Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
šiši Ivi, to je nějak málo, ne? =-)
Profilova fotka
no oslavila jsem to tím, že jsem si šla v půl deváte bucnout :-D :-D :-D A dneska jsem jela ráno poprvé kočárkovat do města. Holky to je super pocit že jsou všechny starosti za mnou a můžu si užívat malou. fakt bomba.
Profilova fotka
a to by jste nevěřily kolik je venku světla a tepla :-D to jsem doma u skript neměla, .... uplně mě bolely oči když jsem vylezla zase ven.... už jsem byla jak krtek :-N
no počkej, se ti bude ještě po těch nervácích stýskat :-D no co, si pak můžeš dát ještě nějakou školu :-D :-D :-D
tak to pozor, na krtky pozor :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jinak v úterý jsme byli s malou v poradně a přibrala za rovné 2 týdny 3/4kg. je to žrout co sežere jednou i mámu.
Profilova fotka
jo to už mi psala i ta holka co jsme spolu ležely v porodnici ty první dny. teď prý mám zkusit mgr. a zároveň druhé dítě. Prý pak dostanu určitě červený spešl diplom :-D ale do toho už fakt nejdu
Profilova fotka
ale já jsem o krtcích nic zlého neřekla :-D :-D :-D
krtky nechat v norách :-D :-D
Profilova fotka
Ivi hele a nepřejedla ses? Nebo doufám že sis aspoň půlku té papriky nechala na večer, .....takhle se přežírat
Profilova fotka
Káji prstýnky vypadají nádherně.... už se to blíží co? :-D
a co Bětka? Jak vůbec Bedřich a Chillinka?
Článek se načítá
Profilova fotka
Bětule je hrozně hodná. Vůbec neplakala, akorát teď poslední 3 dny pláče protože jí dělá problém usnout. Jinak taky nepláče. Bedřich je naprosto v pohodě a malá ho nijak nevzrušuje. A Pepina je hlídačka obrovská, ta kdyby mohla tak nespí u postýlky a kočáru, ale rovnou s malou vevnitř.
Profilova fotka
zdaaaaaaar jsem zpátky z obídku, byla rajská, ňam ňam :-) Mmaky čaaaaaaaaaaaaaaaaau, vítej zpátky :-D
Hola hoj!!! Právě jsem došla z venku x-)) psala jsem Klárce sms, pan PC doktor je šikulka x-) a dokázal obnovit data, 2x jsme je zálohovali /na 2 místa/, zítra ráno si ntb půjdu vyzvednout x-))
Profilova fotka
hoj Ivi, to je supr ;) ti spadl šuuuuuuuuuuutrák ze srdce viď? :-)
ty vado ani nemluv .... ještě tam zítra ráno hned zaběhnu, tedy R končí tak pojedeme pro zeleninku a ovoce a něco pokoupit - asi si sedneme se známejma a dáme si šáňo s jahodama x)x-)x-) se těším - a mudr je tam od 8,3 takže si tam natáhnu zálohy a zkontroluji zda je vše OKi ;-)) a pak pofrčím do práce a dnes sem si koupila : žabky, 3/4 kalhoty a asi si zaskočím eče pro 3/4 džíny x-))
jako Kaji, než dám dokupy 1měsíc tak mě to veme i s kontrolou 1 týden čistého času! Nepočítám uzávěrku - na té sem makala měsíc - a to by bylo kontrolování - aby vše sedělo, doplnit knihy majetku, odpisy, překontrolovat účetní deník, seznam dańových dokladů, mzdy, prostě sakum prdunk celý rok :-p :-p :-p
Profilova fotka
hlavně že se data našly ;-)
Profilova fotka
aaaajoooj :-)
x-)x-)x-) hola hola páátek volá!!! už mám ntb u sebe, data jsou všechna komplet 8-)) a dnes večer si s chutí dám šáňo s jahůdkama ... jinak, teplota po ránu v 6:20 když sem vstávala byla 20°c mega dusno a jen vylezu z baráku tak takovej chcanec - sem byla na kost mokrá!!! teď už je opět dusno a zataženo .... :-((
Profilova fotka
ahoj Iviiii :-) tady je ještě sucho, čekám kdy to přijde.... počítám že v době kdy půjdu na papu nebo dom....
Tak já se dívala na divocha a tam to jde vše přes Moravu. Od jihu se to stáčí na sever Moravy .... zase jim to vyjde :-(
Profilova fotka
hola ženy, včera v Luhačkách super, fotky dodám! ;-)
Kaji, zůstaneme u 80 na kafču nééé?
Profilova fotka
se maji naši na co těšit....
Profilova fotka
šaaau Ded, tak dodávek dodávej :-)))
Hoj Dedu, se těšíme ... jinak s Kájuš sme u 80 ma kafi
Profilova fotka
zíííf, bych spaaaal....
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/171659-s... grrrrr

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?