Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Jeee, Svojanov je krásný....to věřím, mě by asi taky omývali. :-) Obzvláště když už chystáme oznamka a tak...ale tak doufám, že když už to máme různě orazítkované z matriky, že se nic už nestane. Jako, má noční můra je, že dorazíme na obřad a oni nám řeknou, že jsme tam ve špatný den. :-D :-D
Profilova fotka
hmm... to se asi taky mohlo stát :-D . My si naštěstí vyrábíme oznamka sami a ještě nejsou vytisklá, a na prstýnky jsme si nedávali rytinu - jinak bych jí to dala zaplatit 8-) . No a moje šaty jsou tak trhlý, že je chci jen já, tak není problém přesunout rezervaci. 8-) broucina po ocku tě sleduji už delší dobu a moc se mi líbí tvoje originalita ve výběru šatů ;-)
Tak oznamka si taky vyrábíme sami...a doufám, že je někdy dovyrábíme. :-D Prstýnky na nás čekají v obchodě i s rytinou, ale ještě nebyl prostě čas pro ně zajet... Děkuji za pochvalu. :-) Úplně se červenám. :-) Snad pak nezklamu, až se tu objeví svatební fotečky šatek, co se mi šijí. :-) Budou tedy zcela a úplně modré. V salonech jsem nenarazila na žádné pravé....a hlavně ne na modré...ty mi všude rozmlouvali..paní, co mi šatky šije, říkala, že to vůbec není problém, že dnešní nevěsty nosí různě barevné šaty...a ukázovala mi, že tam zrovna šije jedny zelené...ale ne nic vybledlého, prostě taková tmavě zelená...ale úžadný modýlek... Jinak já pokukovala po tvém albíčku, protože tam máš krátké svatební šaty...ty jsem původně chtěla..ale přítel mě přemluvil, že mě chce mít za princeznu v dlouhých...tak jsem mu vyhověla. :-)
Profilova fotka
hmm já právě krátké nesehnala v salónech nic takového prostě nemají, navíc já si dost potrpím na materíál a střih a jsem totálně neromantickej typ. Nakonec jsem taky sehnala svoje nej..... a jsou hnědý (to je aspoň svatební barvička :-D :-D - moje oblíbená).... je mi jedno co si kdo o tom myslí, mě se prostě líbí
Jooo, to věřím....já si stále stojím za modrou barvou. :-D Hodně lidí mi to rozmlouvalo, že nebudu jak nevěsta atd. Ale modrá je prostě moje barva, a nedokážu si představit, že jdu v bílé. Jsem totiž docela bledule a ta modrá mě vcelku zvýrazní... Problém pro mě budou asi botky..nejsem zvyklá chodit na podpatcích....takže stále vyhrožuju tím, že půjdu v teniskách. :-D :-D No, rodinka už je ze mě div živa. :-D :-D
Profilova fotka
neboj modrý tenisky seženeš v pohodě 8-) :-D , taky mám z podpadků noční můru, navíc jsem dost vysoká, ale sehnala jsem pantoflíčky jen na 3,5 cm podpadku a bych pravdu řekla tak si pořád myslím, že by nejlepší bylo jít bosá ;-) a tenisky to jistí ;-) ;-) ZDAR VŠEM BOŘIČŮM TRADIC!!!! :-D :-D
Tak v teniskách se mi bude i líp utíkat, že. :-D :-D :-D Kdybych si to přeci jen rozmyslela. :-) Tím svého přítele děsím už dost dlouho, a mám pocit, že tomu začíná i věřit, že bych mu mohla utéct, takže už se na mě domlouval se svým svědkem, jak mě chytat atd. :-D :-D Njn, můj oblíbený instruktážní film je Nevěsta na úteku. :-D
Profilova fotka
