Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
jo a letos dostávám převážně slunečnice... :-D všechno možný jen ne růže...si je snad koupím sama nebo co :-)
má v postýlce pod sebou takový ty jednorázový podložky a okolo sebe omotanou látkovou plínu. Vypadá jako Cicero :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D šiš
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zahranicni/bliz... já to říkám furt že jezdí jak prasata...
takže ste se spletli, žádný Filípek - ale Cicero to je :-D)) nj tak mu je dobře, navíc ty podložky sou super, že nic neproteče ;-)) kaji, chjo, škoda - sem ti mohla přibalit růžičku
Kaji, sem to slyšela na impulsu hi hi hi už sem ti poslala jednu sólo růži
akorát ta spotřeba těch látkových plen :-p od rána máme tak pátou =-)
Profilova fotka
díííky Iviskuuu x-) mušličky jsou taky úžasnýý :-)
Profilova fotka
jdu na papuuuuuuuuuuuuu
dobrouuuu ;-)
už už sem hejbla a už mám zaúčtovaný vydaný a přijatý faktury, teď eče pokladna .... uvidím kolik z ní dnes stihnu ;-)
Profilova fotka
kuk, šem tuuu :-)
Článek se načítá
tak ze zítřejšího hlídání babičkou toho moc nebude :-( má čas jenom půl hodiny a pak jede na divadlo do Krumlova. Budeme to muset zvládnout sami
evi: tak to je blbý, ale pokud bude Filípek spinkat, tak to bude v pohodě ne? :-) ... ale Vy to určitě zvládnete x-) .... já vždycky hlídání mám a nakonec není u kadeřnice vůbec potřeba .... Terezka spinká a to i teď ... asi ji ten zvuk fénů atd. uspává ... v úterý to taky prospala a pak i ještě nákup i cestu domů ...
Profilova fotka
ahojky, tak my byly se ségrou na ledovém kafíčku, maxovi jsem dala do rukou křupku - zaprasený byl celý vč. kočárku, ale měly jsme hoďku klid na klábosení! :-D
ahojky ded :-) tak to jste si to užili ... všichni TŘI :-D my byli dopoledne s taťkou v polsku na nákup a pak jel taťka do práce a my jsme zůstaly doma ... a budem i v noci zřejmě ... stěhují zase servery, tak to bude na celou noc :-( ....
Ahoj holky, tak my razíme za chvilku k panu doktorovi a pak do víru velkoměsta :-) tak pěkný pátek, má být pařák :-x
Profilova fotka
Brýtroooooooo :-) to je pažáááááááááák :-)
Brý jitro ;-) azurko, teplo, příjemných 20°C po probuzení - tak to má být, to jsou konečně prázdniny a lééééto x-)x-)x-) Evi, držím pěstičky ať to vše zmáknete ;-)
Profilova fotka
jj léto, už jen dnes...víkend má být studený... holt s holkama nebudeme výletit a hrát hry (když bude pršet)...
Kaji, oni straší - určo bude krásně ;-))
Profilova fotka
http://revue.idnes.cz/svatba-bary-ste... tohle ste viděly????? Ivi to doufám....
Kaji, sem na to koukla - čéče ani sem nevěděla, že není vdaná - ale slušelo jí to ;-) jenom na ty prsa by si měla pořídit zbroják :-D :-D :-D
Profilova fotka
to jo :-DDDDDD no až na tu nadzvedlou sukni dobrý :-)
ale zase nemá takový výhybky do pekla - tak se nemusí stydět ... tj pošpípali mě nějaké hovada na kotníkách a mám celou pravou nohu nateklou - tedy kotník, nárt + prsty a to sem se divila proč mám těsnou žabku. Jdu si udělat zábal a hurááá do práce
šiš, mě to šponuje a bolí celkej kotník - sem si udělala ledový zábal - snad to povolí 8-(
Profilova fotka
zkus si vzít něco na alergii....
sem si včera odpo brala zyrtec a víš co - prd nepomohlo :-( už sem to měla včera, ale dnes to bolí nějako víc 8-( jdu makat, ať na to nemyslím .... ale studený obklad zabral a už se chladím ;-)
ahojky :-) teda dneska bude super pažááák .... tak to máme asik doma zákaz vycházek ... v takovém vedru by to bylo jen o křiku ... to raději budem doma v relativním chládku x-) bomba reklama :-D http://www.youtube.com/watch?v=XQcVll...
ivi: teda tak to chce obklad s cibulí ...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?