Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
dneska to bylo jak na půl pro králíka, samý zelený... ale jinak pečené kuřátko a bagetka s bylinkama... ještě mi na odpo zbylo :-)
Profilova fotka
ježiš, tady se furt mění fotky...já vás teď nepoznávám... :-D evi: zabaleno, ještě jsem ti přihodila jednu takovou tenší (na teď) - v ní byl Max asi tak 2x...tak snad neva, že ti posílám "nošenou" věc?! :-N
podívejte se jak to naše dítě chrní :-D :-D sundala jsem mu zajíce z kscihtu a řev, tak jsem ho zase pikila :-D
Kaji, hmmmm tož takové pečené kuřátko s bagčou a zeleným bych si taky dala ;-)) ty si obídky bereš i do práce?? =-) Peti, tož musím páč tady je každej krásnej na těch fotákách 8-) moc se mi líbí nová fotos Kajky a Evulky x-)) Evi, mamka nám dávala přes obličej plínku a to sme prý chrupali jak zabití ;-)
hele Peťi, ale to už je zu viel =-) ještě že mám na tebe to číslo účtu :-D :-D
Profilova fotka
Evi, Vojtech taky nejradsi spal s nejakym "hadrem" pres oblicej.... :-D Ivi, moc pekna fotecka... ja chci taky nejakou peknooooou... ale neni :((
Profilova fotka
evi: tooož neblbni babo...to bys mě jako fakt nas*ala.... ]-( kdybych nechtěla, tak ti to nepošlu, ne?! a hlavně - to mi to tady má shnít?! já budu ráda, když to obnosíte! ;-) Maxovi to bylo dobře zrovna v tu největší zimu, takže nebylo kdy to nosit a co s jednou čepkou? ;-)
Profilova fotka
satyyy: ti říkám, že tato tvá je boží!!! mně se teda fakt moc líbí! x-) já když dám M. plýnu přes obličej, tak se začne chlámat a hrajeme bubububu!!! :-D
Profilova fotka
Ivi no když to nedojím nechám si to zabalit ;-) Satyyy tahle se mi líbit moc ;-) nebo ořež tu co máš na FB se sourozenci ;-) Ivi šušíííííí ;-)
jsme vhůru jdeme ven, tak pááá
Profilova fotka
Evi papaa, užijte si to :-)
Kristi, mě se tady ta tvá taky moc líbí. Ale jak píše Klárka, ořež si tu z FB a hned máš new ;-) Kaji acha :-D no dnes to mám fakt za pár :-D za chvíli to balím, ještě odešlu 1 formulář, z jednoho serveru mi to furt padalo, sem to odesílala na 6x. Ale překlikla sem a je to oukej ;-)) Tak zítra nebo večír páááááááááááá
Článek se načítá
Profilova fotka
jako ze tuto?? ja vam nevim, se mi teda moc nelibi, jestli to nebude tim mym ksichtem :D
Profilova fotka
satyyy: tahle je náhodou taky dobrá - se tam právěže skvěle "xichtíš" x-) ale ta s tím šátkem u mě stejnako vede! je takové prostě "jiná" ;-)
Profilova fotka
tak se mi včera tajne oženil můj nejoblíbenější kolega :-.
Profilova fotka
nekecej...tý jo! ;-)...tak nejoblíbenější bude snad i jako ženatý, ne?! ;-) x-)
Profilova fotka
nojooo, ale to je moje laska ze stredni :-N ale tak zenil se po deviti letech, se to dalo cekat... je se porad tvaril jako nejvetsi odpurce manzelstvi ... a ono prd a vcera odpoledne do toho prastili :-D
Profilova fotka
tak víš jak - on vám schválně lhal, aby to pak bylo o to větší překvápko! :-N
Profilova fotka
no vidiš Kristi jak ti to sluší :-))) jéééé tajná svatbička jooo? :-)
Profilova fotka
jee holky já mám radost, kamarádka chce mých pár foteček vystavit u nich na penzioně x-) x-) x-)
Profilova fotka
teeeda, budete slavní x-)
Profilova fotka
no O. ten ze mě má už profi foto :-D prý no když tě to tak baví, máš teď kurz, tak se snaž =-) :-N vtipálek :-D
Profilova fotka
kaj: jé to je hezký! x-) evi: máš to poslané, v pondělí to očekávej! ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, páč jsem mrtvola.. chytla jsem též tu střevní chřipku a lítá to ze mě horem dolem.. chjo.. :-p :-p
Profilova fotka
jejda Ywi... tak ať tě to brzy přejde... |-|
Profilova fotka
yw: tjooo - tak ať se z toho brzy dostaneš - tohle je nepříjemná nemoc |-|
Jé Ywi, to je blbý, tak ať jste holky brzo fit. Já jsem upocená až hrůza, byli jsme 2,5 hodiny s kočárem a jsem úplně schvácená :-p
Káji já pak chci autogram :-D x-)
já toho psa zabiju! ]-( ]-( ]-( včera rozkousal Peťovi úhlový hledáček za 1400 k fotáku a mě dneska sklidil dýně ]-( ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
evi maxouš ti leze na facebook na farmu jo??? lump jeden ]-( :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?