Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Profilova fotka
teda acorniko, docela jsem se nasmála ;-) , fakt super svatba, taky na ní hned tak nezapomenete, co?Na fotky už se těším :-D
Ahojky,tak uz jsem konecne taky dorazila domu k pocitaci a internetu.Nase svatba byla trosku min akcni.ale ve stresu a zmatku jsme rano ani nepodekovali rodicum, maminkam nedali kytky a zapomneli vino na pripitek (jeste ze meli na zamku nejaky erarni sampus ;o)))))To ze jsme kapesnicky damam rozdavali az na hostine a ane pred obradem se nejak zkouslo a vsichni byli nadseni. Hlavne ze se nam podarilo se vzit.Zenich sice ze zacatku obradu vypadal, ze se skaci k zemi - nikdo mu za cele dopoledne nenalil jedineho panaka,teda ne ze bach ja mela narok ;o)))))) - ale statecne vydrzel,takze jenom svatebcani uzavirali sazky jak to dopadne ;o)))) Ale jsem stastna,ze nam vyslo pocasi,pohoda a ze i pribuzni co spolu nemluvi se dali na svatbe dohromady.ale nejkrasnejsi okamzik stejne byl, kdyz jsme za sebou vecer zavreli dvere nadherneho pokoje, ktery jsme meli na tu noc pronajaty...;-)
Jo a ještě se musím podělit o radost ze svatebního ropočtu, který skončil v plusu :-).Dostali jsme i spoustu finančních darů, takže o podzimních prázdninách vyrážíme do Paříže :-)
Jak to tady tak čtu, přijde mi, že snad žádná z nás to neměla úplně v klidu. :-D Ale tak hlavně že jsme to všechny ve zdraví přežily a vzaly si ty naše mužíčky. ;-)
Profilova fotka
Ahoj tak jsme se vrátili o jeden den dříve ze svatební cesty, nevybrali jsme si moc dorbý hotel :-( Ale i tak to celkem šlo. Co se týká svatby vše proběhlo skoro bez problémů. Jen ráno byli trochu nervýky že se to nestihne ale stihlo se. Vizážistka trochu protáhla líčení a tak jsem musela s kadeřnicí absolvovat sprintovací maraton, ale byla skvělá. Během dvou minut byli punčochy, podvazek, šaty a boty na mě a už jsem pádila do auta. Nakonec jsem přijela na obřad dřív než ženich a tak jsem jen nervozně čekala ale přišel. Ikdyž mě holky strašili že nepříjde. Obřad byl moc pěkný dokonce i pani matrikářka uronila slzu a pak se fotilo a jelo na jídlo. No a tam byl jediný krizový okamžik. Když se tozjela kolona tak jsme jásali že jsme všichni ale ouha. Auto s maminkou ženicha se nerozjelo. A bohužel si toho nikdo nevšiml a tak jsme dojeli až na hostinu a tam jsme to zjistli. Naštěstí to nebylo tak desné a porblém se vyřešil. Moje "tchýně" dojela o pár minut později. No a pak se jedlo. Nevim jak vy ale já nic nesnědla v těch napresovaných šatech jsem do sebe nemohla dostat ani kousíček. Ale stejně bylo jídlo výborné. No a večer mě poznal ženich podle lýtka a já jeho podle nosu asi jsem si fakt souzení:-) :-D
Profilova fotka
Vdané paní, jak se máte? Tady to nějak umírá =-)
Profilova fotka
No momentálně obíhačka s dokladama a je to teda horší než jsem si myslela. Máme už po líbánkách a teď jsme rádi že jsme doma:-)
Profilova fotka
Kde jste byli na líbánkách? ;-) No, mě dali teprve včera oddací list, takže doklady půjdu měnit až od příštího týne, žádný fofr, jedem v půlce září pryč, takže postupně, ono se to nezblázní, alespoň doufám :-)
Profilova fotka
No byli jsme v Karlově studánce v jeseníkách ale hotel nás dost zklamal a taky pořád lilo a nebo pálilo sluníčko. Přijeli jsme o den dřív. No já se jménem chci měnit i adresu a je to horor. Jelikož bydlím v domečku který vlastní moji rodiče musím je dostat na úřad aby mi napsali že tu můžu bydlet no strašný.
