Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
:-( podle mě se neřídit, my se rozhodujeme max 3dny dopředu kdy a kam ... takže netuším vůbec kdy se tam dostaneme a zda vůbec, možná až na podzim, až bude klid
Profilova fotka
jsem pro, ale teď nedokážu říct... po svatbě chcem na týden někam do tepla a ještě nevím kdy...
Profilova fotka
aha tak to je škoda,... tak já letím na tu poštu a do obchodu... sem se tu nějak zasekla...papa
hojky :-) jak se tady všechny máte??? copak je nového??? u nás je nové toto: Terezka už má naušničky, ale nastřelení se jí vůbec nelíbilo, plakala stejně jako při očkování ;-( bobek malý ... a já jsem se nechala včera ošmikat ... děsně to začalo padat ...
Profilova fotka
jeee ahoj Veru, včera jsem na tebe vzpomínala kdepak je ti konec :-) jako jinak mi přišlo album...prd bílá, krémová... matení zákazníka.... :-(
kaj: no jsem jen nebyla na netu ... v pondělí jsem měla lítačkuj po úřadech a pak ty naušničky no a včera jsme byli celý den u našich ... x-) tohle mě vytáčí ... mě to tak udělali s botama u Bati ... jsem je vrátila ... místo bílých přišly krémové :-(
Profilova fotka
jak mi to má teď ladit s ostatním, grrrr....
tak jim to vrať .... a zkus ještě pohledat co?
Profilova fotka
navíc druhá je na cestě, má být pro kamošku...jako dar...
jééé Ywi měla včera výročí svatby s Fandíkem .... gratuluji x-)
=-) nikdo nikde? Hmmm já už to taky balím, mám ještě firmní pochůzky a v tomhle vedru budu ráda, když to dám - musím se pohybovat velmi pomalu ... to se zase budu koupat ve vlastní šťávě :-p :-D) zítra papa
Profilova fotka
jsem zpátkyyyy z obídku :-) a venku už svítí oskar :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
dobre odpoledne, muzu k vam?? u nas je mrtvo....
Profilova fotka
Kaj s tim albem blby.... ale libi se ti??? pokud jo, tak co resit... to je album na fotky, ne??? ti s nicim ladit nemusi, kdyz na svatbe nebude ;-) ja mam teda bily... zabaleny v potravinovy folii, protoze jinak by uz bylo jako prase :-N
Profilova fotka
hoj ženy, my byli dnes s kámoškou a její Emulí dopo ve městě na kafíčku, pak jsem se stavila v tescu a koupila mláděti zelený klobouček a sandálky a plavky - stejné, co už má, ale větší...jaksi nám chlapák roste, či co!?! :-N
Profilova fotka
ahojky, jako je krásný, to jo... holt nebudu ukazovat pohromadě s tou knihou hostů... :-) ta je prostě bílá, jak od Lanzy :-D
Profilova fotka
ahoj Peti.... uzivate slunicka?? Kaj... no, tak jeste to vzit Savem :-D :-D :-D
Profilova fotka
aby z toho něco zbylo :-D Ded hoooj :-)
Profilova fotka
satyyy: no hlavně, aby jsme nemuseli být doma ;-)
Profilova fotka
a nebo to zkusit reklamovat... ale ono je to tezky... kazda bila je jina... staci aby to byl jiny material a kdyz to potom das vedle sebe, tak to neni uplne stejny :((( a jestli to prodava chlap, tak ti maji stejne divny barevny citeni a klidne ti rekne, ze je to bily... protoze on rozezna jen bilou od zluty :-D
Profilova fotka
už sem s paní mluvila... a to co mají jako krémová je prý kávová až hnědá... když se juknete třeba u CAXY na obrázek kde mají obojí, tak bílá je přesně něco mezi bílou a tou krémovou...
Profilova fotka
tak by tam ty barvy mohli mit trochu lip popsany....
Profilova fotka
taky jsem říkala, matou zákazníky a pak se díky že se jim to vrací....
Profilova fotka
uf, další úkol splněn, rozdělila jsem ubytko :) jen tak dál dokonce frfňa co hlásila že ona dámička nebude přece ev stanu, vyzbylo jedno "lepší" ubytko :-x :-D
Profilova fotka
jinak hlásím, že hostina nám opadla na 50 lidí z toho 4 děti... :-x
Profilova fotka
Brýtro holky :-)
Profilova fotka
kaj: a kolik jste měli původně hostů?
Profilova fotka
no, nějakých 60 na hostinu a mysleli sme že bude i víc lidí večer... aspoň nebudem jak sardinky... :-) radši sme počítali s větším počtem... :-)
Brý ránko ;-) Kaji, šikovná ... takže ubytko je splněno a co ti chybí? A s těma lidičkama je to super - bude více prostoru ;-)
Profilova fotka
Ivisku hojky, teď už drobnosti, celofány, svíčky, ještě přikoupit dort krabice na koláčky,... tjo určo ještě něco ale teď nevím... :-) jo čekám od MArtinky na šerpy abych mohla jít dořešit kytí na auto :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?