Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahojky arween zubák dopadl celkem dobře. Stehy jsou venku a prý se to krásně zahojilo. Opravovala mi zouby úpně vzadu a to jsem myslela, že už pusu nikdy nezavřu a budu chodit pořád s otevřenou :-D :-D :-D ale nebolelo to. Byla jsem statečná holka :-D :-D :-D :-D :-D Já půjdu až přijedem do Čech do květinářství kontrolovat jaké růže tam budu mít. Barvu tar, protože nechci žádné překvapení. Paní říkala, že můžu kdykoli zavolat a když je zrovna budou mít na obchodě tak si je můžu přijít prohlédnout. Uvidime, protože paní říkal, že musí říct dodavateli, aby sehnal takovou barvičku co chci. Uvidíme jak to dopadne. A taky ještě musím pár kytiček doobjednat, protože je víc stolů.
Profilova fotka
Ježišišmarjá, my jsme prohráli s němcema na MS. To je katastrofa. Kouzlo, komu fandíš? ČR nebo Německu ;-) Já vám nenapsala, že já mám uskřípnutý nerv na krku, takže mě to bolí a blbě se mi otáčí hlava. Jsem jak ve vesničko má středisková :-D
Profilova fotka
arween sice žijeme v N, ale jsem češka jako poleno!!!! To jsme tedy pěkný ostudy, protože němci hokej hrát neumí. :-D :-D A otáčet celá se můžeš?????? :-D :-D :-D
Profilova fotka
...no můžu... :-D no já nevím, vyhrajeme nad kanadou a s němcama prohrajem, to se nám ještě nepovedlo. Tak mě napadlo a přítel je němec nebo Čech? A jak jste se tam dostali, kdo z vás dvou tam pracuje.val. Teď už asi oby dva,že. A co děláte?
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak se otáčej celá :-D :-D :-D :-D :-D :-D Přítel je Čech a hraje házenou (Handball) no a jednoho dne přišel a říká mám nabídku z Německa. No a bylo to. Teď v červenci to budou 2 roky co jsme v N. Zatím pracuje jen skoromanža. Uvidíme jak to bude dál. Chceme mimiko takže si hledat práci asi není aktuální. :-| No uvidíme
Profilova fotka
Tak, ať mu házení dlouho vydrží x-)
Profilova fotka
vyřídím a děkujeme :-D
Profilova fotka
Ahojky tak už zase v práci :-| ten včerejší hokej děs běs. kouzlo: ty botky jsou nádherný, supr barvička, krásně k tomu sednou. :-)
Profilova fotka
Ahojky dámy :-) taky už makám :-) jen není do čeho píchnout .... Včera mě nastávající vytáhl na pívo, tak mi dneska není nejlépe .... a to jsem měla jen 5 malých Plzniček .... Joojoo člověk stárne :-D už to není co to bývalo :-D Asi půjdu o hoďku dřív z práce (pokud si pro mě manžílek přijede) a pojedeme mu pro ten oblek.... ]-(
Profilova fotka
ahojky, dzabii my jsme se konečně včera sešli s Ondry svědkem a jeho přítelkyní, tak jsme trochu popili, pak jsem v tý restauraci ještě potkala bývalou šéfku, tak jsme taky dali panáčka...suma sumárum velká a malá Plznička a 4 panáčky. Ale dnes jsem v pohodě. :-D
Profilova fotka
... no teda v šestnácti, sedmnácti jsem vydržela víc ... ;-) :-D a nedokážu pochopit to, že jsem třeba druhý den mohla pít znovu ... (ne že bych byla nějakej alkoholik, ale to má za sebou asi každej, ne? - mládí, pá i so na různých akcích ...) no teďka bych to teda neustála ... Spíš budu ráda, jestli to ustojim dnes v práci :-N
