Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
ahojky vítej k nám:-) kde budete mít svatbu??? na nic neni brzy:-)
děkuji :-) v Žatci v Křížově vile,ale taky musíme čekat až na matriku přijdou ppíry,jinak jsme tel.domluvený
opr.papíry :-)
my můžeme zamlouvat až v listopadu i telefonicky. tak ale i tak mám už foto protože v litopadu byna tohohle bylo pozdě:-( snad to vyjde:-) a co už máte?já jinak nic právě zkoumám barvu svatby - nevím jakou - fialová?růžová?oranžová?bordó???ach jo:-(
nám řekli,že máme přijím v prosinci,barvu máme jasnou bordo-bílá ted je hodně :-) mi už máme prstýnky,plyšáky na auto,košíšky pro družičky,vývazky,krabičky,zamluvenou fotografku,vybranou hospodu na hostinu,košily a regatu a pak už ani nevím,co Ty?
já píšu jak kdybych seděla u pc poprvé :-) no přečíst se to dá :-)
no to je mazec....já? já nic:-) jen foto a ted rozjíždím restauračku a pak kapelníka, kterýmu budu volat jen co mi zjistí příbuzní číslo... jinak já právě řeším barvičku a pak se vrhnu do vývazků a tak, dekoraci:-)
já si říkám,že jsme blázni :-) máte hodně lidí?mi jen 22
jo dost no, 40:-( teda počítám i foto a kapelníka, bez nich 38:-) to bude i tak pálka ty jo:-(
to je hodně,mi jsme měli původně jen 6 lidiček,ale pak jsme se rozhodli pro víc,nemůžem moc rozhazovat nejsou peníze.Pořád je kam investovat.
máte hrozný výdaje za foto,obřad a i kapelnika :-( to Ti nezávidím
můj přítel říká že si to musíme užít a nebudeme koukat na prachy:-) nejde nikho odmítnout, a to bysme mohli mít ještě víc
Článek se načítá
souhlasím,mi koukat musíme tak se krotíme :-) a lidičky který jsme chtěli máme :-) a jaká barva tě zaujala na poprvé?Mi chtěli oranžovo-zelenou,ale dcera rozhodla :-)
no právě nevím, asi růžovo fialová....ale nevím ještě:-)
fialová hodně letěla letos,taky se mi ta barva líbí a dá se tu hodně věcí sehnat od holek.Máte vybraný moc hezký místo na svatbu.
děkujeme moc:-)
a co tvuj přítel,planujete spolu :-) toho mýho to úplně pohltilo,někdy mi přijde,že víc než mě.Dneska mi donesl kytku,kterou chci mít jako svatební mam jí v albu,prej at se podívám jak budu spokojená a kdyžtak domyslím detaily :-)příjemné překvápko :-)
jj taky taky, ale teda jak ten tvůj, to ne:-))) ale tak já vybírám více variant a on to pak rozhodne což je milý:-) a mě to tak vyhovuje:-) kouknu na kytičku:-)
ta jak ma 4 veliký zelený listy. :-) taky pořád vymýšlíme něco :-) většinou se shodneme :-)
to je dobře...psala si že máš dcerku?jak velikou?
já už mám 2 děti,jedné je 13 let a druhé 16 měsíců jsou kočky :-) ty taky?právě ta větší letěla koupit si šaty a jsou bordo,proto ta barva :-) museli jsme se smát když to rozhodla za nás.
Profilova fotka
Teda vy jste to tu rozjely holky :o). Vítám nové příchozí :o). Už je nás zase víc!Tak veselé plánování a až bude něco nového, tak napište..Bes
ahoj,děkuji.
tak pak napiš jestli máš taky děti,já jdu se podívat na tv.zatím
taky děkuji za uvítání:-) já děti nemám:-)
tak to jo,časem budou :-) mi to vzali pozpátku :-)
jj časem jo, snad:-) my to bereme od začátku:-)
Vítám nově příchozí :-) Jinak my jsme se už konečně taky rozjeli :) Čtvrtek pátek jsme to konečně pustili i mezi rodiče a prarodiče, takže se začalo plánovat, kde slavnostní večeře atd. :) Za chvíli se jedem mrknout do zlatnicví na prstýnky, který jsme si vybrali na netu, abychom věděli, jak vypadají naživo. Termín máme na 90% z matriky potvrzený na 30.4., ale osobně to jedeme na pevno domluvit až na začátku října. No a 7. jdu s mamkou a sestřenkou vybírat šaty :) Fotograf je kamarád, takže to už naštěstí máme a budem to mít i s mega slevou, takže super. Kupujeme byt a budeme tam rekonstruovat koupelnu, takže každá ušetřená kačka dobrá :)
ahoj holky děkuji za přivítání :-) ,tak mi včera pořídili nějakou výzdobu na stoly,budoucí švagrová nám moc pomáhá je šikovná, takže nám připravuje překvapení. :-) To co bylo pro nás nejdůležitější (prstýnky a fotograf)máme :-)to nám zůstane napořád. No a teď nás čeká zkouška šatů,ale ještě čekám na novou kolekci.
sakryš vy toho máte:-) budu muset taky mrsknout ploutvema:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?