Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
ahoj holky ... evi: nabírej síly ... budeš je potřebovat x-) ded: Max je ranní ptáče :-D ... to Terka usnula taky tak a vzbudila se taky tak, ale jen na nakrmení a pak zase vytuhla do sedmi a teď vytuhla zase :-D Jinak holky, můj brácha se v sobotu podruhé narodil ... měl těžkou bouračku ... skončil na střeše, zrušil svodidla, dva ploty, ale naštěstí minul betonový sloup i všechny stromy a že jich tam je :-( .... nové auto od našich je totálka na odpis ... ale mu se naštěstí vůbec nic nestalo, sice si ho nechali v nemocnici na pozorování a dneska jde ještě na nějké neurologické vyšetření ... ale jinak je zatím o.k. ... ale kdyby jste to viděli, tak nechápete, žze to přežil a vůbec nic se mu nestalo ... má jen škrábanec na ruce jak ho lidé z okolí vytahovali okýnkem ven ... Kajka možná bude vědět i kde ... po cestě do Karviné přes Dětmarovice ... je to silnice smrti ... tam se takové nehody nepřežívají ... jsou tam nehody každý den ... a křížků kolem cesty je snad 20 :-( .... ještě teď když Vám to píšu tak se celá třesu ... mamka od jeho přítelkyně zkolabovala jak to viděla, protože tam byla s jeho přítelkyni jako jedna z prvních a pak vzali moji mamku do nemocnice za bráchou a tam na parkovišti se zhroutila ... :-( ... no prostě šílený víkend ...
Ahoj kočky, píšu v rychlosti - práce hafo a š za zády. Veru, kašlete na auto - hlavně že bráška je OKI a že se mu nic nestalo!!! A co dělal? To jel nepřiměřenou rychlostí nebo co? Nebo se na poslední chvíli snažil vyhnout kolizi??
Profilova fotka
:-( teeeda Veru, to je síla.... tak hlavně že je bráška oki.... nevím kde to je ale už jsem slyšela o tom místu... :-( Ivi hojky
Ivi: to víš, že na auto všichni kašleme, navíc naši mají i havarijko, bylo 2 měsíce staré ... však my jsem se jen zajímali, aby byl v pořádku, protože on podepsal v nemocnici reverz a jel domů ... a odpoledne jsme viděli, že když se nekontroloval, tak se pořád chytal za břicho, žebra, hlavu ... tak jsme ho večer s Radkem odvezli zpátky do nemocnice .... oni doktoři mu po takové šílené nehodě, kdy se několikrát otočil ve vzduchu rozrazil 10 metrů svodidel a zničil dvě ploty, nedělali žádné sono břicha ani rentgen páteře a hrudníku prostě nic ... pitomci .... tak jsem je k tomu donutila večer ... :-( ... no bohužel je brácha jak dobytek ... přiznal se ... než dostal hodiny tak jel 150 ... pak to prý zbrzdil na 120 ale i tak ... na té silnici, dokonce na stejném místě se na konci zimy vyboural i tchán s tchýni v 70 km/h, ale oni se snažili nepřejet ožralce co šel po té cestě ... a auto bylo taky na odpis ... :-(
já jen doufám, že si to bude pamatovat ... že už další šanci dostat nemusí, a hlavně, že se ani nikomu dalšímu nic nestalo :-S ... kéž by mu to jako ponaučení stačilo ... zatím to vypadá že jo .... ale kdo ví, až se z toho šoku oklepe ... :-S ... já jsem mu včera v nemocnici říkala, že by si měl uvědomit, že mu pan bůh dal třetí šanci, tak ať si to uvědomí ...
Profilova fotka
tjo to měl fakt štígro jako blázen.... tak snad je poučen...
kaj: měl štěstí, že všechny nárazy byly mimo místo řidiče ... on se neaktivoval ani jeden airbag ... a to jsem si myslela, že je budou vystřílené všechny .... ani jeden .... stáli při něm všichni svatí a snad i ti nesvatí ...
Profilova fotka
Veru to jo teda.... a večer si ho v nem. už nechali?
jj ... nechali ... protože se přiznal, že má závratě, pocit na zvracení apod. navíc po rentgenu hrudníku říkal doktor, že má vnitřní zhmožděniny a že mu raději udělají tedy dneska to neurologické vyšetření ... nakonec nesměl vůbec sám vstávat z postele ... ale hlavně že mu původně neudělali žádné vyšetření jak ho tam přivezla rychlá ... prostě dneska se fakt musíš vyřvat, aby Tě doktoři zkontrolovali ... navíc už jsme to jednou zažili se strejdou ... po nehodě nic, že byl v pořádku, doktoři mu neudělali žádná vyšetření jen se ptali po prohmatání ... a pusitli ho domů a rána se strejda nedožil |-| ... takže jsem trvali na tom, aby byl brácha pod dohledem ...
