Menu Forum

Svatba v červnu 2007

(Zamčená)
30. črc 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 23. června 2007
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
 Jo taky jsem zapoměla, že jsme konečně včera dovydražili to helium. emoticon emoticon Taď ještě musí dorazit a je to.
8. kvě 2007 ve 13:04  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
Svatební výzdoba Kennoušek
PRO

Květy a dekorace - Region Hodonín
1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj kouzlo , já mám populnoční , že jsou to svatební šaty v oranžové barvě, jsou to korzetové šaty, mají vyšívaný korzet a k tomu bohatou týlovou sukni taky vyšívanou.
Může je dát klidně na chvíli do alba, protože u nás je viděla moje rodina a pro hosty a přítelovu rodinu je to překvapení. Tak je dam dám, tak uvidíte jak se vám budou líbit.
8. kvě 2007 ve 13:46  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj holky, už jsem je dala do alba, tady na té fotce nejsou nažehlené. Teď už je mám doma krásně nažehleně a jen čekají na den D.
8. kvě 2007 ve 13:56  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
 Jenn, všechno super emoticon obojí šatky jsou nádherné, jejej a ta barva popůlnočních, paráda emoticon A kde jsi sehnala prosím ten korzet pod svatební šaty? emoticon A bižu je taky fajn emoticon
8. kvě 2007 ve 14:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj marki, dík za pochvalu, jako svatební budu mít jiné než jsou v albu, ty byli jen na zkoušku velikosti.
Jinak svatební korzet jsme sehnala na www.luxusnipradlo.cz
Chtěla jsem pod šaty původně samorržící podprsenku, ale korzet drží daleko líp, zkoušela jsem obojí a korzet vede.
8. kvě 2007 ve 14:19  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 Jenn, jo jo, na tu adresu jsem už zabrousila, ale nemám odvahu si to objednat, víš jak, třeba bude kratší a bříško, které chci zakrýt, mi nakonec jako pneumatika vyleze jinde emoticon No a samodržku jsem taky sháněla, ale jak už jsem psala na jiné diskusi, dívali se na mě jak na v..la, co že to chci, když na mě 80C-D přeci nic není emoticon no ale i tak, šatky mě fakt ohromily emoticon
8. kvě 2007 ve 14:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj,
já jsem právě v brně nemohla bílý korzet pod šaty sehnat, právě jelikož mám tak velikost 85C ne že by v menší něco bylo, tak jsem chtěla taky korzet, který by mi zakryl břicho, tenhle je super, sedí dobře a nic nejde vidět,.
8. kvě 2007 ve 14:30  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahojky Marketko emoticon co se týče nervového vypětí ... stoupá každým dnem emoticon
8. kvě 2007 v 15:39  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 ahoj Dzabii, máš krásné šatičky emoticon No jo, ale určitě to bude pro nás všechny stát za ty nervičky emoticon
8. kvě 2007 v 16:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Ahojky holky tak jsem si dnes pořídila podvazek. Vyfotím ho a dám do alba.
8. kvě 2007 v 19:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 koulo už se těším na podvazek. Já ještě nechám chvilku šaty v albu a pak je smažu, aby byli pro přítelovu překvapení a taky pro kamarády.
8. kvě 2007 v 19:20  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj kouzlo, podvazek je moc pěkný.
8. kvě 2007 v 19:33  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Děkuju jenni tvoje šaty taky. Oranžová ti sedí. emoticon Holky myslíte, že se malinkej křížek s kamínkama na tenkém řetízku na svatbu hodí?? Na jeden jsem koukala a docela se mi to líbylo. emoticon
8. kvě 2007 v 19:40  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 koulo díky za pochvalu. Když se ti řetízek líbí, tak proč by si ho nemohla mít. Nejdůležitější je aby jsi spokojená ty.
8. kvě 2007 v 19:45  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Tedá já jsem češtinářka (líbylo emoticon ) No protože budu mít dlohé vlasy, které mi budou ležet i vepředu přez ramena tak nechci nic obrovského, protože si myslm, že by toho bylo moc. Jen něco decentního. No zítra jdem do svatebního salónu tak se mrknu jestli nebude něco tam a když mě nic neuchvátí tak si ho asi koupím. Pořizovací cena asi 3 eura což je super i kybych si ho nakonec třeba nevzala.
8. kvě 2007 v 19:53  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 tak to ti držím palečky, aby si byla v salonu spokojená.
8. kvě 2007 v 19:54  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 Určitě něco hezkého najdeš emoticon přeji krásné vybírání emoticon
8. kvě 2007 ve 20:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Děkuju holky snad už něco konečně vyberu. emoticon emoticon
8. kvě 2007 ve 20:14  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Krásné ránko, dámy emoticon podvazek dostanu od budoucí švagrovky. Jak se to říká: něco půjčeného, nového a starého? Nebo je to nějak jinak? Pokud je to takhle, tak fakt nevim ... tolik věcí na sobě ani nebudu mít emoticon emoticon emoticon
9. kvě 2007 v 07:29  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků.
 Ahojky. Měla bys mít něco půjčeného, něco nového, něco starého a něco modrého... ale proč to taky netuším, ale pro jistotu mám od každého alespoň něco.... emoticon
9. kvě 2007 v 08:59  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 krom kalhotek, podvazku a náušnic budu mít jen šaty a boty ... tak teda nevím, co mi kdo půjčí emoticon emoticon emoticon
9. kvě 2007 v 09:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 22. června 2007
    Na hradě Valdštejn, Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
 čauky. Koukám, že už se rozjel červen 2008. To to letí. No nám už se to pěkně blíží co? emoticon

