Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
axi a jak tedy ten závoj vypadá?? Nechápu jak to myslíš jen na jednou místě.
Profilova fotka
Oblečení to téměř nebarví, jen jsem měla malinko podprsenku zahnědlou, ramínka. Ale to opravdu jen ten první den, po osprchování už to nedělalo nic, takže doporučuju dva dny před svatbou. Byla jsem v Litomyšli :-) Kouzlo zkusím dát na chviku do alba fotečku nevěsty, od které jsem závoj koupila, snad to půjde :-)
Profilova fotka
Ok
Profilova fotka
Axi já myslím, že ten hřebínek bude úplně stačit a nebo třeba 2. Já osobně bych ho našila tak, aby nebyl vidět. No a pak ho normálně zapíchneš do vlasů a korunku zabuduješ tak, aby lícovala se závojem. ;-)
Profilova fotka
Tak už jsou fotky závoje v ablu - dala jsem je tam na chvilku, nechtěla bych prezentovat cizí fotky bez souhlasu, takže jen na chvíli a pro vás, milé červeňačky :-)
Profilova fotka
Axi: super .... a taky ti musím pochválit kytí .... je super ... nebude ti vadit, když si obrázek zkopíruji? =-) Také chci fialové kaly, ale ještě nevím tvar ... ale určo tmavé ... přesně jako jsou ve tvém albíčku :-D
Profilova fotka
Dzabii, jasně že ne, klidně kopíruj, co hrdlo ráčí, ona tam toho moc není :-) :-). Moje kytí nebude úplně stejná, určitě tam bude míň trávy a moje kaly a tulipánky budou zase o trochu světlejší, protože mám na šatech černou výšivku, tak abych nevypadala už úplně jako černá vdova :-) a ne jako panenská nevěstinka :-) Chtěla jsem kytí kulatou, tak převislou a teď budu mít takový jakýsi "patvar", ale my nemáme nic normálně, takže se to hodí 8-)
Profilova fotka
Jojo, tý trývy určitě míň a víc kal :-) :-D
Profilova fotka
axi a proč myslíš, že by ten hřebínek nestačil?
ahoj holky, konečně jsem dorazila domů, jeli jsme jenom do cestovky a pak k našim dát obvaz pro pejska a nakonec jsem tam byla až do půl deváté, ještě jsem tam uklízela a pekla biskupské chlebíčky našim na víkend, takže jsem se opravdu nenudila. Jinak holky já mám na závoji hřebínek, měla jsem ho tam už od výrobce. krásně tam drží. axi gratuluju ke kytičce.
Profilova fotka
Ahojky holky jste tu někdooooooooooooooooooooo??????????????????? :-o
Profilova fotka
AAhojky holky ... tak včera jsme oblek nepořídili ... Byly jsme v Adině a když už mu tern oblek byl, tak je zamluvenej ... no katastrofa ... ale tím odpoledne nekončilo ... z ničeho nic se mi v puse udělala boule na dásni jak svině ... tak z půjčovny rovnou na pohotovost... tam mi to řezali, propichovali, znovu řezali ... podotýkám BEZ UMRTVENÍ, protože kdyby mi dali injekci tak by mi nic dělat nemohli, páč bych omdlela .... takže jsem to podstoupila bez umrtvení ... bolelo to neuvěřitelně ... nečež páni doktoři nevědí co to je a boule tam je pořád .... Takže super... před svatbou ... no jestli mi budou chtít řezat hubu celou, tak fakt nevim ....... :-( ;-( :-( ;-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Tý jo dzabii tak to je něco. Mě řezali dásen ai pčed 11dny. Měla jsem ta taky bouly, ale doktoři věděli hned co to je (cista) Už je venku a jizva krásně zahojená. Dokážu si představit co jsi asi prožila, protože bez injekce já si vůbec doktora do pusi nepustím. A kdy jdeš znou k doktorovi?