To já už několikrát zdrhla, vždycky když nějaký můj bývalý přítel začal se svatbou a usazováním, tak jsem dostala zaječí úmysly :-D :-D Ale tentokrát už vydžím, nějak to fakt chci nebo co ;-) No přítel trošku nervózní je, jestli si ho opravdu vezmu, musím ho o tom pořád ujišťovat...... aspoň si toho bude víc vážit ;-) ;-) :-D :-D Týjo já se snad nakonec vážně vdám :-N
:-D :-D :-D :-D Tak jako přítel začal se svatbou asi po půl roce chození, to jsem se ho ptala, jestli nepotřebuje svěrací kazajku. Nikdy jsem nebyla velký příznivec svateb a vdávat jsem se nechtěla...ale minulý rok přítel začal vyvíjet větší aktivitu....a nakonec jsem podlehla....ale asi ho vážně dost děsím těma teniskama atd. :-D :-D A ženich bude oblečen klasicky, nebo vymýšlíte něco netradičního? :-)
Profilova fotka
Já bych právě chtěla ženich bez obleku, stejně bude vedro. Jen nevím jak to přesně provés - asi světlé kalhoty a košili s krátkým rukávem - jen nevím jestli s kravatou nebo bez? A celou tu svatbu chci spíš jako takovou slušnější pařbičku. Hodlám i hostům říct, že bez obleku.
Tak u nás už bouři vzbudilo to, že by ženich měl mít jen košili s rozhalenkou a ne kravatu.. Jenže přítel prostě kravaty nemá rád, tak mu ji nebudu nutit, že. Taky ho nechci nutit do obleku, protože jestli bude vedro, tak v tom obleku to bude sauna... Ale přišel s tím, že by oblek chtěl....no, tak se asi budeme snažit sehnat nějaký z lehkého materiálu...i když původně jsem chtěla, aby měl kalhoty a k tomu nějakou pěknou košili...
Profilova fotka
Já si taky říkám proč je trápit, mám raději když si nikdo na nic nehraje ;-) Navíc mám ověřený, že v ten víkend kdy máme svatbu je zaručený krásný počasí :-)
Článek se načítá
Fakt? :-) A kdo to zaručuje? :-N Jsem si totiž říkala, že si musím taky pořídit nějaký deštník...pro všechny případy... Tak myslíš, že je to zbytečná investice? ;-)
Profilova fotka
Hele, u nás bývá o tomto víkendu každým rokem pouť a já za celý svůj život (27let) nezažila, aby nesvítilo sluníčko. Už jsem se tomu kolikrát divila, že to není možné, ale je to tak. 8-) Já mám obřad a možná i hostinu venku tak bude hezky a basta! :-D Spíš mám strach, že bude vedro
Tak je pravda, že z vedra mám větší strach než z deště... :-| Docela hodně se potím, takže si to moc nedokážu představit, jak v těch šatech vydržím.... Určitě se budu brzo převlíkat do něčeho vzdušnějšího, proto nechci ani hosty nějak týrat v oblecích...
Profilova fotka
no taky mám z toho obavu, moje šatky jsou z poměrně silného materiálu - ale je to len, tak snad to bude dýchat.... hele broucina já myslím, že my dvě uvažujeme dost podobně ;-)
Taky koukám. :-) Jsem ráda, že si můžu s někým tak hezky přizvukovat. :-D Protože někteří na mě koukají jak na magora....a to jsem se teďka rozhodla i pro netradiční dort. :-D Viděla jsem totiž dort ve svatebním albíčku tlapicky - runway do Manželovic. :-) A nadchlo mě to natolik, že to chci realizovat. :-) Teda, mamce se to taky strašně zalíbilo, tak teďka vyzvídam na tlapicce, co a jak. :-) Nemusí přeci být jen klasika několikaposchoďových dortů. :-)
Profilova fotka
Jo jo moje řeč, krásně si přizvukujeme, ty jsi z Brna?
Jo jo, jsem z Brna...už... :-) Původně jsem odjinud...ale přítel je z Brna...tak jsme si našli bydlení tady...protože tu stejně studuju...
