Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
meni, nebooooj, s prckem si to pak vynahradíš a ještě se pořádně vyblbneš. ;-)
Profilova fotka
Hmm, aby nebyl prcek po tatínkovi, kterej pomalu nejde ani na řetízkáč :-D , na poutích jsem vždycky hledala stejně "postiženou" dušičku, která by semnou na ten centrifug šla :-) Veru: Tak jsem nakonec objednala povlečení a ten zbytek u té paní, cos tu dala adresu, ono to vycházelo všechno jen tak o deset korun míň než ze stránek, co jsem měla původně vybrané, spíš jsem pak vybírala podle toho, kde bych si toho vybrala víc ;-) Včera jsem to všechno objednala, tak snad to brzy přijde :-D
ahojky holky, tak Vám mohu s radostí oznámit, že náš Matýsek je na světě. Dnes nás pustili z porodnice. Narodil se 13. 4. 2008 v 16:27, vážil 3,35 kg a měřil 50 cm. Vše bylo v pořádku a naprosto super. Pokud chcete vidět fotky, tak jsou na našich svatebních webovkách v sekci miminko http://funtomas.hostuju.cz/ meni - to jsem ráda, že jsi si vybrala broucina - co ten seskok? Mějte se, papa jdeme jíst
Profilova fotka
veru obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!, koukala jsem na fotky a máte nádhernýho kloučka, blahopřeji :-D x-)
Profilova fotka
Veru, jé, to je krásný, moc moc grataluji k Matýskovi, hned jdu zkouknout fotečky ;-)
Jééé, Verunko, obrovská gratulace! :-) Hlavně ať je Matýsek zdravý a roste vám jako z vody. Je to moc pěkný klučina. :-) Jinak nás Verunko čeká seskok až 4.5., tak budu mít zážitky až pak. :-D
Profilova fotka
brouči: až 4.5. - vždyť je to za chvilku ;-) Veru: tak jak Matýsek? Jak to zvládáte? ;-)
Když já už se toho seskoku nemůžu dočkat. :-D Tak mi to už přijde jako úplná věčnost. My máme v práci taky přírustek, včera se jedné holčince narodila holčička, tak jsem dneska s panem šéfem vyrazila do porodnice na návštěvu. :-) Vzali jsme sebou i tři těhule, protože ji taky chtěly vidět...no, všichni fakt zíraly. :-D Jako první pan šéf (je hodně vysoký), za tím jsem ťapala já a za mnou se kolíbaly tři těhulky...To musel být vážně pohled. :-D :-D
ahojky holky, jsem tu jen na skok mezi krmením, přebalováním a spinkáním :-D . Matýsek je zlatíčko, v noci si dáchne i 5 hodin v kuse, což je super. Pěkně nám přibírá, takže je spokojený, jen nás sem tam trápí prdíky a škytka (to hlavně jak hltá) - víc už fakt nestíhám, papa a mějte se krásně ;-)
Ahoj holky, hlásím se po delší době. Dneska jsme s manželem absolvovali slibovaná seskok a byla to totální paráda. :-D Dala jsem do alba fotečku, abyste věděly, jak mi to ve vzduchu slušelo. :-D :-D A co ty Veru? Stíháš, zvládáš? A co ty, Meni? Prcek v bříšku roste?
