Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
No tak vidíš ... Oni až se budou vdávat, tak sido toho taky nenechají mluvit ... Jo názor jo, ale přesvědčování - to ne ... Už jsem dala ty prstýnky do alba .. Budou stát max 7000,- super cena :-D
Profilova fotka
Jo jsou krásný.... mi máme kombinaci zlato-bílé zlato a už by měli každým dnem přijít... Dneska objednám přítelovi košili, nakonec jsem vybrala meruňkovou - mám jí v albu i s kravatou a k tomu světlej - tmavší krémová - oblek a bude krásnej... A barvu růží sladím s košilí...
Profilova fotka
Můj ženich teda bude mít klasika černý oblek a bílou košili akorát kravatu bude mít sladěnou s kytkou... takže kravatyx jsem koupila už asi 4, nevím co s nima budeme pak dělat :-) a sladíme to až v ten den D :-)
Profilova fotka
.. teď sháním tác pod dort ... 40x40 + - 2cm ... nevíte kde ho koupit? Nějaký pěkný co se bude hodit k našemu dortíku? Jo a taky .. budete mít jmenovky na stolech?
1980mat: Ahojky, já si myslím,že zlatá střední cesta bude úplně nejlepší a zámek Jemniště je krásnej.Doufám,že sis už vybrala :-) Hezký den ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky tak jsem se zase vrátila od zubařky takže mám zase dřevěnou pusu a vypadám jako blázen :-D Můj ženich má tmavý oblek (ne klasického střihu) a smetanovou košili, kravatu a vestičku, protože já mám smetanové šaty. Kytí budou světlunce lososové růže a ženich bude mít jednu růžičku stejné barvy v klopě. Já osobně moc světlým oblekům nefandím, ale to je samozřejmě každého věc ;-) ;-) Rozhodli jsme se, že nebudem ladit kravatu ani košili podle kytí, protože mám strach, že to barevně netrafíme. Dzabii tak to ti nezávidím. Určitě to překonáš a injekce budou v pohodě!!!!!! :-) :-) :-) My máme jmenovky z usušených lístků břečťanu. arwen tak se měj krásně na dovče. Taky bych jela jééééééééééééé ;-)
Profilova fotka
Ahojky kouzlo, koukala jsem ti do albíka na ty břečťany, vypadá fakt super ... ale k nám musím právě vymyslet něco jiného .... =-)
Profilova fotka
Jo mě se to moc líbí. Nápadité a bez nákladů :-D :-D :-D V sobotu nám přišlo reklamní DVD od kameramana a musím říct, že se nám to moc líbí jak to dělá. Když to bude v tomto stylu tak budu spokojená. Taky se skoro tchýňka pokoušela vyfotit prstýnky, ale bohužel jí to nešlo a není tam vůbec nic vidět. :-( :-( :-(
Profilova fotka
No, jenomže já nemám naprosto žádnou fantazii (co se tohoto týče :-) ) .....
Profilova fotka
Já jsem měla druhou verzy jablíčka a v nich zapíchnuté jména. Nebo drátek nahoře zatočený (do šneka) a tam zasazený lístek s jménem. A drátek zapíchnuty třeba v kousku čokolády.
Profilova fotka
to zní hezky ... jen ještě najít někoho, kdo to udělá :-) :-D jsem na tyhle věci naprosto levá ... :-)
Profilova fotka
:-D ;-) to zvládneš
Článek se načítá
ahoj holky, kouzlo držím pěstičky ze zuby. Musí to být otravný pořád chodit k zubaři, snad to už bude lepší. Nám dneska do hotelu přišli ubrousky, jsou úžasný, měli být papírové, původně jsme chtěla látkové, ale slečna mi řekla, že budou papírové, ale jsem moc ráda, protože jsou nakonec z jemné textílie. Jsou moc krásný a hlavně pevný, takže budou super držet tvar. :-)
Profilova fotka
Ahojky holky jste tu někdo???? Jo jenni je to otrava a to mám ještě než odjedem do Čech min. 3 termíny, ale 2 jsou na profesionální čištění. Tak uvidíme co si ještě na mě vymyslí. Přítelovo rodičům se drobet povedlo vyfotit naše prstýnky. Dám je do alba, alespoň pro představu. Foto není kvalitní. Už se těším až je uvidím naživo. :-) :-)
Profilova fotka
Tak mi tam nejdou dát. Zkusím to během dne nějak udělat. :-(
ahoj holky, přidávám se do "klubu" :-) Svatbu máme 2.6., chytá mě docela slušná nervoza :-) ale v dobrém, těšíme se, nejsme sami, že? 8-)
Profilova fotka
Ahojky market výtám tě. Já už jsem taky nervózní jako blázen. Moc se těším, ale mám strach aby to vše dobře dopadlo lidi se bavili, nám se při obředu nestel nějakej trapas :-D a fotky a video se povedlo.Ještě mi pár věcí chybí a tak jsem z toho taky trochu nervózní. Ale těším se jak malé dítě.
