Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
broucina:je to strasny mazel,ale i potvora...jak se s nim nemazlis kdyz chce, tak zacne neco okusovat... Jinak ty psi pochoutky vidim jako genialni napad...vzhledem k tomu, ze vim jak jsou nekteri lide neschopni odolat psimu pohledu....Co vlastne mate za pejska? Jinak my se furt nemuzeme rozhodnout jestli pouze pozvanka se psounema a oznameni s nama, nebo oboji se psounama.... dumbice:hezka myslenka, ukousnout zenichovi hlavu ;-).My naseho mazlicka taky nechame doma...ale mit ho na dortu me teda fakt nenapadlo;-).Jeste to promyslim;-)
Profilova fotka
dolphink: Viděla jsem jeden takový dort a tak mě ten nápad nadchnul. Nejdřív jsem chtěla dort s Lezcem, můj přítel je totiž lezec, ale ten by asi nezvládli udělat.
dumbice:myslis ze by to bylo tak slozite?..akorat jak bys tam byla ty?...U nas je problem ze psoun je oproti nam malinky,musel by to byt dort jen s nim a to by bylo same vysvetlovani;-) Tak asi zustaneme vice mene u klasiky...Akorat figurku chceme,tu co nevesta vlece zenicha za limec;-).
Tak to já bych spíš potřebovala figurku, jak ženich vleče nevěstu. :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,konečně jsem se zaregistrovala.Už se nám to blíží jak se těšíte?Já se vdávám 17.srpna a jen se o tom začnu bavit potřebuju na záchod :-D
Profilova fotka
Omlouvám se jestli to vadí, že jsem sem vlezla mám to den před vámi.Zatim :-.
luucciinnkkaa: Ahoooj, klidně se přidej. :-) Jak jsi daleko s přípravama?
Profilova fotka
broucina:ahojky to jsem ráda že tady mužu pokecat.V pátek jsme domlouvali v naší restaraci menu pití atd.Saty už oba máme,nejsou jen prstýnky a oznámení ale to je zatim ještě čas no i když...příštý týden vlastně jdem na oznámení.Mám jen problém s tim že nevim co na auta,vybrala jsem umělou kytku ale ty živý jsou tak nádherný ale co když začne pršet,nevim ale co ženichovi na auto
Profilova fotka
Jinak holky jak se schodujís názory vaše maminy s vašimi tchýměmi?také dobré téma.Moje mamka chce koláče péct a tchýně by je už chtěla objednávat a honem rychle a já mezi nimi lítám :-D
Ehm, tak u nás je celkově problematická domluva mezi rodinama...Už jsem z toho byla silně na prášky....ale teď je docela klid...tak doufám, že v klidu proběhne i svatební den... :-N luucciinnkkaa: Proč jste si vybrali pátek? Máte k tomu datu nějaký vztah?
Profilova fotka
broucina:muj tatka řikal at je to v pátek aby stihl vystřízlivět a navíc to byl už jediný volný termín v srpnu,původně jsem chtěla 11 ale volno bylo už jenom 17.srpna a ještě ke všemu ve 14:00hod.Dovedeš si představit celé dopoledne nervů?Až do dvou...to bude dlouhý
Profilova fotka
Už jdu chrupkat abych ráno vstala do práce i když to usínání poslední dobou je hrozný.Tak dobrou noc
Článek se načítá
luucciinnkkaa: To já chtěla mít obřad až někdy ve 14...ale vyšlo na nás 12:30...tak doufám, že budeme stíhat...ale když to stihají holky na 10, tak to musíme taky stihnout, že. :-) A dobrou noc. :-)
Profilova fotka
lucinka: ahoj, ráda vidím spřízněnou duši, která to má 17. my ač bydlíme v MB, to máme na zámku Sychrov, respektive v zámeckym parku, vy to máte na radnici v MB?
broucina:no kdyz jsme tu figurku videli poprve na fotce,tak to vypadalo, ze nevesta je urazena a zenich naprosto vycerpany..nebylo tam videt ze ho drzi za limec;).Coz by nas naprosto vystihovalo lucinka:u nas s domluvou problem neni, vsechno si zarizujeme sami a navic kazda rodina bydli na opacne strane republiky, takze zatim klidek.Uvidime, snad se to nezvrtne.... Jinak ty dve odpoledne temer zavidim.Mame to uz na 11:30 a vzhleem k tomu ze jsem spaci typ, tak me predstava kadernice na sestou uprimne desi....
dolphink: Máte moc pěkné oznámení. :-) A to pozvání na hostinu je taky super. :-D Jsem zvědavá na ty naše...dám to pak taky všechno do alba...botky, prstýnky, oznamka... :-)
Profilova fotka
mishulle:Ahoj nene na radnici v Dobrovici a hostina na Holých vrchách to je 5min cesty což je super
Profilova fotka
No na mích 10 opravdu nemáte:-) Kadeřnice bude v půl osmé :-D Asi se večer zhroutím. Jinak na jakém papíře budete mít oznámení, mi by jsme chtěli ručně dělaný, ale nevim jak to nakonec výjde finančně, jestli není lepší si to nechat na tisknout v tiskárně.
