Menu Forum

Svatba v červnu 2007

(Zamčená)
30. črc 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 22. června 2007
    Na hradě Valdštejn, Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 22. června 2007
    Na hradě Valdštejn, Region Semily
 no já mám korzet a šaty, drží perfektně a vypadá dobře emoticon
9. kvě 2007 v 10:39  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 už se nemůžu dočkat ...... emoticon Jen mě trápí ta moje papulka emoticon
9. kvě 2007 v 10:43  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
Svatební výzdoba Kennoušek
PRO

Květy a dekorace - Region Hodonín
1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 mně drželi taky dobře, ale jak se nažehlili, tak jsem si je doma zkusila a zjistila jsem, že nedrží, asi jak se to nažehlilo tak povolili vlákna, každopádně to bylo až po žehlení, aspoň u těch populnočních, protože ty bílé nedrželi už před tím nelíp, ale to z toho důvodu, že když porovnám oboje šaty, mají stejný střih, tak ty populnoční jsou o 6 cm menší, což je tak o číslo, takže bych snesla klidně i menší, ale v salonu mi tvrdili, že jsou mi malé a chtěli mi je rozšiřovat, ještě, že jsem si je nechala poslat domů bez úprav, protože oni mi oblíkli ty šaty prostě špatně, vzadu je zip a ten má být nad zadkem a pak je šněrování a oni mi ten zip dali až na zadek nebo spíš pod něho, takže bylo jasné, že nemohli sedět.