Profilova fotka
Alčo: Supééér, bych to hned brala taky :-D , úplně jsem se tam viděla taky x-) Prcek roste tak jak má, už máme doma načinčanou postýlku, a v sobotu jsme koupili kočárek, po dost dlouhých peripetiích a problémech, kdy jsme se nad jednou značkou pořád dohadovali o ceně, kdy jsme tam byli 4x a pokaždé nám řekli jinou cenu, až jsme to vzdali a koupili původně vybranej kočárek, jsem fakt už neměla sílu něco řešit. A taky už víme, co to bude, ale zatím si to necháváme pro sebe :-D Veru: už jste sžití? Zvládáte to všechno? ;-)
teda broucina, fotky jsou úplně super, je vidět, že jsi si to užila ;-) jinak celkem už jsme zaběhlý a všechno klape, dneska jsme byli u dr. a Matýsek přibral na 4140g a už měří 56 cm - je to prostě kus chlapa - koukněte zase na naše album http://funtomas.hostuju.cz/ meni - koukala jsem ti do alba na koníkovi a musim říct, že soupravu, co jsi objednala do postýlky (stejnou máme taky) si nemůžu vynachválit, je super a zavinovačka je fakt vděčná - malej v ní v noci spinká jako andílek papa, loučim se a jdu chrupnout než se mrňous probudí ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Veru, však jsme to povlečení nakonec brali z těch stránek, co jsi na ně dávala odkaz, vyšlo to přeci jen o malinko levněji :-) Alči: Co vy? Jak se vám bydlí? ;-)
Verunko, malý vám opravdu krásně roste. :-) Luci, bydlí se nám zatím dobře...sousedi jsou taky fajn...pomalu to tu vylepšujeme...na zahrádce už máme nějaké kytky i zeleninu...a přístí týden nám přijde sezení na zahradu, tak budeme moct konečně snídat v trávě (i když tráva bude asi až příští rok). :-D
Profilova fotka
Ahoj, už jsem se chtěla rozčílit, že tu dlouho nikdo nepsal, a ono se tu našel tvůj příspěvek :-D , jsem ho nějak nezaregistrovala :-N Jestli chcete, mrkněte ke mně do alba na koníkovi, mám tam fotky ze čtvrtečního 3D UTZ :-) Něco u vás nového? Veru, jak vám to jde? :-)
ahojky holky, tak jak je. já jsem v jednom kole - Matýsek mě pěkně zaměstnává, ale už se směje a vyklíádá, tak je to prča. meni - 3D je krásný. Neustále vzpomínám, jaký to bylo, když byl Matěj ještě v bříšku -- krásnej pocit a teď už mu budou v pátek 2 měsíce.
Profilova fotka
Ahoj Veru, no jo, mrně kope čím dál víc, ale cítím ho dost dole, od pupíku níž, vůbec ne výš, jak holky říkají, že mimčo je kope pod žebra a pod, zato v noci, když si lehnu na bok, spíš cítím kopance až v kyčlích :-) No jo, snad za necelé tři měsíce už nebudu 2v1, ale 1+1 :-D
Meni, super obrázky. Hlavně že jste zdraví. ;-) U nás nic zvláštního. Hodně času trávíme zkulturňováním domečku, už to tu vypadá vcelku k světu. :-) A o víkendu jsme se blíže seznámili s našimi sousedy, byli jsme na takovém nečekaném posezení u vína. Bylo to moc fajn. Na sousedy máme asi docela štěstí. :-) Máte už nějaký plán, jak oslavíte první výročí svatby?
Profilova fotka
My třeba v porodnici :-D , vzhledem k blížícímu se termínu už nic moc, možná budu tak max. pozvaná na večeři, ale nikam nejedem a ani by se nic pořádně nedalo dělat, a třeba už fakt budu mít toho malýho broučka na výročí u sebe :-) Co vy? plánujete něco spešl? kámoška teď povídala, že na výročí jedou na místo svatby a udělají si pěkný víkend, jinde ženušky vaří večeře... To já bych si na tu večeři radši zašla ;-)
Tak v porodnici by to bylo na výročí super, ne? :-D My právěže tak nějak nevíme, co vymyslet tak super...ale asi si k výročí dáme jmenovku na dveře. :-D Aby konečně sousedi věděli, kdo tady bydlí. :-) A asi si uděláme pěkný večer s vínem...a nebo možná i zajdeme na tu večeři. Máme tu pár kroků hotel, kde skvěle vaří. Dneska tady byla druhá sousedka, potřebovala poradit s natíráním skříňky, tak říkala, že jak se nastěhují (taky rekonstuují), tak udělají nějaké grilování, abysme se jako sousedi poznali. Říkám si, že je to fajn mít dobré sousedské vztahy. Sice je to tady vesnice, ale jdou jsem samí přistěhovalci z Brna, je tu minimum takových těch typických vesnických drben. :-D
