Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
já bych brala určo taky větší ... jak říkaj holky, raději větší než shánět v půli zimy další :-p sem si musela dát kus Milky, takk 1/2 ... :-N :-N :-N hmmm takk na oběd budou jen hrozny :-D
Profilova fotka
já už měla dneska zákusek, kolegyně má narozeniny... a teď jsem zvládla nekterinku a rajče :-D
jé to sem rád, že v tom nejsem sama ;-) :-D) já jdu na zbytek výplat a pak mě čekaj ty stupidní formuláře!!! ]-( ]-( ]-( a pak za odměnu jahodový jogo + mussli x-)
Profilova fotka
já mám tento týden taky neskutečnou žravku... posladkém... místo véči zbaštím půlku bombošky :-N
Profilova fotka
Kaj, to ja bych si taky klidne místo věči dala půlku bombošky, ale tu naštěstí doma nemáme :-D není nad to doma vůbec nic nemít... potom můžu chodit "mlsat" akorát tak pastu na zuby :-D :-D :-D
Profilova fotka
hm jenže pak jsem si šla ještě pro sáček bersi... no nafackovat sem si včera chtěla.... pak nemám kynout... ]-( :-D
Kaji, hi hi hi sem na tom stejně - páč vím že v taštičce od tety Evulky sou kokoádky x-)) a to je pak mor. Ale o Kinder sem se rozdělil s R ;-)) Kristi, nj není nad to doma nic nemít - ale ta chuť pak to je něco hrozného!!! Mě dnes čeká žehlení 3praček, pak lehký úklid a leštění zrcadýlek ;-)) Kaji, já si říkám že od začátku září cvičím a co? Cvičila nebo ne? Můj tělocvik je ráno spurt do práce, pak na bus a pak žehlení, farmaření :-D a když sem na sta.
tak furt lepší bersi než čoko :-D ;-)
teď poslouchám Kiss a úplně mě to burcuje k pracovním výkonům, tak jdu na to 8-)
Profilova fotka
tak já na ty vaše koko ještě nešáhla... :-) 8-)
Kaji, ještě né jo???? Já už tam mám jen čoko od Ywči, šlo vám to co sem posílala ip otevřít? Pokud ne písněte, já to nějako označím a čebas to pustí
Profilova fotka
ja uz taky vsechno spapala :)
Článek se načítá
Profilova fotka
mě to pustilooooo :-) jo Ivi a od tebe tu teď baštím ty čokopims :-)
Profilova fotka
jsem zpět z nákupů...zas jsem utratila majlant a kde nic tu nic! :-D
Profilova fotka
se pochlub, máš aspoň něco i pro sebe? :-))))
Profilova fotka
kaj: jj, mikču s kapucí (bílou) za 149 kč! x-) a maxovi jsem koupila punčošky na zimu, jardovi boxerky a ponožky (už mi asi tak 2 měsíce připomíná, že má samé díravé :-N ), no a pak jídlo a nějaké věci do kuchyně (houbičky atd... ;-) )
Profilova fotka
ahojky poslala jsem vám boží mail :-D te´d jsme byli v kostele domlouvat křtiny a v neděli ve 2 budou.
Holky, já sem tu děsně zasekaná. Tím jak stále mění nějaké zavedené pravidla se mi to komplikuje. Doděla sem přehled na OSSZ, ale jsou tam ty mimořádné slevy, navíc tam mám 1x náhradu mzdy tak sem to snad 3x přepočítávala abych se nesekla 8-( snad to bude OK. Teď ještě přehled : vzp, čnzp, zpmvčr ... a pak dát dokupy výplaty zvlášť pro každého zaměstnance + stravenky. Dnes nevím zda se tady ještě objevím - fakt toho mám nad hlavu. Peti, jééé bílou já rád ;)) to mi připomíná, že tam mám taky pár mini dírek =-) Marky, mrknu .... Zatím pááááááááá ;-)
tak jsme zpět. Jako C&A nic moc, HM taky hrůza, koupila jsem Filípkovi čapku na zimu (kurevsky drahou - 379,- Kč :-p :-p ) a sobě šedé triko s dlouhým rukávem. Pak jsem si tam rovnou koupila oběd, bo se mi nechce vařit, kuřecí s ananasem a teď Filda chrní tak jdu uklízet, je to tu jak Kongo =-)
Profilova fotka
mmaky: to mi nedávno posílala kámoška a strááášně se mi to líbilo! :-D :-D :-D evi: mám po Maxíkovi krásnou fleesovou (modrou) čepičku a k tomu modré rukavičky (teplé chlupaté) - Max v tom ani jednou nebyl, protože na zimu mu to bylo velké a teď je mu to už malé...jestli by se ti to šiklo - velmi ráda daruji!!!! x-) Stejně jsem tvým dlužníkem - Max má od vás toliko věcí...že to ti do důchodu budu splácet! :-D
Dedul, tak jestli to už neunosíte tak si to velmi ráda odkoupím. Nic zadara mi nedávej, já to zaplatím! Jakýpak splácet nám! Víš, že jsem ti slíbila, že když to bude Max že má od nás doživotní rentu :-D na fb máte Fildovo čepici :-D
Evi, fíha takže osvědčené shopy zklamaly? To naštve a jako ta čepka fakt drsný ...
Profilova fotka
evi: nenene, já ti to prostě pošlu a basta fidli....a nehádala by se, bo by mohla dostat na prdel! :-D :-N
Profilova fotka
evi: pepina (jak já říkám čepicím) je boží! x-) a myslím, že ty rukavičky, co ti budu posílat jsou z podobného matrošu a dokonce bych řekla, že i barva sedí! ;-) ... zítra zabalím a pošlu! :-)
ne ne Dedul, takhle to fakt nejde! Jsme dlužníkem!
už se peróóóu??? ;-) :-D :-D :-D to je jediné pozitivum dnešního dne - pro mou ponurou náladu .... fakt mě ty debilní formuláře točí :-p 8-(
Profilova fotka
kurňa babo neštvi mě, že já se tě vůbec ptala, měla jsem to prostě poslat bez zpáteční adresy, abys nevěděla, od koho to je a bylo by...a hele - já to dostala od švagrovky, mně to nic nestálo a za pár kaček na MMB to prodávat nebudu, to to radši dám von Maxindům! x-) a moc ráda! 8-)
Profilova fotka
sem tadyyyyyyyyyyyk :-)
ježiš tak moooc děkujeme, ale stejně si to budeme pamatovat :-D x-)
Paní B, copak bylo na obídek???? Já si dala jahodový jogo a eče by to něco chtělo :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?