Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Veru to je božííííííííííííííí :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojky... jdu k vam, u nas je mrtvo... Eli sla do kvetinarstvi a Kristi se dovolenkuje... video je super, mi ho minuly tyden ukazoval muz :)))) http://www.army.cz/scripts/detail.php... tady je videt jak vojeci odlitaji do Kosova... je tam videt to letadlo, co poveze Petana pristi tyden.... uplne byznys trida :-D
Profilova fotka
Ahoj Satyyy :-)
Profilova fotka
ahoj skoro nevesto... za kolik to dneska mas?? uz za par, co? ;-)
Profilova fotka
mno, plánovač píše 22 dní... letí to.... :-)
Profilova fotka
tak to je mazec... ale jeste mas cas si to rozmyslet ;-) :-D
Profilova fotka
muj svatebni planovac pise 727 dni od svatby :-.
Profilova fotka
což o to já, ale i nastávající :-D
Profilova fotka
jako ten nema narok vycouvat... on pristel s tim napadem ;-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D navíc my nakonec budem mít předmanželskou smlouvu, tak už nebude úniku :-D
Profilova fotka
smlouvu jo?? jako ze kdyby neco, tak je vsechno tvoje ;-) mamin kolega si taky nechal udelat predmanzelskou smlouvu a nevesta si na protest nechala svoje prijmeni :-N
Profilova fotka
nj, vše mé ženě Filoméně :-D ne, drahý si vzpoměl, že ten pozemek by taky mohl být konečně i na ně, a tohle je "nejlevnější" řešení...pač adrovačkou by to vyšlo dost blbě na daních.... šiš a co do té smlouvy dal?
Článek se načítá
Profilova fotka
no, to je figl s tim pozemkem :)) ja si myslim, ze on tu smlouvu ani delat nemusel... proste ma mejaky majetek (byt, chalupu) a jednou zdedi jeste dum ... a ve smlouve bylo, ze to proste vzdy a porad bude jen a jen jeho .... coz si myslim, ze by bylo i bez te smlouvy... no a nevesta z toho byla asi spatna... :-S
Profilova fotka
za mnou kdyby přišel O. jen tak že chce sml. tak mě to taky asi zamrzí, ženská to bere jako přípravu před svatbou na rozvod, jako by už byl na cestě... :-( uvidíme, šefík ještě dumá jak to vymyslet... tjo tajtrlík jeden, nemohl rovnou napsat na oba?... akorát přidělává práci teď...
Veru :-D to je bombastické video ... už sem ho rozeslala známým x-) ;-)) Kristi, tédy to je pracovní morálka u 80!!! Kristi II je na dovolce? Ta se mááá!! Jdu omrknout letítko ;-)
Profilova fotka
mam hlaaaaad .... ale uz se mi hreje rizoto a potom vyrazim na zmrzlinu :))
Profilova fotka
zmrzlinku? jééé, dala bych si :-)
fíha, ona s nima jede i ženská??? jé rizotko bych si dala - už sem je dlouho neměla - hódně dlouho!
Profilova fotka
nojo, rizotko od maminky :))) zenskych tam jede vic.... nekdo je musi osetrovat.... a s Petrem jede i jedna vojakyne řidička x-)
Jé mě to od mojí mamky taky hrozně chutná - já si tam eče naložím hordu sýýýru a kečupu x-) to je pak eńo ňuňox-)!
Profilova fotka
na rizotko kecup???? tak to ja ho takhle nekazim ;-)
jj já ten kečup musím mít všude - ale né horu, prostě sem tam a pak si to hezky promíchám x-) to je pak ončo 8-)
Profilova fotka
moje segra taky ji vsechno s kecupem :-D kdyz me potom prijde, ze to vsechno chutna jako kecup....
já měla období kdy sem si dávala kečup i na rohlík s máslem :-D) chjo, co plánujete na víkend? Mě se furt drží ten bacil, doma si vemu něco čím bacím bacil :-p
Profilova fotka
taky nemusím mít kečup všude...si hlavně dycky vzpomenu na hlášku kámošky, resp jejího chlapa... že když se to nedá jíst, dáš na to kečup a pak chutná vše stejně...a to mě napadne když si O. bere kešup k vaječině, pizze, dycky... :-D
Profilova fotka
ja jedu za muzem ke tchyni... on se jel rozloucit, ale ja doufam, ze nebudeme moc pobyvat doma, jinak by me tam kleplo.... tak budeme nekde vyletovat a nebo navstevovat kamarady.... uvidime, co nam dovoli pocasi ... v utery mame vyroci svatby, tak asi vyrazime predcasne na nejakou dobrou mnamku ... treba do restauracky, kde byla svatba.... v utery uz toho moc neoslavime :(
Kaji si mě pobavila :-D)) mě to chutná i bez kečupu, ale s kečupákem je to lepčí! ;-) Kristi ... hmm sem si vzpomněla na tvůj kladný vztah k paní matce :-N ... určo nebudete sedět doma pořád na zadku - sice hlásí ochlazení, ale to nebrání výletu či návštěvám známých ;-)) a kdy má P přesně odlet?
Profilova fotka
teď tu šef řeší stli se nevěstě dává kytka.... já nevím... byla jsem na svatbách kdy nevěsta dostala mraky kytek a byla jsme na jiných kdy ne...
Kaji jako při gratulacích bo jak to myslíš? Mě to příjde zbytečné - páč stejně má tu svoji a ostatní dá někomu ze svatebčanů :-( to spíš jako dar bych volila třebas rostlou kytí
Profilova fotka
taky si myslím...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?