Profilova fotka
nestačila by plná moc? Kamarádka to tak měnila, a protože rodiče neměli čas, vyřešili to plnou mocí, ale mě tohle přijde na hlavu postavený - ona se stěhovala od rodičů, a musela mít papír, že se může od nich odhlásit =-) Pro jistotu si zatím necháváme trvalý oba doma u rodičů, až budeme vyloženě bydlet ve vlastním, tak potom to změníme, bydlíme totiž v bytě, který vlastní naši. Každopádně ti tohle nezávidím
Ahojky holky, tak já jdu absolvovat úřednické kolečko dnes, jesm zvědavá, jak to bude dopadat - úředníci :-S
Profilova fotka
kamarádce přišla na poštu složeka už na nové jméno, tak sebou zala starou občanku, oddací list a úřednici vysvětlovala, že je to fakt ona, a ta bába na přepážce na ní vyjela, že když už se vdává, tak si má nechat svoje jméno, co si ho má co měnit, že jí v tom dělá bordel :-D Říct to mě, tak nevím, bych si osobně na bábu stěžovala 8-)
Článek se načítá
Ahoj holky, já si byla pro oddací list dneska...a čeká mě jen výměna občanky...nechala jsem si své příjmení, tak nebudu dělat úřednicím bordel. :-D Ale myslím, že neví, co chtějí, protože na mě naopak koukají jako na exota, že jsem vdaná a mám stále stejné příjmení.... :-N Hodně záleží na tom, na koho narazíte...ještě s tím budu mít asi veselo... Ty líbánky vám docela závidím, my už to letos nestihneme...ale na víkend 23.-24.9. máme v plánu absolvovat seskok padákem, tak snad nám vyjde počasí....a 29.9. jdeme na svatbu mého bráchy. :-D
Profilova fotka
No máme to asi tak nastejno, určité komplikace nastanou, ať si necháš svoje jméno nebo ať ho změníš ;-) Vidíš, já tobě zas "závidím" ten seskok padákem, to bych faktbrala taky, ale asi mám smůlu, sama bych to neabsolvovala a v mém okolí na to taky nikdo není, stěží najdu někoho na tu centrifuku :-D
tak jsem to bohužel nezvládla, jelikož měnim i trvalý bydliště, musela jsem letět na matriku. Přišla jsem tam 16:55 (dělají do 17:00) a to bylo keců a ksichtů, že jdu 5 minut před padla. Koho to zajímá, když to nemůžou mít všechno pod jednou střechou a já mám taky nějakou pracovní dobu, která bohužel končí v 16:30 a že oni dělají do 17 je jen jejich problém - čůzi :-S . Druhý pokus absolvuju v pátek, tak snad to už klapne - nenávidim byrokraty! Nejhorší je, že ještě musim na OSSZ, VZP, pojišťovnu, banku.... a už ani nevim kam všude (na to aby si člověk vzal den volna). Tak snad Vám to jde líp, mějte se.
Profilova fotka
Ahoj holky, promiňte, že vám sem lezu, ale tak jsem si říkala, že se sem podívám, pže jsem svatbu měla taky 18.8.2007. :-)
Profilova fotka
Tak teda ten seskok padákem bych taky brala. Jenže nevím, jak Péťa, pže už na pouti na Calypsu mu nebylo nejlíp. :-N :-( I když pořád říká, jak chce bungee jumping. :-o
Profilova fotka
Veru, já si říkám, že tohle všechno snad zvládnu líp, pže mám pracovní dobu do tří, tak snad se mi tohle nikde nestane :-N , já jsem na jednu stranu docela "rázná", tak bych si to nikde moc nenechala líbit :-D ahoj Kajule, podle fotek jsi měla moc hezkou svatbu a máš moc pěkného synka ;-)
Pracovní doba některých úřadu je rozhodně úžasná....docela se děsím toho, až začnu od října pracovat na plný úvazek, tak si asi na obíhání úřadů budu muset brát dovču...protože pracuju mimo Brno...tak nebudu stíhat asi vůbec nic... Jinak začínám být vcelku spokojená, jak ta naše svatba dopadla...dostalo se k nám hodně pěkných ohlasů...tcháňata mají samozřejmě problémy, protože všechno bylo špatně...ale od nich už to prostě beru...Jsem ráda, že se bavili ostatní.... :-)
:-) zdravím všechny holky... i ty nové!! Tady je naše svatební album, snad se bude líbil. http://www.beremese.cz/album/album.ph... ženich protestoval, že na web své fotky nechce tak tam je jen jednou, škoda.. ale znáte ty chlapi 8-(