Profilova fotka
šmarja pak věř doktorům... ]-(
ale jinak jsme měli i fajn víkend ... ... v sobotu jsme poprvé opustili naše zlatíčko :-D ... Byli jsme s Radkem v kině a po obchodech a malou jsme nechali našim na celé odpoledne x-) a ona byla úplné zlatíčko ... vůbec neplakala ... jsem ji odstříkala mlíčko, tak měla co papat a mamka říkala, že byla neuvěřitelně hodná x-) ... aspoň naši mohli myslet i na něco příjemného po tom ránu ... no a já si koupila botičky, Radek kalhoty a malé jsme koupili svetřík a sukýnku s lacláčky x-) ... jsme si to nakonec i užili ... a včera jsme byli home :-)
Profilova fotka
jůů a jaký? já furt nemůžu najít lodičky, takový ty klasiky nazouvací, na nízkým podpadku, žádný zapínání...u Bati mají hned troje, ale na to že mám 39 a padají mi i 38, to je divný a podezřele mě tlačí zespod na patu... :-(
Článek se načítá
kaj: no já chtěla sandálky na klínku , jemné páskové ... měla jsem takové ale loni mi odešly do věčných lovišť ... a sehnala jsem je v humanicu ... přesně jaké jsem chtěla ... no a ve svatebních slaonech nemají ???
Veru, bráška hazardoval když hrdina podepsal reverz!!!! Nikdy nevíš jaké může mít vnitřní zranění! A je hodně divné, když nevystřelily airbagy! ]-( Hlavně že si nechal domluvit a teĎ je pod lékařským dohledem!! Musím mám tu š a foto mi nejde otevřít
ahoj ženy. Tak nám nějak haproval net, ale huš jsem tu. Veru, teda brácha měl kliku, jen ty fotky se mi nenačtou, mám prázdné album :-|
Profilova fotka
to sháním do práce... na svatbu už mám objednaný, ty co mám v albu ;-) měly by přijít už každým dnem... asi vím jaký myslíš, taky jsem na ně koukala ;-) v pátek jsem objednávala deko na hostinu a sál.. tjo 2000 jen to hvízdlo.... a to ještě nemůžu sehnat bílé kvítka, ty etxtilní nechci, se bojím jak to bude vypadat... kdyžtak ještě zkusím ikeu nebo kiku.... kdosi mi dával tip že by to tam mohli mít....
veru, no to běl brácha fakt z prd**e kliku :-( :-S
Profilova fotka
aahoj Eviku....
Právě snídám a svačím, š odjel tak mám chvíli klidu - taky mám pauzu že ;-)) Veru, tak při bráchovi stáli všichni svatí! A promiň co te´d napíšu, ale skrz takové blbce umírají lidi a co hůř ... takže pořádně mu nadat, nejlépe sebrat řidičák, popř dát auto s malým výkonem! Evi hojky ;-) co vaši na dovči???
No naši přijeli černí jako bota x-) měli krásné počasí, prý každý den kolem 34 stupňů, což jim hrozně vyhovuje. Mě by trefil šlak v takových vedrech :-p
Profilova fotka
jíéééé, závist :-)
jůůů 34 °C pro mě ideální teplotka x-) by se mi prohřály všechny kostičky v těle :-) Evi ono se to nezdá, ale u moře je jiný vzduch + vlhkost, takže i když jsou tropické teploty - tak to tak nevadí ;-)
no mě teď vyhovuje jak je, hezky pod mrakem a spíš chladněji 8-) Tropy prý mají přijít na začátku července, tak to už snad budeme netěhu |-| Šmarjá, já jsem zvědavá kdy porodím, páč to na dnešek vůbec nevypadá :-( A to je takový pěkný datum. Včera jsem makala jako blázen, ale stejně nic :-p
Profilova fotka
vydrrrrrrrrrž Evi ;-) už si četla páteční 80tky? 8-)
néé, nečetla, jdu na to
Evi, a zkoušeli jste malého popohnat??? Prý pomáhá sex ... ;-)) uvidíš, ono to příjde aniž to budeš čekat. A co páteční kontrola? Kdy jdeš na další?? Jj honem to dočti .. je tam krásná novinka x-)
huš jsem tam byla ;-) Elis moc gratuluji. No Ivi, zkoušeli jsme úplně všechno a nic, ani ťuk. Dokonce ani ty poslíčky už nejsou to co bývali :-( V pátek jdu na kontrolu a asi rovnou na vyvolávačku :-(
Profilova fotka
jj x-) 80tky převzaly štafetu... :-)
Profilova fotka
rovnou? už po týdnu po termínu?
Evi to je difný ... třebas ještě není dopečenej - ono to chce všechno svůj čas. Třebas ti dá nějaké kapky. Ségruš je měla a vzala je 2x a hned jeli ;-)) a co ta zátka - odešla nebo eče nee? Kaji, jj převzaly ;-)) teď ještě Satyyy, tu nesmíme přeběhnout - páč přeci jen je starší 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?