Profilova fotka
jo tak.... vidíš já jsem původem od Brna a pracuju tady, ale teď kotvím ve Svitavách :-D Takže svým způsobem krajanky a spřízněné duše :-D
A cože si odplula tak daleko z brněnských vod?
Profilova fotka
no ono to tak daleko není, dojíždím denně do Brna, ale ze Svitav je můj přítel a já tam koupila dům..... takže už tam zůstanu x-)
A jo táááááák. Tak Svitavy nejsou moc daleko, to je pravda, ale cestování zabírá dost času... Ale jsme na tom dost obdobně. :-) Sice jsem se přestěhovala do Brna, studuju tady, ale taky jsem si našla práci na částečný úvazek ve svém rodišti. :-D Takže jsem se cestování nezbavila.
Profilova fotka
no vidíš, ono je to totiž relativní, já cestuju hodinu, ale kdybych měla jezdit třeba z Bystrce do Černovic tak mi to vyjde taky tak... takže to zase tolik času nesebere, horší už jsou peníze :-S . A odkudpak jsi ty?
jj, to je pravda....mně to teda dá hoďku a půl i s městskou na nádraží...ale jezdím jen 2x týdně, tak se to dá....Jsem z Moravského Krumlova..původně...takové malé městečko mezi Brnem a Znojmem... A ty jsi původně odkud?
Profilova fotka
Jo Krumlov znám, mám tetu z Ivančic. Já jsem z Pozořic, to je vesnice mezi Brnem a Vyškovem
Jooo, tam to taky znám, byli jsme se tam koukat na domeček. :-)
broucina:sice jsem vyresila saty, ale budou do tyrkysove, takze ted vubec netusim jaka kytka by se k tomu hodila...takze zase ne ideal;o)))))Ale na zkousku se taky tesim jak mala:o)) Rodice fakt neres, my jsme pozvali dalsi dva pribuzne a rodicum se to nejak nelibi..a to presto, ze si platime vschno sami...Co nadelas. sira:pritelem se netrap..a casu mate myslim porad dost. My jsme se do toho poradne opreli az posledni dobou,ale myslim ze zas nastane pauza...
dolphink: Tak kytičku taky řeším....protože si nejsem jistá, jestli se k modrým šatům budou hodit slunečnice...když ne slunečnice, tak aspon kopretiny, sasanky...no a nebo nakonec skončím u bílých kal... Když mě vždycky šokují přítelovi rodiče...o nic se nezajímají, ale pak řeknou, že to děláme úplně blbě, že tak se to nedělá...tak už jsme jim natvrdo řekli, že jestli se jim to nelíbí, tak ať nám to celé organizují sami, že mi přijde jen jako hosté...To se nějak zalekli, a že organizovat to teda určitě nebudou, že na to nemají čas....a že nám přeci do ničeho nemluví. 8-( To už člověk neví, jestli se má smát nebo brečet...
broucina:Smat....jinak se ubrecis...Na takove rady e nejlepsi argument ze je to vase svatba. Na to ti nikdo nemuze nic rict, protoze je to pravda. A kdyz se to VAM libi takhle tak se muzou vsichni stavet na hlavu....Ale bud rada, ze se dali takhle snadno zahnat...Predstav si, ze by to opravdu zacli organizovat podle sebe, to by bylo uz uplne na zesileni,aspon teda pro me.... Jinak myslim, ze zalezi na te modre. K nektere by se mohly hodit i slunecnice,ale kopretiny verim ze urcite...Sasanky je taky zajimavy napad.To existujou i nejake, ktere se davaji do kytek..teda do kytic?To se budu taky muset poptat...Kaly jsou klasika, ty se daji ke vsemu,ale ja je moc nemusim.Mam jako takovou jistotu bile ruze..ty mam fakt rada, ale chtela bych je v kombinaci s necim..jen si to neco nejak neumim predstavit;-) Drzim palce, at jsou rodice mene akcni:o)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?