Já prostě nevím, ale my jakoukoilv věc na svatbu máme až na druhý pokus, místem to začínalo a dortem to končí, prostě až na prstýnky a oznámení máme všechno až na druhý pokus.
9. kvě 2007 v 10:46  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Nám zatím jde vše jak po másle, teda až na ten oblek emoticon no snad ho seženeme .... emoticon
9. kvě 2007 v 10:55  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 23. června 2007
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
 Ahojky holky tak jsem se zase vrátila od zubaře emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ještě párkrát a otvírám si svojí vlastní zubařskou praxi emoticon emoticon emoticon emoticon Taky mi přišla faktura od zubáka a myslela jsem že to semnou sekne. Doufám, že to bude u pojišťovny bez problémů. emoticon emoticon emoticon
dzabii mě se to zahojilo rychle 10 dní a měla jsem to naprosto zahojené. Ale musím říct, že to probíhalo bez jakých koli problémů i doktoři se pochválili, že to udělali dobře a krásně se to zahojilo. Neboj se to do svatby zvládneš. A už ti řekli co to je??
Podvazek jsem si koupila pro jistotu, kdyby jsem žádnej nedostala. emoticon
Dneska jdu vybrat a dokoupit věci ci nám ještě chybí. Doufám, že budu úspěšná.
9. kvě 2007 ve 13:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Kouzlo: to ti to dělali na soukromé klinice, že? No kdyby to bylo tak jak říkáš, tak bych si to taky klidně zaplatila ....!!!! emoticon a ani bych nemrkla ... Jenomže u Vás to funguje asi jináč než tady v čr. Tady i když dám doktrovi nějakou diškerenci emoticon , aby vše bylo ok, tak to je tak 50na50 ... takže párkrát jsem opravdu vyhodila peníze do luftu .... emoticon
9. kvě 2007 ve 13:25  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků.
  • Svatba byla 2. června 2007
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků.
  • Svatba byla 2. června 2007
    Region Blansko
 Ahojky holky, konečně jsem se odtrhla od práce a jsem tady emoticon.
U nás žádné extra novinky, tento týden budou oznaka, příští týden prstýnky (snad)
9. kvě 2007 ve 13:30  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Ahojky axi ... já se teďka trhám od práce docela často emoticon emoticon
9. kvě 2007 ve 13:35  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 229 příspěvků a 5 alb. Má 5 přátel. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 229 příspěvků a 5 alb. Má 5 přátel. Region Břeclav.
 Ahojky zdravím po pár dnech. Byli sme na návštěvě u tchýně. Musím se svěřit, že to vypadá bledě se svědkem od skoromanžela. Asi mu do toho vlezlo něco důležitějšího, snaží se to vyřešit, ale my jsme z toho kapku vedle. Takovýhle komplikace, to je děs běs emoticon
9. kvě 2007 v 15:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Ahojky Anien emoticon to je přece jasný,že ty přípravy nemůžou být bez komplikací ... Já mám bouli v puse, pejska jsme včera odvezli na pohotovost, tak si ho tam nechali na kapačkách ... a nemůžeme sehnat oblek pro ženicha ... takže já jen doufám, že se už nic horšího nestane .... emoticon
9. kvě 2007 v 15:30  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků.
 Holky, u nás je to taky na h....o, teď jsme se dozvěděli, že nám umřel nejlepší kamarád, měl jít na svatbu za svědka přítelovi, takže nic moc.... ach jo, to je ale hnusnej život...
9. kvě 2007 v 16:25  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Vanesko, to mi je upřímě líto ... vím jaké to je ztratit nej kamaráda ... emoticon
9. kvě 2007 v 16:55  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
 ahoj holky, tedááá, to jsou dneska samé nehezké zprávy emoticon , ale všem držím palečky, ať zase svítí sluníčko emoticon
My jsme si s miláčkem udělali generálku na svatbu v cukroví. Vytáhli jsme z mražáku krabičku s vánočním cukrovím, tak hezky cpeme. No jo a pak se máme vlézt do šatů, že? emoticon
9. kvě 2007 v 17:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Občas si pořádně osladit život nezaškodí emoticon emoticon
9. kvě 2007 v 17:21  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 To jo emoticon
Vanesko, to mě mrzí emoticon
Holky, doufám, že vás brzo zdravotní problémy opustí a bude zase líp emoticon
Dzabii: a co je prosím s pejskem? emoticon
Kouzlo: co jsi pořídila hezkého? emoticon
9. kvě 2007 v 17:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Boban začal z ničeho nic zvracet a tm se dehydroval ... načež řekli, že je podchlazenej (což nepochopim, když se chodí ven jenom vyčůrat ... jinak je to 100% postelák emoticon ) ... takže si ho tam chudinku mojí nechali ... no jo, ale bude mu už 18 ... což je dost emoticon
9. kvě 2007 v 18:03  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 Boban, supr jméno emoticon Co je to za rasu? My jsme zatížení na kokršpaněly emoticon Taky jsou posteloví a jak moc emoticon To má krásný věk, neboj, brzo už bude doma emoticon
9. kvě 2007 v 18:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Ahojky holky tak jsem se vrátila z nákupů. Už mám asi všechno. Pořídila jsem konečně něco na krk a na ruku z čehož mám obrovskou radost, samodržící punčošky v nádherné krémové barvičce, nějaké ty šminky na zkoušku líčení (ta bude nejspíš zítra), ženichovi boxerky pod oblek a na svatební noc.
Dzabi to není soukromá klinika. Tady v N je to trochu jinak řešené. Také záležíš jaké máš pojištění a podle toho platíš. My máme dobré pojištění. Sice tu fakturu musíme zaplatit, ale pojišťovna nám to proplatí zpět. Jinak by mě asi ráchlo. emoticon emoticon emoticon emoticon Je dost smutné že člověk musí uplácet, aby se něčeho dočkal a u doktorů je to ještě smutnější. Doufám, že to nikdy nebudu muset dělat, protože se mi to příčí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Strach o pejska to si dokážu představit. Taky ho máme naše mimino emoticon emoticon A 18 no to už je na knihu rekordů ne???? emoticon
vaneskah to je mi moc líto!!!! Když tady čtu co vše se vám hoky děje tak mám úplně hrůzu co přijde na nás. Docela už se těším až bude po všem a ten strach a stres jak to dopadne bude ta tam.