ahoj holky, to já to mám z alkoholem dobrý,ať piju jak piju tak se nikdy neopiju a nic mi není, ne, že bych chodila do hospody, ale vždycky na plesech nebo různých akcí, vždycky chlapi, že mně opijou, ale jaksi oni jsou pod stolem a mně nic není ,kámoš si vždycky dělá srandu, že jim říkal, že ať semnou nepijou, že nevydrží, že mám nemocný játra a že se mi to tam mění ve vodu. Játra sice nemocný mám, ale pít můžu, prostě se nějak neopiju. Dneska jdu konečně do cestovky, konečně volali italy, jedeme na takovou druhou svatebku s pejskama v září do itálie na gargáno, našli jsme si v cestovce nějaký novější komplex, kde budeme mít vilku s dvěma ložnicema( protože ve druhé bude ségra, aby hlídala jednoho hafánka, protože budou tři), kuchyně s obývákem a koupelnou asi 40m2, a verandou a hlavně to má soukromou pláž a jenom 50 m, od ubytování, tak se těšíme. My sice vždycky chodíme na obědy a večeře do restaurace, budeme muset nějakou najít, kde budou moci pejsci, no uvidíme, protože už 6 let jsme jezdili s pejskama do chorvatska a tam nebyl nikde nikdy problém, i do vnitř mohli chodit, tak uvidíme. Příští rok by jsme zkusili asi francii, protože tam pejsci můžou skoro všude.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak mi jsme se včera domluvili, že na svatební cestu pojedeme v září, ale ještě nevíme kam, asi Španělsko, tam jsem ještě nebyla... jinak holky nevíte někdo webovou adresu na květinářství u želviček, kdybych tam náhodou našla podobnou kyti, abych vám jí mohla ukázat?
vanesko je to www.uzelvicek.net
ahoj holky, ještě jsem Vám zapomněla říct, že otec si konečně vybral oblek, černý s proužkama a dokonce ho ségra přemluvila, aby si do toho koupil i růžovou košili, aby ladil k mamině, protože ta bude mít růžové šaty. ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mám pár novinek - oznámení je v tisku, takže snad bude příští týden ve středu k rozeslání. V pondělí přijdou obálky (objednala jsem zlaté,i když svatba bude stříbrno - lila - bílá, ale k tomu oznamku se nějak hodí zlatá). Nejdřív mě to štvalo, ale pak jsem si řekla, že je to úplně jiná akce, to oznámení - pro uklidněnou :-p . Mám závoj, jupí! Včera jsem v něm chodila po pokoji jako trdlo ;-) . Pořád jsem měla dilema, jak to udělat, když chci závoj i korunku, abych nebyla přezdobená jako vánoční stromeček. :-( Nemáte některá nějaký super tip (fotečku)? Asi dám závoj odshora a přidělám ho nití na svou úžasnou čelenku (mám ji v albu), vlasy nechám polorozpuštěné nebo rozpuštěné úplně... po obřadu pak nitě přestřihnu a vrátím do účesu jen čelenku. Závoj chci určo jen na obřad, pak mi to přijde totálně divné a hlavně překáží. Tohle je zatím poslední verze, protože jinak nevím, jak mít závoj odshora i čelenku. Co vy na to? Minulý pátek jsem byla na nástřiku opálení, dala jsem si třetí nejtmavší odstín a byla jsem moc spokojená :-). Chce to ale předem peeling celého těla, abyste někde nebyly o dost tmavší. A první den se určitě nesprchovat, to nebylo moc příjemné, ale vydržela jsem to... Ani povlečení, ani oblečení se nezašpinilo (i když mě chlapík upozorňoval, že první noc - do toho osprchování - můžu něco ušpinit. Dneska po týdnu už je opálení docela smyté, no, uzvařu to tak, že na nějaké akce ANO a super (plesy, svatby atd.), ale permanentně asi NE! Platila jsem 300,-, v pohodě. Jo, ještě mi chlapík radil, ať se sprchuju a ne koupu, že se to nebude tak smývat :-)
Profilova fotka
Zlatý solárko :-) a závojík asi jen na obřad, ne? Teda já ho mít určo nebudu, tak to nějak neřešim, ale přijde mi to tak nějak logické, ne? Takže dnes opravdu jedeme pro manžílkův oblek :-) a v neděli jedeme vybrat dost a konečně ty prstýnky ... :-D tak snad mu do toho zase něco nevleze.... Dneska to máme za 41 :-D a strašně se těšííííííím