Tak tak, pořád si říkám, co ještě ještě nám chybí, a všichni mě ujišťují, že nic, že máme vše. Ale samo že katastrofické scénáře jsou na místě: zakopnu, shoří zámek, nedojede fotograf, bude pršet....Ale myslím,že takhle šílíme všichni krátce před :-) Teď ještě řeším prádlo pod šaty, jsem trošku bezradná, ale snad to dopadne dobře :-)
ahoj marketko, vítám tě mezi námi. Mám úplně stejný termín svatby jako ty. Už se nám to krátí. Kouzlo už se těším moc na fotky prstýnků, určitě vypadají super. Příští týden už jdu nazkoušku účesu a líčení, tak snad to tentokrát dopadne dobře, ale když jsi vzpomenu, že od příštího pátku za 14 dní svatba, tak je to strašný, tak strašně to rychle uteklo, říkala jsem si rok to je času a najednou to není ani měsíc co bude svatba. Tak snad nebude pršet, to by mě kleplo. Dneska je tak hnusně, tak snad bude líp.
Profilova fotka
To řeším taky. Budu mít pod šaty korzet, ale klahotky si chci koupit jiné. Pak ještě nějaké na svatební noc. Dále samodržky punčošky. Pořád nemůžu sehnat šampaň barvičku. Taky ještě nemám nic na krk a vůbec nevím co. :-( achjo. Ještě pár svíček a ubrousků dokoupit a snad je to vše.
ahoj Jenn, tak já už zkoušku u kadeřnice mám za sebou, fotečky jsou v albu, sice se tvářím divně, hihi, ale to jsem se tak soustředila na tu fotku, teda kdy už vyletí ptáček, paní kadeřnice měla ze mě srandu, ale je šikovná a účes (i když jen náznak) se jí moc povedl :-) Líčení mě čeká v pátek 18., bude to náročné, jelikož se vůbec nelíčím, max. zaplácám kruhy pod očima, tak jsem zvědavá, jak budu vypadat :-) No a pak 26. rozlučka se svobodou 8-) Kouzlo: na prstýnky jsem taky zvědavá, budou určitě nádherné :-) No právě, počasí... My to máme na zámku, je tam krásná zahrada, doufám, že to vyjde, jinak mě z toho asi taky trefí, museli bychom fotit uvnitř :-|
Profilova fotka
Holky počasí to je další stres, ale co s tím naděláme nic. :-| :-| :-| :-| Holky co budete mít na krku ke svatebním šatům??? Já pořád nevím co.
Kouzlo:já chtěla prvně perličky, jsou v albu, ale pak mi je paní v saloně rozmluvila,že když mám kamínkovou korunku, tak perličky k tomu moc nejdou, sice mi to přišlo líto, ale uznala jsem, že má pravdu a nakonec jsem odcházela ze salonu s krásnou soupravou nové bižu, taky je k nahlédnutí v albu :-) PS: stejně se mi u těch perliček utrhla jedna řada, tak že by to bylo znamení? :-D
Profilova fotka
Bižu je krásná. Holky vůbec nevím. Musím zajít do města a juknout na něco co by se hodilo. Chtěla bych něco jednoduchého, elegantního a efektního.
určitě něco najdeš, a hledala jsi třeba i něco na netu? Že bys pak našla něco podobného u vás ;-) Kam se chystáte na svatebku? :-)
Profilova fotka
Dcela mě teď polilo horko, když jsem si přečetla co mi ještě chybí a tak už jsem zburcovala kamarádku a nejspíš zítra to půjdem vše dokoupit ať mám klid. Koukala jsem na ebay, ale pořád tam není to co bych si představovala. No budu ještě hladat a uvidíme. Market svatebku budem mít v Čechách s ostatníma házenkářema v Třeboni. :-D :-) Trochu mě mrzí, že nebudem mít takovou tu svatební cestu o které jsem vždy snila, ale co se dá dělat. Penízky potřebujeme na něco jiného. ;-)
taky jsem koukala do plánovače tady na brmse, ale myslím, že to bude v klidu. Jen ještě asi upřesnit, kdo s kým bude sedět v autku na obřad a vykoumat a upřesnit svatební dortík a je to :-) no a já musím pořešit to prádlo, jsem lenoch, nejsem schopná chodit déle sportovat a pak se divím, že vypadám jak soudek :-| takže tak. Jasně, to chápu, ty penízky, my si taky hodně věcí platíme sami, takže to fakt vidím na prodloužený víkend, však cooo,na svatebku se může jet kdykoliv, i rok po 8-)
ahoj kouzlo, já mám bižuterku co mám v albu a korunku a k popůlnočním šatům mám jantarovou korunky a bižuterku, ta se sice hůř sháněla, ale nakonec to dopadlo dobře.
Profilova fotka
To je sice pravda, že můžeš jet kdykoli, ale přeci jen to už není takové jako pár dní po svatbě, když j člověk ještě v novomanželské euforii ;-) :-) No co se dá dělat. Holky máte moc krásné biži. Budete jako princezny!!!!!!!!! Já jsem zatím vůbec nic nenašla ani náznak toho co by se mi hodilo k šatům. :-p :-( ]-( jenni jaké máš vlastně popůlnoční šaty??? a Ty market budeš se převlékat?
Kouzlo,převlékat se nebudu :-) No jo, na manželskou euforii se těším :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?