Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Profilova fotka
No tak těch šestnáct lidí ti celkem závidím u nás se to vyšplhalo na třicet a nervíky jsou dvakrát takový:-)
Jo, holky, co bych dala za svatbu jen v pár lidech, nakonec jsme skončili na 44lidech.... Nerva už mám pořádného, už jsem si ehm pořádně pročistila střeva... No a jsem mírně dost zoufala z té nohy, protože to není ani trochu lepší...vůbec na tu nohu nemůžu došlápnout, takže asi fakt budu k ženichovi ťapkat s berlema....to budou fotky. :-(
Broucina: ještě dočkej času, pořádně ledj a obkládej octanem nebo co ti na to dporučili.... ;-) přeju at to do zítřka aspon malinko poleví...a svatbu si užiješ i přes tu nehodu, budeš mít u sebe svého manžela, ten ti dá oporu... Koukám, že jsme psycho všechny... to je teda boj a pak že svatba je veselá :-D
Ahojky holky, taky už mě chytá amok a do toho leje a leje - doufám, že se to dnes vše vyprší a zítra se vzbudíme do azura. To my máme 39 lidí + dalších 30 přijde odpoledne na párty, takže mazec. K tomu všemu jsem dělala zasedací pořádek pro sezení venku (když bude hezky) a dovnitř (když bude hnusně). Soptulka - tohle jsou jen nervy , doufám, že zítra už nám bude hej
eronika.bicanova: Vám prší? Tady ani kapička....je tu právě docela příjemně, trošičku pod mrakem, ale neprší, doufám, že tak bude i zítra...
Profilova fotka
broucina: u vás neprší? Tady leje a leje auto máme zaprasený a nemá cenu to mejt, tak nevim jestli budu vůbec zdobit:-) Jinak už jsme byli v restauraci dát jim výzdobu a teď už se jen stresujeme kdo zavolá že nepříjde a nebo naopak kdo příjde a není zvám. Už mi volala květinářka že objednané kytky nepřivezly a tak musí improvizovat s něčím jíným už čekám jen kdy zavolá cukrářka. :-o :-( No sand nám to výjde
Ne, tady fakt ani kapička, je tu docela hezky, příjemně.... Jenže tady na Moravě je většinou takova docela sahara...a déšť je zvláštnost... Nám akorát děla starosti moje příbuzenstvo, které tam začalo vymýšlet nějaké koniny s autama....tak jestli se nějak rozumně nedomluví co a jak, tak ať si jdou pěšky...
Profilova fotka
No s autama je to taky u nás sranda, ale snad to nějak vyřešíme. Budeme zna ně dávat mašle až po obřadu :-) Jinak sem ráno měla takový nervy že se mi pořád klepaly ruce a ani jsem nejdela a ráno od pěti jsem nemohla spát. Jsem zvědavá jak dneska budu spát:-) Spím u kamarádky a ona chce ještě naposledy pro mě uspořádat babinec, tak snad zítra nebudu mít moc kruhy pod očima a nějakou tu opičku :-D
Koukám, že se spaním máme asi problém všechny. :-D Taky nevím, jak budu vypadat zítra...a jak vůbec dneska usnu...Jsem právě dneska přemýšlela nad tím, jak se to všem nevěstam daří vypadat na fotkách tak krásně a odpočatě. :-N Protože mi přijde, že se skoromanžílkem tam budeme jak dve chcípliny s opuchlýma očima....
:-( tak se začínám balit... kolem 16 hodiny odjíždíme na hotel, svatbu máme kousek od Znojma na Bítovském hradě, teda spíš v té kapli :-D takže nesmím nic zapomenout, to bude boj....instrukce o autec jse rozdala, máme jen cca 5 aut tak je to v pohoooooděěě 8-) vám holky držím palec at se příbuzenstvo domluví, u nás ta komunikace taky někdy vázne Moje dnešní sny: svědkyně mi dovezla uplně jiné šaty, hostinu nám udělali v nějaké díře a celkově vládl zmatek :-x
soptulda: Jeeee, na Bítově, to budete mít nádherné fotečky. ;-) Tak se hezky sbal a nic nezapomeň a zítra hodně štěstí!!!!!!