Koukám, že tu řešíte něco nového, starého...taky by mělo být modrého, darovaného emoticon
Já to vyřešila jednoduššse, spojila jsem několik věcí v jednu. Mám podvazek - NOVÝ, DAROVANÝ, MODRÝ... emoticon
9. kvě 2007 v 09:43  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 .. tak to je fakt super nápad .... emoticon asi se budu opičit emoticon
9. kvě 2007 v 09:48  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj holky, já to vyřeším tak, že na obřad si vezmu rozchozené botičky a už je mám asi dva nebo tři roky, chodím s nima na ples, budou se mi hodit pod ivory šaty, takže to bude něco starého, všechno ostatní je nové včetně šatů a i dalších botiček, modrý mám podvazek a půjčený to nevím, to se dozvím ve svatební den, jelikož mi něco bde půjčovat kámoška, jelikož jsem říkala, že nevím co budu mít půjčený tak řekl manželce že mi má něco půjčit, ona je jeho manželka i moje kamarádka.
9. kvě 2007 v 09:50  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 V pátek jdeme zkusit další půjčovny ... ženich je stále bez obleku ... a on se svojí atipickou postavou jen tak něco nesežene ... V Adině musela sjednotit 3 obleky emoticon ale bohužel sako bylo již rezervované ... takže musíme hledat dál. Taky si chci koupit nějaké prádýlko ... teda mě stačí jen kaťátka, takže naštěstí v tom problém nebude.....
9. kvě 2007 v 10:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 já čekám, až mi příjde podprda, objednala jsem si tu s gelovýma ramínkama a zádama emoticon
9. kvě 2007 v 10:17  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 já budu bez "práskačky", jelikož teda do těch šatů by se mi ani nevešla emoticon emoticon Až pak na večer na převlíknutí si nějakou vezmu ... emoticon .... a na noc si chci koupit korzetík ... viděla jsem nádhernej v NewYorkeru cca za 500,- fakt byl pěknej a za ty prachy ... manžílek mi říkal, ať si nepořizuju nic zbytečnýho a drahýho ... prý to ze mě stejně serve .... emoticon že to pak rovnou vyhodím emoticon
9. kvě 2007 v 10:28  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 já do šatů taky nebude mít. Chtěla jsem jí pod šaty na převlečení. No nakonec budu mít sukni a svatební triko. Ale hodí se mi na léto... emoticon
9. kvě 2007 v 10:30  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 já mám teda pod šaty korzet, původně jsem nechtěla taky nic nebo samodržící podprsenku, ale bez korzetu prostě ten korzet na šatech padá a nevypadá to pěkně, s korzetem to drží a vypadá perfektně.
9. kvě 2007 v 10:35  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 ... tak to mě to drží samo, jako kdyby na mě byly ušitý emoticon
KOUZLO: ... Teď jsem se dozvěděla, že s tou boulí v puse půjdu nejdříve (pokud mě to nechytí) příští týden ... Jak rychle se ti to zahojilo? Mám strach to podstoupit před svatbou, abych neměla rozsekanou hubu emoticon
9. kvě 2007 v 10:38  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.