Až to vše vyfotím tak to dám do alba.
9. kvě 2007 v 19:43  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
 vaneskah: je mi to moc líto,oproti vám jsou naše problémy se svědkem nitěrné. už definitivně nám to odřekl, takže přítel je bez svědka. dost nás to mrzí, jelikož máme podezření, že v tom asi není úplně bez viny emoticon
9. kvě 2007 ve 22:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
klaras
Registrovala se 28. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 889 příspěvků.
  • Svatba byla 16. června 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
klaras
Registrovala se 28. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 889 příspěvků.
    Region Praha
 vaneskah..to je mi moc lito..
Doufam, ze se uz nikomu nic nestane a pujde vse bez komlikaci a uz ZADNY zubar.Taky mne to nekdy bere, ze uz je to jen za 5 tydnu,kdyby zacalo nejaky drama tak nevim..
9. kvě 2007 ve 22:52  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
 Zdravím pracující lid emoticon
10. kvě 2007 v 06:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 Přeji dobré ráno emoticon
10. kvě 2007 v 06:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
 Dneska jdem s mamčou do Brna, shánět jí nějakou látku nebo už hotový šaty. Taky ještě musím skočit na šatky a zkusit si je se svýma botičkama a koupit si něco na krk. Už teď mě bolí nohy když na to pomyslím emoticon
10. kvě 2007 v 06:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Dobré ráno holky emoticon
Boban je jezevčík kříženej s bobtailem emoticon ... takže jezevčík s delšíma nohama emoticon je super ... Prý už začal jíst .. tak uvidíme.
Budete mít pod šatama punčochy? Já teda ne emoticon
Zrovna jsem přemýšlela v noci na d tim zubařem. Když mě ten primář nevezme v to po nebo v út, tak už jsem se koukala po soukromých klinikách a zašla bych někam placeně emoticon jelikož krom toho primáře už žádnýmu státem placenýmu zubaři nevěřim ... Prachy fakt dělají svoje ....
Dneska to už máme za 35 ... A huráááá .... ANO emoticon to bude sranda ... pokud teda nebudu mít zdrátovanou pusu ...bych tu svatbu snad odřekla .... a posunula ... fakt! emoticon
10. kvě 2007 v 07:09  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 Super, že Boban baští emoticon
Samodržky jsem si koupila, ale taky zvažuju, jestli jo nebo nee, asi podle počasí emoticon
Dzabii, nešil, všechno bude dobré, držím palečky emoticon
My už jenom 23 dní emoticon
10. kvě 2007 v 07:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Já to mít za 23, tak si nechám snad dát pěstí,aby se na to koukali, jako že jsem chudinka ... nemohla jsem kvůli tomu ani spát ....
Manžílek nechce abych měla punčochy ... prý by mi pak smrděla bota na vybírání ... teda nevím jak na to přišel, když za tu dobu co jsme spolu jsem silonky na sobě neměla emoticon asi má špatné zkušenosti z dřívějška emoticon
10. kvě 2007 v 07:22  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 Dzabii, no Ty mě bavíš, smradlavá noha, no jejej emoticon Hihi, no ty zkušenosti, někdy člověk žasne, kde na to ty naše polovičky chodí emoticon
Mě už to fakt straší, nějak se nesoustředím, chvílemi se snažím na to nemyslet, a pak se zase culím a představuju si, jak tam stojíme a říkáme to své ANO emoticon
10. kvě 2007 v 07:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Jojo, vždycky mě dokáže překvapit nějakým svým výrazem ... emoticon aspoň není nuda emoticon a proto ho taky chci ... a on mě emoticon
Mě se pořád v hlavě kloubí zubař vs. svatba .....
10. kvě 2007 v 07:31  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
prin
Registrovala se 21. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album.
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
prin
Registrovala se 21. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album.
    Region Děčín
 Ahoj holky, dzabii ty máš svatbu ve čtvrtek? Nevím nevím bez těch silonek, nebudete mít puchýře...
10. kvě 2007 v 07:57  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 Ahoj holky, přeju vá krásný ráno, taky to máme za 23 dní, strašně rychle to utíká.
Já jsem byla včera v Brně a koupila jsem miláčkovi vak na oblek, prodávají ho v OP Prostějov, je super stál jen 280,-, je celej pogumovanej. Taky jsem koupila svědkovi jako poděkování manžetové knoflíčky a sponu na kravatu, je to sada a svědkyni jsem chtěla koupit kamínkovou sponu do vlasů, za svědkyni mi jde ségra a vím, že by s ní měla radost, protože si vždycky ze mně dělá srandu, že až budu spát tak mi ji vezme( když je u nás na návštěvě), protože ona by 500,- za sponku nedala, ale bohužel už jí nemají, tak jsem šla náhodou ještě do jednoho obchodu a koupila jsem jí tam truhličku a dala jsem jí do ní dva pytlíčky mořské soly, ona je blázen do takových věcí, tak snad se jim to bude líbit.

Dzabi: moc držím palečky s pejskem, určitě to dobře dopadne. A s tím zubem to dopadne určitě dobře a budeš krásná nevěsta.

Holky abych nezapomněla já si silonky dávat nebudu, už tak mám bohatý šaty, tak i tak mi bude teplo v každém počasí a hlavně si chci dát do botů party feet nebo spíš už jsem si je dala a je to pohodlnější, ale pokud se na to dají punčochy, tak se to odlepuje, takže u mně je volba jasná a i ségra s maminou si je tam budou dávat.
10. kvě 2007 v 08:00  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.