Profilova fotka
soptuldo,přeji ti, aby se vám vše vydařilo podle vašich předsav ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak u nás v Pardubicích sprchlo včera, dneska ráno jen krátce, ale je tu docelapod mrakem a teplo zrovna není, ale nám se ten déšť tak celkově zvláštně vyhýbá, tak snad to vydrží i na zítra. Byli jsme si pro dort, je nádhernej, hned jsem si ho nafotila ze všech stran, šatky mi přivezou navečer a pak jedem ještě za příbuzenstvem... domlouvat ty poslední zbytky na zítřek a zítra už tradá, touhle dobou zítra budem už všechny vdané paní :-D a lidi odpadaj z hostiny, další člověk mi ráno nahlásil, že je nemocný, tak že nepřijede...ale to už neřeším. Při samém uklízení na zítřejší den nemám ani čas chytat nerva, jen se modlím za to počasí,aby vydrželo :-(
MOC MOC ŠTĚSTÍČKA VŠE NEVĚSINKÁM DO TOHO ZÍTŘEJŠÍHO DNE :-D MY POMALU ODJÍŽDÍME, TAK SE TU OPATRUJTE A KDYŽ BUDE PŘIPOJENÍ NA NET, TAK SE JEŠTĚ OZVU.... HOLKY PRÁVĚ MÁM V SOBĚ JEDNO PIVKO A JE MI BLAZE, STRES ZE MĚ SPADL.... :-)
Profilova fotka
tak holky, asi zabiju svoje příbuzný, vědí o svatbě půl roku dopředu a pár dní před svatbou řeší jestli pujdou nebo ne, no není to k vzteku, fakt nechápu. Jedna se bojí že má malý dítě, ( 2letý kluk, což já nevidím jako problém ), potom ten nemluví s tím atd.... mě do zítra asi trefí. To vědět, tak fakt odjedu někam do ciziny a svatbu máme jen my a svědci ( jenže to by semnou naši do smrti nepromluvili ) no fakt děs, takový nerváky. Tak Vám všem přeji, ať Váš den ,,D" je co nejbáječnější a hodně štěstí v manželství, pusinu papa
Holky, tak zítra hodně štěstí!!! Teď nám tu leje jak z konve, tak doufám, že bude líp. :-) Už máme snad skoro všechno....uf uf, tak ať už je to za náma. :-)
chápu vaše starosti, já to nechávám na nich a nic s nima neřeším, at přijedou nebo ne.... my tu jsme a to je dulezitý ne? 8-) my jsme na hotelu, popijime mojito a surfujeme po netu, na zítřek je všechno ok..... v hotelu nám vše zajistí, kadeřnici mám na 8:00, potom poslední snídan za svobodna a šupajdím do šateček...¨ doufám, že se dneska vypršelo azítra jen slunce.... at jsem kočky k zulíbání !!!!!!
Také se dobře vyspěte i když já už nespím už 14dní..mám pocit že lehnu a přemýšlím co a jak ještě vymyslet.Tak se zítra mějte nejkrásněji a těším se na fotečky...žádný nervičky atd,,,,
Profilova fotka
holky, všem vám přeju co nejpohodovější zítřejší den ;-) nás všichni utěšují, že zítřek má být krásné počeasí, tak snad ano, jinak u nás krom toho raního deštíku už ani kapka, právě jsme absolvovali poslední návštěvu u obou rodičů, vyžehlila jsem košili pro přítele, zkusila si svoje šaty, a teď si jdu dopřít perfektní koupel. Jo, a ještě musím vypálit nějakou hudbu k obědu, úžasné... :-D
Profilova fotka
tak už to máme za sebou, co? Teď jsme přijeli domů, zkoukli fotky a jdem do hajan, u nás se to fakt povedlo :-D , co vy? :-)
Ahoj holky, tak se vám hlásím, že jsme svatbu přežili bez úhony, dokonce jsem si i docela dost zatančila, ale teďka nožka mrška už docela stávkuje..Jako, bylo to svým způsobem hezké, ale jsem docela ráda, že je to za námi, protože to bylo vážně náročné...a místy docela chaotické...trochu hodně nás zklamali v restauraci, kde jídlo bylo sice výborné, ale obsluha dost slušně nezvládala a tak vůbec..no, určitě se rozepíšu jindy... Taky teda tcháňata se tvářila jak na pohřbu, ani mi neřekli, jestli se jim líbím nebo ne....takže jsem z toho byla hodně smutná, gratulace od tchána zněla dost neupřímně a tvářil se jak kyselý šťovík....vlastně celou svatbu...když pak odcházeli, tak se ani nepřišli rozloučit, zatímco jiní vždycky přišli a hodně dlouho se s námi loučili...naši si to užili strašně moc, slzeli seč to šlo, takže i mě pak nějaká slza ukápla... A asi nejvíc jsem prožívala první novomanželský tanec, protože nám tak nádherně zahráli , že jsem měla skoro celou dobu zabořenou hlavu na rameni manžela, protože jsem fakt dost slzela... :-) Teď jsme vyprovodili hosty a čeká nás uklizení a rozbalování zbytku dárků atd. :-) Jo, jinak mi všichni ostatní (až na stranu ženicha) říkali, že jsem byla nádherná nevěsta, úplná princezna, ženich ze mě byl taky paf...fotečky brzo dodám, už nějaké máme, ale musíme to s manžílkem trochu protřídit a něco sem dáme a hlavně se rozvykládáme o dodavatelích atd. Moc se těším na vás ostatní! :-) Počasí vyšlo úplně suprově!!!!! 8-)
