Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Jo taky jsem zapoměla, že jsme konečně včera dovydražili to helium. :-D :-D Taď ještě musí dorazit a je to.
ahoj kouzlo , já mám populnoční , že jsou to svatební šaty v oranžové barvě, jsou to korzetové šaty, mají vyšívaný korzet a k tomu bohatou týlovou sukni taky vyšívanou. Může je dát klidně na chvíli do alba, protože u nás je viděla moje rodina a pro hosty a přítelovu rodinu je to překvapení. Tak je dam dám, tak uvidíte jak se vám budou líbit.
ahoj holky, už jsem je dala do alba, tady na té fotce nejsou nažehlené. Teď už je mám doma krásně nažehleně a jen čekají na den D.
Jenn, všechno super :-) obojí šatky jsou nádherné, jejej a ta barva popůlnočních, paráda :-) A kde jsi sehnala prosím ten korzet pod svatební šaty? :-) A bižu je taky fajn :-)
ahoj marki, dík za pochvalu, jako svatební budu mít jiné než jsou v albu, ty byli jen na zkoušku velikosti. Jinak svatební korzet jsme sehnala na www.luxusnipradlo.cz Chtěla jsem pod šaty původně samorržící podprsenku, ale korzet drží daleko líp, zkoušela jsem obojí a korzet vede.
Jenn, jo jo, na tu adresu jsem už zabrousila, ale nemám odvahu si to objednat, víš jak, třeba bude kratší a bříško, které chci zakrýt, mi nakonec jako pneumatika vyleze jinde :-| No a samodržku jsem taky sháněla, ale jak už jsem psala na jiné diskusi, dívali se na mě jak na v..la, co že to chci, když na mě 80C-D přeci nic není :-| no ale i tak, šatky mě fakt ohromily :-)
ahoj, já jsem právě v brně nemohla bílý korzet pod šaty sehnat, právě jelikož mám tak velikost 85C ne že by v menší něco bylo, tak jsem chtěla taky korzet, který by mi zakryl břicho, tenhle je super, sedí dobře a nic nejde vidět,.
Profilova fotka
Ahojky Marketko :-) co se týče nervového vypětí ... stoupá každým dnem :-D
ahoj Dzabii, máš krásné šatičky :-) No jo, ale určitě to bude pro nás všechny stát za ty nervičky :-D
Profilova fotka
Ahojky holky tak jsem si dnes pořídila podvazek. Vyfotím ho a dám do alba.
koulo už se těším na podvazek. Já ještě nechám chvilku šaty v albu a pak je smažu, aby byli pro přítelovu překvapení a taky pro kamarády.
ahoj kouzlo, podvazek je moc pěkný.
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuju jenni tvoje šaty taky. Oranžová ti sedí. ;-) Holky myslíte, že se malinkej křížek s kamínkama na tenkém řetízku na svatbu hodí?? Na jeden jsem koukala a docela se mi to líbylo. ;-)
koulo díky za pochvalu. Když se ti řetízek líbí, tak proč by si ho nemohla mít. Nejdůležitější je aby jsi spokojená ty.
Profilova fotka
Tedá já jsem češtinářka (líbylo :-p ) No protože budu mít dlohé vlasy, které mi budou ležet i vepředu přez ramena tak nechci nic obrovského, protože si myslm, že by toho bylo moc. Jen něco decentního. No zítra jdem do svatebního salónu tak se mrknu jestli nebude něco tam a když mě nic neuchvátí tak si ho asi koupím. Pořizovací cena asi 3 eura což je super i kybych si ho nakonec třeba nevzala.
tak to ti držím palečky, aby si byla v salonu spokojená.
Určitě něco hezkého najdeš :-) přeji krásné vybírání :-)
Profilova fotka
Děkuju holky snad už něco konečně vyberu. ;-) :-)
Profilova fotka
Krásné ránko, dámy :-) podvazek dostanu od budoucí švagrovky. Jak se to říká: něco půjčeného, nového a starého? Nebo je to nějak jinak? Pokud je to takhle, tak fakt nevim ... tolik věcí na sobě ani nebudu mít :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky. Měla bys mít něco půjčeného, něco nového, něco starého a něco modrého... ale proč to taky netuším, ale pro jistotu mám od každého alespoň něco.... ;-)
Profilova fotka
krom kalhotek, podvazku a náušnic budu mít jen šaty a boty ... tak teda nevím, co mi kdo půjčí :-) :-D :-D
Profilova fotka
čauky. Koukám, že už se rozjel červen 2008. To to letí. No nám už se to pěkně blíží co? :-D Koukám, že tu řešíte něco nového, starého...taky by mělo být modrého, darovaného :-N Já to vyřešila jednoduššse, spojila jsem několik věcí v jednu. Mám podvazek - NOVÝ, DAROVANÝ, MODRÝ... :-D
Profilova fotka
.. tak to je fakt super nápad .... :-) asi se budu opičit :-D
ahoj holky, já to vyřeším tak, že na obřad si vezmu rozchozené botičky a už je mám asi dva nebo tři roky, chodím s nima na ples, budou se mi hodit pod ivory šaty, takže to bude něco starého, všechno ostatní je nové včetně šatů a i dalších botiček, modrý mám podvazek a půjčený to nevím, to se dozvím ve svatební den, jelikož mi něco bde půjčovat kámoška, jelikož jsem říkala, že nevím co budu mít půjčený tak řekl manželce že mi má něco půjčit, ona je jeho manželka i moje kamarádka.
Profilova fotka
V pátek jdeme zkusit další půjčovny ... ženich je stále bez obleku ... a on se svojí atipickou postavou jen tak něco nesežene ... V Adině musela sjednotit 3 obleky :-) ale bohužel sako bylo již rezervované ... takže musíme hledat dál. Taky si chci koupit nějaké prádýlko ... teda mě stačí jen kaťátka, takže naštěstí v tom problém nebude.....
Profilova fotka
já čekám, až mi příjde podprda, objednala jsem si tu s gelovýma ramínkama a zádama :-)
Profilova fotka
já budu bez "práskačky", jelikož teda do těch šatů by se mi ani nevešla :-) :-D Až pak na večer na převlíknutí si nějakou vezmu ... :-D .... a na noc si chci koupit korzetík ... viděla jsem nádhernej v NewYorkeru cca za 500,- fakt byl pěknej a za ty prachy ... manžílek mi říkal, ať si nepořizuju nic zbytečnýho a drahýho ... prý to ze mě stejně serve .... :-D že to pak rovnou vyhodím :-)
Profilova fotka
já do šatů taky nebude mít. Chtěla jsem jí pod šaty na převlečení. No nakonec budu mít sukni a svatební triko. Ale hodí se mi na léto... ;-)
já mám teda pod šaty korzet, původně jsem nechtěla taky nic nebo samodržící podprsenku, ale bez korzetu prostě ten korzet na šatech padá a nevypadá to pěkně, s korzetem to drží a vypadá perfektně.
Profilova fotka
... tak to mě to drží samo, jako kdyby na mě byly ušitý :-) KOUZLO: ... Teď jsem se dozvěděla, že s tou boulí v puse půjdu nejdříve (pokud mě to nechytí) příští týden ... Jak rychle se ti to zahojilo? Mám strach to podstoupit před svatbou, abych neměla rozsekanou hubu :-x

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?