Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Ahoj,já dělám v Brně mikrobiologii :-D
Pro ty, které čekají státnice: Plánujete i nějakou svatební cestu?
Profilova fotka
ito: Jo my plánujeme svatebku v létě 2011 (tzn. po státnicích) na 3 týdny do Skotska :o). Snad nám to vyjde. A vy plánujete svatebku? Já studuju veřejnou správu .
No máme 3 varianty: 1. žádnou, 2. romantický víkendový pobyt v Bavorsku, 3. až říjen popř. listopad.......zatím počítám s tím, že snad po státnicích seženu a rovnou nastoupím do práce takže asi něco jako dovolená nehrozí, až snad po zkušební době. Ty jo ale Skotsko zní fakt skvěle.
Profilova fotka
No já taky plánuju najít co nejdřív práci, ale obávám se, že to nebude tak rychlý, tak doufám, že ještě dovolenou stihneme :o). My rádi jezdíme na poznávací dovolený, skotsko se nám moc líbí, tak snad to vyjde. Jen letos jsme udělali výjimku a teď 18.10. letíme do Egypta :o). Ohřát se :o)
Profilova fotka
ito: A po jaké době se s přítelem berete, jestli se můžu ptát :o)?
bessinka: už jedeme 7. rok :-) ale nebydlíme spolu, prakticky jsme spolu každý pátek-neděle(popř pondělí), o prázdninách teda víc. Přítel totiž pracuje jinde.
Profilova fotka
my máme 8.11. sedmé výročí... To jsme na tom dost podobně. My spolu bydlíme skoro 4 roky. A kolik ti je? Mě je 23, tobě bude taky tak nějak, nebo ne?
Jj,přesně. Taky 23:) Co už máš všechno zařízený?
Profilova fotka
Mrkni do mého alba, je toho celkem dost :o). A ty? Kdy proběhla žádost o ruku :o)?
Tak žádost proběhla 10.7.2010 ve Francii :-) Koukám, že ty toho máš už dost. My jsme včera konečně byli zamluvit termín na radnici a dnes teda domluvili hostinu. Jinak ale svatební šaty už mám koupený. No a zbytek tak nějak pomalu zařizuju.
Profilova fotka
jasný :o)A zařídíš si album, abysme se i my ostatní mohly kochat :o)?
Článek se načítá
zatím to mám u sebe v powerpointu ale neboj,určitě se do toho dám:)Momentálně sem ráda že jsem schopná odpovídat,ležím v posteli a léčím se, včera sem prochladla a dnes mám pocit že mám zacpaný od rýmy všechny dutiny. No nic,zatím pá(to psaní mě fakt asi vysiluje)...na albíku zkusím zapracovat ;-)
tak už sem dala něco do alba :-)
ito: píšeš, že máš šaty koupené v salonu Paulina, můžu se zeptat jaké a nakolik ti vyšli??
koopretina: Mě vyšli dost levno,ale to bylo tím že je už 1 nevěsta na sobě měla a byly ve výprodeji. Samotné šaty 3900.Jinak si k tomu právě nechávám dělat i spodničku. Paní sem napsala email, jestli bych se mohla druhý den stavit a šla sem tam s kamarádkama. Byl to můj první salon,tak nevím jak to chodí jinde, ale překvapilo mě, že paní vůbec nenaléhala a měla sem i dost na rozmyšlení.
Profilova fotka
ahoj holky :) tak to vypadá, že u nás taky vyhraje duben 2011 :) jenže jak tak koukám, tak to zatím docela podceňuju.... :( nemám zatím vůbec nic...ani zamluvený termín, ani fotografa, hudebníky....nic... :)) no, je čas začít plánovat ;-)
hanulinka 4: nejdůležitější je opravdu ta hostina,fotograf a hudba,teda i když záleží jakou kvalitu chceš:)Já to tento týden zajišťovala a zatím na duben v pohodě ale říkali mi, že třeba letní měsíce už mají termíny dost zabraný.