Profilova fotka
tak u želviček taky nemají tu kyti, tak holt až v reálu, ale je to bobík s břečťanem a bordo růžema (asi 13) okolo tráva a na ní jsou takový skleněný korálky, moc hezká, i když takovou jsem si nikdy nepředstavovala, ona ta květinářka holt ví co a jak pro koho a co? pořád jsem chtěla smetanové růže, ale vymluvila mi to s tím, že budem oba moc světlý a ještě světlá kyti. Nu asi má pravdu... Ještě vám řeknu, jak jsem prdlá já. Když jsem si koupila korunku, tak jsem jí nosila po bytě, pak jsem na ní zapoměla a šla s ní pověsit prádlo ven, potkala mě sousedka a divně na mě koukala. A já si až doma všimla, že mám tu korunku pořád... ale já si nemůžu pomoct, už se moc těším... ;-)
Profilova fotka
Ahojky axi tak to jsi mě potěšila, protože jsem před svatbou objednaná taky. A ják to na tebe stíkají? Přímo někdo nebo jsi v nějaké kabince kde jsoi trisky??? A nepálilo to třeba???? a co bličej jak to probíhá? Jsem zvědavá ať vím do čeho jdu. Já normálně chodím do slolárka takže hnědá jsem, ale prý ten nástřik je takový sjednocený a barva jak od moře. Axi prosím prosím napiš mi jak to probíhá. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to jsi mě axi celkem potěšila. Asi do toho taky půjdu. A kdy před svatbou je to nejlepší, 2 dny? Možná mi vydrží nějaké to opálení od moře a doma na balkoně se budu připíkat a pak tam možná hodím nějaký lehký samoopalovák. Ještě uvidím. Stejně potřebuji kvůli šatům jen ruce a výstřih.
ahoj holky, já když jsem si kupovala korunku, tak jsem si jí nasadila v autě( neřídila jsem) a taky se na mně tak divně dívali, no co. Radost byla, ale jakou mám dneska , takovou jsem už dlouho neměla, jelikož co mně paní sháněla smoking pro pejska tak ho pořád nemohla sehnat, už chuděra i do ameriky volala a oni pořád nic, tak mě dneska potěšila artichoke, psala jsem jí jestli by mi ho nemohla koupit přes ebay, protože jsem ho tam našla a koupila mi ho, tak bude do týdne nebo čtrnácti dnů doma, tak se tak strašně těším jak dítě na vánoce, protože jak by to vypadalo, když jeden pejsek by měl smoking, holčička šatičky a on chudák nic. Tak jsem moc a moc šťastná. No nic na chvilku se s váma rozloučím, protože za chviličku jedu do brna do té cestovky, ale musela jsem se s váma podělit o tu radost. :-)
Profilova fotka
Jenni tak to gratujuji ke smokingu ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
jenni,tak to je super, že to takhle vyšlo. :-)
Profilova fotka
Holky tak jsem si právě přečetla článek, že miminko Veroniky Žilkové je prý dost vážně nemocné :-( Já mám Žilkovou strašně moc ráda a docela mě to vzalo. V den kdy jí řekli doktoři tuhle zprávu jí umřel i tatínek. Musí to být strašný nápor na nervy. Já bych se asi složila :-( :-( Fakt srašný má prý nějakou brániční kýlu což je životu ohrožující stav a za měsíc se má chlapeček narodit. No budu jí držet hodně palce ať to dobře dopadne a doufám, že jí tisk nechá napokoji, aby vše dobře dopadlo. I to tam říká, že by touto cestou chtěla poprosit novináže, aby z toho nedělali senzaci, protože je to životu ohrožující stav i pro ni. Hrozný co se děje. Člověk má úplně strach pořídit si miminko. ;-(
Profilova fotka
Já žilkovou moc nemusím, ale je fakt, že tohle nepřeju nikomu. No a ta kýla, to je fakt o život. Nevím, jestli se z toho to miminko dostane.