Profilova fotka
Měla bych jít v pondělí ... a to ti to jako vyřízli ambulantně, jo? A to šili? Mě teda včera vůbec ... řezal a řezal pak si k tomu zavolal ještě jednoho dr a tak mi tam do pusy čuměli dva a říkali právě něco o cystě nebo o zánětu ..... Fůj stehy v puse bych asi nemohla mít ... :-o 8-(
ahoj dzabii, to je mi moc líto co se ti stalo. Snad to bude dobrý. Držím palečky.
Profilova fotka
Byla to taková mimi operace. Chodím na zubní kliniku kde je od normální praxe po impant. chirurgie. Měla jsem lokální anstezii a v puse 4 stehy. Ono ti dzabii nic jiného nezbyde jestli tě to budou vyndavat. Prostě se budeš muset se stehy v puse smířit ;-)
Profilova fotka
Dneska jsem si koupila červené balerínky a k nim náramek. Dala jsem foto do alba. Mám z nich velkou radost (červené botky jsou teď dost v módě) tak mrkněte. ;-) :-)
Profilova fotka
Tééda, ty jsou :-) Anestezie - to znamená injece - můj konec.... :-( :-( :-( Mám fobii na injekce ... proto jsem to včera vytrpěla bez ....
Profilova fotka
dzabii: držím moc moc palečky, ať je to rychle dobrý. kouzlo: jsou super. A holky,kolik máte těch botů? Já už v tom ztrácím orientaci :-D PS: to neberte ve zlým. :-D já jsem tu jen na skok, teď jsem dorazila z celodeního volejbalu-přímo po noční službě a čekám návštěvu, která už je za dveřma. Akorát jsem se stihla umýt a nachystat chlebíčky. už se těším, až otevřem lahvinku a poklábosíme-jelikož ten známý nám bude dělat řidiče, ale jeho drahou polovičku neznáme, tak to bude takové seznamovací :-) tak já zase pádím. Sháněla jsem bílé mašličky a meruňkové-jako už mám a nikde nemůžu sehnat. Prý jsou teďka všechny svatební vyprodané :-( a já bez nich nemůžu dodělat svatební noviny a jmenovky :-(
ahoj holky, arwen, já ani nevím kolik mám botečků, mám jich spoustu, vždycky si koupím nějaký a pak se mi líbí ještě víc jiný, tak si je koupím, na svatbu budu mít čtvery, jedny krémové pod šaty na obřad a pak bílé na podpadku pod bílé šaty na celý den a bílé boty na přezutí bez podpatku a pak zlaté boty, ty se mi hodí k populnočním šatičkům. Ty ostatní botečky co jsem si koupila tak je vynosím na dovolené a na jednání, takže to my starost nedělá. Jinak ti přeju krásný večer.
Profilova fotka
ahojky, tak konečně klid po sobotě a jsem u pc. po včerejšku máme za sebou poslední návštěvu zvaní na svatbu a už budeme jen rozesílat oznamka :-) dzabii: držím palce ať Ti vše dobře dopadne
Profilova fotka
ahoj holky, tak ten večer byl naprosto super. do postele jsem se dostala až ve 3h ráno x-) No tak já si říkám, že jedny mi budou stačit, proto nechci klasický svatební-pod šatama stejně nepůjdou vidět a hledám takové, aby byli pohodlné a já v nich vydržela celý večer a protože bude léto, tak otevřené a nejlépe páskové. No při nejhorším, mám jedny na hodně nízkým podpatku-bílorůžové, tak si je vezmu na přezutí. my jedeme pozvat a oznámka posílat v naší rodině příští týden a u přítelové rodiny již teď v pondělí.
