Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ivi... P odlita v utery, presne na vyroci :-S Kaj... ja jsem byla na svatbach nekolika a nikde se kytka nevadala.... ja nejak mam pocit, ze je ten zvyk jako vic na Morave... ja byla na svatbach je Stredocesky kraj a potom zapad republiky a tam se kytky nedavali.... tak nevim ja bych kytku jako nevesta asi nechtela... stejne mam svou, tak co s tema dalsima???
Profilova fotka
no právě... mě to na těch svatbách taky překvapilo...
Profilova fotka
na zadku sedet teda nebudeme, tchyne si zase natahla domu vsechny tri vnoucata, asi aby nas nebylo doma malo.... a ona je tim vic nerovzni a protivna, cim vic tam tech lidi je... tak se radsi zdekuju.... uz jsem premyslela, ze bych i bydlela v penzionu za mestem, nez u nich :-N
Profilova fotka
mizim na tu zmrzlinu x-)
Hmm tak to je fakt trefný dárek k výročí :-| nu což, musí plnit své povinnosti! Tak to dobře oslavte ;-)) Tak já sem z Moravy a byla sem tady na spoustě svatbách a kytku nevěstě nedával nikdo - takže je to spíš o tom, koho co napadne. Jak píšeš Kristi, kytku mám svoji a ostatní mě nezajímaj.
Profilova fotka
jsem tu.... zmrzlinka do mne jen zahucela :))) mela jsem jahodovou dřeň x-)
Profilova fotka
hm, dobrááá :-)
mě děláš chutě - asi navštívím cukrošku vedle:-D)
Profilova fotka
taky začínám uvažovat co mám poblíž :-D jo jinak holky, v pondělí nebudu... celý vík se rozlučkuju a návrat až v pindilí během dne... objevím se dyžtak večer ;-)
Profilova fotka
a jeeee, to zas bude v alejich nablito :-D abys nedorazila do prace az ve stredu :)))
OK omluvenka přijata a nééé že se ože.eš jak to hovádko :-D ;-)) hezky se bavte a pořádně to oslavte!!! Svobodu máš jen jednu! :-)) Kristi, tak tu budeme spolem
Profilova fotka
Ivi, taky ti prijde, ze je nas tu cim dal tim min :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
to snad ne :-D no musím v pondělí být ok, řídím :-))))))))
Profilova fotka
ahooooj, tak jsem křiklouna konečně uspala... dnes jsme byli s Maxem ve městě, já ho měla v klokance...no mazec, jsem byla spocená až na ři*i...jaké tam bylo horko a ještě těch jeho téměř 8,5 kg... :-N
Profilova fotka
ahoj Ded... jsi blazen??? v tomhle vedru nosit dite prilepeny na tele... brrrrr
Profilova fotka
hoj Ded, to ste si předávali teplo i navzájem ne? :-)
Profilova fotka
satyyy: a co mám dělat, když jsem potřebovala vyřídit věci, kam se s kočárem prostě nedostanu, no! 8-( ;-) kaj: no neboj se, Maxík byl taky pěkně spařený...ale naštěstí se mu v klokance líbí, bo má přehled x-) jsem ho po 5 min. šla zkontrolovat a on byl vzhůru a hrál si se síťkou proti hmyzu! :-D Je v garáži, odmítám chodit v takových horkách po venku... :-p
Profilova fotka
holkyyyyyyyyy, velká událost, pan K. vrátil penízkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy x-)
ded: naprosto souhlasím ... taky sedíme doma ... je tam děsných 32 ve stínu ... nikam nejdu ... ale budu muset na poštu, tak to asi taky vyřeším klokanicí :-D ... ale půjdu až o půl šesté ... dřív nééé kaj: tak to se hodí x-)
jo jinak AHOOOOOJ všem x-) malá řádí ... jsem ji včera nechala uprostřed naší postele a frajerka už válí sudy po celé ploše ... tak jsem ji dneska nastavěla mantinely kolem okrajů ... ještě minulý týden se převalila jen na jednu stranu a jen 1x ... teď už je akční až moc ... :-D
Profilova fotka
veru: ježííš, ta vaše holčička je nějak moc dopředu, ne? :-) Maxouš válí sudy teprve tak měsíc a půl! :-N kaj: no supééér, to se hodí, ne?! ;-) kaj - jak se prosímtě v tom "irfanu" zmenší najednou více fotek??? já to všechno otevřu, dám resize - ok - a stejně je to furt velké jako před tím ]-( - co dělám špatně?
ded: to asi je ... je fakt akční ... no včera přijít o chvilku později tak spadne z postele dolů ... :-S ...
a to naprosto s přehledem cucá palec u nohy :-D
Profilova fotka
Ded jo jde, počki, zavzpomínám, vydrž :-) Veru hooooj no 200l se hodí dycky :-)
Profilova fotka
kaj: šiši, tak to je pálka teda! =-) x-) veru: je fakt šikulka! x-) ta bude myslím lozit dřív jak Maxouš...je to lenoch! :-D
Profilova fotka
soubor - dávkové konverze/přejmenování - pak vybereš soubory které chceš, pak kam je chceš uložit a - spustit dávku... zkus... ;-)
kaj: tak to bude krásná svatebka ne??? ded: šikulka je, ale má to i stinné stránky ... nechce být v kočárku vůbec, jedině sedět, ale sama ještě nesedí, tak má smůlu ... :-S a já taky .. protože ji pak musím nést a tlačit prázdný kočár, jinak řve ...
Profilova fotka
kaj: upps - já to mám v english...mmt, mrknu na to... :-D
Profilova fotka
no jooo ale až v lednu Veru :-) teď "jen" dovolka, dostala jsem za úkol vybrat :-) si to stáhni v češtině ne? :-D
Profilova fotka
nebo ještě Ded používám resizejpegs, je to rychlejší :-) ten irfan mi přijde složitější... než se mi to prvně povedlo....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?