Profilova fotka
No my teprve teď začínáme zjišťovat komu se tam líbilo a jaký tam proběhly konflikty. No a z něčeho jsem smutná a je mi to líto, ale prostě některý lidi budou vždycky nespokojeni. Ach jo. Jinak kolik máte fotek, nám se zatím sešlo od známích a od profíka přez 300 fotek, to je nářez :-D
Profilova fotka
Dumbice, z toho si nic nedělej ;-) , u nás jsou nespokojení hlavně ti, kteří pozvání nedostali (hlavně příbuzenstvo), jinak jsem od nikoho neslyšela, že by se mu tam nelíbilo, rodina je spokojená, a s kamarády to bylo příjemné posezení, tak jsem ráda, naštěstí se nenašel nikdo, kdo by něco přímo ze svatby zkritizoval (nebo o tom alespoň nevím) :-D od profíka máme kolem 400 fotek, a od známých strašně moc, jen na našem foťáku, se kterým fotil brácha je cca 500 fotek :-D
Tak my se dozvěděli hodně stížností na personál restaurace...to byla fakt katastrofa...to byla taková velká vada na kráse... A fotky? No, já to raději nepočítám... :-) Je jich fakt hodně...teď se k nám dostali první fotky od našeho kamaráda, který byl naším hlavním fotografem...bych řekla, že se brzo dostaneme na nějakou tisícovku, s těma fotkama... soptuldo, moc ti to slušelo! Mohla bys mi prosím poslat do IP nějaký kontakt na ten hotýlek, kde jste byli?
NO tak o zklamání z reakcí okolí, příbuzných a přátel bych mohla psát eseje, málo kdo akceptoval naši utajenou svatbu a drby se jen rozjíždí !!! :-p to zamrzí,ale volba to byla naše a tak se s tím popereme, vy co jste dělali svatbu pro více lidí a stejně někdo protestuje, neklesejte v náladě, až ted se ukaže kdo nám štětsí přeje a kdo chtěl jen jídlo a pití ]-( Fotek máme 1000 ks ze zrcadlovky a cca 300 od profíka, z toho 100 bude v albumu.
Profilova fotka
Tý jo vy těch fotek teda máte, to my jich tolik nemáme:-) Profík nám zmizel po obědě takže celkem máme od něj jen pět vyfocených filmů a jinak od ostatních jich máme jen asi okolo dvou stovek takže je to něco okolo 350. Ale i tak si myslím že to stačí. Jsem si připadala jak filmová hvězda jak kolem mně pořád cvakali foťáky.
Profilova fotka
Soptuldo přesně tak, naši svatbu jsem brala jako takovou ukázku, kdo je fakt kamarád a kdo si na něj jen hraje, je pravda, že k pár lidem jsem přehodnotila vztah, a co se týče příbuzných, jelikož se s nimi pořádně nestýkám, tak to moc neřeším. Akorát mě nas... ty pomluvy, co se mé výchovy týče a pak toho, že jsem tam někoho zvala jen pro peníze, ale jinak... ať mi vlezou na hrb :-D Mimochodem tyhle příbuzní dělají velkou oslavu na konec pázdnin pro děti, a pak je to taky jako narozenino - svátková oslava, z druhé strany jich je strašně moc, a všichni měli svátky a narozeniny o prázkách, tak to maj každej rok jako takovou hromadnou oslavu :-D , letos předpokládají, že se k nim připojí i naše rodina, jako bysme tam někdy byli a jako b nás osobně pozvali - tak kdo je tu špatně vychovanej??? :-D
Profilova fotka
Ahoj Meni, děkuju. :-) Svatbu bych si hnedka zopakovala. A musím říct, že Páťa na ní byl zlatíčko. x-)
Profilova fotka
ahojík novomanželky, jak pak se máte??? To to uteklo co, já už jen prohlížím fotky a vzpomínám, tak už jsem dodělala albíčko, tak se můžete juknout, pozováci fotečky ještě dodám
Profilova fotka
ahojda, utíká to pěkně rychle, už je to zítra 14 dnů, co jsme vdané :-) acorniko, máš moc pěkné fotky, hned ta první se mi móóóc líbí, moc vám to na ní sluší ;-)
ahojky, tak mám konečně vyřízené doklady a ani to už nebolelo. U nás to dopadlo dobře, všichni byly nadšený z netradiční svatby a hlavně sokojený. :-D Mě se to tak líbilo, že bych si to dala znovu (se stejným ženichem samozřejmě)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?