Profilova fotka
Vy právě vytvoříte tu novou generaci vesnických drben :-D Je fajn, žetakhll pěstujete sousedské vztahy, ono se to hodí vždycky. Já minulý týden byla kočárkovat s kamarádkou, co jsme se poznaly tady na koňovi, co už má dítko, a nějak jsme se dobraly společných známých kamarádek :-D , a potkaly jednu paní, co spolu byly v porodnici, a ta paní shodou okolností bydlí u nás v baráku jjn o dvě patra níž, už mám slíbeno jít se podívat na oblečky po jejím dítku, tak jsem taky ráda :-) A o víně mi ani nemluv, manžel si dává skoro každý večer skleniičku, tak mi dělá chutě, ono ten jeden lok, to nic není, ale až to půjde, dát si pořádně zas do nosu :-D
ahojky holky,no já o výročí taky už uvažuju a taky chci na výlet na místo svatby - to můžem vzít i našeho drobečka. A ještě máme v mrazákusvatební dort (vůbec jsme ho s Tomem na svatbě neměli), tak si ho dáme - snad se nepos.... :-D jo a co budete manžílkům dávat k výročí? Mě by se moc líbylo dát Tomovi zarámovanou fotku mě a Matěje tak A3 - černobílou třeba i lehce nahatou :-N , ale nevim nebo mu necham udělat hrneček do práce s fotkou mě a Matýska, tak ještě to zvážim broucina, já ti tak závidim, už chci taky bydlet v domečku :-( :-) meni, moc si to těhulkování užij (je to krásný čas) a hlavně spi do zásoby - všichni mi to radili a já neposlechla - teď se už moc nevyspim ;-) . Ňěkdy si tak v posteli pohledem na Matýska zavzpomínám, jaký to bylo, když byl bříškovec a bylo to krásný . všichni mě obskakovali a pečovali o mě. Teď už se jen obskakuje malej a všichni jezdí už jen za nim 8-) :-)
Profilova fotka
Veru, o fotce jsem taky uvažovala, chtěla bych právě nějakou bříškatou si nechat udělat, manžel mi vždycky řekne, jé, bříško povyrostlo, to ho musíme vyfotit, a pak nic z toho, nebejt samospouště, tak snad ani žádnou bříškatou nemám :-D , takže bych ráda pak někam zašla a taky jsem si říkala, že by to nebyl špatný dárek, když se fotky povedou :-D Jinak taky nevím, co dát :-N
Profilova fotka
ahoj holky, tak se nám pomalu, ale jistě blíží výročí a já začínám přemýšlet, co koupit, co vy, máte nějaké tipy??
Ahojky holky, kde všechny lítáte, je to tu nějak slabý! ;-) Jak se vede? Meni, už to máš za pár, viď nebo už je mrňousek na světě? Brouci, co nového u Vás? My se máme skvěle, Maty je náš miláček. Je strašně šikovnej, už se převaluje na bříško a je ukecanej a usmátej, fakt bomba! tak papa a ozvěte se
Profilova fotka
Ahojky, Veru :-) No nežije to tu, a přitom výročí svatby se tak blíží :-D Mimčo na světě ještě není, ale vzhledem k tomu, že ze zářijovek jsou už dvě miminka na světě, myslím si, že se bude rodit o sto šest, a snad i já porodím už ke konci sprna a ne až v září, a hlavně bych asi nezvládla přenášet, už teď se začínají ptát, kdy to už bude, natož v září :-D Už se na to fakt těším, až to bude zamnou :-) Doma už jsme připravený, teda aspoň si to myslím :-D ...
To už je fakt za chvilku a opravdu už to můžeš čekat kdykoliv, u nás z dubnovek hodně holek porodilo v březnu, takže měsíc sem, měsíc tam je tolerance v pohodě.
Profilova fotka
No právě, my už máme tři miminka na světě a to je teprve začátek srpna :-) , takže vše připraveno a počítám s tím, že to už může být brzy zamnou, snad :-D
neboj meni, ¨ven jít musí tak jako tak :-D . Teď hlavně relaxuj a odpočívej - mě to všichni říkali a já si myslela, že melou a co bych teď dala za kvalitní a celonoční spánek :-D . S manželem máme pocit, že jsme se už 4 měsíce nevyspali :-D . Ale Maty je zlatíčko, strašně ho milujeme
Profilova fotka
Veru, tak spánek je asi to jediné, co mi fakt neschází :-D , bych spala furt, občas kouknu na tvé album, tak malej je fakt krásnej, nepochybuji, že vám dělá jen samou radost :-) Přesně tak, jak holky u nás v termínu psaly: dovnitř to mohlo, ven to musí :-D Copak dělá Broučina? Dlouho se tu neukázala ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?