Profilova fotka
Dzabi já z vlastní zkušenosti musím říct, že injekci málo kdy cítím a když tak je to jen chvilkové štípnutí a pak mám po celou dobu co se ti vrtaj v puse klid. Já osobně si raději nechám dát injekci a pak mám klid a je to jedno co ti dělají protože to necítíš. Injekce se vůbec bát nemusíš. Jestli vydržíš, když tě to řezali za živa tak injekce je naprosto nebolestivá záležitost. Myslím, že by ta moje operace ani bez anestezie nešla, protože to byl řezanec tak 2cm a to bych se asi zblázila bolestí. Držím palce ať ti to dobře dopadne a neboj injekce nic není. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Holky začínám mít docela nervíky. Vy jste pořád v klidu? Možná že mám spíš nevíky z konce sezóny, protože je ještě 5 zápasů do konce a my potřebujem bodíky. Nejhorší je, že hrajeme s těma co ty bodíky potřebujou taky dost nutně a tak to nebude lehké. A jestli budeme hrát tak jako včera tak jsme v háji jak Baťa s dřevákama. No začíná to na mě nějak padat :-( :-( :-(
Profilova fotka
kouzlo: to myslíš nastávajícího manžílka v soutěži? Já jsem celkem v klidu, ale já jsem kliďas od přírody, spíš zmatkuju, ale to musí být nečekaný komplikace a fofr. jo dzabii: já bych si taky nechala radši píchnout tu injekci, není to žádná hrůza a pak je to super, protože o ničem nevíš, jen slintáš :-D
Profilova fotka
Tak se mějte holky pěkně, připravujte se a pěkně v klidu, žádné stresování, ať si neuženete nějakou chorobu, svatba je veselá a radostná záležitost, tak žádné strachy! Já se jedu připravovat k moři a chytat opálení do šatiček (které mi stejně nevydrží). Pa
Profilova fotka
Ahojky holky ... pomalu začínám být nervosní taky ... jinak jsme včera konečně objednali prsýnky a dortík - ten jsem dala do alba ... prsteny tam dám během dopoledne ... Už jsem zase v práci. Se zubem půjdu až ve středu, už by tam měl být primář - tchánův známý ... takže to radši podstoupím u něj než u těch bláznů z pohotovosti ... ty se tvářili jako bych je tím otravovala ... No já vim, že injekce nic není ,,, jenže jsem prostě na to magor.... Mám na to fobii ... už jsem objednána i k psychiatrovi (joojo, už to došlo až tak daleko, psycholog nepomohl, šarlatáni taky ne ...) Je mi jasný, žýe to kuchání bude pod injekcí, jenomže to si mě moc neužijou, když tam budu dřevěná (omdlelá) na křesle ...... :-|
Profilova fotka
Ahojky, tak já jsem zase celý víkend nemohla "spát" z té mé kytičky... tak moc se mi líbila tu co mám na obrázku, já nevím, proč se vždycky nechám přemluvit k něčemu, co ani nechci. Máte někdo ženicha ve světlém obleku a světlou kytičku? Pořád mě to nějak trápí... Já mám smetanové šaty, krásný a nerada bych je "zabil" bordovo-zelenou kytkou??? Poradí mě někdo nebo si myslíte, že to půjde? Ach jo!!!!!!!!!! :-(
ahoj vanesko , můj přítel má přímo bílý saténový oblek a já mám ivory šaty na obřad, pak mám bílé, a kytku mám převislou, s bílými kalami a světle oranžovými růžemi a zelení. My jsme to ladili všechno do lososové. já osobně mám radši světlejší barvy. Já bych ti radila, aby jsi měla kytku jakou chceš ty. Záleží jen na tom aby si se cítila dobře ty.
Profilova fotka
Vanesko: hlavně si do toho nenech mluvit od ostatních (myslím tím maminu atd ...) Domluv se na kytí s přítelem ... fakt! Třeba moje máma - být na ní, tak by mi snad každý den rozmlouvá ty moje fialové kreace ... ale co, vdávám se já a ne ona... ;-)
Profilova fotka
Nu jo já vím, skočím do toho květinářství sama a řeknu co a jak... Naše mamka mi do toho nemluví vůbec, ale spíš kolegyňky z práce se kterýma jsem byla kyti vybírat a já sem strašně ovlivnitelná, ale nakonec mě mrzí, že jsem si nenechala udělat to co jsem chtěla... stejné to bylo se šatama...byla jsem je vybírat se ségrou a švagrovou, ale nakonec jsem šla sama a vybrala si nejkrásnější šatky....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?