Profilova fotka
no mi budeme mít asi 70 oznámení tak se moc roztahovat nemůžu :-D
Profilova fotka
tak holky abych neybla pozadu tak jasem se dala taky fotku 8-) i když sen byl něco jiného
broucina:diky moc:o)docela jsme bojovali,jestli nepouzit i psouni oznameni,ale takhle je to asi nejlepsi.na fotky se uz moc tesim.Zjistila jsem, ze je moc fajn takhle nekam davat fotky a vedet co uz je hotovo... dumbice:to te obdivuju,ze to stihnes.Mi rekli ze pul sedme nejpozdeji...je fakt ze z domu budem muset asi v 11, abychom obrad stihli.jinak oznameni jsme tiskli na fotopapir na nasi ingoustovce.S rucnim papirem bych se asi bala tisknout doma,aby se to nerozpijelo..ale asi zalezi na tiskarne... lucinka:my jsme oznameni zatim spocitali asi na 55,ale urcite to nejsou konecne pocty....Jinak to misto kde to budete mit vypada uzasne..Cos chtela puvodne,neco znameho?
Profilova fotka
Musím se Vám také pochlubit :-) . Oznámení jsme si nechali dělat a doma už je jenom svazujeme. Objednali jsme si jich 120:-). A obřad máme už v 10 na radnici a tak budu muset ke kadeřnici a kosmetičce vyrazit už tak na 5:-). Opravdu by mězajímalo jak to stihneme.
ajjik:tak tech 5 rano je opravdu drsnych...Doufam, z hodis do alba fotku oznamka,at se muzeme pokochat:o)))))Teda aspon ja klidne priznam, ze jsem zvedava.... My jsme dokonce uz vyresili odkud bude jake cukrovi,tak to zacina vypadat nadejne:o))))Dneska nam v cukrarne rekli, ze kolacky staci tyden dopredu...a overili jsme si ze jsou dokonale:o)))))
Profilova fotka
Ahoj tak jak jste pokročily? Už máme oznámení hurá:) A dneska jsem byla u skvělý vizážistky a jásám je fakt super a co vy holky? Je ochotná přijet na osmou ke mě domu abych to stihla a skvěle se s ní kecá. No teď už jen kadeřnice a dorty a je to.:-)
Ahojky dumbice,koukala jsem na oznamka,vypadaji dost dobre:o))).Takze horolezec aspon takhle jo?;-) a a z ted jsem si prohlidla ty uzasne dorty co mas v albu...zvlast ty dva "morske jsou sqele...Skoro si rikam,jestli jeste nezmenit uz obednany dort;-) Jinak ja jdu utery na zkousku satu,doufam,ze uz ve spravne barve,a predevcirem jsme koupili milackovi oblek.Nadherny sedivy,do ktereho bude sedet i ta trosku vyraznejsi prouzkovana kosile ktere jsem neodolala asi pred mesicem;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, když jsem v únoru zakládala tuto diskuzi, netušila jsem, že se takhle rozjede. Tak přidám také svůj příspěvek. Zatím máme toto - zamluvené šaty pro nevěstu a věci na výzdobu aut, vytištěná oznámení máme už 14 dní doma a pomalu je rozdáváme známým. Za 14 dní je začneme rozesílat příbuzenstvu. Cukroví, svatební dort a koláčky jsou vybrané a zamluvené. Matrika je zamluvená už od loňského září, restaurace od ledna. Jinak zatím nemáme nic připraveno. Svatbu budeme ladit do růžova. Budu mít růžové růže, ženich růžovou kravatu a i svatební tabuly chceme do růžova. Na svatebním dortu budeme mít růžové růžičky z marcipánu.
Profilova fotka
dolphink: No dorty se mi taky líbí ale ještě vůbec je nemáme objednané a mám jen vytipovanou jednu cukrárnu. Jinak jsme zkoušely samovýrobu oznámení a moc se nám to nelíbilo a tak jsme to nechali na někom jiném a ono to celkem vyšlo. A jsme si oba i s našim psem celkem dost podobný:-)
dumbice: Oznámení je super, to jste si nechávali dělat na regrafika.cz?
Jinak o cukroví se nestarám, to si vzala na starost mamka...Už mi sehnala i někoho, kdo mi upeče podobný dort http://www.beremese.cz/album/view.php... Úplně mě ten dort tlapicky nadchnul, tak už jsem si u ní zjistila co a jak....Akorát to asi nebudeme mít jako runway, ale jako silnici s cyklisty a naším hafanem....no, uvidím, co mi na mé šílené nápady řekne cukrářka.. :-D
Profilova fotka
broucina: Jo dělali nám ho na regrafika a celkem se jim povedlo. Jinak dort je fakt skvělej ale být cukrářka bych nechtěla :-D Nevěsty jsou strašně náročný:-) Ale tenhle dort by se moc líbil mému bráchovi miluje letadla. Bude se špatně převážet když je tak dlouhý.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?