Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
frnkne i s corelou :-D
jo, tak jsem to před tím taky nosila, myslím že jsem to tak měla na tom našem prvním srazu :-)
Profilova fotka
jj Evik to měl... a šušelooooo :-)
akorát jsem si v tom příšla moc "holá", fučelo mi na krk :-D
Profilova fotka
fučák na krk na zimu nebrat :-))))
:-D :-D jsem koukala na ty vaše křeččí miminka x-) x-)
Profilova fotka
dooobré ráno, sem se skoro lekla kam jsem to vlezla , samé nové fotky a všem vám to sluší. Tak mé drahé dítě se už druhou noc ve 4 rozhodne že kdo spí nežije a od těch 4 do 7 si chce vykládat. Už z ní začínám být zoufalá. 8-( 8-( 8-( jo a dneska mi přišla manduca a je to naprosto boží, malá mi v tom hned usnula a ještě spí v postýlce. Tak jdu si udělat oběd, dneska mám halušky.
Profilova fotka
tak se mi právě rozeřvala chůvička tak jsem to zase zakřikla s tím spánkem, i ten oběd se teda odkládá.
Profilova fotka
Ahoj MArkétkooo :-) věcnááá, co je manduca? 8-)
Profilova fotka
tedy už se zase stříhají vlasy... já bych potřebovala spíš prodloužit :-N Kaj, manduca je takový nosítko na děti... když si chceš hrát na indiánskou babičku ;-)
Dobré ránko Markétko x-) :-D) fíha jestli ti to neposlala Peťa - být tebou tak si to s ní vyřídím ;-) :-D :-. manduca??? co to je????? Evi, na prvním srazidle ti oučes moc slušel, ale holý krk na zimu ... eeee nebrat 8-) chjo mám chuť na čoko a nic tady nemáááááááám :-N
jj Káji, přesně tak, takový pytel na děcka :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
achaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) dík :-)
Profilova fotka
Ivi, já mám chuť na cokoliv.... ale nemám tu už nic :((
Tédy Kristi, na to že si bezdětná máš ale přehled ;-) já si vlasy též nechávám lehce dorůst, páč sem nervní když si je nemožu seplnout a když mi lítaj do očí 8-(
Profilova fotka
http://www.mamaja.cz/nositka-manduca/...
Profilova fotka
já právě obědvám, rohlíky a pribina tavený sýr... dneska nemá ms kým jít papat... tak aspoň vyrazím dřív a doma zabalím...
Ojojoj, a nemáš poblíž cukrárnu???? Já tam před chvílí byla - pro chlebíčky 2ks 8-) s debrecínkou. Páč sem měla jen mini jogurt + muslli + hrozny a pak hrozny samotné a už sem hlady i šilhala :-N :-D :-x
my máme takovou krosničku na břicho od Chicca, ji hnedka vyzkoušíme v Rakousku, je to ale do 9 kg, tak doufám, že Filda neztloustne :-D
Profilova fotka
jééé to je supr, tjo ale ta cena u tak úplně super není...
=-) tak už to máme i s obrázkem ;-) ó díky ! ;-) Jééé rohliky, pribina a sýrrrrr bych si i dal :-N asi se zastavím někde po cestě ;-)
no má to vydržet do 5 let dítěte
Profilova fotka
mmaky: manducu ti schvaluju, já mám nosítku od chicca a je blbé...jako na nákup do blízkého obchodu dobré, ale docela se zařezává za krk - je takové na prd no - tak taky mě stálo jen 400 kč, že ;-) :-N
Profilova fotka
Ivi, cukrarnu pobliz mam, ale to bych musela tři patra po schodech dolů a potom zase nahoru.... a to si radši nechám zajít chuť ...
Profilova fotka
právě, že je ta manduca na dlouho.... kamarádka ji ma a pochvaluje si to, že se ji tam to dítko vzdycky zklidni....
Evi, nesmíš mu dávat plnotučné ale nízkotučné :-D ;-)) Kristi :-D :-D :-D tak to ta tvá chuť není tak strašná ;)
Satyyy, fakt? Nám v tom Filda začne řvát :-( pak se uklidní, ale tak 5 minut podkova a řve
Ivi, já mám jenom Salko na skladě :-D :-D
Profilova fotka
já taky měla obyč klokanku a s tímto se to fakt nedá srovnat, na novou bych neměla, opět jako skoro vše jsem koupila už po dítku na mimibazaru.
http://www.babyexpert.cz/produkt/nosi... my máme tohle. Dostali jsme to jako dárek od Peťi z práce. Asi jí pak prodám/nebo si nechám na druhý, třetí, čtvrtý..... :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?