Profilova fotka
ito: pěkné album :o). hanulinka: Tak si také založ album, ať máme na co koukat :o). Jo jen taková rada, až budete zamlouvat termín - 23. - 25. jsou Velikonoce. Ne všude oddávají (vlastní zkušenost). Tak se rovnou ptejte, zda oddávají i na Velikonoce..
ito: my to máme taky 30. dubna, protože v červnu má přítel státnice. :-D a jak tak tady kouká, tak to ají skoro všichni. A se zasnoubením jste mého přítele předběhly o 8 dní. ;-) a na druhé straně Evropy. My byli na Kosu (řecko).Ale tu Francii Ti "závidím", tak bych to chtěla raději. Francie je můj velký sen. x-) Svatebku jsme zatím neřešili, ale na dovču bych samozřejmě chtěla. máme oba dva rádi řecko, takže když jsou penize, tak valíme do řecka. Doporučuji Krétu. Ale to skotsko, jak tu zmiňuje Bessinka, zní taky super. Jééé už aby byly zase prázdniny. x-)
Tak se mi dneska podařilo zamluvit DJe, aspoň k něčemu je dobré, že sem nemocná. Mám čas na plánování :-)
Profilova fotka
ito: děkuju moc za rady :)) vrhnu se na to.. bessinka: až se tady trošku rozkoukám a nasaju nějaké nápady, určitě si založím i album :)) moc se těším! a díky za typ.. My jsme se zasnoubili taky v Řecku ;-) na Lefkádě.. a můžu vám holky říct, že je to nejkrásnější ostrov, na kterém sme byli! Můžu porovnat sice "jen" s Korfu a Rhodosem, ale Lefkáda težko najde konkurenta :))
HANULINKA4: :-) tak to jsem se zasmála. :-D ti chlapi se rozjíždí se zásnubami asi jen na dovolených :-D to kdybych věděla dřív, tak bych jezdila na dovolenou ještě častěji. :-D
Profilova fotka
aji já sem se u toho pobavila ;-) ale u nás to bylo po 7mi letém vztahu, tak sem to uz tak trochu čekala :))) jak se říká, po takové době se buď lidé rozejdou, a nebo vezmou ;-)
Profilova fotka
Já tayk trochu čekám zásnubní prstýnek teď v tom Egyptě, ale uvidíme :o). Vdám se kdyžtak i bez něj :o). hanulinka: Kolik ti je, a bydlíte spolu s přítelem?Jestli neva, že se ptám. Smluvily jsme se s ito, že jsou spolu taky 7. rok, my máme s přítelem 8.11. výročí 7 let a koukala jsem, že vy máte taky 7 let :o). To je dobrý :o). My jsme na jaře tu pověstnou krizi měli a bylo to blbý, ale už je zase vše ok, spíš bych řekla, že lepší :o). Takže my máme krizi za sebou a doufám, že už jiná nebude. A jak jste na tom ostatní? Žádná krize nebyla? bess
ahojky holky, tak já jsem byla požádána o ruku doma v našem novém bytečku a byla to fakt velká romantika, v životě bych do svýho broučka neřekla, že dokáže být tak romantickej... Náš svatební den máme naplánovaný na 23. dubna, a to že jsou zrovna velikonoce jsem zjistila asi týden po zamluvení matriky...., tak doufám že na matrice jsou si toho vědomi a že mi to později nezruší.... Jinak mám zamluvenou restauraci na hostinu a kapelu. Šaty jsem ještě vybírat nebyla a jak tady koukám tak to máte většina za sebou, že?? Jste někdo z Brna a okolí?? mohla byste mi některá doporučit nějaký salón v Brně?? Jejich tam strašně moc...
ahoj holky,tak včera jsme zamluvili kapelníka v náš den měl poslední volné místo :-) ,jinak obsazen az do listopadu.Jsem ráda,protože tady někoho sehnat je nemožné:-)Někdy v polovině řijna si pojedu zkoušet šaty,doufám,že budou i na mě :-)
bessinka: Tak co se týče krize tak nic až tak velkýho nebylo,možná tak po 3 letech ale ne že bychom se rozešli. Občasné hádky to jo, ale u koho taky ne:-) koopretinka: já mám pocit,že ty salony ruší nebo přestěhovávají,pamatuju si na Maliňáku a Masaryčce a ted sem tam už ani jeden neviděla. Jinak sem ti psala kde sem to sehnala já, to byla fakt náhoda. Jo a jinak vím že je salon na Orlí, chodila sem do toho baráku na kosmetiku ;-)
Profilova fotka
kopretinka: taky jsem slyšela, že na Orlí je salon opravdu moc fajn....
BESSINKA: JJ, i my jsme krizovali. Teda hlavně já. Ale tím prstýnkem jako by vše opadlo a teď se oba moc těšíme, jak to bude dál. Doufám, že nám to vydrží bez hádek zase osm let. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?