Profilova fotka
Ahoj, taky jsem nadšená opravdu nádherný zážitek a počasí jedna báseň. Jinak byly i malé překvápka a bylo to fakt super všechno všecičko. Prostě super. :-D :-D
Tak už se těším na fotky...Honem sem s nima,... :-)
Profilova fotka
tak fotky už máme z obřadu dokonce vyvolané, paní fotografka nás nafotila na obřadu, a pak až v pět hodin jsme se znovu sešli na focení na zámku, protože není přímo z Pardubic, domů nejela, ale pracovala :-D , takže jsme je hned zkoukli, jen z toho zámku a cd s fotkami budeme mít až ve čtvrtek, zatím máme fotky od kamarádky (mé svědkyně), ty jdu teď zkouknout, a fotky co fotil brácha na náš foťák jsme zkoukli hned včera v noci. Jak jsme se báli, že rodiče odejdou, až začnou přicházet kamarádi, tak nakonec neodešli, byli tam skoro až do konce, zábava byla slušně rozjetá, restaurace taky v pohodě, prostě se celý den fakt povedl, jsem moc ráda :-) jinak jedna perlička z restaurace, přišel tam za náma nějakej kluk, kterej tam seděl v normální restauraci asi s rodiči, a pak za náma teda pořád chodil, a tak přišel azeptal semě, jestli jsem nevěsta, a já že jo. A on, ty teda jako nevěsta vůbec nevypadáš. tak jsme se ho ptali, jak má nevěsta vypadat, a on, že nemám závoj, a ještě něco, už ani nevím co. A pak přinesl velký obrázek pětitisícovky, a že takhle má vypadat ženich, holohlavý, starší, s knírkem, jen jsme nepochopili, jestli to myslel i tak, že má mít hlavně tučné konto :-D
ahojky holky, i my jsme přežily ve zdravý - bylo to úplně bombastický! Snad ani jedninná osoba nebyla, aby v sobě neměla kapku alkoholu a taky to tak vypadalo, ale fakt jsme se bavily! Pani oddávající mě neustále ve své řeči velebila a dokonce jedna cizí holčička tam vykřikla, že jsem princezna - fakt krásný a dojemný. mějte se krásně, já jdu se svým manželem vybalovat dárky a gratulace.... :-)
Profilova fotka
Tak holky, copak je s vámi? to jste všechny na svatebních cestách? :-) :-D
Profilova fotka
nene meni v práci 8-( Svatba byla neskutečná, přesně taková jakou jsem chtěla a hrozně moc pohodová, takže naprostá spokojenost. V životě by mě nenapadlo, že si svoji svatbu takhle užiju. x-)
Profilova fotka
joo, taky jsem v práci, za hranice všedních dnů jedeme až v půlce září 8-) , máš moc krásné fotky, už jsem je včera zkoukla :-) Jsem moc ráda, že se ti vše vydařilo :-)
Profilova fotka
díky meni, a kdepak ty máš nějaká foto, já zatím dala do alba jen co se nafotilo na můj foťák, vůbec netuším, kdo se toho ujal x-) včera jsme dostali nějaké penízky s tím, že za ně máme někam vyrazit, tak taky vymýšlím jak je co nejefektivněji utratit :-D Kam vyrážíte
Profilova fotka
Já hlavně teď přeposílala a zmenšovala fotky těm, kteří byli na svatbě, tak kde jsou oni a tak, ¨to jsem dokončila včera v noci, a začínám vybírat nějaké pěkné, které dám zatím do alba, hlavně není ani moc čas, v práci nemůžu :-D ve čtvrtek budu mít profi fotky, tak se těším. Z hostiny už mám, dala nám je, když jsme se o dvě hodiny později jeli fotit na zámek, ale jen vyvolané, na cd budou až v ten čtvrtek :-) Jedeme na poznávačku do Itálie, Řím, Pisa, Neapol, Vesuv... Moc se tam těším, a až se vrátíme, tak ještě někam k moři, last minute, Turecko, Egypt, Tunis, uvidíme :-D Vy už máte nějaké tipy, kam pojedete?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?