Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
1
137
138
Profilova fotka
No a to je aspoň nápad! :-))) No na konci září jedeme společně na akci tak jí to hned navrhnu! Když už ne k vůli něčemu jinému tak k vůli té výzdobě se prostě vdát musí! :-)))))
Profilova fotka
Až jí to řekneš, tak nás určitě pěkně prokleje, že jsme se na ni domluvili. Za chvíli bude poslední svobodná z lidí z bývalé práce
Profilova fotka
Jen doufám, že už ne na dlouho! Ale to asi moc neovlivníme :-( Každopádně tu výzdubu jí pěkně přednesu! :-))
Profilova fotka
můžeš to zkusit, uvidíme její reakci :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, hrabu tuhle diskusi ze zapomění. jakpak se máte? už máme 3 měsíce po svatbě a jak se novomanželům daří? My jsme se s kamarádkou dohodli, že novomanželi zůstaneme celý 1 rok po svatbě. takže zatím si tohoto označení ještě užívám. Normálně jsem skoro zapoměla, jaké to nna svatbě bylo. Úplně se mi vzpomínky mlží.jsem ostuda, ale ještě nemáme ani video ze svatby. Točil ho totiž průběžně strýc a bratr a teď nemůžu sehnat nškoho, kdo by nám to sestříhal. Ale už mám typ, tak snad to vyjde a pak si to všechno zopakuji.
Profilova fotka
holky už mají asi jiné starosti, tak sem nikdo nechodí. Po svatbě je to takové normální, občas se doma zabouří, občas je klid, ale změna kromě příjmení žádná
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Holky....no asi všichni koníkujete, že? Já se přiznám koníkuju taky v červenci se nám narodí prďošek...tak všem přeji boubelaté bříška :-D
Profilova fotka
Jojo, přesně tak, postoupily jsme do vyššího levelu na koníka. Lucenek, přeju ať je vše ok, hlavně klidné a pohodové těhu a krásné zdravé miminko! Já jsem měsíc po tobě a k nám do klubu srpnovek patří ještě Donka a Nikkyy, které jsou taky z června 07.
to je fajn....občas sem zaskočím kdo nově přibyl do těhu stavu :-D
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahoj Lucenek, tak co miminko? Já nakonec, ač srpňajda, tak mám taky červencové mimi (Anička vylezla 5 týdnů před termínem - 5.7.).
1
137
138

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?