Profilova fotka
Mě žilková nevadí .. ale tohle fakt nikomu nepřeju .... |-| Musí to být strašný .... já bych se asi psychicky zhroutila ... jsem taková slabší povaha ...
Profilova fotka
Ahojky berušky :-) Podílám se s vámi o senzaci z nástřiku, když mi poradíte co a jak tenzávoj i korunku - jak to skloubit :-D :-D :-D Tak nástřik: vzala jsem si staré miniaturní plavečky, ale může být i spodní prádlo. Sepnula vlasy do drdolu a šlo se na to. Trochu se prádlo ušpiní, ale plavky jsem v pohodě vyprala, takže klídek :-) I chlapík říka, že se vypere všechno... Vlezla jsem do takové kabinky (jako by paraván ze tří stran) a chlapík vzal takovou "jakoby kropičku na rostliny" tu nasadil na hadici, která vedla k přístroji vypadajícím jako vysavač. Párkrát stříkl do vzduchu a šli jsme na to... Byl to chlapík jako hora a já v těch mini plavečkách. Prostě legranda:-)! Pak už mi říkal, jak se mám postavit, zepředu, z boku, roztáhnout prsty, vytočit nohu atd. Pak je nástřik zezadu. Obličej stříkal tak, že mi řekl, ať se nadechnu, uvolním mimické vrásky a stříkl mi obličej - trvá to pár vteřinek. Chtěla jsem, aby mi to na obličej stříkl malinko míň, říkal, že to tak dělá většinou. Pak jsem se oblíkla a hotovka - celkem prostě max. 10 minutek, spíš 5. :-) Nesmíte si ten první den třít kůži, ani se mýt, umývat nádobí, koupat atd. Pokud se objeví nějaké flíčky, tak ta sprcha druhý den opálení scelí :-). Člověk smrdí jako natřený samoopalovákem, znáte to, ne? A první den jsem byla uleptaná taková a ten zákaz sprchování, ale pro krásu se musí trpět. Opálení bylo fakticky jako od moře, super odstín, celistvé. Dneska po týdnu jde malinko do žluta a na některých místech jsou při velice, velice, velice DETAILNÍM zkoumání vidět fleky, jak se to postupně odmývá. Ale musím říct, že oproti klasickému samoopalováku to žádné flíčky nejsou :-). 8-) Půjdu ve čtvrtek před svatbou, asi odpolko - vydržím nesprchování do pátku a pak v sobotu nádhera. Tak to jsem se rozepsala! Jenn gratuluju k oblečku:-) Žilkovic miminka je mi líto :-(, , Žilková mi přijde normální, ale její dceru bych asi mlátila vařečkou, aspoň tak na mě působí, i když ta média, kdo ví!!!
Profilova fotka
Axi moc děkuji za detailní popis. Aspoň teď vím do čeho jdu. Já bych chtěla jít nahoře bez. To by nemělo vadit né?Doufám, že tam bude ženská. :-D :-D :-D :-D :-D Aci a co zkusi na závoj našít mlej hřebínek tak aby nebyl vidět a prostě ho jen za tu korunku zapíchnout a kdykoli si ho měžeš sundat. ;-)
Profilova fotka
Taky jsem o tom hřebínku uvažovala nebo spíš o tenoučké průhledné čelence - ten hřebínek drží závoj jen na jedom místě :-( Já jsem o tom nahoře bez uvažovala taky, ale nějak se mi před chlapíkem nechtělo, jsem stydlivka x-) . Hned v úterý po svatbě frčíme do Egypta, tak to doopálím :-)
Profilova fotka
Axi: tak teďka jsi mě fakt navnadila taky ... a nebarví to pak na oblečení? Kde sis to nechala dělat? Teda nevím odkud jsi :-) :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?