Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Ahojky holky, tak jsem tu zase po delší době - nějak mě to studium, práce a plány na svatbu zmáhají. Koukám, že už to tu celkem slušně rozjíždíte. To mě látka na šaty zatim leží u maminy ve skříni a zatim se do ní ani nestřihlo - to mě začíná děsit. Co se týká svatby jako takový, tak si vše zařizujeme s budoucím manželem sami a nikdo nám do toho nic moc nekecá, takže v tom máme výhodu - spíš je bereme jako poradce. Tak vzhůru do dalších příprav - papa ;-)
Profilova fotka
broucina: Tak to gratuluju k šatům, se máš alespoň budou podle tvých představ.:-) Jinak my máme taky dilema s restauračkou, jedna je bez zahrádky a jedna se zahrádkou, takže asi vyhraje zahrádka jen budu doufat že nebude pršet :-o Jinak plánujete některá z vás svatební noc někde mimo domov? :-D
No, já bych i plánovala svatební noc někde mimo domov. :-) Ale nějak nevím, kde....ale říkám si, že na tohle je čas...i když je to samozřejmě hned po "ano" to nejdůležitjší, že. :-D :-D :-D
Profilova fotka
No to teda je :-D No máme hostinu v penzionu tak tam asi taky přespíme, aby jsem se nemuseli nikam plahočit:-) A taky se na to těšim jak oba padneme do postele a usmene:-) Po tom velkém dnu se stejně nedá dělat nic jinýho:-)
Profilova fotka
Tak na to jsem se Vás také chtěla zeptat jak si představujete svatební noc,jestli budete někde něco zamlouvat a nebo pojedete domu.My byjsme museli ject domu k rodičům,kde máme pokoje hned vedle sebe a tak se tam dá opravdu poze lehnout a spát :-)
Vsichni me sice varuji, ze o svatebni noci se opravdu jen spi, bo na nic jineho neni sila, ale stejne mame zamluveny pokoj v penzionu;-)....je to jedine misto kde muzeme spat ve stejnem pokoji.Mame svatbu u mych rodicu, kde uz nejakou dobu nebydlim, takze kdyz jsme tam na navsteve prespavame na zemi na madracich v obyvaku ktery je pruchozi...a takovou svatebni noc fakt nechci.... dumbice:nocleh primo na miste dost dobry,ale bacha aby vam rozvasneni svatebcane nestali pod oknem a nenapovidali ;-) ;-) ...jo a prset nesmi,to je jasne:-)
Profilova fotka
My budeme ubytováni také nespiš přímo v místě v chatičkách,ale napovídání od svatebčanů se rozhodně nebojím. Myslím si, že ty z nás budou utahaný nejvíc a budou rádi, že půjdou spátt.
Co jsem tak slyšela, tak se spíš koná svatební ráno, než noc. :-D
Znama vykladala jak si ve svatebni rano s novomanzelem napustili plnou vanu vody s celou flaskou peny a kdyz tam chteli skocit prijel bracha, ktery je mel z toho hotelu odvest domu. No a protze mu netekla doma voda, tak se nakonec v te vane umyl on a jelo se domu...Takze pozor pri planovani odvozu ;-)
dolphink: Tak to opravdu potěší.. :-D :-D
broucina:to jo,jsem docela rada, ze z toho penzionu dojdem pak k nasim pesky;-)
Profilova fotka
Tak budu doufat že svatebčani to nebudou přehánět po případě beru špunty do uší :-D Ale asi by se svatba měla zakončit nějak stylově alespoň pak ráno nemusíš stlát postel:-))
Článek se načítá
Profilova fotka
doplhink:to nemá chybu :-D Já se obávám, že večer už opravdu nebudu ničeho schopná,ale ráno už vůbec ne,protože si budu chtít pořádně pospat a na oběd už bych chtěla dorazit domu.Nejlepší by byla posvatební noc :-)
dumbice:to jo a treba ti jeste nachystaji snidani,to taky neni k zahozeni ;-) ajjik:taky si to moc nedovedu predstavit, zvlast kdyz mi kadernice oznamila ze u ni mam byt na sestou na rano...asi se tam necham odvezt i s perinou ;-) A misto posvatebni noci mas libanky a svatebni cestu.Btw:chystate se nekdo hned po svatbe na svatebni cestu???
Profilova fotka
To my to budeme mít se snídaní :-) . To je právě ono,u kadeřnice mám také být na 6 a stejně nepočítám stím,že bych šla spát a spala klidným spánkem bez kapky nervozity.Já bych chtěla vyrazit v pondělí po svatbě,ale nevím jestli se to podaří. Stavíme a tak nejspíš pojedeme jak prohlásil přítel na "maltu".
