče krize, tak ta u nás proběhla taky...vlastně loni někdy v lednu, kdy si přítel zlomil na lyžích klíční kost a nějak nám to každodenní sdílení domácnosti nesedlo :D prostě musela sem se o něj starat, koupat ho, oblíkat, vozit, krmit, jak starýho dědulu ;-) páč měl tříštivou zlomeninu a s tou byl nakonec celé 3 měsíce doma ( plus dvě operace...) a on jako chlap to těžce nesl.... vlastně sem od něho utíkala do práce... to zní hrozně, že? Teď už se tomu jen smějeme :)) krize byla úspěšně zažehnána.
Profilova fotka
hanulinka: Vím moc dobře o čem mluvíš. Jirka měl 14.2.2009 autonehodu (smetl ho z vedlejší sypač). Vypadalo to, že přijde o nohy, nakonec je naštěstí má obě. Má v nich hřeby. Je po dvou operacích a ještě tak min. 2 ho čekají. Taky ležel 2 měsíce a nesměl se hýbat a ani nemohl jak měl obě špatné. Takže jsme si to prošli taky. A ještě to ani nebylo jeho vinou.. No má ty nohy napořád už špatné, dost ho bolej a tak.
Profilova fotka
hanulinka: A už máš něco nachystáno? Psala si, že musíš začít :o).
Profilova fotka
bess: tak to mě mrzí...to jsou přesně ty životní situace, které prověří vztah. A vy jste to perfektně ustáli....někdo "slabší" by vzal nohy na ramena.. A co se týče naší svatby, tak sem zatím ještě vůbec s ničím nezačala. Možná zítra,podle toho, jak se vrátím z Prahy, bych zašla na matriku poptat se aspoň na termíny. Víš, já teď hlavně řeším i místo svatby. Páč sem z Moravy a přítel je tady z Čech :))) zatím sme se shodli na svatbě tady v okolí Kutné Hory, ale když tady nebude nic kloudného, přesuneme plány na Moravu :)) takže vidíš, že to máme zatím takový volnější ;-) přece jen by bylo jednodušší přesunout 12 lidí na MOravu než 28 do Čech ;-) jenže já nechci stejnou svatbu, jakou měly moje dvě sestry na Moravě. To by byla nuda a naše rodina snad taky uvítá nějakou změnu :D takže se pokusím sehnat pěkné místečko tady.
Ahoj holky, doufám, že nevadí, že se zapojuji do vaší diskuze, ale zaujalo mě toto téma, jelikož v 22.4.2011 budeme mít také svatbičku:) Je tu některá z vás z Prahy? S přítelem se budeme brát na Libeňském zámečku a zrovna v tuto chvíli začínám s přípravami... To by člověk nevěřil, jak je těžké sehnat nějakou dobrou pekárnu, kde pečou svat.koláčky + cukroví nebo minidezertíky za slušnou cenu...:(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky je tu někdo??
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak postupujete? Mě asi tento týden přijdou šaty x-) Tak snad budou ok
Profilova fotka
smudlinka tak to ti zavidim :-(
Profilova fotka
Janičko co smutníš, však je času dost ;-) Kdy máte termín?
Profilova fotka
smudlinka : my totiž termín ještě nemáme jelikož nejsou peníze aby se mohlo zařizovat :-(
Profilova fotka
aha :-( no my jsme taky neměli penízky, pak zbývalo vždy pár kaček, koruna ke koruně a už máme dost věcí doma... třeba se to ještě změní ;-)
Profilova fotka
taky bych si to přála aby jsme penízky měly...ted v sobotu sem byla na svatbě své mladší sestry
koukam, ze jsem pekne pozadu. jedine co zatim mame je termin. taky bych uz asi mela zacit vybirat saty, ale potrebovala bych jeste nejaky kilco zhubnout :-D
Profilova fotka
kaatka ahojky no já nějak šaty bych ani řešit nemusela,ale ráda bych jiné sice nemáme ani termín :-(
Profilova fotka
Kolik je ségře? My jsme dvakrát svatbu stopli kvůli penězům, teď už to vypadá líp
Profilova fotka
Katko já jsem taky říkala, že ještě něco musím zhubnout a krejčová mi řekla, že udělá šaty tak ať se dají co nejvíc stáhnout tak jsem si je objednala :-D
Profilova fotka
smudlinka10 mojí sestře je o rok méně než mě sice 21 jí bude
Profilova fotka
tak to je starší než já :-) jsem ještě náctiletka poslední rok :-D
Profilova fotka
tak to jo a co na to tvý rodiče?
Profilova fotka
Oni to neřeší, v den svatby budeme s přítelem 5 let jeden měsíc a nějaký ten den
Profilova fotka
smudlinka tak to je pěkný
Profilova fotka
vy jste s přítelem jak dlouho?
Profilova fotka
my jsme spolu teprv víc jak rok přesně na naše výročí mě požádal o ruku

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?