Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
yw: máš bod! :-D
:-D :-D :-D Ywi leze do záhonků, vyskládal si všech 5 kousků a asi si myslel že jsou to míče z nich udělal fašírku :-p :-D ]-(
jé holky, tchánům do rána umřel kocour :-( už mu teda bylo 15 let ;-( ;-(
Evi :-D téda ten váš Max je maxi zahradník ;-) jestli ty dýně už nebyly náhodou přezráté!!! :-D ale věřím, já bych byla nasmolená jako blázen!!!! Ywi, tak ať jsi brzy fit!! A co F a mamča???
Profilova fotka
dobré ráno... tak nevím, zda nám tady Yw pře BRMS nehodila nějaký vir - bo já lítám na WC už od rána! :-p :-N - ale to jsou úprky...kdyby jste mě viděly! :-D :-x jinak ty noci jsou u nás čím dál horší - zas se mi vzbudil snad tak 6x 8-(
Profilova fotka
dobre ranko... co všichni s tim zachodem mate??? tak to se radsi nepolezu, abych to taky neschytala.... Peti, zase Maxe pomlouváš?? ;-)
Profilova fotka
satyyy: čéče, ale zas - můžeš se ládovat čím chceš - ono to pak rychle vyleze samo pryč! :-D :-D :-N nepomlouvám - to je holá skutečnost! ]-( 8-(
Krásné dobré páteční ránko ;-) u nás je krásně teploučko, ale zataženo a větrno :-| počítám že odpo bude pršet :-( Páč jak je ve Znojmě vinobraní tak leje na 100 % :-S !!! Peti =-) ty taky :-o ??? Holky neblbněte já to nechci. Mě to stačilo naposled a ještě 14dní sem se dávala do kupy :-p
Tož Peti, to bych brala :-D) ale jen na chvíli. Mmt nebylo by to špatné pro začátek startu očistné kůry :-N :-N :-N Kristi, néééé do Phy to neojde ;)) Kaji, až tu budeš - tak se mi to do rána stáhlo ;) jak to dostanu z toho BT??? Jen dám instalovat ??? Promiň že tě zatěžuji takovýma blbýma otázkama, ale já fakt nefííím :-. :-o
Profilova fotka
blýýýýýtloooooooooooooo :-) Ivi co to? co jak dostaneš kam? stažené soubory nebo co? co instalovat? bittorent nebo PS???
Kaji :-D :-D :-D vidím že sem to napsala srozumitelně viď ;-) no už to mám v BT stáhnuté a jak to z toho instaluji. Normálka se mi to přes ten BT stáhlo do té mojí složky a z toho to instaluji? Nebo musím ještě něco někam kopírovat apod. A když mám staré verze ps tak je mám asi odinstalovat viď?
Profilova fotka
jj klíďo si to instaluj z tama, to je jedno... my si prográmky, filmy, a mp3 dáváme pak každé na své místo... jj odinstalovat, ale možná si pro zichr nechej zálohu... ta 4 po tobě bude možná chtít nějaký klíč k instalaci... já ještě neinstalovala, já ještě dělám s 3...
Článek se načítá
Profilova fotka
boha jeho... co se tady řeší???
Profilova fotka
instalace photoshopu :-D jinak včera jsme si s O. udělali obr. radost :-) koupili sme si fotobatoh i na ntb a jednu knihu k photoshopu 4 a pak jednu nejosvědčenější tipy a triky s photoshopem x-) x-) x-)
No myslím že si na to pozvu brášku. On má 2 i 3, ale 3 mě nejde spustit skrz ty pitomé klíče 8-( 8-( 8-( 8-( sem zvědavá zda to bylo kompletní nebo nějaká okleštěná verze :-| Kristi, no to raději ani nechtěj vědět :-D) Jinak holky, já měla taky rychlý krok :-D :-D :-D ale to bylo těma hroznama co sem včera spráskla ;-)
Profilova fotka
no já mám rychlý krok skoro na denním pořádku takže mě nějaká chřipka nerozháže :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ivi stli máš někoho kdo tomu rozumí, určo si jej pozvi... ať si to ještě nerozvrtáš...
Profilova fotka
jej, miminko... http://bleskove.aktualne.centrum.cz/e...
Kaji, bráška jo - ten je na pc machr ;) takže budu obtěžovat jeho :-D ale on se za mnou rááád podívá ;-) Já myslela že ty nej triky a tipy byly dohromady v té nové knize. A ta byla za kolik??? Jdu makati ;-) zatím páááááááá
Profilova fotka
ta velká přímo k PS4 je za 800 a ty tipy triky tuším 400
Profilova fotka
joa obě jsou od Kelbyho, což je v daném tématu machr... ;-) od Peti od Evika mám i nějaké videa co a jak...
Profilova fotka
http://knihy.abz.cz/prodej/osvedcene-... tuhle Ivi mám...
Profilova fotka
tak jsem zpět z prochajdy...dnes mi maxe pro změnu probudilo letadlo...chjo chjo :-N a pak jsem stejně musela pelášit směr WC! :-D ale jinak je mi dobře, už zase dlabu zmrzku! :-x :-D
Profilova fotka
hele a nesnesl by Max špunty do uší? :-D :-D :-D
Dobré ráno, ženy - mě se po vás stýská :-D :-D ;-( ;-(
Profilova fotka
kaji: už jsem nad tím taky přemýšlela - ale nevím, jak mu je tam dát, aby se nebránil.... :-D evi: před týdnem jsme se těšily na sráááz a už je po něm! |-|
Profilova fotka
http://www.fotoskoda.cz/eObchod/p1064... to je on.. :-) jen černočervený :-) Evi brýtro, už si dofarmařila ? :-D Ded násilím, bez řečí... :-D
Káji, dobrý kup ;-)
Profilova fotka
vielen dank :-) ještě sme měli v merku jeden, ale ten měl špatný záda...
Profilova fotka
sem se nasral, tady to maj o půlku levnější ]-( http://www.3k-foto.cz/?ACTION=DETAIL&...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?