Jsem sice chtěla jet na svatební cestu hnedka po svatbě, ale skoromanželovi se nechce, že budeme unavení a tak....takže vyrazíme hned ten další týden...aspoň doufám... Ještě mě tak napadá, budete se fotit před obřadem nebo po obřadu?
ajjik:myslim ze budu rada kdyz vubec usnu...Ja prave taky vubc nevim jak to dopadne,Chtela bych na svatebni cetsu hned po svatbe,uzit si to..ale mam obavy ze z financnich duvodu to asi neklapne...."malata"je taky zajimave misto;) broucina:to ma asi skoromanzel pravdu,ale ja si zas rikam,ze kdyz nekam vyrazime tak se tam o nas postaraji,zadne vareni, uklizeni a tak. A s tim focenim si nejsem jista, ale myslim,ze az po obradu...navic pred bychom to ani nestihli;-)
Profilova fotka
Já bych chtěl hned po obředu udělat pár společný fotek a pak po obědě pokračovat jen s manželem fotkami v borovém háječku u penzionu.Nechci aby na nás někde museli svatebčané čekat a nudit se.
Právěže já bych to ráda stihla před obřadem, aby po obřadu už svatebčané nemuseli dlouho hladovět. :-) V kolik vůbec máte obřad? My právě ve 12:30, tak si říkám, že to snad takto stihneme...
Profilova fotka
No já mám obřad v deset :-D Což je opravdu strašně brzo a fotit budeme taky po obědě u penzionu. A svatební cestu ještě vůbec nemáme naplánovanou. nevim myslím, že teď jsme v plánování na mrtvém bodě. :-o
tak to my asi svatebcany potrapime,protoze pocitam s focenim v zamku a pak jest ev zameckem parku. Budou to bud muset prezit a nebo s epresunout bez nas a pockat na nas v miste hsotiny..uvidime. Bohuzel si moc nedovedu predstavit kde by se tam nekde kolem dalo fotit...i kdyz treba nas neco napadne.Obrad mame v 11:30 dumbice:teeda v deset?jsi odvazna:-)z planovani si nic nedelej,muj drahy snoubenec zacina mit alergii na cokoliv spojenehose svatbou,tak doufam ze mu na to zaberou prasky co bere na alergii kytkovou;-)
Profilova fotka
dolphink: No já jsem si to tak brzo neplánovala byl to nejbližší volný termín :-D Ale snad se to zvládne máme to za rohem a na svatbu si dojdu pěšky :-)
dumbice:tak to je docela silene,my jsme vybirali termin az budu mit skoncenou skolu a zaroven jeste nebudu v praci..taky nic jednoducheho:-) To mas tu vyhodu velkomesta,kdyby bylo nejhur tak vsude jezdi mestska co?;-)
Profilova fotka
dolphink: To sice jezdí, ale já tam stejně dojdu pěšky a nemusím ani zdobit auta:-) Výhoda to sice je ale má to spíše více nevýhod jako jsou ceny atd. Ale stejně máme pěkný termín, co? :-D
dumbice:uplne uzasny:-)...my jsme se rozhodovali mezi timto a 11.8.,ale tenhle se mi libil vic..navic pribuzni uz budou doma z dovolene;-) ja doufam,ze se coby nevesta svezu v krasne stare tatrovce...snad to vyjde:-)Je ai fakt, ze bych ve velkomeste bydlet nechtela,pred chvilkou jsem sazel kytky na zahrade a koukala do poli za vesnici...teda pardon od zactku dubna jsme mestys;-) :-D
jooo, tak zdobení aut bych se vcelku ráda vyhla...ale bohužel...ovšem největší problém je, že tcháňata mi nejsou schopni říct přibližné číslo počtu aut z jejich strany...takže tohle budu řešit asi až hodně pozdě...momentálně se s přítelem snažíme dokopat k vytvoření oznámení...stále to nějak nejde...
tak auta faaaakt neresim.Vzhledem k akcnosti nasi rodiny,vi buh kolik nas nakonec bude.Navic to vidim jen na klasicke bile stuhy a ty maji v kazde galanterce,tak se tim netrapim. Btw:budete mit na aute panenku nebo kytku? To oznameni to je dalsi vec. Broucina chapu dobre ze si je budete vyrabet sami?Ja porad nevim,docela me lakaji na miadesignu jedny z tech nejlevnejsich spolu se jmenovkama...ale i tak to vyjde jednou tolik nez vlastni vyroba a nas rozpocet nic moc...tak jeste uvidim...Budem to muset jeste probrat...
Panenky se mi nelibi a kytky mi prijdou drahe....nejspis si na auto dame takove plysaky... Jo, oznámení si chceme udělat sami...no, teda navrhnout...a pak nechat někde vytisknout...taťka má nějakého známého, tak nám to snad udělá za slušnou cenu...sice jsme se koukali na různá oznamka na netu i jinde...ale nic nás nezaujalo...
Profilova fotka
Tak to já taky auta neřešim, stejně si myslím, že je ani zdobit nebudeme, na obřad jdu po svých a na hostinu podle mě není třeba. Ale možná stužky asi budou. Jo a jinak si taky oznámení tisknem. Alespoň můžou být dle představ:-) Jinak už máte holky boty? Já pořád nevím a to bych si je měla už koupit, aby jsem si mohla zkrátit šaty :-o
Jooo, tak botky taky řeším...ještě jsem na žádné pěkné nenarazila...ale v květnu už bych je potřebovala mít, aby mi podle nich udělali délku šatů...Zatím mi to v těch obchodech přijde dost bída...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?